انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 540)
چهارشنبه 4/1/1389 - 14:56 -0 تشکر 191446
اعلام آخرین تعرفه خدمات ارتباطی تلفن همراه

تکنولوژی و نرم‌افزار- همشهری آنلاین:
تعرفه‌ خدمات تلفن همراه در دفاتر خدمات ارتباطی اعلام شد

علی حمیدی - مدیر كل امور مشتركان شركت ارتباطات سیار ایران - در گفت‌و‌گو با خبرنگار ارتباطات ایسنا با اعلام آخرین تعرفه خدمات ارتباطی تلفن همراه اظهار كرد: صدور قبض میان‌دوره تلفن همراه به تفكیك مبلغ رایگان است كه سهم دفاتر 500 ریال بوده و اپراتور در این رابطه سهمی ندارد همچنین مبلغ تعرفه صورت‌حساب المثنی هم دو هزار ریال اعلام شده است كه سهم دفاتر 1000 ریال و سهم اپراتور نیز همین میزان است اما حذف بدهكاران و صدور قبض اصلاح شده در مهلت مقرر رایگان است. دریافت ریز مكالمات به ازای هر برگ 500 ریال است كه سهم دفاتر از این بابت 500 ریال خواهد بود.

وی افزود: حذف بدهكاران و صدور قبض اصلاح شده بعد از مهلت مقرر دو هزار ریال اعلام شده كه سهم دفاتر هزار ریال و سهم اپراتور هزار ریال است.

حمیدی با بیان اینكه تعرفه انتقال وكالت به وكالت رایگان است افزود: در این مورد سهم دفاتر 5 هزار ریال بوده و اپراتور سهمی ندارد و تعرفه پاسخ استعلام و صدور شناسنامه وكالتی هم 50 هزار ریال است، سهم دفاتر 25 هزار ریال و سهم اپراتور 25 هزار ریال است.

به گفته او وصل مفقودی 20 هزار ریال هزینه دارد كه كه سهم دفاتر هشت هزار ریال و سهم اپراتور 12 هزار ریال است و همچنین تعرفه وصل شخصی و وصل تعهد به نام زدن هم 20 هزار ریال است كه سهم دفاتر از این بابت هشت هزار و سهم اپراتور 12 هزار ریال است.

مدیر كل امور مشتركین شركت ارتباطات سیار ایران اظهار كرد: وصل بدهی 20 هزار ریال كه سهم دفاتر هشت هزار و اپراتور 12 هزار ریال است و وصل محدودیت‌ مكالمه (ماهانه) مبلغ تعرفه شش هزار ریال است كه سهم دفاتر دو هزار و 400 ریال و اپراتور سه هزار و600 ریال است و قطع محدودیت مكالمه رایگان است كه سهم دفاتر 500 ریال و سهم اپراتور رایگان خواهد بود.

به گفته او مبلغ تعرفه وصل فكس (ماهانه)، 50 هزار ریال كه سهم دفاتر 20 هزار ریال و سهم اپراتور 30 هزار ریال است و قطع فكس رایگان است كه سهم دفاتر هزار ریال است و اپراتور هم سهمی ندارد، همچنین قطع دیتا، وصل رومینگ و قطع رومینگ و اصلاح آدرس دائمی و اعتباری رایگان است كه سهم دفاتر به ترتیب 500 ریال، 10 هزار ریال، هزار ریال و 500 ریال است.

مدیر كل امور مشتركین شركت ارتباطات سیار ایران ابراز كرد: مبلغ تعرفه وصل نمایشگر، قطع نمایشگر، وصل پیام كوتاه و قطع‌ آن رایگان است كه سهم دفاتر در قطع نمایشگر و قطع پیام كوتاه 500 ریال است و اپراتورها سهمی ندارند و در وصل نمایشگر و وصل پیام كوتاه دفاتر و اپراتورها سهمی ندارند.

وی گفت: همچنین تعرفه وصل VMS مبلغ 10 هزار ریال است كه سهم دفاتر پنج هزار ریال و سهم اپراتور پنج هزار ریال است؛ قطع VMS، وصل MMS دائمی و اعتباری و قطع MMS دائمی و اعتباری رایگان است كه به ترتیب سهم دفاتر 500 ریال، پنج هزار ریال و 500 ریال است و در هیچ كدام اپراتورهای سهمی ندارد.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
چهارشنبه 4/1/1389 - 19:17 - 0 تشکر 191478

دست مخابرات درد نكنه كه همش در حال خالی كردن جیب ما هست میگما تبیان میشه مطلب خانه تكانی جیب بابا را برای این مطلب بگذارین و اسم این مطلب را بگذاریم نابود سازی مردم بدست مخابرات

به وبلاگ من سر بزنيد
http://www.bia2allthing.mihanblog.com
درضمن منو با اسم (دختر بابا )ميتونيد تو گوگل پيدا كنيد
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی