انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 1147)
پنج شنبه 15/11/1388 - 14:29 -0 تشکر 180143
شغل های پر طرفدار آینده (ویژه ی مادی پرستان)

نظر به اینکه آن جانب(و البته این جانب!)همگی خوب می دانیم که در دور و برمان چه می گذرد و به دلیل اینکه در این زندگی شهری به درد نخور همه به دنبال شغلی می گردند که پولی در روغن آن باشد(مخصوصا کسانی که در خوشه ی 3 هستند)و با توجه به اوضاع برهم درهم سری به قابلمه ها می زنیم تا ببینیم در کدام قابلمه ی روغن پول بیشتری است(فعلا به دلیل لطمه نزدن به ارزش فرهنگی نان کنایه را تغییر دهید به پول در روغن بودن)شغل های پرطرفدار رادر زیر معرفی می کنیم:

 

 

 

قابلمه ی اول : حل  مسائل ....که نمیشه صحبت کرد(ما هم صحبت نمی کنیم فقط راهنمایی می کنیم و به م.پ ها *1 کمک می کنیم):

 

با توجه به آنکه با نگاه سر سری  به جامه(ببخشید جامعه!) می توان دریافت که این موضوعات در اذهان مردم چه بخش عظیمی را فرا می گیرند و چسبیده اند و ول نمی کنند و اینکه یکی از دغدغه های اساسی ما ها مشکلات مربوطه است و با توجه به تاثیر این مهم بر موضوعات جدی همچون زبان قارسی که نتوانسته است خود را از این موضوع محافظت کند و نمود آن هم بسیار ضایع است(ر.ک به تغییر معنای افعال فارسی و تعبیر های ملت از پنیر*2 و مهمتر از همه تعبیر خود  شما از واژه ها قبل و بعد از ورود به دبیرستان !).عقل سلیم حکم می کند که کسی و فردی باید برای این ها راهنما و روشن کننده ی راه باشد. و چه بهتر که ما آن فرد باشیم حقوق تخمینی برای این مورد (در صورت ثابت ماندن وضعیت روانی درمانگر!)  حدودا 1 میلیون می باشد...

 

 

قابلمه ی دوم : کوچک کردن ... به راحت ترین شیوه ( جا خالی را با کلمات مناسب (نه نامناسب!) پر کنید):

 

باید می دانیم!که ما در قرن 21 هستیم و نظر به اینکه روز به روز  بر تعداد بیمار های گوارشی و تغذیه افزوده می شود پیشنهاد می کنیم که هر چه زودتر تجربه و علمی در این زمینه کسب کنید .مهم نیست از چه راهی فقط دقت کنید که راحت و قابل باور و قابل اجرا باشد .نگران پول هم نباشید پول در این قابلمه روغنی بسیار فراوان است و درآمد تخمینی حدودا 1.5 میلیون(البته برای اول کار)می باشد.

 

جدا از نمک ریزی دو شغل بالا شغل های به درد بخوری هستند فقط کافی است که کمی بیشتر به پیرامون خود دقت کنید!

 

ام.اس

 ته ورقی:                                                                                                                               

*1: مخفف مادی پرست!                                                                                                            

*2: منظور همان چیز انگلیسی می باشد.                                                                                        

 

 

 

پنج شنبه 15/11/1388 - 14:50 - 0 تشکر 180152

جالب بود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی