• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 5931)
شنبه 12/10/1388 - 1:14 -0 تشکر 173598
فرقه سبز و فرماسونی!!!

      نماد "صهیونیستی" روی طرح های سبزها؛ دین سبز به مرحله تبلیغ رسید

                                چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۳۹


خبرنامه دانشجویان ایران : جریان سبز اموی كه كار خود با سوء استفاده از نماد سبز شروع كرد امروز به سمتی می رود كه نمادهای فراماسونری و صهیونیستی را در طرح های خود پوشش می دهد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، سایت های حامی مهندس موسوی جدیدا نماد های ضد اسلامی و ضد شیعی كه نشان دهنده آرمان های صهیونیست هستند، را به صورت گسترده در طرح های خود پوشش می دهند.

سایت جرس متعلق به عطا الله مهاجرانی این طرح ها را منتشر كرده است.
بنابر این گزارش در حال حاضر وجه مشترك تمامی این طرح ها را می توان چشم داخل مثلث دانست. لازم به ذكر است این طر ح نماد فراماسونری است كه در تمامی طرح های صهیونیستی كه به آخر الزمان اشاره دارد آممده است.

جالب آنكه این طرح -چشم داخل مثلث- در پول ملی آمریكا «دلار» كه طراحش ایدئولوژیست های صهیونیست هستند، نیز به كار رفته است.


 

پیش از این نیز متفكران جنبش سبز اموی نمونه های انحراف خود با به كار بردن نام «دین سبز» كه در آن همجنس گرایان و بهاییان نیز مقبول هستند را نشان داده بودند.

نمایش این نماد در طرح ها و پوستر های جنبش سبز اموی نشان می دهد این جنبش مسیر رسیدن به آرمان های صهیونیست را سریعتر از حد ممكن پیش گرفته است.

قابل توجه آنكه نماد چشم داخل مثلث نشان دجال نیز می باشد. ظهور دجال یك چشم یكی از نشانه های مدنظر و دلخواه صهیونیست ها برای به راه انداختن جنگ جهانی دلخواهشان به نام آرماگدون است.

 

با این توضیحات اگر بپذیریم که موسوی فراماسون بوده(۱) و فراماسون دجال آخرالزمان است ، معنی حدیث شریف امام علی(ع) به زیبایی آشکار می گردد. اقدامات خبیثانه موسوی و اصرار بر ادامه اغتشاشات بعد از انتخابات که کشور را یکماه در بحران فرو برد ، و هم اینک نیز ادامه دارد ، بهترین گواه بر این ادعاست.

 

مطالب این مبحث از لینکهای زیر تهیه شده اند

http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/54-1388-05-21-17-58-34/934-1388-09-25-21-24-35.html

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=34243

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 12/10/1388 - 1:16 - 0 تشکر 173600

حدیث معروفی که در زمان انتخابات از امام علی(ع) در مورد یاران سبزپوش دجال بطور گسترده منتشر شد ، تا چه اندازه صحیح بود؟!

علت دفاع همه جانبه استکبار از موسوی و فرقه سبزش در چه بود؟!

اگر احمدی نژاد در انتخابات ۸۸ حضور نداشت یا شکست می خورد ، انقلاب اسلامی در زیر چکمه های فرقه سبز دچار چه سرنوشتی می گردید؟!

انتخابات ۸۸ که مدتها دنیا را تحت تاثیر خود قرار داد در حوادث عصر ظهور و اتفاقات آخرالزمانی چه جایگاهی دارد؟

مقام معظم رهبری(مدظله) چه حقیقتی را مشاهده می فرمود که با تعبیر شاه سلطان حسین ها و خطر نابودی انقلاب ، خواهان حضور جدی تمام نیروهای انقلابی در صحنه انتخابات شد؟!

آیا ادامه دار بودن فتنه انتخابات ۸۸ مسئله ای عادیست؟!

بر همگان  آشکار است که انتخابات 22 خرداد 88 از جنبه های مختلف تفاوت آشکاری با انتخابات 30 سال گذشته داشت ، چیزی بود فراتر ، بسیار مهم تر و حساس تر از یک انتخابات ساده ! ، حساسیت بالای این انتخابات از مدتها پیش آشکار بود ، و دو طرف  مدعی با پیش بینی نبردی سنگین از مدتها پیش خود را برای یک رویارویی بزرگ و گسترده  آماده کرده بودند ، این انتخابات یه نقطه عطف بود که می توانست مسیر حرکت انقلاب را ۱۸۰ درجه تغییر دهد.

(حساسیت بسیار بالا و شور و التهاب انتخابات ۸۸ بطور بی نظیری در همه جا به چشم می خورد)

شاهد این ادعا همین بس که مقام معظم رهبری(مدظله) در 6 ماه مانده به انتخابات در دانشگاه علم و صنعت خطر بزرکی را به دلسوزان انقلاب در رابطه با این انتخابات گوشزد فرمودند ، به قدرت رسیدن شاه سلطان حسین ها  و نابودی انقلاب!!!! و بطور غیر مستقیم خواهان حضور جدی تمام دلسوزان انقلاب در صحنه انتخابات شدند.

ایشان چه حقیقت خطرناکی را مشاهده می فرمودند که با وجود تبعات طرح مسئله شاه سلطان حسین ها در جامعه ، در آن فضای حساس که باید از تنش ها کاسته شود ، باز هم گوشه ای از خطر بزرگ را در قالب مسئله شاه سلطان حسین ها و نابودی انقلاب بیان فرمودند؟!

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 12/10/1388 - 1:16 - 0 تشکر 173601

« اگر شاه سلطان حسین ها بیایند ، کار جمهوری اسلامی تمام است»

(شاه سلطان حسین ، آخرین پادشاه صفوی بود که به شهوترانی ، سستی و ترس معروف بود و کشور قدرتمند ایران را بر اثر بی لیاقتی به افغانها واگذار کرد)

مصداق شاه سلطان حسین در انتخابات گذشته (مخصوصاً بعد از آشکار شدن پشت پرده مسائل در زمان اغتشاشات) آشکارتر از آن است که نیاز به توضیح و تفسیر داشته باشد ، فعلاً هدف ما از نقل این فراز از فرمایشات آقا این است که دریابیم  اوضاع چقدر حساس بود تا جایی که خطر نابودی انقلاب وجود داشت ، یعنی بنا بر فرمایشات آقا اولاً شاه سلطان حسین  در انتخابات حضور داشت  و ثانیاً قدرت و امکان رای آوری هم داشت  والا بیان این مطالب و ایجاد جو تهمت و تشدید فضای دو قطبی در انتخابات به مصلحت کشور نبود  که از ساحت مقدس آقا به دور است .

پس تایید می فرمائید  که انتخابات 22 خرداد ، بسیار حساس بود،  فراتر از به قدرت رسیدن این جریان یا آن جریان ، تا جایی که خطر نابودی کل انقلاب وجود داشت.

ما بر آنیم این موضوع را از دیدگاه آخرالزمان و تحولات عصر ظهور مورد بررسی قرار دهیم :

نبرد حساس شعیب بن صالح  فرمانده لشگریان امام زمان(عج)(دکتر احمدی نژاد) 

با فردی از فراماسونری ( دجال آخرالزمان)(موسوی)  

در انتخابات ۲۲ خرداد

در ایام انتخابات حدیثی سینه به سینه و گوشی به گوشی! در میان مردم نقل می شد ، حدیثی که موسوی و طرفدارانش را متهم به حضور در جرگه یاران دجال می کرد :

حضرت علی (ع ) به اصبغ ابن نباته فرموده اند که: الا و ان اکثر اتباعه یومئذ ... اصحاب الطیالسه الخضر ... بدانید که بیشتر پیروان او(دجال) ... صاحبان پوستین های سبزند (کمال الدین ص 313)

قبول این حدیث برای عده ای سخت و باورنکردنی بود حتی برای بنده که از مخالفان سرسخت موسوی بودم ولی سختی قبول این حدیث مربوط به جهل ما نسبت به دجال آخرالزمان بود ، به عبارتی دیگر ما چون دجال را درست نشناخته بودیم و چیزی در حدود یه حیوان عجیب الخلقه یا چیزی موهوم یا نهایتا یک فرد نامشخص در نظرمان می آمد ، نمی توانستیم به راحتی این مطلب را بپذیریم چه برسد به طرفداران موسوی که با سبز به خیال خود می خواستند خود را به مقدسات بچسبانند!

اما شناخت دقیق دجال آخرالزمان ، فراماسونری ، پذیرش این مطلب را آسان می کند ، موقعی که بدانیم فراماسونری مجموعه ای متشکل از افراد پلید و متنفذ می باشد با نشانه ها و علاماتی که دقیقاً روایات شریف در مورد دجال بر آنها صدق می کند و در تلاشند تا با به قدرت رساندن فرد مورد نظر خود در هر کشوری به تدریج امپراطوری جهانی خود را تشکیل دهند ، و برای همین از تمام کشورها عضو می گیرند.

بنا بر اسناد ، میرحسین موسوی یکی از اعضا فراماسونری

جالب است آقای موسوی و همسر مکرمه!(که محبوب موسسات و مراکز دشمن اسلام هستند) که سابقه قابل توجهی در مبارزات ضد طاغوتی ندارد  ، زمانی که ملت ایران و جوانان این مرز و بوم یکپارچه با قیام و خروش بر ضد رژیم شاهنشاهی با جان و هستی خود برای پیروزی ایثار می کنند ، با حضور مرموز در سالهای  56  و 57 در آمریکا ، مهد فراماسونری و برگشت به ایران به طور اسرارآمیز و با کمک دستهای پنهان به بالاترین مقامات در انقلاب می رسد و وجودش را بر نظام تحمیل می کند.

میرحسین موسوی قبل از انقلاب

تعدادی از فراماسونهای ایران قبل از انقلاب ( محمد علی هویدا - جعفر شریف امامی -میرزاملکم خان)

افراد مختلفی بحث فراماسون بودن موسوی را مطرح کرده اند که یک نمونه آن شهید آیت بود(۱) که در سال 60 بعد از درگیریهای مختلف با موسوی هنگامی که قصد داشت تا با ارائه اسنادی چهره واقعی او را افشا کند ، در صبح همان روز بعد از ترور،  اسنادش به سرقت می رود.

(شهید آیت و دیالمه که از مخالفان سرسخت موسوی بودند)

شهید آیت  در حالی که قصد داشت اسناد مهمی را بر علیه موسوی افشا کند ترور و اسنادش ربوده شد)

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 12/10/1388 - 1:17 - 0 تشکر 173602

دکتر احمدی نژاد ، شعیب بن صالح (فرمانده لشگریان امام زمان(عج)در هنگام ظهور)

اما در طرف دیگر رقیب جدی موسوی، احمدی نژاد بود که سالهاست نام و یاد و عطر امام زمان(عج) را نه تنها در ایران اسلامی بلکه در تمام جهان و حتی بارها و بارها در سازمان ملل با مخاطبان چند صد میلیونی از

(احمدی نژاد در سازمان ملل ، بارها و بارها موضوع مهدویت و نزدیک بودن ظهور را مطرح نمود)

سراسر جهان طنین انداز کرده است و با فریاد عدالتخواهی اش اصلی ترین شعار امام زمان(عج) را بر سر دست گرفت و امید را درمستضعفان زنده کرد ، دوست و دشمن آمدن او را به موج دوم انقلاب خمینی تعبیر کرده  که با قدرت و صلابت ارکان استکبار خصوصاَ اسرائیل را به لرزه در آورده و محبوبیتی عجیب در میان مسلمانان جهان از هر فرقه و گروهی پیدا کرده است. همه از او بعنوان یکی از شخصیهای بسیار تاثیر گذار قرن جدید یاد می کنند و او را پدیده ای در عالم سیاست می شمرند.

مهدویت ، خدمتگزاری و عدالت اصلی ترین محورهای کاری و گفتمانی احمدی نژاد است ، او که تمام صحبتها و سخنرانی هایش را با دعای برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی(عج) آغاز می کند و اصلی ترین فلسفه انقلاب اسلامی را مقدمه سازی برای ظهور می شمرد.

 بشارت به نزدیک بودن ظهور در صحبتهای او بسیار پر رنگ است. گفتمان مهدویت بعد از ظهور احمدی نژاد در آسمان سیاست ایران در جامعه رشد چشمگیری داشته است. اما در این میان عده ای از محققین با بررسی نشانه های یکی از شخصیتهای برجسته دوران ظهور ، شعیب بن صالح ، فرمانده لشگریان امام زمان(عج) او را بر دکتر احمدی نژاد منطبق دانسته اند.  

 صفات روایت شده بر شعیب بن صالح دقیقاً منطبق بر دکتر است از قد کوتاه و اراده قوی و قبیله بنی تمیم ( که بفرموده محققین قبیله ای بسیار بزرگ در قبل از اسلام بوده است ولی الان بجز عده ای معدود همگی ناشناخته هستند و شاید مراد عموم مردم و مستضعفین گمنام امت اسلامی باشد) قیام از اطراف ری(تهران)(ظهور احمدی نژاد از تهران است و مراد محل تولدش نیست) ، شاب بودن( سرزنده و سرحال بودن) و خود کلمه شعیب بن صالح ( که بفرموده محققین بصورت رمز است برای حفظ جان شعیب ، شعیب از شعب یعنی مردم و مردمی بودن و منتخب مردم بودن و صالح نیز پیامبری بوده که شغل او آهنگری بوده است مانند احمدی نژاد که آهنگرزاده است ) و صورت گندمگون!

راز محبوبیت عجیب و فراگیر احمدی نژاد در جهان اسلام در چیست؟!

محبوبیت و مقبولیت عجیب احمدی نژاد در میان مسلمانان سراسر جهان و ایستادگی و شجاعت او اینک شهره خاص و عام است و این محبوبیت ،لازمه ، نوید بخش و زمینه ساز بر دوش گرفتن رسالت سنگین و تاریخی شعیب در فرماندهی لشگریان امام زمان(عج) که قطعاً از تمام ادیان و فرقه ها در این لشگر حضور خواهند داشت و عقلاً شخصیت شعیب باید شخصیتی جهانی و محبوب باشد تا بتواند رسالت خود را به خوبی به نتیجه برساند. 

( درحالی که سفر بسیاری از رهبران جهان به نقاط مختلف جهان با بی تفاوتی و گاه اعتراض همراه است ، استقبال توده های مردمی مستضعفین از احمدی نژاد برای سیاستمداران جهان عجیب است)

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 12/10/1388 - 1:17 - 0 تشکر 173603

زمزمه شعییب بن صالح بودن احمدی نژاد  در میان منتظران مهدی فاطمه(عج) در سراسر جهان پیچیده است ، از شیعیان لبنان با کتاب « احمدی نژاد و انقلاب جهانی پیش رو»  گرفته تا شیعیان جنوب خلیج همیشه فارس تا ایران اسلامی و از گفتگوهای محاوره ای تا فضای مجازی!

در اینجا بیش از این در پی اثبات این ادعا نیستیم که عزیزان محقق آن را بصورت مستند در 60 صفحه ثابت کرده اند! که انشاالله بزودی منتشر خواهد شد.

اگربپذیریم موسوی جزو گروه فراماسونها( دجال آخرالزمان) باشد (که بنا براسناد هست) و اگر احمدی نژاد شعیب بن صالح ، فرمانده لشگریان امام زمان(عج) باشد (که بنا براسناد هست) ، آن وقت با این مقدمه درمی یابیم که انتخابات 22 خرداد تا چه اندازه حساس و سرنوشت ساز بوده است ، رویارویی دجال با شعیب بن صالح ، نماینده استکبار( که با تمام توان از موسوی حمایت کرد)  با پدید آورنده موج دوم انقلاب خمینی ، خیز بلند جبهه باطل برای تسخیر و نابودی کانون بیداری جهانی ، ایران قهرمان ،  دقیقاً همان مفهومی که مقام معظم رهبری(مدظله) با بیانی ساده فرمودند که :

اگر شاه سلطان حسین ها بیایند کار جمهوری اسلامی تمام است!!

حضور تمام قد جبهه باطل در انتخابات به امید پیروزی و

فرمان درگیری و اغتشاش بعد از شکست به امید تسلیم کردن نظام

و اینجاست که آشکار می گردد  چرا تمام گروههای معاند در داخل و خارج دست به دست هم در بزرگترین جنگ نرم تاریخ همراه با ساده لوحان داخلی در یک صف واحد بصورت متحد و با تمام توان ، هر آنچه داشتند را به میدان آوردند و پس از شکست سنگین ، تاب تحمل شکست را نداشته و کشور را به اغتشاش کشاندند ، چون دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند موسوی بعنوان اصلی ترین فرد آنها به مهره ای سوخته تبدیل شده بود.

صدور فرمان اغتشاشات توسط موسوی!

او دیگر چیزی برای باختن نداشت ، مهره ای سوخته! برای فراماسونها!

(اغتشاشات تهران که در صورت عدم مهار می توانست به سراسر کشور گسترش یابد)

به عبارت دیگر آنها با ایجاد و گسترش اغتشاشات  در نظر داشتند جنگ نرم باخته انتخابات 22 خرداد را تبدیل به جنگ سخت کنند و آن چه را به راحتی نتوانسته بودند به دست آورند در کف خیابانها و بر روی پشته کشته ها قبضه کنند ، آمادگی دشمنان خارجی برای حمله گسترده به ایران در صورت گسترش درگیریها گواهی بر این مدعاست که اسناد آن منتشر شد. که این توهم نیز با  رهبری زیرکانه ، مقتدرانه و الهی ولی امر مسلمین شکست خورد و پروژه تبدیل جنگ نرم باخته به جنگ سخت برده و یا حداقل تحمیل شروط خود و تسلیم نظام اسلامی که هدف دیگر دشمنان بود ، بر باد رفت.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 12/10/1388 - 1:17 - 0 تشکر 173605

انتخابات سرنوشت ساز ، فتنه ای آخرالزمانی!

امتحان بزرگ خواص ، مردودیها و نمرات ضعیف!

از سویی دیگر انتخابات 22 خرداد در قبل و بعد از خود ، امتحانات بسیار سختی را برای بزرگان و خواص داشت که مردودی عده ای را در پی داشت و عملکرد  و نمرات ضعیف بسیاری از بزرگان نیز نشان داد که این فتنه بزرگ موضوعی عادی نبوده و از جنس فتنه های آخرالزمان و نزدیک به ظهور است.

افشای چهره تعدادی از افراد که تاکنون در پناه عناوین مختلف مشغول ضربه زدن به انقلاب بودند از برکات این واقعه بود ، انقلابیون پوسیده و خسته ای که در نظر داشتند انقلاب را برای منافع شخصی خود قبضه کنند در این غربال سخت سقوط کردند.

 همچنانکه  این انتخابات به اختلافات زیادی در بین عوام دامن زد که این نکته نیز از خصوصیات زمان نزدیک به ظهور است ، به حدیثی جالب توجه از امام حسین (ع) دقت فرمائید:

 این امر (ظهور) که منتظر آن هستید تحقق نمی یابد مگر اینکه برخی از شما از برخی دیگر تبری جسته (و ابراز بیزاری کند) و برخی آب دهان به روی گروه دیگر بیفکند (به کنایه از نهایت ابراز کینه و دشمنی) و برخی گروه دیگر را لعن کنند (و بگویند مرگ بر این و آن) و برخی به کفر (و نفاق) دیگری شهادت دهند .راوی می گوید گفتم در این زمان هیچ خیری نیست و امام پاسخ داد؛ «الخیر کله فی ذلک الزمان لان یقوم القائم و یدفع ذلک کله» خیر و خوبی همه اش در این زمان است زیرا قائم در این زمان قیام کرده و همه اختلافات را برطرف می کند.    بشاره الاسلام، ص 81

تحقق روایت فوق را عزیزان (مخصوصاً در قبل و بعد از انتخابات 22 خرداد) با چشم خود دیده اند و نیاز به توضیح بیشتر نیست.

انتخابات ۸۸ و تاثیری جهانی!

دوست و دشمن همه نگران!

 اهمیت بسیار بالای انتخابات گذشته در خارج از ایران نیز قبل توجه است ، تدوین برنامه جامع کودتای نرم و مخملین توسط استکبار استکبار جهانی با قدرت توپخانه تبلیغاتی سنگین و رسانه ای و بهره گیری از آخرین پیشرفتها و تکنیکهای ارتباطی روز و سلطه رسانه ای چندین ساله خود و کارشکنی های متعدد در سیاست خارجی و از طرف دیگر با هماهنگی آشکار با داخل ،  در ایام انتخابات و اجرای موی به موی برنامه ها ، توسط مزدوران داخلی و عوامل بعضی سفارتخانه ها ، همه و همه بیانکر این مطلب بود ، که پیروزی در این انتخابات برای آنها بسیار حیاتی و مهم است.

از سوی دیگر آزادیخواهان و مستضعفان جهان که با درخشش ستاره احمدی نژاد امید خویش را بازیافته بودند در این ایام سرنوشت ساز  چاره ای جز انتظار و دعا نداشتند.

و ذکر این مسائل از جهت است که دریابیم این انتخابات تعیین کننده ، تمام جهان  اعم از جبهه حق و باطل و مستکبرین و مستضعفین را تحت تاثیر خود داشت تا جایی که مهترین بحث خبری جهان تا مدتها انتخابات و اغتشاشات ایران بود که نشان می دهد تحلیل فوق در مورد انتخابات دهم  در سرنوشت ساز بودن این واقعه مهم و کلید خوردن تحولات بزرگ تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است.

پیروزی بزرگ جبهه حق در ۲۲ خرداد و پیشروی مقتدارنه در جهان!

شکستهای پی در پی جبهه باطل ، کودتایی بزرگ برای نجات توسط سفیانی!

و اینک با پیروزی مقتدرانه جبهه حق در این رویارویی بزرگ  و ادامه پیش روی نرم در خاورمیانه و جهان ، و آشکار شدن بسیاری از نشانه ها و بشارتهای پیروزی قریب الوقوع جهانی اسلام ناب ، جبهه باطل که خود را در پرتگاه نابودی می بیند ،  دچار اختلاف و دودستگی شدید است ، بخشی  از جبهه باطل که فعلا کمتر احساس خطر می کند ، راهکار غیر نظامی کم هزینه را ترجیح می دهد اما  اسرائیل و بسیاری از سران مزدور خاورمیانه که در معرض خطر تهدید نابودی کوتاه مدت هستند ، عنان از کف داده ، با اضطراب و دستپاچگی خود را برای رویارویی های سخت و خونین آماده می کنند. بسیاری از خبرهای دریافتی ، تهدیدات ، تمهیدات ، تحرکات و درگیریهای منطقه ای موید این مطلب است.

هسته های مقاومت و امواج بزرگ طوفان زای مردمی در بسیاری از کشورها شکل گرفته و در انتظار آغاز تحولات بزرگ منطقه ای و تسخیر کاخهای پوسیده ظلم و ستم مزدوران است ، از سویی دیگر هماهنگی های آشکاری در خاورمیانه برای آغاز حرکت بزرگ و وحشتناک اشرار(که در روایات شریف از آن بعنوان خروج سفیانی نام برده می شود) برای تسلط دوباره بر این شاهرگ حیاتی و تاریخی جهان و کنترل یا  نابودی اسلام انقلابی وجود دارد.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 12/10/1388 - 1:18 - 0 تشکر 173607

دو جبهه در حال بررسی آخرین تحولات و برنامه ریزی برای هجوم و مقابله هستند و هر لحظه احتمال آغاز این درگیری بزرگ و سرنوشت ساز وجود دارد و تکلیف  ما را در این لحظات حساس ولی امر مسلمین مشخص کرده است :

علما و روشنفکران و سیاستمداران دنیای اسلام درس وحدت و یکپارچگی را برای ملتهای خود تکرار کنند و جوانان بالنده این نسل را برای رویارویی با حوادث بزرگ و به دوش کشیدن بار امانتی سنگین و شالوده ریزی امت متحد و یکپارچه اسلام آماده سازند.  (پیام حج  سال 81)

آری عزیزان بشتابید ، ای وارثان شهدا! ای جوانان غیرتمند شیعی! ای آزادیخواهان و مستضعفان جهان! باید مردانه بپا خواست و امانت سنگین یاری حجت خدا(عج) را در کوران حوادث بزرگ بر دوش گرفت.

تاریخ در انتظار است ، شهدا در انتظارند ، مستضعفان جهان در انتظارند! مهدی فاطمه(عج) در انتظار یاران خویش است ، ای یاران برخیزید! لحظات سرنوشت ساز تاریخ فرا رسیده است ، ای عاشقان حسین! که سالهای سال در در عزای ارباب تشنه لب خون گریسته اید ، اینک وقت انتقام فرا رسیده است ، ای شیعیانی که همه عمر آروزی حضور در کربلا و یاری حسین(ع) را در سینه داشته اید ، خورشید عاشورای مهدی(عج) در حال دمیدن  است!

بشتابید که یزیدیان همه صف کشیده اند و مهیا و خداوند در انتظار فرا رسیدن یاران عاشورایی منتقم خون خداست!

بشتابید که همه در انتظار شما هستند ، در انتظار آمادگی شما و بیائید این محرم را برای سرور و سالار شهیدان فقط به این نیت عزاداری کنیم ، آمادگی برای یاری خونخواه حسین(ع) در آینده ای بسیار نزدیک . و زمزمه لبهایمان در این محرم حسینی فقط یک چیز باشد :

این الطالب بدم المقتول بکربلا

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 12/10/1388 - 1:22 - 0 تشکر 173608

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.