انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2607)
دوشنبه 19/9/1386 - 8:31 -0 تشکر 19008
پروتکل شماره شش صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره شش صهیون*تسخیر دنیا*

- مى‏خواهیم به انحصار ثروتهاى عظیم، منابع و كالاهایى كه جوامع غیریهودى درآینده به مقیاس وسیعى به آنها متكى خواهند شد، دست بزنیم تا اینكه این جوامع را پس از شكست سیاسى با شكست اقتصادى نیز مواجه سازیم.

- اقتصاددانانى كه اكنون در این جلسه حضور دارند، اهمیت موضوع را به خوبى مى‏توانند دریابند.

- با تمام روشهاى ممكن، باید اهمیت حكومت قدرتمندمان را به همگان گوشزد نماییم و اعلام كنیم كسانى كه به حكومت جهانى ما تسلیم شوند، از حمایتمان برخوردار خواهند شد.

- « اریستوكراسىِ غیرصهیونیستى» از این پس قدرت سیاسى ندارد و باید آن را مرده تلقى كرد. ولى به سبب داشتن زمین و خودكفایى مواد غذایى مى‏توانند به عنوان خطرى بزرگ ما را تهدید كند. لذا باید به هر قیمتى كه شده آنها را ازداشتن زمین محروم كنیم. براى وصول به این هدف، باید مالیاتهاى سنگین به زمین‏ها ببندیم و وضعى پیش آوریم كه زمین‏داران املاك خود را براى گرفتن قرض، در گرو طلبكاران بگذارند. به كمك چنین تدابیرى زمین ‏داران بدون قید و شرط تسلیم ما خواهند شد.

- اریستوكراتها كه خصلتاً به قناعت عادت نكرده ‏اند و به سرمایه اندك راضى نمى‏شوند، خیلى زود از بین مى‏روند.

ما غیر صهیونیستها را استثمار مى‏كنیم

- همزمان با اقداماتى كه ( در مورد زمیندارى) در بالا ذكر كردیم، صنعت را نیز به انحصار خود درمى‏آوریم. البته در مراحل نخست صنعت را در یك حالت تعادلى قرار مى‏دهیم و از انحصار شدید در مراحل اولیه خوددارى مى‏كنیم. غرض ما ازحالت تعادل اولیه آن است كه صنعت و مآلا\" سرمایه در بخش خصوصى متمركز گردند و بانكهاى خصوصى به وجود آیند. زمینها از گرو طلبكاران بیرون آمده و به گرو بانكها درآیند. آنچه كه ما مى‏خواهیم این است كه هم ماحصل كار كارگر و هم بازده زمین هردو به چنگال صنعت بیفتند و بدین‏سان تمام پولهاى جهان نزد ما ذخیره شود و غیریهودیها، طبقه كارگر و زحمتكش جامعه را تشكیل دهند و بدون قید و شرط تسلیم ما شوند. در چنین شرایطى اگر به خاطر منافع دیگرى تسلیم ما نشوند، لااقل به خاطر آنكه درآمدى داشته باشند و بتوانند زنده بمانند، تسلیم ما خواهند شد.

- براى آنكه بتوانیم صنعت غیریهودیان را به كلى نابود كنیم، علاوه بر انحصارطلبى، تجمل ‏پرستى را رایج مى‏كنیم و نیازهاى كاذب مردم را افزایش مى‏دهیم. اقدام دیگر ما این است كه مزد كارگرهارا بالا مى‏بریم به طورى كه این افزایش دستمزد هیچگاه به سود آنها تمام نشود. چاره این كار آن است كه بهاى ارزاق عمومى را بالا ببریم و گناه این گرانى را به گردن كاهش فرآورده ‏هاى كشاورزى و دامى بیندازیم. در عین حال به شیوه بسیار زیركانه ‏اى میزان تولید را كاهش مى‏دهیم. بدین ‏معنى كه اعتیاد و هرج و مرج طلبى و كم‏كارى را در میان كارگران رواج مى‏دهیم و به مدد شیوه‏ هاى گوناگون، صحنه زمین را از وجود متخصصان و تحصیل كرده‏ هاى غیریهودى پاك مى‏كنیم تا میزان تولید كاهش پیدا كند.

- پیش از آنكه غیریهودیان به فهم حقایق نایل شوند و مشكلات را دریابند، ما به موقع عمل مى‏كنیم. فى‏المثل زیرپوشش هواخواهى از طبقه كارگر و به یارى اصول اقتصاد سیاسى كه تئورى‏هاى ما بر آنها مبتنى است، تبلیغات دامنه‏ دارى به راه مى‏اندازیم و آنگاه از نیروى كارگر به سود خویش بهره ‏بردارى مى‏كنیم.

.

**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان*توضیحات*

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.