• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 4338)
شنبه 24/9/1386 - 14:29 -0 تشکر 19350
فقط اصفهانیها بخونند ( انتقاد از تبیان اصفهان )

  به نام خدا

سلام

اول بگم من قصد نداشتم تاپیک جدیدی با این عنوان ایجاد کنم ولی چون نمی شه عنوان مباحث را عوض کرد مجبور شدم اینکار را بکنم . و این تاپیک در جواب پست خانم کویر تشنه در تاپیک پلهای اصفهان   اجبارا ایجاد شد.

خانم کویر تشنه ابراز خوشحالی کرده بودند که اعضای نصف جهان بالاخره یه تکونی به خودشون دادند . می خواستم بیام و دلیل اینکه اعضا فعال نیستند را از دیدگاه خودم بگم. راستش کویر تشنه جان حدود دو ماه قبل جلسه ای به پیشنهاد مسئولین تبیان اصفهان برگزار شد و در آنجا پیشنهاداتی برای رونق هرچه بیشتر انجمن نصف جهان که اتفاقا خوب هم بودند از طرف مسئولین به اعضا شد که مورد استفبال اعضا هم قرار گرفت ( نمی خوام بگم چه پیشنهاداتی که خود اعضا و مسئولین می دونند) ولی جالب اینجا ست که قرار شد پی گیری جلسات بعدی از طرف خود دفتر تبیان اصفهان در اسرع وقت باز هم تاکید می کنم در اسرع وقت بشه و مطالب  به صورت تخصصی روی سایت قرار بگیره که متاسفانه بعد از گذشت حدود دو ماه هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته . ( ما را بگو که چقدر ساده دل بودیم ) و من هم اگه تا حالا فعالیت نمی کردم به خاطر این بود که مباحث بیهوده ایجاد نشه و به صورت تخصصی در مورد اصفهان مطلب روی سایت قرار بگیره . فکر می کنم یک علت هم که بقیه دوستان کم کار شدند همین باشه. انتقاد من از تبیان اصفهان اینه که چرا به حرفهایی که می زنند عمل نمی کنند. ( فقط این مورد نبوده ، موارد دیگه ای هم بوده که با توجیحات پوچ ازش گذشتند ) دوم اینکه به انتقادات توجه نمی شه ( این مورد در جلسات حضوری هم گفته شد که باز هم توجیح شد ) فکر می کنم انتقاداتی که ما در جلسات حضوری کردیم و آنها نوشتند تا الان یک مثنوی 70 بند شده باشه که خیلی کم بهش توجه شده . خلاصه برای اینکه انجمن پویایی داشته باشیم بدون شک باید حمایت مسئولین را داشته باشیم که این حمایت متاسفانه در ظاهر هست ولی درباطن نه . برای حرفهام هم دلیل دارم ولی دوست ندارم اینجا مطرح کنم ان شاء الله باشه در جلسات حضوری که مفصل در موردش صحبت می کنیم .

در آخر هم از دوستان عذرخواهی می کنم اگه سرتون را درد آوردم و ای کاش یکی ازمسئولین هر از گاهی سری به اینجا می زدند و انتقادات ما را می دیدند .

با تشکر

شنبه 24/9/1386 - 17:44 - 0 تشکر 19364

سلام

ممنون گلریز عزیزم .لطف کردی خانومی.امیدوارم که هرچه زودتر مسئولین محترم به وعده هایی که دادن عمل کنن.وشاهد پیشرفته شدن بخش نصف جهان باشیم.بازم ممنون ازت.

یا علی

 • من کوير تشنه کامم
 • مهلتم ده تا بيايم
 • جرعه يي ده تا بنوشم
 • آري آري من کويرم
 • اي خداي مهربانم
 • مهلتي ده تا بجوشم
 • از دل همچون کويرم
 • شنبه 24/9/1386 - 23:31 - 0 تشکر 19402

  بنام یگانه پدید آورنده جهان هستی

  ببخشید ظاهرا این کار خیلی از مسئولین هست اول حرفی رو می زنند و بعد.....

  امیدوارم شما اینگونه نباشید.

  الهی در راه خود اول زخودم بی خود کن

                                       بی خود چو شدم زخود به خود راهم ده

   

  يکشنبه 25/9/1386 - 1:39 - 0 تشکر 19420

  با یاد دوست

  گلریز جان!

  گفت:آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع

  سخت می گیرد جهان بر مردمان سختکوش !

  Je suis un etre de dialogue et non point d'affirmation

  من گفتگو می کنم ، نه تأیید !  

   

  يکشنبه 25/9/1386 - 4:22 - 0 تشکر 19443

  سلام به همه همشهریها و هموطنان عزیز خودم

  گلریز عزیز.

  کاش می گفتی که قرار بوده مسولین چه کار کنن. و در اسرع وقت چه چیز رو مورد بررسی قرار دهند.

  به نظر من خودمون باید دست به دست هم بدیم و کارا رو درست کنیم. اگه بخوایم منتظر الطاف مسولین و در واقع عمل به وظایف و قول هاشان بمانیم بهتر است کلا بی خیال بشیم.

  هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

   

  يکشنبه 25/9/1386 - 10:52 - 0 تشکر 19461

  سلام

  همگی خسته نباشید...

  من حدود 3 ماهی هست که از اصفهان خبر ندارم اما این رو میدونم که اگر بچه های انجمن زرنگ باشند میتونند با حمایت تبیان خیلی کارها برای شهرمون انجام بدند.

  عزیزان فعال میتونند دوباره بحث سازمان ان جی او رو راه بندازند...

  مسولین تبیان هم حتماً حمایت میکنند.

  اگه این سازمان رو راه بندازین راحت میتونید در تصمیمگیری مسولین اصفهان دخالت کنید و ناظر کار اونا باشید.

  خدانگهدار

  يکشنبه 25/9/1386 - 15:7 - 0 تشکر 19495

  به نام خدا

  سلام

  ممنون از اظهار لطف دوستان . شقایق جان من کارها را سخت نمی گیرم ولی چیزی که هست من از بد قولی و یکسری صفات دیگه خیلی بدم میاد و نمی تونم در مقابلش سکوت کنم . و به خاطر همین هم شد که این تاپیک را زدم . و آقای آبی بیکران اگه امکان فرستادن پیام خصوصی بود حتما در اونجا بهتون می گفتم که برنامه ها چیه ولی در اینجا چون عمومیه نمی تونم بگم چون برنامه ها لو می رن . ولی برنامه هایی بودند که بدون حمایت مسئولین نمی شد انجامشون داد .

  و اما ماهی کوچولو خوشحالم که شما را دوباره توی انجمن ها می بینم ولی ببخشید این جواب شما یک کم بوی دو رنگی می ده . یادتونه توی کلوب در مورد تبیان چی بهم گفتید ؟

  يکشنبه 25/9/1386 - 15:18 - 0 تشکر 19497

  با سلام خدمت گلریز عزیز

  من اولین باری هست که در مباحث تبیان شرکت می کنم و می خوام نظر بدم هر چند اکثر مواقع مطالب اعضاء رو می خونم .

  گلریز جان من شخصاً در جلسه حضوری تبیان شرکت داشتم و به خاطر ندارم که مسئولین تبیان بیش از یکی دو پیشنهاد یا وعده، در اون جلسه داده باشند. اول اینکه جلساتی به طور مداوم به صورت دو هفته یکبار برگزار بشه و از افراد برجسته شهر دعوت بشه که صحبت کنند که مورد موافقت همه قرار نگرفت، دوم اینکه همایشی قرار شد ترتیب بدهند که شاید به خاطر مشکلاتی که ممکنه باشه هنوز همایشی برقرار نشده .به نظر من این انتقاد رو اگه حضوراً به خود مسئولین گزارش می دادید حتماً پاسخ قانع کننده ای داشتند

  الهي لا تؤدبني بعقوبتک

  دوشنبه 26/9/1386 - 0:58 - 0 تشکر 19570

  با سلام خدمت همه ی دوستان مخصوصا نصف جهانی های گل گلاب

  باید کم کم پا پیش بزارم و این قائله رو ختم به خیر کنم

  اما یه پیشنهادی واسه خانم گلریز 9 عزیز دارم

  حتما خودتون هم می دونید که از نوشته های ما و شما خواننده ها می تونن برداشت های مختلفی داشته باشن. ای کاش شفاف تر بیان می کردین تا من هم متوجه بشم که منظورتون از این مثنوی چیه؟

  البته قصد بی ادبی ندارم خدای نکرده و این فقط در حد یه پیشنهاد بود.

  خدمت رزای عزیز هم باید عرض کنم که این جا کاربران در اعلام عقایدشون آزادن و نمی تونیم بهشون بگیم چی بگن و چی نگن. این یعنی آزادی بیان

  و حتی خود بنده در تایید کردن مطالب کاربران عقاید و سلایق شخصی خودم رو اعمال نمی کنم. همه ی این مطالب با معیار های خاصی سنجیده می شن و اگه مطابق اون معیار ها بودن تایید می شن و تو سایت قرار می گیرن

  و خدمت جناب ماهی کوچولو: آخه دوست خوبم این واقعا چه حرفیه که شما می زنید؟ (در تصمیمگیری مسولین اصفهان دخالت کنید و ناظر کار اونا باشید.)

  ان جی او؟ حالا فرض بر این که ما پیگیر ان جی او یا سازمان مردم نهاد هم بودیم. اما دخالت در تصمیم گیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ناظر کار مسئولین باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ترو خدا یه کم بیشتر رو مطالبی که می ثبتید دقت کنید.

  التماس دعا

  جانشین مدیر انجمن نصف جهان

  !!!!!!!!!!!!!تبيان !!!!!!!!!!!!

  يعني جايي كه امضايت هم ويرايش مي شود

  دوشنبه 26/9/1386 - 2:25 - 0 تشکر 19579

  سلام دوباره

  گلریز عزیز

  ایمیلم رو می ذارم و اگه لطف کنی بگی ممنون میشم.

  postal_simao@yahoo.com

  هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

   

  سه شنبه 27/9/1386 - 10:57 - 0 تشکر 19714

  جوابيه دفتر تبيان اصفهان به مباحث مطرح شده اخير در انجمن نصف‌جهان
  به نام پروردگار هستي بخش
  سلام و عرض ادب خدمت عزيزاني که در انجمن نصف‌جهان عضو هستند و در مباحث مطرح‌شده شرکت نموده و بعضاً اظهارنظر مي‌کنند.
  واما پيرو مباحث مطرح شده لازم مي‌دانم مطالبي را به عرض کليه اعضاء محترم برسانم:
  همانگونه که همه عزيزان مي‌دانند مدتي است که انجمن نصف‌جهان اهداف ابتدايي تاسيس را دنبال نکرده و با حالت رکود وسکون مواجه شده‌است و شاهد عدم فعاليت دوستان پُرتلاش انجمن هستيم. به همين خاطر مسئولين تبيان تصميم به برگزاري جلسه و بيشترکردن ارتباط اعضاي انجمن با يکديگرگرفتند. قبل از ماه مبارک رمضان جلسه‌اي با حضور چند نفر ازاعضاء برگزار شد و از آنها درخواست به همکاري جهت نمايشگاه قرآن بعمل آمد که جا دارد از خواهران و برادران عزيز تشکر و قدرداني شود. پس از نمايشگاه در جلسه‌اي که به همين منظور(تقدير از همکاري و حضور در غرفه تبيان) در خدمت اعضاء بوديم، براي فعال‌ترشدن انجمن و ارتباطات بيشتر اعضاء نسبت به محيط مجازي، پيشنهاداتي مطرح‌شد که از جمله آن پيشنهادات عبارتنداز:
  1) برگزاري جلسات دوره‌اي باشرکت اعضاء و دعوت از اساتيد حوزه و دانشگاه(حمايت ازطرف مؤسسه)
  2) ديدارهاي دوره‌اي از مکان‌هاي حساس مانند سدزاينده‌رود و ... (حمايت ازطرف مؤسسه)
  3) همکاري اعضاء انجمن با مؤسسه تبيان دفتراصفهان در برگزاري همايش کاربران(برگزاري ازطرف مؤسسه)
  همه مي‌دانيم که پيشنهاددهنده هيچ وقت مسئول انجام يا عدم انجام نيست.
  لازم به ذکر است مؤسسه تبيان دفتر اصفهان آمادگي خود را براي حمايت‌هاي همه جانبه اعلام کرده، ولي هيچ‌گونه فعاليتي از طرف اعضاي انجمن صورت نگرفته است. باز هم متذکرمي‌گردد که همه موارد  در قالب پيشنهاد بوده و هيچ وعده‌اي از طرف دفتر اصفهان به اعضاء داده‌نشده، به غيراز حمايت از فعاليت‌هاي انجمن در چارچوب اساسنامه و قوانين مؤسسه.
  اميداست در پناه ايزدمنان و با همياري دوستان و اعضاء محترم تبيان کامي موثر در راستاي اهداف والاي تبيان در عرصه فرهنگي برداشته باشيم.
                                                                                   جانشين مديردفتر تبيان اصفهان
                                                                                        سيدعلي حکمت‌منش

  برو به انجمن
  انجمن فعال در هفته گذشته
  مدیر فعال در هفته گذشته
  آخرین مطالب
  • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
   آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
  • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
   جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
  • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
   خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
  • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
   پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
  • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
   اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.