انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 454)
يکشنبه 4/11/1388 - 19:8 -0 تشکر 177849
وضعیت تدریس میرحسین موسوی تا 2 ماه دیگر مشخص می شود

حسنی معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به وضعیت تدریس میرحسین موسوی در این دانشگاه، اظهار داشت: با توجه به اینكه آقای موسوی در فرهنگستان هنر مامور هستند، پس از پایان ماموریت می‌توانند تمام وقت به دانشگاه برگشته و به تدریس مشغول بشوند.
وی در پاسخ به این سئوال كه دانشگاه تربیت مدرس مشكلی با تدریس وی در دانشگاه دارد یا خیر، گفت: دانشگاه تربیت مدرس با هیچ كسی مشكل ندارد؛ ما با كسانی كه نظام را قبول داشته باشند مشكلی نداریم.
معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در پاسخ به سوالی دیگر كه آیا وضعیت نهایی تدریس موسوی در دانشگاه تربیت مدرس را وزارت علوم تعیین می‌كند، افزود: مطمئن باشید وزارت علوم صحبتی نخواهد كرد و به هر حال ما باب دوستی و رأفت را باز می‌كنیم و با موسوی هم، مانند اعضای دیگر دانشگاه، تا آنجایی كه به نظام اعتقاد داشته باشند مشكلی نداریم.
حسنی با بیان اینكه تا دو سه ماه دیگر ماموریت موسوی تمام می‌شود، تصریح كرد: هنوز تصمیم قطعی درباره وضعیت تدریس موسوی در دانشگاه گرفته نشده و همان‌جور كه رئیس دانشگاه در مصاحبه با خبرگزاری‌ها گفته‌اند در راستای همان صحبت‌ها تصمیم‌گیری خواهیم كرد.

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی