• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2114)
جمعه 2/9/1386 - 18:22 -0 تشکر 17344
دكتراحمدی نژاد

به مناسبت پیروزمندیهای پی درپی دكتراحمدی نژاد درعرصه های داخلی وخارجی

 این آقا ،محمود احمدی نژاد است .اسمش این روزها نقل خیلی از محافل است. یك ویژه گیهایی دارد كه نگو ونپرس .قدی دارد كوتاه ،اما به اعتراف بسیاری از آگاهان ،نباید اینجوری دیدش،دهبرابرش ناپیداست وبا همین قد كوتاه،آنچنان محكم پایش راگذاشته است بیخ گلوی امپریالیسم وصهیونیسم كه خرخر خفه شدنشان حتی نوكرهای فارسی زبان آنهارو هم سخت متوحش كرده است.این اعجوبه ،شبانه روزی حدودا 48 ساعت كار می كند وكمتركسی تابه حال خوابیدن اورادیده است.می گویند همیشه بادوتا هواپیما به مسافرت می رود وهواپیمای دوم جگرش جگرش رو حمل می كند!آخركارهایی كه او انجام داده كسی نمی توانسته بایك جگرمعمولی ازپسش بربیاد.كارهایی مثل كاهش نرخ سودتسهیلات بانكی ،توزیع سهام عدالت ،حذف سازمان عریض وطویل مدیریت وبرنامه ریزی ،سهمیه بندی بنزین ،مبارزه با اختاپوسهای اقتصادی ،آزادسازی سواحل شمال ،سفرهای استانی با هییت دولت ومهمترازهمه تشكیك درمسیله ی هولو كاست وسینه سپر كردن برای غنی سازی اورانیوم وخلاصه جان به سر كردن غرب وآمریكا واسراییل وحمله ی دلیرانه به جای دفاع بزدلانهاما اصلی ترین ویژه گی محمود خان ،لبخند خونسردانه ومكش مرگ مای اوست كه شده است بلای جان همه ی رساته های صیهونیستی .چه بسا گزارشگران كهنه كار این رسانه ها با هزار من ادعا درپیچاندن مخاطب ،كه وقتی با محمود خان به مصاحبه می نشینند با همین لبخند مكش مرگ مای اوضربه فنی شده ،قافیه رو می بازند وتشنج عصبی می گیرند.شایع است كه او با همین لبخند مكش مرگ مایش برخی شبها به خواب بوش ورایس و ساركوزی واولمرت وپرزونتانیاهوواینها می رود وبا عث می شود كه صبح همه ،ملافه هایشان راعوض كنند.روان پریشی سران اسراییل وكاخ سفید وكاخ الیزه وكاخ با كینگهام ،ازهمین لبخندمكش مرگ مای محمود خان ،دردبی درمانی شده كه هیچ دكتری قادر به علاجش نیست.

با همه ی این احوال ،این لبخند های محمود خان هرچند پدر همه ی زورگویان رادر آورده ،اما ملتهای دنیا ومخصوصا مردم ایران ،عاشقش هستن ومخصوصا كه می دونن لبخندزدنهای رییس جمهورشون مثل بعضی ها مصنوعی نیست ومثل همه ی كارهای دیگرش ،ازته دل واقعی است ،محمود خان رو دوستش دارن حمایتش می كنند وبرایش دعا می كنند .این را هم می دونن كه آقا محمود ،درمقابل دشمنان اسلام خان است ،امادرمقابل مردم كشورش ،خودرانوكر وخادم آنها می داند ...

درود بر رییس جمهور مردمی وعزیز  

  
 
 
  

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

شنبه 3/9/1386 - 14:14 - 0 تشکر 17393

عالی است تایید !!!

salam
شنبه 3/9/1386 - 23:55 - 0 تشکر 17462

من را كه همه مي شناسيد ،اززمان امير عباس هويذا خبرنگارم وتاكنون 16 دولت راديده ام وبايد اذعان كنم كه هرگزدولتي بااين تلاش وخدمت براي عمران وآباداني كشورنديده ام.

بخشهايي ازاظهارات خبرنگارروزنامه ي اطلاعات

برگرفته از:عبرت هاي عاشورايي شماره97

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

يکشنبه 4/9/1386 - 1:58 - 0 تشکر 17486

خدا شهید رجایی رو به یادمون بیاره.

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

يکشنبه 4/9/1386 - 13:30 - 0 تشکر 17540

در ضمن آقای احمدی نژاد یکی از ترفند های امام صادق رو که در آن زمان برای ضربه زدن به خلفا استفاده می کرد استفاده کرده

فروش نفت با یورو و ین ه جای دلار

این کار با عث بسیاری مشکلات برای آمریکا شده و خواهدشد حالا بوش در نیومده

امیر حیدری 


چهارشنبه 28/9/1386 - 16:53 - 0 تشکر 19886

سلام دوست عزیز و نکته بین

تمام حرفهای شما در مورد آقای احمدی نژاد درست و متین بود و من می خواستم یک چیز دیگر هم به آن اضافه کنم     ایشان با صداقتی که در رفتار و گفتار شان نشان دادن مچ خیلی از دوشمنان دوست نما را هم در ایران باز کردند واوج مظلومیت کسانی را که می خواهند به مردم خدمت کنند را هم نشان دادن که از زمانهای بسیار دور رسم بر این بوده که خادمین به مردم همیشه مظلوم واقع می شوند اما مطمئنا خدا و دلهای انسانهای حق جو با خادمین مردم است و ریا کاران دیر یا زود رسوا می شوند                         به امید روز های بهتر برای مردم عزیزمان

يکشنبه 2/10/1386 - 18:50 - 0 تشکر 20385

هوالقوی

با سلام و خسته نباشید خدمت خادمین ملت

به نظر بنده در  انتخاب آقای احمدی نژاد به ریاست جمهوری خداوند قدرت خودشو نشون می ده و مردم رو برای درک دولت امام زمان (عج) آماده میکنه. که در میان این همه فساد و تهاجم و ارعاب از طرف دشمن شاید کسی باشه که پاک مونده باشه و بتونه پاک زندگی کنه.

چرا که بسیاری معتقدند با یک دست صدا درنمیاد ولی آقای احمدی نژاد به تنهایی کشور ایران (بلکه بیشتر کشورهای دنیارو) به حرکت واداشت.

اللهم عجل لولیک الفرج

Selseleh

جمعه 25/2/1388 - 16:28 - 0 تشکر 113024

برای دریافت کتاب فرزند ملت می توانید از فایل های زیر استفاده نمایید.

دانلود کتاب بصورت پی دی اف (499 کیلو بایت)

دانلود کتاب برای موبایل  (171 کیلو بایت) 

فرزند ملت، مجموعه ای گزارش گونه از حالات و رفتار و خاطرات منتشر نشده ، زیبا و خواندنی ، در مورد دكتر احمدی نژاد است، كه برای آشنایی بیشتر شما عزیزان ،طی چند شماره ی آینده، به گزیده ای از آنهااشاره می كنیم: 

• یكی از رفتارهای جالب دكتر این است كه از زمان شهرداری تا به حال كه رئیس جمهور است، ریالی حقوق از تصدی این پست ها نگرفته است و به همان حقوق استادی دانشگاه كفایت می كند.
• دكتر عادت ندارد كارهای شخصی اش را به كسی واگذار كند. خدماتی ها از خداشان هست كه دكتر به آنها كار بسپارد. اما بارها شده وقتی مثلا با تلفن كار دارد و گوشی دور از دسترسش هست، به منشی و خدماتی ها كه آنجا برای انجام وظیفه ایستاده اند، نمی گوید گوشی را به من بده، خودش بلند شده، دور زده ، گوشی را بر می دارد.
• رئیس جمهور به بچه های دفتر سپرده، تلفن تنها كسی را كه در تمام ساعات كاریش ، حتی در مهمترین جلسات دولتی هم كه باشد، وصل می كنند، تلفن مادرش است. حتی اگر شده در حد یك سلام و علیك و عذرخواهی از اینكه وسط جلسه است و بعدا تماس می گیرد، به تلفن مادرش پاسخ می دهد.
• در دوره ی نهم انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخاباتی دكتر، از لحاظ مالی به شدت تحت فشار بودیم و برای چاپ جزوه و... بودجه ای در اختیارمان نبود. بعضی از احزاب پیغام دادند حاضرند كل بودجه ستاد را تقبل كنند. اما دكتر گفت: از خدا خواسته ام اگر می خواهد این مسئولیت را به گردنم بگذارد، زیر دین هیچ كسی نباشم و اجازه نداد كمك آنها را قبول كنیم.

• برای اجلاس نماز به اراك رفته بودیم. مردم كه متوجه حضور دكتر در شهرشان شدند، برای دیدار ایشان، هجوم آوردند. دكتر كه در دیدارهای مردمی، حاضر نیست حتی كوچكترین ضرر و زیان مالی به كسی برسد، در آن شلوغی كه محافظان كلافه شده بودند، خم شد. لنگه كفشی از روی زمین برداشت . داد به یكی از محافظان تا صاحب كفش را پیدا كند. او هم كفش را بالا گرفت و آنقدر نگه داشت تا صاحبش پیدا شد.
• دكتر علاوه بر پرهیز از مال و لقمه ی حرام، از مال شبهه ناك هم پرهیز می كند. در مهمانی های رسمی داخل و خارج كشور، طوری با غذا و سالاد بازی می كند كه اطرافیان، متوجه نشده و ناراحت نشوند.
• همسر دكتر از ابتدای زندگی، همراه خوبی برایش بوده است. در زمان فرمانداری دكتر در ماكو، به همراه معاونانش، سه خانواده با هم در یك خانه زندگی می كردند. به خاطر رعایت بحث محرم و نامحرم، خانه را با پرده های ضخیم به چند قسمت تقسیم كرده بودند تا خانم ها راحت باشند.
• بعضی از سران كشورها از رفتار دكتر الگو برداری می كنند. امیر امارات متحده عربی به بچه های تیم تشریفات گفته بود:من هم مثل آقای احمدی نژاد گاهی از دست محافظانم فرار می كنم و بصورت ناشناس بین مردم می روم. با آنها ماهیگیری می كنم و... پادشاه عربستان، ملك عبدالله هم یك بار تلفنی به دكتر می گفت: او هم مثل دكتر به سفر استانی رفته و از یكی از استان های كشورش دیدن كرده است.
• دكتر كه به سازمان ملل رفته بود، یكی از سران كشورها كه علاقه داشت خود را مهم و بزرگ جلوه دهد، برایش پیغام فرستاد كه منتظر اوست!. رسم او این بود كه تمام رؤسای جمهور را كه تمایل به دیدارشان دارد، به حضور می طلبد. دكتر به فرستاده ی او گفت: بگویید منهم منتظر ایشان هستم. او دوباره پیغام فرستاد كه تا ساعت 9 بیشتر در مقر سازمان ملل نیست. دكتر هم جواب داد كه وقت ملاقات هایش پر است و بعد از آن هم می رود فرودگاه برای پرواز به تهران. ...بالاخره آن آقا تسلیم شد و... آمد دیدن دكتر احمدی نژاد.
• یك دانشجوی شیعه اندونزیایی در جاكارتا به دكتر لنكرانی گفته بود: زمانی كه آقای احمدی نژاد به جاكارتا آمد و در جمع دانشجویان قرار گرفت، یكدفعه دیدم دو نفر از دانشجویان وهابی دویدند سمت دكتر. با خودم گفتم حتما می خواهند كاری بكنند و دویدم تا جلویشان را بگیرم. اما دیدم پریدند دست دكتر را بوسیدند و برگشتند عقب! یك گوشه ای گیرشان آوردم و علت را پرسیدم . به خصوص كه وهابی ها اعتقادی به این كارها ندارند و حتی بوسیدن مزار پیامبر(ص) را حرام می دانند. آنها گفتند: ما دیدیم كه رهبران وهابی خودمان نوكر آمریكا هستند و تنها كسی كه از سران كشورهای اسلامی جلوی آمریكا و اسرائیل محكم ایستاده، دكتر احمدی نژاد است. تنها كاری كه می توانستیم بكنیم این بود كه دستش را ببوسیم كه استغفار اشتباهات قبلیمان در مورد انقلاب و جمهوری اسلامی باشد.

جمعه 25/2/1388 - 19:17 - 0 تشکر 113064

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

 سلام دوست خوبم ممنون خیلی زیبا بود با این اوصاف شما میتونی تو این انجمن فعال باشید تا باهم ایشون را بشناسیم

شنبه 23/3/1388 - 23:2 - 0 تشکر 122259

 ممنون

ازمعرفی جناب یارمن

اما فایلها رو می تونید ازاینترانت تبیان هم بگیرید

1-فایل پی دی اف فرزند ملت

اینجا

2-فایل جاوا فرزندملت مخصوص موبایل

اینجا

به علاوه

مخصوص موبایل

زندگینامه دکتر

20تصویر از دکتر +پیامکهای زیبا

توجه :برای گرفتن فایلها باید درسایت مربوطه عضو باشید

موفق

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

شنبه 23/3/1388 - 23:9 - 0 تشکر 122261

حق است که احمدی نژادی باشیم

غده ی فتنه ی صهیون، لجن آلود شود

می شود وعده ی حق، كاش فقط زود شود

در ژنو ضربه ی تیغ حملات دكتر

غده را باز برش داد كه نابود شود

افكار امام را منادی باشیم

در قافله ی نیكنهادی باشیم

گر عشق امام و رهبری در دل ماست

حق است كه احمدی نژادی باشیم

منبع :سایت عبرتها

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.