انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 253)
دوشنبه 14/10/1388 - 8:50 -0 تشکر 174065
نکند جرم من بیشتر باشد؟

 وقتی به اون چیزی که گذشته فکر می کنم اول همون چیزی رو می بینم که داره مدام گفته میشه

حرمت شکنی در رو عاشورا

یه عده ای حرمت روز عزیزی رو حفظ نکردند و اونچه کردند قطعا دل عده زیادی رو به درد آورداما یه نقل قول از امام ، از وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره)،  یه جرقه بود تا یه طور دیگه هم به قضیه نگاه کنم

همه مسئول می باشند

همه ما مسئولیم ؟ یعنی منم مسئولم؟ مسئول چی؟ نقش من چی بوده؟

من که همه ذرات وجودم سرشاز از ارادت است به فرزندان علی،من که حامی ولایت بودم و هستم،من که روز عاشورای امسال مثل عاشورای هر سال به احترام سید الشهدا سیاه پوشیده بودم و عزادار بودم،

آنان بودند که حرمت شکستند

 آنان...

کمی تامل می کنم ، حرف امام، همه مسئول می باشند.همه

من هم حتما یکی از این همه ام. سر فرود می آورم در مقابل حکم امامم و می پذیرم .قطعا من هم مسئولم.

روز عاشورا عزادار بودم و بی نقش، قبل از عاشورا چطور؟بعد از انتخابات چطور؟ قبل از انتخابات چطور؟ من همه سعی وتوانم حمایت از ولی زمان بود. اما مطمئنم همه انچه که کردم درست بود؟

رایم نه رای به فرد، که با نیت تقویت نظامی بود که مطلوب امام بود. رایم برای حمایت از ولی فقیه بود. رای دادم برای اثبات ولایت مداری ام...

اما فقط رای که ندادم.

رفتارهایم قبل از انتخابات هم بود. بعد از انتخابات هم بود. و بعدها و بعدها. هدفم مشخص بود و قطعا درست. اما مسیرم چطور؟

نکند خطایی کرده باشم؟ نکند فکر می کردم نوع کارم، رفتارم، سخنم، نوشتارم دفاع از حق است اما خطا کرده ام؟ منم انسانم و احتمال خطایم هست. مثل همان، آنان. دل آزرده می شوم.

ولایت مداربوده ام به حرف کامل.  اما به عمل...

آقا مرا ببخش! شما این همه به داشتن بصیرت تاکید کردید و من همه آن بصیرتی را که شما می خواستید و انتظارداشتید، نداشتم.بر اساس همان اطلاعات و دانسته های خودم همه سعی ام را کردم دفاع کنم از حق. اما

شاید به خاطر بخشی از بصیرتی که باید می داشتم و نداشتم خطا کردم .شاید در مصداق ها، نوع رفتارها، نوع بیانم، اشتباه کرده ام.

دل شکسته ام و کینه درست کرده ام.

 

و تو چقدر همه جانبه حرف می زدی امام من. همه مسئول می باشند. من هم مسئولم و خوشحالم که فهمیدم و نادانسته در این باره به قضاوت ننشستم. اگرچه بیشتر از قبل شرمنده ام. می توانستم این خطا را نکنم. می توانستم بصیرتم را به حد کافی افزایش دهم. همان که رهبری بارها از همه جوانان خواسته بودند.

من ِولایت مدار چقدر از این حرف رهبری اطاعت کرده بودم؟

شرمنده آقایی هستم که دارم می بینم من هم در هتک حرمتش مقصر بودم. چه فرقی می کند درصد تاثیر من 0.001 درصد باشد و درصد خطای یکی از آنان 50 درصد.

ولایت مداری توجه  و عمل به آن بخش از خواسته های ولی که می پسندم نیست

وقتی ولایت مدارم که به همه آنچه ولی فقیه گفته اند عمل کنم.

من پیش خودم و وجدان خودم مقصرم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی