• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 5612)
دوشنبه 14/10/1388 - 9:24 -0 تشکر 174071
از فیلم ندا چی فهمیدید؟

سلام علیکم

من از فیلم ندا که دیگه الان یقین دارم ساخته شده بود و با کمی دقت کاملا میشه فهمید ساختگی هست و کاملا معلومه خود ندا داره خون رو صورت خودش می ریزه فهمیدم که اینقدر پلیس ایران دقت کرده که مگر در موارد نادر (که اون هم باید بررسی بشه ) کسی از اون طرف کشته نشه که اینها رو آوردن به کشته سازی چون اگر پلیس خودش کسی رو عمدا می کشت دیگه لازم نبود کشته سازی بشه خب همون رو پخش می کردند .

و این نشون میده که این افرادی که دولت اسلامی و رهبر رو به دیکتاتوری و قاتل بودن متهم می کنند چقدر بی دین هستند و از هیچ تهمتی واهمه ندارند . 

کسی که اینقدر راحت تهمت می زنه چطور می تونه لیاقت ریاست جمهور شدن برای یک ملت مسلمان رو داشته باشه؟

کسی که با یک تهمت بزرگ جامعه رو به آشوب می کشه و بعد با انواع تهمتهای دیگه راهش رو ادامه می ده و حتی وقتی به عاشورا هم هتک حرمت میشه باز هم توجیه می کنه و به دولت و رهبر تهمت می زنه تازه با پررویی تمام شرط هم می گذاره که بیاید شرطهای من رو قبول کنید تا دست بردارم . 

آدم در مورد این افراد چی باید بگه ؟ 

آیا تهمت زدن به رهبر جامعه اسلامی و به آشوب کشیدن مردم جرمیه که خدا ازش بگذره ؟ تاریخ نشون داده که معمول این افراد چنان غرق در گناه میشن که دیگه فرصت توبه پیدا نمی کنن و میرن تا اسفل السافلین .

.بعضی کاربران  در انجمنهای تبیان  و در جاهای دیگه که از اینها حمایت می کنند  این رو باید بدونن که حق روشنه ولی برای کسی که بخواد قبول کنه و اگر نخواد خود قرآن هم مایه هدایت براش نیست چون قرآن هدی للمتقینه نه برای کسی که نخواد قبول کنه 

و هر کسی به جنایات و خیانتهای اینها راضی باشه در جرمشون شریکه .

فکر نکنیم رهبر چون معصوم نیست هر کاری میشه کرد . به امام علی هم تهمت زده شد برید نهج البلاغه رو بخونید طلحه و زبیری که حضرت علی رو میشناختن و می دونستند که حضرت شاید تنها کسی بود که از قتل عثمان جلوگیری می کرد بخاطر رسیدن به هدف شومشون به حضرت علی نسبت قتل عثمان رو دادند و حضرت علی علیه السلام در چند جای نهج البلاغه به این مساله اشاره می کنه .

پس اگر امام زمان علیه السلام هم ظهور کنه اینا توجیه می کنند و با حضرت به جنگ خواهند پرداخت

 

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

دوشنبه 14/10/1388 - 11:27 - 0 تشکر 174085

من هم فیلم ندا رو دیدم. همه دیدیم که چطور یک دختر بیچاره قربانی آمال ننگین دکتر و استاد موسیقی وی گشته است. من هرگز نمی گویم که ندا کار درستی کرد، خیر. ولی بانی این آشوب بزرگ آن دکتر لعنتی بود که دو روز پس از واقعه از مهلکه گریخت. 

يک دانشجوي پسر با يک ترم مشروطي، دبير هنر، عاشق حضرت علي(ع)، کار در کافي نت،

هيچي ديگه همين!

دوشنبه 14/10/1388 - 12:39 - 0 تشکر 174094

سلام

جناب آقا هادی بحث خوبی رو مطرح كردید

وقتی گفته میشد گلوله از پهلو وارد بدن ندا اقا سلطان شده و از كتف سمت دیگه خارج شده بود مشخص بود كه یه جای كار میلنگه.

چند روز پیش سایتی رو یكی از دوستان معرفی كرد كه دراین مورد یك مستند قرار داده بود. داخل مستند همه چیز رو به وضوح توضیح میده.

تنها میتونم بگم ندا اقاسلطان تبدیل شده بود به بازی چه دست منافقین و به جرم یك مهره سوخته شدن به قتل رسید.

ندا آقاسلطان وقتی یك مهره سوخته شد كه پیشنهاد خیانت به كشورش رو قبول كرد.

به آینده امیدوار باشیم كه همیشه روشنه...

♫♫ باغچه ♫♫(کلیک کنید)

هر آمدنی رفتنی هم دارد...

ولی ایکاش رفتن ها زیباتر از آمدن ها بودند.....

خدانگهدار همگی

دوشنبه 14/10/1388 - 12:49 - 0 تشکر 174097

سلام علیکم

سلام مکس عزیز چطوری داداش 

چیزی که جالبه اینه که افراد بی دین چون دین ندارند جنایات خودشون رو به گردن دیگران می اندازند . امام علی علیه السلام در جواب ناکثین که حضرت رو به کشتن عثمان متهم می کردند فرمودند اگر من در کشتن عثمان با شما شریک بودم که باید خودتان را هم محاکمه کنید و اگر خودتان کشتید که باز هم باید خودتان را محکوم کنید و در هر حال استدلال شما به ضرر شماست .(چون عثمان را یک نفر نکشت و مردم بر ضد او شورش کردند و خیلی از سران جمل در قتل عثمان سهیم بودند)

در اینجا هم اینها خودشان مردم را فریب می دهند بعد به دولت و رهبر تهمت مردم فریب بودن می زنند . 

یه جمله هم بگم به مدیر محترم 

من منظورم تبیان نبود بلکه بعضی کاربران تبیان در انجمن مثل جناب سیامک 4 بود که هنوز دارن حمایت می کنند . خودم جملم رو تصحیح کردم که مشکل دیگه ای نداشته باشه .

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

دوشنبه 14/10/1388 - 13:56 - 0 تشکر 174107

سلام

دوستان میتونند مستند قتل ندا آقاسلطان رو از لینك زیر دانلدو كنند.

http://www.mersad20.com/index.php?option=com_content&view=article&id=101:1388-09-19-12-32-24&catid=58:1388-06-03-05-26-10&Itemid=59

درضمن : همینطور كه توی این فیلم هم گفته شده استاد موسیقی ندا آقا سلطان كه درمورد این جنایت داخل تلوزیون صحبت كرد هم در كشته شدن ایشون نقش داشته.

به آینده امیدوار باشیم كه همیشه روشنه...

♫♫ باغچه ♫♫(کلیک کنید)

هر آمدنی رفتنی هم دارد...

ولی ایکاش رفتن ها زیباتر از آمدن ها بودند.....

خدانگهدار همگی

دوشنبه 14/10/1388 - 14:30 - 0 تشکر 174110

سلام.

از اینگونه افکار واقعا متاسفم 

همین و همین ...

دوشنبه 14/10/1388 - 19:8 - 0 تشکر 174157

سلام
من تصویری از ایشون در سایت های بسیاری دیدم که صلیب به گردن داشتن!
اگر ایشون مسیحی بودن پس چرا در قبرستان مسلمانان دفن شدن؟
تصویر مورد ذکر در سایت هایی بسیار از جمله ویکی پیدا هم بود!

دوشنبه 14/10/1388 - 21:22 - 0 تشکر 174195

من شخصا فیلم کشته شدن ندا را ندیدم

اما از صحبت شما این را فهمیدم که :

یک گروه تروریستی ندا را کشته و همزمان ندا در حال جان دادن با وسیله خون بر روی صورت خود می ریزد(که حتما با این گفته ی شده دست قاتل و مقتول توی یک کاسه بوده!)

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 14/10/1388 - 21:26 - 0 تشکر 174198

فیلم مستند این واقعه تمشب قرار است از صدا و سیما پخش شود.

----

راستی ندا فقط یکی از کشته شده ها است. مشکل فقط سر ندا نسیت/ سهراب کیانوش روح الامینی و همون هایی که حداقل خودتان می گویید و بر سر آن توافق هست هم مطرح است/ 

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 14/10/1388 - 21:31 - 0 تشکر 174202

جالبه شما فیلم ندا رو ندیدید ؟

تو فیلم ندا کاملا معلومه که خود ندا اصلا تیر نخورده و همش بازیه . این فیلم در یک جای خلوت بوسیله یک تیم حرفه ای درست شده بود و خود ندا هم بازیگر آن بود و کاملا معلومه که خودش با دست خودش روی صورتش خون میریزه بعد دستشو عقب می کشه .

ولی بعدا ندا رو می کشن تا اثری نمونه و نتونه یه روزی اعتراف کنه . 

پزشکی قانونی هم گفته به پهلوش تیر زدن  و کشته شده و از فاصله بسیار نزدیک بوده .

یعنی ندایی که می خواسته مردم رو فریب بده خودش فریب خورده و کشته شد . خسرالدنیا و الاخره

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

دوشنبه 14/10/1388 - 22:17 - 0 تشکر 174213

سلام

جناب سیامک

اگه اون لینکی که گفتم رو باز میکردید داخلش درمورد این جنایت کاملا توضیح داده. خب اشکالی نداره حالا هم اگه دوست ندارید اون مستند رو ببینید خود من یه قسمت ازش رو اینجا مینویسم :

"در این مستند معلوم می شود که ندا آقا سلطان با همکاری منافقین در لحظه فیلمبرداری ، با دستگاهی مخصوص خون را روی صورت خود جاری می کند...همچنین تناقض های آشکار عکس معروف ندا آقا سلطان با فیلم پخش شده از وی نشان از دروغگویی دشمنان جمهوری اسلامی میدهد.

ندا آقا سلطان در این سناریوی خود همکاری می کرده و پس از اینکه همراه با آرش حجازی و استاد موسیقی خود وارد آمبولانس برای عزیمت به بیمارستان می شده توسط منافقین کشته می شود. البته بدون وجود این بررسی دقیق تنها با اندکی تامل دروغ بودن این سناریو معلوم می باشد چراکه بنا به گفته ارش حجازی چنانچه تیر شلیک شده به آئورت ندا اصابت کرده بود خون با فشار به بیرون فوران کرده و ندا در این لحظه هوشیاری نداشت این در حالی است که نه تنها هیچ اثر خونی روی دست ارش حجازی نیست بلکه ندا در لحظات آخر از هوشیاری بالایی برخوردار است و این مسئله با بررسی های تخصصی پزشکی غیر قابل امکان است."

متن بالا توضیحات مربوط به قتل ندا بود که درمورد اون مستند نوشته شده بود. برای روشن شدن بیشتر قضیه میتونید به اون لینکی که قرار داده وبدم مراجعه کنید و کلیپ رو دانلود کنید.

به آینده امیدوار باشیم كه همیشه روشنه...

♫♫ باغچه ♫♫(کلیک کنید)

هر آمدنی رفتنی هم دارد...

ولی ایکاش رفتن ها زیباتر از آمدن ها بودند.....

خدانگهدار همگی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.