• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 9939)
دوشنبه 12/11/1388 - 12:18 -0 تشکر 179495
اخبار اجتماعی

 

دوستان عزیز انجمن اجتماعی

برخی از فعالان این انجمن به ثبت اخبار اجتماعی اقدام میکنند. به نظرم اومد که یه تاپیک در انجمن ثبت کنم به نام اخبار اجتماعی تا همه ی شما عزیزان مطالب خبری تون رو بصورت پاسخ در این تاپیک ثبت کنید.

ضمنا با اجازه ی همه دوستانم من مطالب قبلی رو هم که زحمتش رو کشیدید در این تاپیک ادغام می کنم.

با امید به فعالیت بیشتر و جامع تر شما عزیزان

 

 

 

 

 

 

اي آقاي ما برس به داد ما

دوشنبه 13/7/1388 - 12:49 - 0 تشکر 156372

به نام خدا

دوستان سلام

متن زیر در خبرگذاری فارس منتشر شده كه اقدام خبرنگار صدا و سیمای یزد و همچنین اقدام مدیر كل سازمان انتقال خون یزد رو از زوایه ای دیگر بررسی كرده و شاید واقعیت ماجرای این اتفاقات


آزردگی جامعه خبری از بداخلاقی حرفه‌ای‌ خبرنگار صدا و سیما ‌

خبرگزاری فارس: اقدام خبرنگار صدا و سیمای یزد كه با بداخلاقی حرفه‌ای سعی كرده بود مدیركل سازمان انتقال خون یزد را فردی متقلب و ریاكار نشان دهد، محكوم و باعث رنجش جامعه خبری است و موجب بی‌اعتمادی مسئولان به فعالان عرصه خبر می‌شود.


به گزارش خبرنگار فارس، ماجرای تقلب مدیر كل سازمان انتقال خون یزد در خون دادن و ابراز تظاهر وی در مقابل دوربین، نه تنها موجب حیرت همگان و بدبینی مردم نسبت به سازمان انتقال خون شد بلكه خنده‌های آنان در حالی كه راز آنان افشا شده بود به همراه خنده پزشك مربوطه آب سردی بود كه به یكباره بر روی همه تماشا كنندگان این برنامه ریخته شد.
موضوع به همین جا ختم نشد مدیر كل سازمان انتقال خون استان یزد از سوی مقامات بالاتر عزل شد و پس از رسانه‌ای شدن این موضوع و در حالی كه هنوز این ماجرا دهان به دهان نقل می‌شد، كاشف به عمل آمد كه ماجرا از اساس مشكل داشته و همه چیز با هماهنگی بوده است. یعنی ظاهراً خبرنگار به تصاویری با مضمون خون دادن احتیاج داشته و از مسئولان درخواست كمك كرده و از آنان ‌خواسته ‌در اقدامی نمادین به روی تخت بخوابند و این طور نشان دهند كه در حال خون دادن هستند و هنگامی كه مدیر كل از همه جا بی‌خبر به واسطه دوستی در حال اجابت درخواست آقای خبرنگار بوده،‌ خبرنگار به سمت آن‌ها می‌رود، چسب را از روی دستان آنان می‌كند و به مخاطبان این طور نشان می‌دهد كه آقای مدیركل خون نمی‌دهد و مثلاً سر مردم را كلاه می‌گذارد. كه البته لو رفتن این ماجرا بر بهت ناشی از تصاویر اولیه افزود.
‌مشاور مطبوعاتی رئیس‌جمهور نیز از این اقدام صدا و سیما انتقاد كرد و البته مدیر كل انتقال خون یزد را مستحق بركناری نامید. در این میان اما ذكر چند نكته خالی از لطف نیست.
نخست آن كه بسیاری از مسئولان نظام با خبرنگاران و روزنامه‌نگاران جلساتی را برگزار می‌كنند و بسیاری از اخبار محرمانه حوزه تحت كنترل خود را در اختیار آنان قرار می‌دهند و از آنان درخواست می‌كنند كه آن مطالب را منتشر نكنند و چه بسا حتی در جایی نقل نكنند. اقدام ناپسند خبرنگار صدا و سیما باعث می‌شود برخی از مسئولان نسبت به روزنامه‌نگاران بدبین شوند و ادامه چنین جلساتی را به خاطر ترس از عواقب آن تعطیل كنند.
از سوی دیگر بر اساس اصل مهم اعتماد نمی‌توان مدیر كل انتقال خون یزد را فردی ساده لوح نامید چرا كه اگر این طور بخواهیم قضاوت كنیم دیگر نه تنها سنگ روی سنگ بند نمی‌شود بلكه دیگر اصل بر برائت نبوده و همواره باید همدیگر را در مظان اتهام قرار دهیم.
در تهیه خبر، گزارش و یا به طور كلی هر محصول رسانه‌ای، همواره تأكید بر صحت خبر می‌شود و از تولیدكنندگان یك خبر درخواست می‌شود كه پشتوانه حقوقی خبر را تأمین كنند. حال این پرسش مطرح می‌شود آیا مجاز به پخش چنین برنامه‌ای از یك رسانه‌ با مخاطب میلیونی بدون لحاظ كردن مواد مطروحه هستیم؟ حال كه این برنامه پخش‌ و با حیثیت چند خانواده بازی شده و از طرفی به شعور مخاطب توهین شده است، چه كسی پاسخگوست؟
در بسیاری از اخبار مربوط به اختلاس‌ها و جرائم كلان اقتصادی كه متهمان پرونده‌هایش به جرم خود اعتراف كرده‌اند، حتی نام و چهره مجرم برای مردم فاش نمی‌شود و رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما از اسامی اختصاری مثل «م ـ س» و با تصویر شطرنجی در اخبار خود استفاده می‌كنند،‌ حال باید پرسید حتی در صورت تقلب آقای مدیر كل آیا وی جرمی را انجام داده بود و اگر جرم محسوب می‌شد آیا مجازات آن نشان دادن تصویر او از رسانه‌ای با مخاطبان میلیونی است؟
جای آن دارد كه صدا و سیما خبرنگار خاطی را كه باعث رنجش جامعه خبری شده پشت دوربین بیاورد تا از مردم و همكاران رسانه‌ای عذرخواهی كند شاید از این راه بتواند جبران مافات كند.
و سوال آخر این كه بر فرض كه تصاویر پخش شده از سیما صحت داشت و مدیر كل مربوطه در حال تظاهر بود، آیا مجاز هستیم كه چنین تصاویری را در معرض دید مردم قرار دهیم، مردمی كه در پی هر درخواستی ‌برای خون دادن از یكدیگر سبقت گرفته‌اند تا مشكل همنوع خود را حل كنند، آیا با آن تصاویر اعتماد عمومی را به خاطر اشتباه یك مدیر نالایق سلب نكرده‌ایم؟
حسن ضابطی

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8807130327


به نظر شما آیا صحبتهای انجام شده درباره هماهنگی خبرنگار با رییس سازمان انتقال خون برای انجام این عمل و فیلمبرداری صحت داره؟

حتی در صورت واقعیت داشتن اصل ماجرا پخش تلویزیونی این ماجرا رو م پسندید؟

و سوالاتی دیگر در همین رابطه كه به ذهنمون خطور می كنه؟

نظر شما ... ؟

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 13/7/1388 - 13:16 - 0 تشکر 156377

به نام خدا

سلام

سیعدان عزیز واقعا تاپیک به جایی بود

انگار این گزارش خیلی سرو صدا به پا کرده

اما این خبر یکم مشکوکه چون اگه قرار بوده این برنامه باشه پس چرا آخر گزارش قضیه لو رفته

و دوم اینکه چرا یکی از مسئولین اجازه لو رفتن رو به خبرنگار داد اما اون یکی ممانعت کرد

اما به نظر من اگه قرار بوده که چنین گزارش نمادینی گرفته بشه

مرام حکم میکرد که مسئولین صاف و صادق میومدن خون میدادن

منتظر نظر شما عزیزان هستیم

دوشنبه 13/7/1388 - 13:31 - 0 تشکر 156378

سلام بوفون جان ممنون از پاسخ دادنت. خب در پاسخ شما من هم چن نكته می گم چرا آخر گزارش قضیه لو رفته؟ خب افراد زیادی شاهد ماجرابودن و انا طبق احساس مسئولیتی كه بر گردن خود احساس می كردن تشخصی دادن كه قضیه رو لو بدن.... ضمن اینكه شاید آقایون رییس نمی دونستن كه این خبرنگار قصد داره تا گزارش رو برای پخش به تهران بفرسته!!! نكته دومی كه فرمودی.. چرا یكیشون اجازه لو رفتن نداد... التبه من فیلم مورد نظر رو ندیدم ولی گفته ها حاكی ست كه تمام وقایع با خنده و شوخی گذشته.. خب شخص دوم برای شوخی این اجازه رو نداده . ضمن اینكه به هر حال باید از خبرنگار جماعت ترسید گاهی كارهای عجیبی ازشون سر میزنه درسته1!؟ اما نكته سوم كه صحبت مرام شد.. حرف شما درسته ولی شاید ایشون شرایط خون دادن نداشته باشن.(به دلایل زیاد) نمیشه اینطوری فرض كرد؟

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 13/7/1388 - 13:42 - 0 تشکر 156381

به نام خدا

سلام

سعیدان عزیز حق باشماست 

اما اینجا ابهام وجود داره که اصلا چرا باید چنین گزارشی گرفته بشه که مردم در اون ظاهرسازی و فریب اذهان عمومی و صادق نبودن رو لمس کنن

اونم از سوی یک مسئول؟؟؟

دوشنبه 13/7/1388 - 17:48 - 0 تشکر 156435

این که بگوییم هماهنگ شده بوده،به نظر من صحیح نیست.

چون فرد دوم از این که خبرنگان دستش رو نشون بده،ممانعت کرد.

اما این که نباید این خبر رو نشون می دادند باید عرض کنم که،فکر نمی کنم مردم برای مسئولان خون بدهند،حتماًبرای رضای خداست.

اما اگر نشان بدن درس عبرتی خاهد شد برای مسئولان خاطی.

یا علی(ع)مدد

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

دوشنبه 13/7/1388 - 19:2 - 0 تشکر 156455

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاكِرِینَ
و مكر ورزیدند و خدا مكر در میان آورد و خداوند بهترین مكرانگیزان است
آل عمران آیه 3
این آقای مدیر فریب کاری میخواست بکنه و مکر ورزید، خدا هم اینگونه رسواش کرد!
چوب خدا صدا نداره      هرکی بخوره دوا نداره!
سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 15/7/1388 - 22:19 - 0 تشکر 157004

سلام علیکم

  واقعا حرکتش خیلی زشت بود

  به نظرم عزل تصمیم خوبی بوده

امام زمان (عج) : اگر شیعیان ما به عهد و پیمانی که با ما بسته اند وفادار بودند فرج من به تاخیر نمی افتاد.   

جمعه 17/7/1388 - 22:36 - 0 تشکر 157377

توی اخبار 20:30 از اون خبرنگار مصاحبه ای پخش شد که ماجرا رو تعریف کرد،

ایشون گفت که با این آقای مسئول قرار مصاحبه داشته و بعد از انجام اون، آقای مسئول درخواست خون دادن و فیلمبرداری رو مطرح کرده اما دکتر مسئول پایگاه انتقال خون ممانعت کرده چون از نوبت قبلی خون دادن این آقا هنوز 3 ماه نگذشته بوده.

خبر نگار مشغول جمع کردن وسائل میشه و وقتی روشو برمیگردونه میبینه که آقای مسئول دراز کشیده و یه کیسه خون به دستش وصله، لذا کنجکاو میشه و شک میکنه و در حین فیلم برداری چسب رو میکنه!

به نظر من هم اینکار خبرنگار بی معرفتی بوده که فیلم رو با این همه ابهام به تهران فرستاده و هم اینکار اون آقا و هم کار تلویزیون بابت پخش اون تصاویر از رسانه ی ملی.

 

 

دل به اوج سپار و فرصت پرواز را از پرنده جان دريغ مدار

                    که ذات انسان در فرا رفتن است که ظهور ميابد نه در فرو ماندن

                                        سيد شهيدان اهل قلم - آويني

جمعه 27/9/1388 - 17:18 - 0 تشکر 170379

هشدارها برای شیوع موج سوم ایدز در حالی از دو سال پیش شروع شده است كه ابتلای جنسی به HIV/ایدز كم‌كم ابعاد دیگر خودش را نشان می‌دهد. گفته شده است كه قربانیان جنسی ایدز، گروه خاص و معدودی نخواهند بود. ویروس نقص ایمنی اگر از شیوه شیوع جنسی را پیش بگیرد، قطعا عمومیت جامعه را تهدید می‌كند.

لزوم فرهنگ سازی در جامعه

در یك ماه گذشته بحث ازدواج موقت ورد زبان بسیاری از مسئولان و كارشناسان شده است. اما درحالی كه برخی از مسئولان انتظامی و قضایی صورت‌های مختلف ازدواج موقت را پیشنهاد می‌دهند كارشناس اداره ایدز و بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت می‌گوید كه ازدواج موقت باعث افزایش ایدز و بیماری‌های آمیزشی می‌شود.

كیانوش كمالی به ایلنا می‌گوید: «فكر می‌كنم ازدواج موقت مانند شمشیر دو لبه‌ عمل می‌كند. واقعیت این است كه هر چقدر تعداد شركای جنسی بیشتر باشد احتمال انتقال بیماری‌های آمیزشی و ایدز بیشتر می‌شود.» نكته‌ای كه كمالی به آن اشاره می‌كند، اولین اصل در پیشگیری از ایدز است؛ خویشتنداری.

او در این باره می‌گوید: «اصل در پیشگیری از ایدز و بیماری‌های آمیزشی، وفاداری به یك همسر است اما شاید ازدواج موقت احتمال مخفی‌كاری را كمتر كرده و زمینه را برای آموزش رفتارهای جنسی سالم و ارائه وسایل پیشگیری به این افراد فراهم كند. چنانچه بستر آموزش و ترویج رفتار جنسی سالم در ازدواج موقت فراهم نشود امكان انتقال بیماری‌های آمیزشی و ایدز گسترش می‌یابد. اگر ازدواج موقت را بپذیریم و یك همسری را رد كنیم باید روش‌های جلوگیری از انتقال بیماری‌های آمیزشی را آموزش داده و استفاده صحیح از وسایل بهداشتی را آموزش دهیم تا ازدواج موقت تبدیل به یك معضل نشود.»

رفتارهای جنسی پرخطر

پیش از این مینو محرز، رئیس مركز تحقیقات ایدز در ایران از عدم آموزش راه‌های پیشگیری از ایدز انتقاد كرده بود. او درباره آموزش پیشگیری از ایدز می‌گفت: «با توجه به اینكه آموزش تنها راه پیشگیری از افزایش بیماری ایدز است، متاسفانه در كشور به این مساله كمترین اهمیت داده می‌شود. مهم‌ترین موضوع در آموزش رفتارهای پرخطر، آموزش رفتارهای جنسی سالم است. داشتن رفتارهای پرخطر، احتمال آلودگی به ویروس HIV و سایر عفونت‌های آمیزشی را بیشتر می‌كند.

رفتارهای جنسی پرخطر شامل داشتن شركای جنسی متعدد، تماس‌های جنسی نامعمول، متوسل شدن به خشونت در زمان تماس جنسی، مصرف مواد مخدر یا روانگردان قبل از ارتباط، روابط محافظت نشده (استفاده نكردن از كاندوم) و غیره است و برای پیشگیری از HIV و ایدز در جامعه باید رفتارهای جنسی سالم را به افراد به‌ویژه نوجوانان و جوانان آموزش داد.»

رئیس مركز تحقیقات ایدز در ایران به شیوع جنسی ایدز اشاره می‌كند و می‌گوید: «بر اساس آمارهای وزارت بهداشت، انتقال ایدز از طریق اعتیاد تزریقی تاحدی در كشور كنترل شده، انتقال از مادر به جنین نیز هنوز در جامعه ما نمود پیدا نكرده و انتقال از طریق فرآورده‌های خونی نیز تقریبا به صفر رسیده اما انتقال از طریق روابط جنسی به سرعت در حال افزایش است.»

كاهش معتادان تزریقی مبتلا به ایدز

ایران یكی از موفق‌ترین طرح‌های پیشگیری از ایدز را در سه، چهار سال گذشته اجرا كرده است؛ توزیع رایگان سوزن میان معتادان تزریقی. همین طرح باعث كاهش رشد ابتلا به ایدز میان این گروه پرخطر شده است.

به گفته پرویز افشار، مشاور وزیر رفاه و عضو اتاق فكر مدیریت ستاد مبارزه با موادمخدر، میزان ابتلا به ایدز در بین معتادان تزریقی در سال‌های 82 ـ 81، 23 تا 24 درصد بود كه این میزان هم اكنون بر اساس آمارهای موجود با كاهش 50 درصدی به حدود 12 درصد رسیده است: «روند درمانی معتادان به‌ویژه درمان و كاهش آسیب معتادان تزریقی كشور، سیر صعودی قابل توجهی داشته و می‌توان اعلام كرد كه میزان شیوع بیماری‌های عفونی به‌ویژه ایدز بین این گروه از معتادان كه بیماران پرخطر محسوب می‌شوند، تاحدی كنترل شده است.»

تجربه دیگر كشورها

اما نگرانی از شروع موج سوم ایدز، از همین گروه معتادان تزریقی ناشی می‌شود. در هشدارهایی كه برای شیوع جنسی ایدز وجود دارد، به روابط جنسی محافظت نشده این گروه تاكید می‌شود. كارشناس اداره ایدز و بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت در این‌باره می‌گوید: «اینكه وزارت بهداشت خبر از شروع موج سوم همه‌گیری ایدز از طریق جنسی می‌دهد، براساس تجربه سایر كشورها و نیز انجام مطالعات رفتاری است.

هنگامی كه می‌بینیم 70 درصد مصرف‌كنندگان تزریقی مواد از نظر جنسی فعال بوده در حالی‌كه اغلب آنها روش‌های جلوگیری از انتقال بیماری‌های آمیزشی را نمی‌شناسند یا آن را به‌كار نمی‌برند، زنگ خطر موج سوم همه‌گیری از طریق ارتباط جنسی به صدا در می‌آید.»

آنچه كه به عنوان بمب ساعتی از آن نام برده می‌شد، مدت‌هاست كه توانسته نظر كارشناسان و مسئولان را از یك سو و گروه‌های پر خطر را از سوی دیگر به خود جلب كن

يکشنبه 4/11/1388 - 19:19 - 0 تشکر 177858

به گزارش جهان نیوز، روز دوم این فستیوال كه باشهادت حضرت رقیه (س) مواجه بود توانست با آهنگ های شاد و غربی خود به محلی برای تفریح و گذران وقت قشر مرفه جامعه تبدیل شود. 

این در حالی است كه بنا به مشاهده خبرنگار جهان، زنان حاضر در این فستیوال با حجاب های زننده و دور از شان جامعه اسلامی از جمله جلوه های ویژه این فستیوال بودند!

حجاب نامتعارف بازدیدكنندگان از یك سو و همچنین آرایش های آنچنانی و هماهنگ زنان حاضر در هر غرفه از سوی دیگر تعجب هر بیننده منصفی را بر می انگیخت. 

بنابراین گزارش در كل 2 طبقه این فستیوال كل زنان محجبه به 2- 3 نفر نیز نمی رسید.
یكی از زنان محجبه به خبرنگار ما گفت: من فرزندم را از مدرسه می آوردم كه با شنیدن آهنگ های تند و زننده، كنجكاو شدم كه ببینم آیا در این روزهای ماه صفر و روز شهادت حضرت رقیه مراسم عروسی در اینجا بر پا شده است؟ 

وی ادامه داد: فكر كنم اینها همه آمده اند برای تعطیلات عید برنامه ریزی كنند اما آیا این كار باید به قیمت از سر بر داشتن روسری و پوشیدن لباس های تنگ و بدن نما و اینكارها صورت بگیرد؟ 

این گزارش می افزاید این فستیوال با حمایت مستقیم سازمان میراث فرهنگی برگزار شده و حتی یكی از معاونان این سازمان نیز در مراسم افتتاحیه این فستیوال شركت داشته است. 

انجام اعمال خلاف شوون اسلامی ، نمایش كلیپ های مستهجن از برخی غرفه ها و هماهنگی چندین غرفه دار در نوع لباس ها و رنگ موها و آرایش های صورت و همچنین نوع پوشش مردان كه غالبا با كراوات همراه بود صحنه های بسیار زننده ای را به وجود آورده بود.

گفتنی است مجریان این فستیوال حتی به خود زحمت نمی دهند در هنگان اذان حداقل اهنگ های غربی خود را قطع و اذان را پخش كنند.

مسئولان این فستیوال برای برگزاری همچنین فضاحت اخلاقی در كشور تلاش های چندین ماهه ای را آغاز كرده اند كه از آن جمله می توان به نصب 40 هزار پورتابل انتشار آگهی در تهران، انتشار آگهی در یكی از روزنامه‌های كثیرالانتشار، ارسال 2 میلیون پیامك، ارسال 40 هزار كارت دعوت به دبیرخانه‌های دستگاه‌های دولتی و ارسال نمابر به 20 هزار شركت داخلی اشاره كرد. 

مدیر عامل شركت اكسپو كیش كه مجری این فستیوال است در تشریح دلایل برگزاری چنین فستیوال می گوید: "همین كه مردم به نیازهای خود برای برنامه‌ریزی سفرهای نوروزی دست یابند، مهم‌ترین خروجی این فستیوال خواهد بود. " 

وی اما در سخنان خود هیچگاه اشاره نكرد كه انجام اقدامات خلاف شوون نیز از اهداف این فستیوال بوده است یا خیر. 

آیابوده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.