انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 492)
يکشنبه 2/12/1388 - 14:7 -0 تشکر 184666
شیعه منهای قرآن؟ مگه میشه؟

گروهی که همواره شیعه را به شرک و خرافه پرستی و ... متهم می کنند، این بار از حربه دیگری استفاده کردند و گفتند قرآن در شیعه مهجور است یعنی شیعه قرآن را کنار گذاشته و به آن توجهی نداره. هر کس با این ادعا مخالف یا موافق است ضمن انتخاب موافق یا مخالف، دلیل هم ذکر کند.

هنگامي که مقدمات نعمتها به شما مي رسد دنباله آن را به واسطه کمي شکر گزاري از خود دور نسازيد .
يکشنبه 2/12/1388 - 14:11 - 0 تشکر 184670

آیت الله سبحانی با اشاره به اهتمام تشیع به تفسیر قرآن کریم، اظهار کرد: "این که می گویند قرآن در میان شیعه مهجور است، سخنی بسیار بی پایه و اساس است؛ زیرا چگونه ممکن است که پیامبر اکرم(ص) قرآن را ثقل اکبر نام دهد ولی در میان ما مهجور باشد!" پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

هنگامي که مقدمات نعمتها به شما مي رسد دنباله آن را به واسطه کمي شکر گزاري از خود دور نسازيد .
يکشنبه 9/12/1388 - 7:50 - 0 تشکر 186759

بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم قرآن در میان شیعیان مهجورتر از دیگران نیست چرا که قرآن به عمل است.

چهارشنبه 19/12/1388 - 13:7 - 0 تشکر 189239

سلام
ادعای دشمنان تشیع مورد قبول نمیباشد زیرا او دشمنی خود را میکند و وظیفه او همین است اما حقیقت چیز دیگری است و همانطور مامیبینیم در مسابقات بزرگ قرآنی نفرات برتر همیشه از میان شیعیان هستند و در طول تاریخ نیز بزرگترین مفسران از میان علمای شیعه بوده است و در واقع این شیعه بوده است که عمل به حدیث ثقلین کرده که مورد قبول شیعه و سنی است و در تاریخ مشخص است که چه کسانی به آیات قرآن و سنت نبوی عمل کرده است.
و من الله التوفیق

يا علي گفتيم و عشق آغاز شد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی