ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 330)
پنج شنبه 8/11/1388 - 0:5 -0 تشکر 178655
وبلاگ فن‌آوری معروف هك شد

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: جامعه اطلاعاتی -فناوری اطلاعات

وبلاگ فن‌آوری برجسته «تك كرانچ» هدف حمله هكرها قرار گرفته و به مدت چهار ساعت غیرقابل دسترس شد.

به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طبق اعلام «تك كرانچ»، این وبلاگ كه شب دوشنبه هك شد، پس از یك ساعت فعالیت را از سر گرفت اما مجددا غیرقابل دسترس شد.

هك این سایت در زمان مناسبی انجام گرفته زیرا با رونمایی محصول جدید اپل در روز چهارشنبه، انتظار می‌رود ترافیك زیادی روانه این وبلاگ شود كه از نزدیك تحركات اپل را زیرنظر داشته است.

بنا بر گزارش شركت امنیتی سوفوس، بازدیدكنندگان این وبلاگ فن‌آوری در طول این حمله به سایت دیگری هدایت شدند كه حاوی محتوای به سرقت رفته بود.

به گفته گراهام كلولی، كارشناس امنیتی سوفوس، این هك هشدار خوبی برای دارندگان وب سایت‌ها خواه كوچك یا بزرگ، برای دفاع در برابر خطر هك شدن است.

شب هاي دراز بي عبادت چه کنم

طبعم به گناه کرده عادت چه کنم

گويند کريم است و گنه ميبخشد 

گيرم که ببخشد زخجالت چه کنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی