انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 390)
سه شنبه 24/1/1389 - 17:25 -0 تشکر 194591
هنری از عطار

  جانا، حدیث حسنت، در داستان نگنجد                        رمزی ز راز عشقت، در صد زبان نگنجدسودای زلف و خالت، در هر خیال ناید                              اندیشهٔ وصالت، جز در گمان نگنجدهرگز نشان ندادند، از کوی تو کسی را                                    زیرا که راه کویت، اندر نشان نگنجد   آهی که عاشقانت، از حلق جان برآرند                                        هم در زمان نیاید، هم در مکان نگنجد آنجا که عاشقانت، یک دم حضور یابند                                        دل در حساب ناید، جان در میان نگنجد  اندر ضمیر دلها، گنجی نهان نهادی                                     از دل اگر برآید، در آسمان نگنجدعطّار وصف عشقت، چون در عبارت آرد                           زیرا که وصف عشقت، اندر بیان نگنجد

يکشنبه 16/8/1389 - 9:28 - 0 تشکر 248478


ممنون
خوب بود فقط قرو قاطی بود

مست نگاه تو ام 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی