انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 407)
شنبه 19/10/1388 - 22:34 -0 تشکر 175112
مشکل کجاشروع شدودرحال حاضرچیه وچه بایدکرد

دوستان چندمدتی که توی انجمن دیدزدم متوجه شدم متاسفانه دوستان هنوزپس از7ماه مشکل رونمی دونن میخان حلش کنن کاری که این روزهاتوی نظام هم خیلی پیش اومده والبته توی این انجمن هاکه مقابله بامشکل روفقط به مسخره گرفتن دیگران زیرسوال بردن گذشسته بزرگان انقلاب وبه مسخره گرفتن انتخاب دیگران انجام میدهنداماهیچ کس نمیگه آخه مشکل کجاشروع شد،الان مشکل کجاست وچی کارکنیم درسته شایدمانتونیم قانون یاچیزی تصویب کنیم اماحداقل مشکل روپیدامیکنیم پس ازشمادوستان میخوام به جای این همه فوش دادن به این واون بگیدمشکل چیه کجاشروع شدچه کنیم...

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
يکشنبه 20/10/1388 - 15:25 - 0 تشکر 175208

سلام

دوست عزیز

شما را به خواندن بحث هایی با عنوان

1-موسوی یا احمدی نژاد

2-كلام آخر برای حفظ آرامش

دعوت میکنم

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

يکشنبه 20/10/1388 - 20:34 - 0 تشکر 175261

سلام علیکم

حدود 10-15 سال پیش بود که رهبر معظم انقلاب مردم رو از خطر تهاجم فرهنگی ترسوندند و فرمودند دشمن تهاجم فرهنگی رو آغاز کرده و آمده که بوسیله حمله به فرهنگ و خراب کردن جامعه از درون به جنگ ما بیاد . 

اما 

بعضیها توجه نکردند . مسوولینی که باید کار فرهنگی می کردند توجه نکردند . 

تا اینکه خاتمی آمد با شعار آزادی (که یک شعار غربی است و اگر کسی با اسلام آشنا باشه می بینه اسلام هیچ وقت شعار آزادی نداده نه اینکه با آزادی مخالف باشه اما اصل رو بر آزادی قرار نداده بلکه بر بندگی خدا قرار داده و در کنار بندگی خدا  آزادی از غیر خدا بدست میاد)  و با کسی که بعنوان وزیر فرهنگ قرار داد (که الان همین وزیر فرهنگ در انگلیس بسر می بره و بر ضد ایران با شبکه های خارجی همکاری می کنه )عملا تیشه به ریشه اسلام زد و سعی کرد ولایت فقیه و احکام اسلامی رو در بین مردم از بین ببره . 

خودش  در کتاب نامه ای برای فردا که در اواخر دولتش نوشت در صفحه 15 آورده :

از شعار ذوب در ولایت که شعار محوری رقبای دوم خرداد در درون حکومت بود تا شعار ایران آزاد ,آباد و شاد و تاکید بر دموکراسی , آزادی و حقوق بشر راه درازی طی شده است .

می بینید در این جمله ولایت را در مقابل آبادی و شاد زیستن قرار داده و حقوق بشر را در مقابل ولایت فقیه قرار داده و عملا رای به استبداد بودن ولایت فقیه و دیکتاتور بودن ولی فقیه داده که آزادی و آبادی و شادی را از مردم سلب می کند .

البته از کسی که بیشتر از اینکه سواد حوزوی و اسلامی داشته باشد کتاب امثال کانت و هگل و دیگر غربی ها را خوانده و سعی کرده اسلام را با حرفهای اینها تطبیق دهد جز این هم انتظاری نیست .

خاتمی در این کتاب بارها از استبداد حرف می زند و کسی که با دقت این کتاب را بخواند کاملا متوجه می شود که منظور از استبداد ولایت فقیه است و شخص رهبر انقلاب را هدف قرار داده . او در این کتاب حتی یک دفعه از رهبر انقلاب نام نمی برد .

قرار دادن ولایت در مقابل آزادی که در کلام خاتمی آمده یعنی ولایت با آزادی در تضاد است و چون خودش در جای دیگر گفته بود : اگر دین در مقابل آزادی قرار بگیرد دین محکوم به شکست است . پس باید ولایت را هم شکست داد و نابود کرد تا به آزادی برسیم .

و شما در محصولات فرهنگی و روزنامه های زمان اصلاحات ( که ظاهرا اصلاح اسلام و حذف ولی فقیه و تبدیل آن به اسلام آمریکایی بوده ) به دفعات رد پای کسانی را می بینید که در صدد حذف ولایت و روحانیت از جامعه هستند .

و قضیه از اینجا شدت گرفت . 

اگر چه از قبل آن شروع شده بود .

دشمن مشخص است . وظیفه هم مشخص است مقابله با دشمن .

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

يکشنبه 20/10/1388 - 23:53 - 0 تشکر 175308

ممنون دوست من خیلی دقیق نگاه کردی به مسئله امامن سطحی ترنگاه میکنم ومیگم قضیه ازاون مناظره هاشروع شدبالجاجت دوطرف ادامه پیداکردودرحال حاضرهم مشکل لجاجت هست وباکوتاه اومدن دوطرف حل میشه

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
دوشنبه 21/10/1388 - 10:56 - 0 تشکر 175343

سلام علیکم

مساله لجاجت نیست اصلا این مشکل مال این روزا نیست . اونایی که فکر می کنن بعضیا دارن لجاجت می کنند باید یه مقدار برگردند به عقب تر مسائل رو روشن ببینند مطمئن میشن که راه اینها خیلی وقته از راه نظام جدا شده فقط فرصت بروز علنی نداشتند که الان خودشون رو نشون دادند چون احساس کردند فرصتش شده .

کسانی که اصولا از سالها قبل ولایت فقیه رو دیکتاتوری می دونستند و در صدد حذفش بودند طبیعیه که الان باید مشکل داشته باشند و این مشکل هیچ وقت حل نمی شه . 

و بهترین پاداش اینها جهنمی است که خدا براشون در نظر گرفته 

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

دوشنبه 21/10/1388 - 15:59 - 0 تشکر 175376

سلام

دووست عزیز تلقی کردن مناظره ها به عنوان مشکل خیلی خوش باوری هست به نوعی

ارجاعتوون میدم به کتاب جریان شناسی اصلاحات...من این کتاب رو حدوودا در دوران دبیرستان خووندم اما تقریبا هرچی در اوونجا خووندم این مدت علنا دیدم

این کتاب مقالات و سخنرانیهای تئوری پردازهای اصلاحات هست...در این کتاب بسیار زیرکانه در صحبتها و مقالات آورده شده که اگر اصلاحات از این راهها که تا کنوون پیمووده به نتیجه نرسه باید انقلاب کرد...(سالها میگذره و حق بدید متن دقیق یادم نباشه) 

به اتفاقات پر سروصدایی مثل لوایح دوقلوو هم فکر کن...

تا بعد ...

دوشنبه 21/10/1388 - 19:10 - 0 تشکر 175418

دوست عزیزیاسان ازمعرفی کتابت ممنون اماکاش اسم انتشاراتش روهم میگفتی تاپیداکردنش آسون ترباشه اماممنون بازهم میتونم پیداکنم اماشایدشمادرست بگیدمن شایدخیلی سطحی به موضوع نگاه کردم امایادتون نره بایدبدونیم که برای حل این مشکل چه کنیم

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی