انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1609)
يکشنبه 9/12/1388 - 20:31 -0 تشکر 186937
آقای معاون اول رئیس جمهور!چند صد میلیون تومانی که به حساب شما...

دكتر الیاس نادران، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هفته گذشته با ارسال نامه ای خطاب به محمدرضا رحیمی چند سوال درباره مدرك تحصیلی و عملكرد وی در زمان ریاست دیوان محاسبات مطرح كرد.
به گزارش "الف"، متن این نامه كه برای نمایندگان مجلس، مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور(جهت اطلاع دكتر احمدی نژاد)، زریبافان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیادشهید و ایثارگران، آقا محمدی معاون اقتصادی معاون اول رئیس جمهور و وزرای كشور و اطلاعات رونوشت شده، به شرح زیر است:


جناب آقای محمدرضا رحیمی
معاون اول ریاست محترم جمهوری و رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی
با سلام

عطف به نامه 1268/830/5308/م مورخ 20/11/1388 مدیر كل پذیرش و امور اداری ایثارگران (پیوست 1)  نكات ذیل تقدیم می شود:
1- اینكه پس از 31 سال بنیاد شهید به یاد بررسی پرونده جانبازی اینجانب افتاده است – از باب مهرورزی یا عدالت خواهی و با توجه به پیشگویی یكی از سایتها در پنج ماه قبل – خیلی اهمیتی ندارد ولی ضرورت دارد ابلاغ فرمائید كه برای دریافت اطلاعات صحیح كافی است مستقیماً با اداره كل اطلاعات استان محل وقوع حادثه مكاتبه نمایند تا نیاز به مكاتبات مكرر نباشد.

 

2- مجروحیت اینجانب با شهادت شهید بزرگوار عباسعلی زنگانه فرزند گرامی پدر معزز دو شهید سعدا.. زنگانه در یك حادثه و همزمان بوده و در شب عاشورای سال 1357 اتفاق افتاده است. بعید است در علی آباد كتول كسی باشد كه از این حادثه بی خبر باشد(تطبیق آن با تاریخ شمسی برعهده اینجانب نیست).

3- احتمالاً آنچه به عنوان تاریخ ورود به بیمارستان ذكر شده مربوط به بیمارستان آریا در تهران می باشد كه پس از اقدامات اولیه در بیمارستان پنج آذر شهرستان گرگان اتفاق افتاده است و آنهم از طریق وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكی قابل پیگیری است.

4- اینجانب در ارتباط با مكاتبه شما در زمان ریاستتان در دیوان محاسبات با دانشگاه بلفورد (پیوست2)  نتوانستم از این دانشگاه در ونكوور كانادا  یا هیچ كجای دیگر عالم نشانه ای بدست آورم. اگر ممكن است بفرمائید كمك كنند تا نسبت به ماهیت و سطح علمی آن دانشگاه (كه آقای صیقلانی را معرفی كرده اید) آشنایی پیدا كنم.
 


5- در رابطه با مكاتبه‌ای كه با دبیر محترم كمیسیون بررسی نشریات علمی كشور هم داشته‌اید(پیوست 3) علاوه بر اینكه برای برای خودتان ادعای دكترا كرده‌اید برای آقای صیقلانی هم از عنوان دكتر استفاده كرده‌اید. آیا ممكن است اینجانب را بعنوان نماینده مردم شریف ایران در مجلس در جریان دكترا داشتن خودتان و آقای صیقلانی قرار دهید؟
 


6- در جریان انتخابات مجلس هشتم توسط آقای «جابر ابدالی» پولهایی را بین نامزدهای مجلس توزیع كرده‌اید. آیا ممكن است نسبت به منشاء این پولها توضیح بفرمائید تا بعنوان نماینده مردم شریف ایران بتوانم موكلینم را درجریان این امر قرار دهم؟

7- لابد اطلاع دارید آقایان جابر ابدالی، حمزه نویس و مسعودی در چه شرایطی هستند. از اینكه تا به حال چه گفته‌اند بنده بی اطلاعم، لكن بعنوان نماینده مردم شریف ایران انتظار دارم توضیح بفرمائید كه چكهای چند میلیارد تومانی و چند صد میلیون تومانی كه به حساب شما واریز شده است از چه حسابهایی و مربوط به چه افرادی است؟ لازم به توضیح است كه در مذاكره‌ای كه با آقای آقا محمدی داشتم قرارشده كه این مسائل رسانه‌ای نشود بشرط آنكه ایشان هم پیگیر باشند و پاسخ بیاورند ولیكن تا بحال خبری نشده است. امیدوارم كار به رسانه‌ها كشیده نشود.

والسلام
الیاس نادران
نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی
1-12-1388

لازم به یادآوری است اواخر شهریورماه 88 پس از انتصاب محمدرضا رحیمی به معاونت اولی ریاست جمهوری كه حیرت بسیاری از اصولگرایان و اعتراض شدید سه نماینده تهران در مجلس (توكلی- نادران و زاكانی) را به دنبال داشت و به دنبال مخالفت این سه نماینده تهران (اعضای اصلی اصولگرایان تحول خواه) با كابینه پیشنهادی دولت دهم، یك سایت خبری بی نام و نشان و هوادار افراطی دولت(پایا نیوز)، هر سه نماینده معترض به دكتر احمدی نژاد را به جعل مدرك تحصیلی متهم و پیش بینی كرد مدارك جانبازی دكتر نادران بزودی با اشكال مواجه خواهند شد. 5ماه بعد، در بیستم بهمن ماه، نامه ای درباره ابهام در مدارك جانبازی دكتر نادران (مربوط به مجروحیت وی در تظاهرات سال1357 علیه رژیم شاه) به وی ابلاغ شد.

محمدرضا رحیمی پیش از معاونت رئیس جمهور، رئیس دیوان محاسبات و معاون حقوقی پارلمانی رئیس جمهور بود و خود را دكتر معرفی می كرد. وی تاكنون از ارائه مدرك دكتری خود، خودداری كرده است. رحیمی در جریان استعلام مدرك تحصیلی مرحوم كردان از دانشگاه آكسفورد، ضمن تهدید رسانه ها به عدم پیگیری این موضوع، مدعی شده بود كه شخصی را به انگلستان اعزام كرده و معلوم شده دانشگاه آكسفورد سوابق دکتری افتخاری مرحوم کردان را پاک كرده است ولی مدرک مرحوم کردان به سفارت ایران در لندن تحویل داده شده است. وی گفته بود: "بعد از اعلام شبهه، نماینده ای به دانشکده آکسفورد اعزام شد که چگونگی موضوع را بررسی کند. با مراجعه این فرد به لندن مشخص شد مطالب مربوط به مدارک وزیر کشور از روی سایت اینترنتی کاملا حذف شده [!] و اطلاعاتی دراین خصوص وجود ندارد که وی در نتیجه اقدام به استخدام وکیل کرد. وکیل انگلیسی از طریق مقامات قانونی به سایت اصلی  [!] دانشگاه آکسفورد مراجعه و همه اطلاعات مربوط به دکترای کردان را که در جلسه اخذ رای اعتماد توزیع شده بود، از آن سایت استخراج کرد. وکیل انگلیسی بعد از مراجعه به مقامات قضایی مراتب صحت مدرک را تایید کرد و از طریق سفارت ایران برای آقای کردان فرستاد که این مدرک شنبه گذشته به دست وی رسید و من شخصا مدرک را ملاحظه کردم".  دانشگاه آكسفورد همان زمان با انتشار اطلاعیه ای رسمی، ادعاهای رحیمی را كلا تكذیب كرد.

لازم به یادآوریست، تابستان گذشته شعبه 1083 دادگاه عمومی كیفری تهران (ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت و رسانه‌ها) شكایت محمدرضا رحیمی از سایت الف را به اتهام نشر اکاذیب و افتراء و نسبت‌های توهین‌آمیز علیه دیوان محاسبات کشور و رییس وقت آن (محمدرضا رحیمی) و مسوولین دیگر دیوان در مطالب: احمدی‌نژاد و دیوان محاسبات، نامه سرگشاده جمعیت ایثارگران به رییس مجلس درباره دیوان محاسبات، پوست خربزه رحیمی زیر پای احمدی‌نژاد، اخطار مجلس به دیوان محاسبات و بررسی عملکرد دیوان محاسبات در کمیسیون برنامه و بودجه و نیز به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، توهین به ریاست محترم جمهوری و وزیر سابق کشور و افترا صریح به محمدرضا رحیمی در مطالب (ماشین تولید دکتری جعلی چگونه کار می‌کند، دانشگاه آکسفورد: به کسی بنام علی کردان مدرک دکتری نداده‌ایم، نمابر وزارت کشور و توضیح الف، مدرک آقای کردان منتشر شد، مملو از غلطهای گرامری، تایپی و... ) رسیدگی و در همه موارد فوق، اتهامات رحیمی به سایت الف را رد كرد.
محمد رضا رحیمی علاوه بر معاونت اولی رئیس جمهور، ریاست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی را نیز به عهده دارد.

 

----------------

منبع :سایت الف(احمد توکلی نمایند مجلس)

 http://alef.ir/1388/content/view/65779/

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

يکشنبه 9/12/1388 - 23:45 - 0 تشکر 186987

یه سایتی هست که شما بهش سر نزدی جناب 4 :

کتاب خدا

پاسدار انقلاب
دوشنبه 10/12/1388 - 16:21 - 0 تشکر 187110

خانم یا آقای triboon این حرف شما تقزیبا در مورد خیییییییلی ها صدق میکنه
اما همینکه شما به جناب سیامک این حرفو میزنید آیا تهمت نیست؟؟؟

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

دوشنبه 10/12/1388 - 19:38 - 0 تشکر 187157

اقای نادران و زاکانی از اصول گراهای بسیار منصفی هستند حالا چون اونا همچین اعتقادی دارن نشون میده که مشکل اساسیه.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

دوشنبه 10/12/1388 - 20:20 - 0 تشکر 187170

منظورتون متوجه نشدم؟

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

چهارشنبه 12/12/1388 - 20:20 - 0 تشکر 187692

منظور من این بود که اول ما باید جلوی سیل رو بگیرم و نگران چکه کردن اب لوله نباشیم .......... اگه هر کسی حتی رئیس جمهور یا معاونش خلاف کرد باید مجازاتشون کنی ...... ولی باید از کله گنده ها شروع کنی
که متاسفانه شما حرفی در این باره نزدید

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی