انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 1753)
يکشنبه 2/12/1388 - 19:40 -0 تشکر 184820
ادب وهنر

ادب باهنرمند گیرد قرار

ادب ثروث است حق مدار

بیا رای این زندگی  باهنر

ادب باهنر مکنتی پایدار

سلام بر همه ادیبان و هنر مند ن ایران زمین .سلامی به گرمی خورشید تابان بر شما که اهل ادب و هنرید .هنر شما    سرمه ی چشم جهانیان است . (ای به هنر سرمه ی چشم جهان) اهل دنیا از هنر شما در حیرنتد .و همین حیرت سبب شده تا درحسرت هنر مندیهای شما انگشت تعجب به دندان بگیرند. تاریخ شما مردمان دلاور سراسر هنر و ادب است . با کمی  تأ مل در زندگی ادب پروان هنر پیشه چون فردوسی و نظامی و خوارزمی .طوسی و کما الدین بهزاد .در می یابیم که ما وارث علمی کهن و سرمایه ای ارزنده ایم که باید پاسدار آن باشیم و هنر خود را به عا لم معرفی کنیم . واین انجمن  دست یاران ادب دوست و هنر آئین را به گرمی می فشارد . با تقدیم احترام .مقدم

يکشنبه 16/8/1389 - 9:20 - 0 تشکر 248463


من هستم دوست عزیز
فقط باید چیکار کنم برای همکاری ؟

مست نگاه تو ام 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی