• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2333)
دوشنبه 10/12/1388 - 16:54 -0 تشکر 187125
نقش عناصر نزدیک به دولت در ایجاد فضای نامناسب

مهدی کلهر در گفت وگو با مهر به موضوع انتخابات ریاست جمهوری و حوادث پس از آن اشاره کرد و گفت؛ مواردی که من راجع به سبزها گفتم کسی قبل از من در صدا و سیما نگفته بود. یادم می آید همه سکوت کردند. بنده دو هفته بعد از انتخابات به رادیو گفت وگو رفتم. می خواستم به تلویزیون بروم اما آقای ضرغامی به من اجازه نداد تا یکی دو ماه بعد. وی به تحرکات اعتراضی تحت عنوان «جنبش سبز» اشاره کرد و گفت؛ لایه میانی موج سبز جزء متخصصان و اندیشمندان دوست داشتنی کشور هستند. نباید این افراد را حذف کرد. اصلاً قابل حذف کردن نیستند. اشتباه بعضی از ما این است که می خواهیم تصفیه حساب کنیم و در این تصفیه حساب می خواهیم تکلیف همه را هم روشن کنیم. اگر یک صاحب نظر سیاسی و اصولگرا می خواهد با اصلاحات تصفیه حساب کند اینجا جای آن نیست. حوادث پس از انتخابات جای تصفیه حساب ها نیست. این تصفیه حساب خطرناک است. ما نمی خواهیم فقط مساله انتخابات را حل کنیم بلکه می خواهیم شبهه زدایی کنیم. می خواهیم گرد و غبار را کنار بزنیم. کلهر ادامه داد؛ بنده عناصر بسیار نزدیک به دولت را می شناسم که در ایجاد فضای نامناسب نقش داشته اند. کسانی که میدان ولیعصر را پس از انتخابات به جشن پیروزی تبدیل کردند، این افراد اشتباه کردند. اشتباه بزرگی هم کردند. من که نماینده دکتر احمدی نژاد بودم، نمی دانستم همچون جشنی را تدارک دیده اند و در تلویزیون آن را مشاهده کردم. وی ادامه داد؛ یک صاحب نظر سیاسی و اصولگرا می گوید اصلاحات مرد. واقعاً این حرف به چه معنی است. در این شرایط نباید به متفکری مثل حجاریان بی احترامی کرد که اجر آن و امثال آن بسیار بیشتر از عافیت طلبی های برخی دیگران است. مشاور رسانه یی رئیس جمهور در بخش دیگری از گفت وگو با مهر گفت؛ به گفته جنبش سبز این جنبش چند کشته در حوادث پس از انتخابات داشته است (به نقل از سایت ها و...) اما سوال این است که چرا تنها برای خانم ندا آقا سلطان بورسیه در کشورهای خارجی درست می شود. چرا بورسیه برای ترانه موسوی یا عاطفه امام ایجاد نشد؟ وی ادامه داد؛ به معنای اسم ندا آقاسلطان توجه کنید. ترجمه اسمش به انگلیسی می شود «فریاد آقای شاه». آنها نمی دانستند که سلطان در فارسی دیگر این بار را ندارد. تا قاجاریه این بار را داشت اما از قاجاریه به بعد کلمه سلطان دیگر این بار را از دست داد و بیشتر این لفظ به زنان اطلاق می شود.

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

سه شنبه 11/12/1388 - 16:57 - 0 تشکر 187378

سلام ..................  بعد از هر انتخاباتی در هر کشوری طرفداران نامزد پیروز جشن میگیرند و این عیبی نداشت چرا ما نباید برای پیروزی در انتخابات که بزرگترین انتخابات هم بود جشن نمی گرفتیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
سه شنبه 11/12/1388 - 19:43 - 0 تشکر 187429

در مورد ترجه اسم ندا هم بهتر است ایشان به ترجه ی اسم خود برگردند! مثلا علی در خارج را هم علی می گویند ترجه آن را که نمی گویند!!!////
ایشان یک ادعا جالب را هم داشتند!:گفتند که آرای احمدی نژاد بعد از مناظره کاهش پیذا کرده!!!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

سه شنبه 11/12/1388 - 20:0 - 0 تشکر 187436

برا ی شادی مجوز نمیخواد. برای اینکه رقیبها نشون بدن که با ظرفیت هستن میتونستن همراه با مردم جشن بگیرن(که به نظر من اونا بی تقصیرن)

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

چهارشنبه 12/12/1388 - 8:29 - 0 تشکر 187534

واقعا خیلی خنده داره ................. نتایج ارا در ساعت 2 بعداز ظهر روز بعد از انتخابات تقریبا قطعی شده بود .............. ولی ماکه مثل بعضی ها یک روز قبل از انتخابات نگفتیم که ما برنده ایم و کنفرانس مطبوعاتی هم بزریم ما بعد از تایید شواری نگهابان جشن گرفتیم . همین

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
چهارشنبه 12/12/1388 - 19:11 - 0 تشکر 187668

1maryam
باز هم اطلاعات غلط شما باعث تحلیل های غلط شما می شود!
کنفرانس مطبوعاتی موسوی که شما می گیت جمعه شب بوده!!!نه یک روز قبل از انتخابات!!!!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 13/12/1388 - 10:26 - 0 تشکر 187820

زمانی که نتیجه بازی مشخص میشه طبیعیه که برنده خوشحالی کنه و بازنده ناراحت باشه،اما اگه مثلا تیم برنده دوپینگ کرده باشه بعدا معلوم میشه. اتفاقا همه درد ما هم همینه که چرا باید بعضیها از قانون معاف باشن اگه این طوری پیش بره دیگه چیزی به نام قانون معنی نداره

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 13/12/1388 - 12:46 - 0 تشکر 187880

والا من که چیزی از این مطلب نفهمیدم...یه سوال واسم پیش اومده ...مگه سیاست بازگو کردن حوادث نخ نما شده است که تو 8 ماه هزار بار به هزار جور تعریف مختلف تو روزنامه تو دانشگاه تو تلویزین تو همه جا تو اتوببوس شنیدیم.....از خودتون پرسیدید بعد این همه وقت و هزینه و انرژی چرا به یه نتیجه ی خوب نرسیدیم؟؟؟؟؟
به نظرم مشکل اینه که سیاسیون می خوان مشکل رو بدون توجه به رهبر حل کنن ... والا اگه بعد هر سخن رانی هر نصیحت رهبرمون بهش عمل می کردن چه این طرفی چه اون طرفی همه چی تو همون روز اول حل می شد....انگار همه فکر میکنن صلاح کشور بهتر از رهبر می دونن.....
یا علی

پنج شنبه 13/12/1388 - 12:58 - 0 تشکر 187887

یه چیزی .. چه جوریه توهین های 8 مهه ی سبز ها به چشمتون نمی اد و میندازیدش گردن ارازل و اوباش...عجب حکایتی داریما!!!!!!!!!!!!!!

شنبه 15/12/1388 - 16:3 - 0 تشکر 188398

جناب سوها توهین از طرف هرکسی باشد نا پسند است...اما مشکل اینجاست که توهین هایی که در محافل مختلف به زحمت کشان و زجر کشیدگان این نظام و یاران اصیل امام را هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد...هیچگاه

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

يکشنبه 16/12/1388 - 10:13 - 0 تشکر 188582

سلام من میدونم مشکل شما چیه یعنی الان فهمیدم شما مگید زحمت کشان نظام نباید با توهین یا یه خبر در پیش مردم خراب بشن اره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.