انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 852)
سه شنبه 15/10/1388 - 10:5 -0 تشکر 174268
دیروز ندا...!!!!! امروز موسوی ...!!!!! فردا نوبت کیست...؟؟؟؟؟

باز هم قصّه تکراری حذف مهره های سوخته :

دیروز شاهد بودیم که هنگامی که ندا دیگر فایده ای برایشان نداشت مهره ی سوخته به حساب آمد و او را کشتند و امروز فردی که از همان اوّل هم معلوم بود در این جریان کاره ای نیست ، میر حسین موسوی را ......!!!!!؟؟؟؟؟

سایت موج سبز طی مطلبی با عنوان «موسوی از اول هم مرد این راه نبود»، بیانیه اخیر وی را یک «تسلیم» ارزیابی و تصریح کرده این بیانیه پرده از چهره مستاصل و درمانده کسی کنار زد که نشان داد یک «مقهور» و یک «بازنده بزرگ» در برابر نظام و حکومت جمهوری اسلامی است.

در بخش هایی از مطلب سایت جنبش سبز آمده است: مردی که روزگاری مدعی خودخوانده رهبری جنبش سبز ملت بود و از آرمان هایش می گفت، در بیانیه خود عقب نشینی را مرام و مسلک خود ساخته و از بیانیه اش بوی خیانت به جنبش و بده و بستان با نظام به مشام می رسد.

این سایت در ادامه این مطلب، مدعی شده که آقای موسوی توسط حاکمیت ایران به داخل گروه سبز نفوذ داده شده است! تا یکپارچگی و هماهنگی افراد را بر هم بزند.

این سایت در این مطلب از خواست خود برای عبور از انقلاب و نظام سخن به میان آورد.

سایت مذکور همچنین جمعیت میلیونی عاشورائیان در تهران را کمتر از 50 هزار نفر خواند و مدعی شد که این جمعیت با اجبار حکومت به خیابان آمده بودند!

سایت موج سبز، در ادامه با هدف دلداری به اغتشاشگران گفت که «نباید ما را به تسلیم شدن وادار کند.»

در پایان این مطلب آمده است: موسوی هیچ گونه نقش و مدیریتی در رهبری جنبش سبز نداشته و این جریان خود رهبری شجاع و اهل هزینه دادن انتخاب خواهد کرد.

گفتنی است، ایرنا نیز خبر داد که چندتن از مخالفان انقلاب اسلامی، با اعتراض به اذعان آقای موسوی به دروغ بودن ادعایش، عملا طرح عبور از او را کلید زده اند.

همچنین عبدالکریم سروش، عبدالعلی بازرگان، محسن کدیور، اکبر گنجی و عطاالله مهاجرانی در اقدامی هماهنگ دست به صدور بیانیه ای برخلاف آقای موسوی زدند .

این افراد خارج نشین دراولین بند مطالبات مضحک خود برخلاف میرحسین موسوی که دولت احمدی نژاد را به رسمیت شناخته است، خواستار استعفای محمود احمدی نژاد از ریاست جمهوری ، برگزاری انتخابات مجدد و لغو نظارت استصوابی شده اند.

این بیانیه که در سایت ضدانقلاب جرس که متعلق به همین افراد است،منتشر شده همچنین خواستار انحلال شورای انقلاب فرهنگی و استقلال دانشگاه ها می شود که در بیانیه موسوی هیچ اشاره ای به آنها نشده است.جالب آنکه عبدالکریم سروش خود از موسسان و اعضای این شورا از بدو تاسیس بوده است.

آزادی کلیه زندانیان سیاسی، کلیه رسانه ها، به رسمیت شناختن حق جنبشهای دانشجویی و زنان، اجتماعات مسالمت آمیز و فعالیت احزاب سیاسی از مشترکات درخواست های بیانیه یاده شده با بیانیه موسوی است.

استقلال قوه قضائیه و انتخاباتی کردن ریاست آن از دیگرخواسته های خلاف قانون اساسی افراد مذکور است که مورد تایید موسوی نمی باشد.
جالب آنکه بازرگان، سروش، کدیور، گنجی و مهاجرانی بدلیل آنکه مطالبات متفاوتشان عبور از موسوی تلقی نشود در قالبی تشریفاتی خاطرنشان کرده اند پیشنهادهای آقای موسوی "جنبه حداقلی" دارد و آنها "ضمن حمایت کامل" از رهبران جنبش اعتراض آمیز مردم در داخل "روایت خود را از خواسته های بهینه" این جنبش اعلام می کنند.

و فردا نوبت کیست ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدايا عاشقان را با غم عشقت آشنا کن

سه شنبه 15/10/1388 - 20:21 - 0 تشکر 174350

ما که از همون اول داریم می گوییم حمایت مقطعی و ضمنی بی بی سی و امثال آنها از میرحسین به معنای هم فکر بودن آنها نیست

شما ها در شعار هایتان می گفتید : موسوی بی بی سی عامل دست انگلیس.. 

شما می گفتید کیف انگلیسی...

هشدار امام(ره):

هشدار امام(ره):      

(سخنرانی سال 1358 در قم 20مهر)

و امروز هم همینطور که ملاحظه مى کنید روز تهمت است! من نمى دانم چه جور شده است که هر که به هرکس دلش مى خواهد هر چى مى گوید! نمى داند که تهمت زدن به مؤمن جزایش چه هست پیش خدا.

نمى داند غیبت کردن از مؤمن چى هست.نمى داند که هتک حرمت مؤمن، هتک حرمت اللّه است، اینها را نمى دانند.

هر که هر چه دلش مى خواهد، حالا به هر کس، نه به یک نفر، نه به دو نفر، به اشخاص متقى تهمت مى زنند! خوب، البته یک دسته هم هستند که مى خواهند تهمت بزنند.


امام خمینی (ره) در ادامه فرمایشات تاریخی خود ادامه می دهند: یک نفر آدمى راکه من بیست و چند سال است از نزدیک مى شناسم، او پیش من درس خوانده ، با من معاشر بوده ، من همه چیزش را مى دانم، حالا افتادند به جان مثل آقاى دکتر بهشتى.

آقاى دکتر بهشتى را از او مى ترسند اینها، براى اینکه یک فرد لایقى است، و اینها نمى خواهند اینطور افراد باشند، مى خواهند یکی یکى هتک کنند نوبت همه تان شاید برسد! یکى یکى، هر کس را یک جایى ببینند، یک کارى انجام مى دهد مى خواهند هتک حرمتش بکنند، یا ساقطش بکنند.

خوب، این مردمى که براى اسلام کار از آنها مى آید یکىیکى را کنار بگذارم، کنار بگذارند، و همه را خلع سلاح بکنند، آن وقت کى دیگر باقى مى ماند؟

حضرت امام (ره) درباره تاثیرات این تهمت ها نیز می فرمایند: مع الاسف در بین جوانهاى ما هم اشخاصى هستند زودباور.
به مجرد اینکه مى گویند فلانى بله ، امریکایى است، مى بینیم که یک عده از جوانها هم باورشان مى آید که امریکایى است! فلانى انگلیسى است.


برنامه خود امریکاییها و انگلیسیها این است که اشخاص صحیح را به اسم انگلیسى و به اسم امریکایى ضایعش کنند، چون مى دانند خودشان ضایع هستند! مى دانند ملت پیش آنها چه جور هست اسم انگلیسى...مع الاسف بعض از اشخاص هم که حسن نیت دارند، سوءنیت ندارند، باورشان مى آید و آنها هم مى گویند این مطلب را، بدون اینکه بررسى بکنند... فردا به شما هم مى گویند به آنها هم مى گویند، تا کى نوبت ما هم برسد! مسئله اینطورى است.

مى خواهند اینها اصلا خلع سلاح کنند ما را.یکى یکى کنار بروند، کنار بروند، کنار بروند، چه بماند؟ آنها بمانند که مفسدند و فاسد هستند.هشدار به جوانان و ملت ایران اینها باید ملاحظه بشود.ملت ایران باید بدانند اینها را که یک اشخاص مفسد آمدند.

جوانهاى دانشگاهى بدانند این معنا راکه اینهایى که در دانشگاه مى آیند تبلیغات سوء مى کنند واز اشخاص مثلا محترم آبروریزى مى کنند نظر سوء دارند.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

سه شنبه 15/10/1388 - 21:6 - 0 تشکر 174363

عزیزم جناب سیامک این حرفارو اقای خمینی برای دفاع از شخص وارسته و خدایی یعنی بهشتی زده بودند نه از قانون شکنی همچون موسوی

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

سه شنبه 15/10/1388 - 21:43 - 0 تشکر 174370

سلام علیکم

جناب سیامک 

شما از امام حرفهایی آوردید که ثابت کنید موسوی خوبه و تهمت به ایشون زده شده 

شما که نمی تونید معتقد باشید که هم رهبر حقه و خوبه هم موسوی 

پس نظر شما اینه که رهبر گمراهه و موسوی حقه در صورتی که بنا به استدلالات شما به حرفهای امام باید گفت هر دو حقند و این هم نمی شه که دو طرف یک قضیه هر دو حق باشند اون هم چنین فتنه ای . 

مهمترین ملاک این دو حرفه که امام فرمودند :

ملاک حال افراد است 

اگر دیدید بیگانه ها از شما تعریف می کنند به خودتون شک کنید ( نقل به مضمون کردم)

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

سه شنبه 15/10/1388 - 22:8 - 0 تشکر 174378

سلام  سیامک خان

مگر سایت جنبش سبز متعلّق به سردمداران این جنبش نیست مگر مدیرّیت این سایت با کسی به غیر از افراد خود جنبش سبز است ؟ اینجا بحث سر انگلیسی بودن یا نبودن میر حسین نیست این موضوع خود بحثی جداست که دوستان در مباحث گذشته به این پرداخته اند و ثابت شده است .

اینجا موضوع بر سر این است که آن میر حسین آن مرد سبز پوش رویاهای شما و خیلی از دوستان شما که او را مانند یک فرشته ی نجات می پنداشتین و او را عقل کل و همه ی کاره این جنبش ( به قول خودتان عظیم ) سبز می دانستید عملا هیچ کاره بود و وقتی گرداننده گان اصلی این جنبش همه ی آبرو و هست و نیست  او را مصرف کردند او را به کناری پرت کردند مانند ندا و دیگران . مانند یک اناری که تا آب دارد انسان  آن را در مقابل صورت خود نگه می دارند و آب انار را ( شیره ی جانش ) را می مکنند و لی زمانی که آب انار تمام شد دیگر ارزشی ندارد و آن را دور می اندازد .

شما سعی نکنید با مطرح کردن مسائل حاشیه ای و متفرّقه از اصل موضوع فرار کنید اصل موضوع این است که میرحسینی که شما سنگش را به سینه می زدید توسط گردانندگان اصلی ماجرا به کناری گزاشته شده و قرار است از این به بعد سنگ یه بدبخت دیگه ای را به سینه بزنید واقعا دلم به حال میر حسین و شما که عقل خودتان را داده اید دست یه مشت خارج گود نشین صهیونیسم و قربانی بعدی این جنبش متأسف هستم .

در پایان ازشما دوست عزیز که تهمت زدن به مومن را صحیح نمی دانی و به حرف امام که صدیق ترین حرفهاست استناد می کنی ، سوالی داشتم :

با استناد به چه چیزی این همه تهمت را در به دولت و نظام وارد می کنید ؟

خیلی جالب است شما موضوعاتی را که مثل روز روشن است را تهمت می دانید در حالی که خودتان ده ها هزار تهمت را به دولت و نظام جمهوری اسلامی وارد می کنید که حتی برای یکی از آنان هم دلیل منطقی ندارید .

خدايا عاشقان را با غم عشقت آشنا کن

چهارشنبه 16/10/1388 - 11:9 - 0 تشکر 174422

موسوی خودش میدونه کی خواهر زادش رو کشته امیواریم سرعقل بیاد

چهارشنبه 16/10/1388 - 12:50 - 0 تشکر 174444

سلام

جناب سیامک فقط در صورتی میشود حرف شما را باور داشت که آن هنگام که گوگوش سبز پوش شد و سازگارا دستبند سبز بست و اولین قسمت برنامه سبز یعنی استقامت تابهار را اجرا کرد.. آن زمان که هیلاری کلینتون اعلام کرد اگر بخواهم با احمدی نژاد دیداری داشته باشم لباس سبز می پوشم! آن زمان آقای موسوی یکی از هزاران بیانیه اش را اختصاص میداد به اعلام برائت از این افراد. پس چرا چنین نکرد؟ و هر بار که به علت هواداری سکولارها،بهائی ها، مطرب ها، منافقین و کمونیستها زیر سئوال میرفت در بیانیه جدیدی اعلام میکرد که ما دینی هستیم که همه ابناء بشر می توانند زیر چتر آن جمع شوند؟ حتی در همین بیانیه آخر هم ایشان به چنین موضوعی اشاره کرده. آیا این به این معنی نیست که ایشان حمایت آنان را پذیرفته؟ دوحالت بیشتر ندارد .. یا ایشان به ما دروغ می گویند یا به آنها .. شایدهم به هردو!

درضمن یادتان باشد که حضرت امام جملات فراوانی نیز در حمایت ازآیت الله خامنه ای فرموده اند  .. حالا به نظر شما در وضعیت فعلی هنوز هم وضع حال میرحسین موسوی مصداق خط امامی بودن است؟

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

چهارشنبه 16/10/1388 - 12:53 - 0 تشکر 174445

سیامک از امام این جمله رو نقل میکنه، یعنی آقای موسوی میخواسته برای این ملت کاری بکنه!

یکى یکى، هر کس را یک جایى ببینند، یک کارى انجام مى دهد مى خواهند هتک حرمتش بکنند، یا ساقطش بکنند.

غافل از این که بده و بستان فرضی این آقا با نظام نشونه خیانتش به جنبشه:

در بخش هایی از مطلب سایت جنبش سبز آمده است: مردی که روزگاری مدعی خودخوانده رهبری جنبش سبز ملت بود و از آرمان هایش می گفت، در بیانیه خود عقب نشینی را مرام و مسلک خود ساخته و از بیانیه اش بوی خیانت به جنبش و بده و بستان با نظام به مشام می رسد.

سوال: اون چه کاریه که موسوی میخواد برای مردم بکنه ولی برای انجام اون نباید با نظام بده و بستان داشته باشه؟

 

 

دل به اوج سپار و فرصت پرواز را از پرنده جان دريغ مدار

                    که ذات انسان در فرا رفتن است که ظهور ميابد نه در فرو ماندن

                                        سيد شهيدان اهل قلم - آويني

چهارشنبه 16/10/1388 - 13:0 - 0 تشکر 174449

 در پاسخ به جناب/سرکار

مگر سایت جنبش سبز متعلّق به سردمداران این جنبش نیست مگر مدیرّیت این سایت با کسی به غیر از افراد خود جنبش سبز است ؟ اینجا بحث سر انگلیسی بودن یا نبودن میر حسین نیست این موضوع خود بحثی جداست که دوستان در مباحث گذشته به این پرداخته اند و ثابت شده است .

----

این سایت هیچ رابطه ای با موسوی ندارد.

و تنها سایت اطلاع رسانی ایشان سایت کلمه kaleme.org است.

----

به علت عدم داشتن رسانه و توقیف و فیلتر روزنامه ی موسوی و سایت ایشان/ افراد همسو با بیگانگان در لوای جنبش سبز شروع به فعالیت و خط دهی می کنند و بعضا" هم ادعای رهبری این جنبش / که عواقب این سوء تدبیر و منحرف شدن این جریان به عهده ای مسئولان کشور است .

اخیرا" هم به روزنامه جموری اسلامی به علت انتشار سخنان موسوی تذکر داده شده است!

---

اگر مسئولان با بصیرت بیشتر عمل کنند متوجه خواهند شد که با فیلتر کردن سایت هایی چون پارلمان نیوز(متعلق به فراکسیون خط امام مجلس) و سایت کلمه(متعلق به میرحسن ) سایت آینده (فواد صادقی) که همگی با هر نظر و ایده از خود جمهوری اسلامی و پایبند با مبانی قانون اساسی هستند  فقط جریان را به سمت سایت هایی انحرافی و بیگانه سوق می دهند.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

چهارشنبه 16/10/1388 - 14:45 - 0 تشکر 174465

سیامک خان نکنه می خواهی منکر حمایت آقایان سروش ، مهاجرانی ، گنجی و ... از میر حسین بشی ؟

همان حمایتی که آقای میرحسین هم بدان افتخار می کردند و می کنند ....!!!!

سیامک خان برادر من :  میرحسین در این جریان نقشی بیشتر از یک عروسک خیمه شب بازی نداشت عروسکی که عروسک گردونش منافقین و معاندین با نظام جمهوری اسلامی بودن  !!!

خدايا عاشقان را با غم عشقت آشنا کن

چهارشنبه 16/10/1388 - 23:42 - 0 تشکر 174581


نماینده رهبر معظم انقلاب با خانواده مرحوم سید علی موسوی خواهرزاده میرحسین موسوی دیدار كرد. به گزارش جهان در این دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب مراتب همدردی و ابراز تاسف ایشان را نسبت به ترور مشكوك مرحوم سید علی موسوی به خانواده وی ابلاغ كردند. سایت اصولگرای جهان همچنین افزود : یك مقام عالی رتبه با توجه به شناخت خانوادگی از مرحوم سید علی موسوی در جمعی اعلام داشته اند : « بنده آن مرحوم را می شناختم انسان متدینی بودند ممكن است كه جز معترضین باشد اما مخالف نظام نبوده است » .

منبع :روزنامه جمهوری اسلامی

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی