فرهنگ پایداری (بازدید: 426)
دوشنبه 30/1/1389 - 19:35 -0 تشکر 196152
ده سال است آماده انهدام نیروها و تجهیزات آمریكا در منطقه هستیم

سرلشكر فیروز آبادی:


10 سال است آماده انهدام نیروها و تجهیزات آمریكا در منطقه هستیم
سپاه نیوز: رییس ستاد كل نیروهای مسلح گفت: 10 سال است آماده انهدام نیروها و تجهیزات آمریكا در منطقه هستیم.

به گزارش سپاه نیوز به نقل از فارس؛ سرلشكر حسن فیروزآبادی رئیس ستاد كل نیروهای مسلح صبح امروز شنبه در حاشیه كنفرانس بین‌المللی خلع سلاح و عدم اشاعه در جمع خبرنگاران با بیان اینكه مسئله خلع سلاح هسته‌ای سال‌ها است كه مطرح است و از وقتی كه ان.پی.تی تصویب شد، مسئله خلع سلاح نیز مطرح شد ولی ابرقدرتهای مسئله خلع سلاح را ملعبه قرار دادند، گفت: ابرقدرتها با ملعبه قرار دادن خلع سلاح هسته‌ای تا امروز با آن بازی كردند و علاوه بر اینكه خلع سلاحی صورت نگرفت به تعداد سلاح‌های هسته‌ای دارندگان همچون كشور فرانسه آمریكا و انگلیس افزایش پیدا كرده است.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

دوشنبه 30/1/1389 - 19:36 - 0 تشکر 196153

وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران پیش قدم شده و ابتكاری به خرج داده است كه كشورهای جهان كه طالب فنآوری صلح آمیز هسته‌ای هستند جمع شده‌اند و از حق ملت‌ها برای داشتن فن آوری صلح آمیز هسته ای دفاع كنند و در عین حال این اتفاق برای اولین بار است كه در دنیا می‌خواهد برگزار شود تا از دارندگان سلاح‌های هسته‌ای در سازمان های بین المللی بخواهد كه خلع سلاح هسته‌ای صورت گیرد.
رئیس ستاد كل نیروهای مسلح با تاكید بر جدی بودن مسئله خلع سلاح هسته‌ای اظهار داشت: اگر حقوق بشر جدی است پس یك سلاح هسته ای نیز نباید در دنیا وجود داشته باشد.
سرلشكر فیروز آبادی در پاسخ به سئوالی در خصوص علت همزمانی كنفرانس اخیر واشنگتن و كنفرانس خلع سلاح در تهران گفت: ما كنفرانس خلع سلاح‌ها را از مدت‌ها در جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی كرده‌ بودیم و موضع حق طلبانه ملت ایران است كه امروز ایران در جهان پیشگام مطالبه حق عادلانه ملت‌های جهان است كه این كنفرانس از این نوع بود.
وی با اشاره به كنفرانس اخیر واشنگتن تاكید كرد: آنچه در آمریكا اتفاق افتاد این بود كه آقای اوباما از سران كشورها به صورت انتخابی دعوت و بحث‌ها را مطرح كرد كه نتیجه‌اش این بود كه باید سلاح‌های هسته‌ای را حفظ كنند و در واقع كنفرانس واشنگتن مقابله با npt و خلع سلاح بود.
رئیس ستاد كل نیروهای مسلح با تاكید بر اینكه اظهارات اوباما در كنفرانس واشنگتن حرف‌های خودش نبود بلكه سندی بود كه توسط كسانی در آمریكا تنظیم شده به عنوان استراتژی هسته‌ای آمریكا تصریح كرد: استراتژی هسته ای آمریكا فریبنده است كه در آن اعلام شده آمریكا كه امروز چند هزار بمب هسته‌ای آماده دارد تصمیم گرفته كه از این به بعد از این بمب‌ها علیه كشورها استفاده نكند، ولی این حرف مسخره است چرا كه باید دید اگر تصمیم استفاده از آن را ندارند چرا سلاح تولید كرده و از آن نگهداری می‌كنند. از همین رو آمریكایی‌ها برای خالی نبودن این كمبود عقلی، استدلالی و حقوقی‌شان گفتند از این سلاح‌ها استفاده نمی‌كنند مگر بر علیه دو كشور كه به آنها تضمین نمی‌دهیم و قاعدتا بعضی‌ها تلویحا این دو كشور را كره شمالی و ایران نام بردند.
سرلشكر فیروز آبادی در خصوص اظهارات اوباما به تهدید ایران ادامه داد: بهتر بود آقای اوباما خود را با آن مصاحبه در گرداب تهدید هسته‌ای غرق و نابود نمی‌كرد در حالی كه این اشتباه را كرد؛ چرا كه قاعدتا نباید یك رئیس جمهور همچون اوباما این حرف را می‌زد و این باعث شد كه همه دنیا بگویند تا وقتی تصمیم دارید بمب اتم را علیه بشریت استفاده كنید چه فرقی بین انسان‌های ایران و كره شمالی با سایر انسان‌های كشورها دارد؛ چرا كه یك زمانی علیه ژاپن استفاده كردید و فردا احتمال دارد از بمب اتم علیه كشور دیگری استفاده كنید.
وی تاكید كرد: از نظر منطقی ما در ایران اصطلاحی داریم مبنی بر اینكه قلدر‌ها وقتی كم می‌آوردند داد می‌زنند بر همین اساس به نظر می‌آید این داد زدن اوباما و سیاست‌مدارهای آمریكا در نتیجه كم آوردنشان در برابر بیداری و حركت ملت‌ها برای حفظ حقوق شان و گسترش عدالت در جهان هست.
رئیس ستاد كل نیروهای مسلح در پاسخ به سئوالی در خصوص ادعای برخی درخصوص اخبار بعضی رسانه‌های روسی مبنی بر حمله آمریكا به ایران خاطرنشان كرد: اول باید دید این كشورها قادر هستند چنین كاری بكنند یا نه در حالی كه ما 10 سال است آماده شده ایم نیروها و تجهیزات آمریكا را در منطقه منهدم كنیم.
وی یادآور شد: همان طور كه قبلا اعلام كردم اگر آمریكا به ایران حمله كند هیچ یك از سربازانش زنده به كشورش برنمی‌گردند.
رئیس ستاد كل نیروهای مسلح با تاكید بر اینكه آمادگی در ایران آمادگی نظامی كلاسیك نبوده بلكه آمادگی عالمانه و فن آورانه است یادآور شد: ما با تجربه 8 سال دفاع مقدس كه بر همین آمریكا و دستیارانش پیروز شدیم تجارب زیادی داریم و همه ملت ما در سازمان نظامی حضور دارند و همه تخصص‌ها را یاد گرفته و آمادگی دارند.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

دوشنبه 30/1/1389 - 21:30 - 0 تشکر 196177

با سلام
احسنت و دست مریزاد به این مردان دلیر
یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی