انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 6467)
پنج شنبه 10/10/1388 - 19:57 -0 تشکر 173269
چگونه جلب توجه کنیم؟

انسان از دیر باز خواستار جلب توجه و تایید طلبی و مورد قبول گرفتن از سوی دیگران و جامعه به خصوص جنس مخالف بوده و هست....

اما بسیاری افراد در خصوص این امر اشتباه میکنند و گاه به بیراه میروند این افراذ یا به سراغ مد های غربی میروند و با خیال پوشیدن لباس و شلوار پاره شده و موهای سیخ سیخی شده یا با ایجاد درگیری با دیگران و لات بازی کردن و ایجاد مزاحمت برای دیگران  میتوانند نظر دیگران را به خود جلب میکنند و به قول خودشان در میان افراد خاص و تک  میشوند و بیشتر جلب توجه میکنند

در این میان عدده ای برای این کار سعی میکنند با موفقیت در تحصیل یا  پیروز شدن در یک مسابقه ورزشی و یا با داشتن اخلاق خوب و نیکو و کمک کرد ن به دیگران و دست مظلومان را گرفتن  میتوانند نظر دیگران را به خور جلب کنند ....

حالا شما که به دنبال جلب توجه در میان دیگران هستید دوست دارید جز کدام گروه باشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

يکشنبه 13/10/1388 - 18:38 - 0 تشکر 173995

به نام خدا

سلام

هدف انسان چیزایی خیلی بالاتر از جلب توجه هست اگه ادم کاری رو انجام بده واسه جلب توجه که اهمیت و ارزشی نداره و هدف اصلی کار باطل و بیهوده میشه

اخلاق نیکو ، کمک کردن به دیگران ، موفقیت در تحصیل و چیزایی که مطرح کردین اگه صرفا واسه جلب توجه باشه که ارزش ندراه . پس نیازی نیست که ما بخواییم جلب توجه کنیم

من فکر میکنم این طوری ارزش ادم پایین میاد .

نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد * نمیخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهدساخت *

 ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد * به دست کودکی گستاخ و بازیگوش*

و او یکریزو پی در پی دم گرم و چموش خویش را بفشارد برگلویم سخت * و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد *

بدین سان بشکند در من * سکوت مرگبارم را ......

 ***دکتر علی شریعتی ***

سه شنبه 27/7/1389 - 10:20 - 0 تشکر 243413

همه موارد

پنج شنبه 16/10/1389 - 12:46 - 0 تشکر 271008

انسان موجودی خداگونه, زندگی فرصتی است برای خدایی شدن و دین راهکار خدامحوری در زندگی را با این هدف به انسان آموزش می دهد.

خدای متعال انسان را به صورت خویش آفرید؛ «ان الله خلق آدم علی صورته» و خلیفه خود در زمین قرارش داد؛ «انی جاعل فی الارض خلیفه».

به خاطر همین ملائکه بر او سجده کردند؛ «و سجد الملائکه کلهم اجمعون الا ابلیس» و برای او فراوان پیامبران فرستاد با کتاب های آسمانی، تا این خداگونگی از مرحله استعداد به فعلیت درآید و انسان آینه تمام نمای خدا در روی زمین گردد.

در این راستا زندگی نیز فرصتی است برای خدایی شدن و عمر انسان اگر در این مسیر هزینه نشود، خسارت است؛ «ان الانسان لفی خسر الا الذین آمنوا و عملوا الصالحات»


بنابراین هدف از خلقت خدا، خدایی شدن یا خداگونه شدن انسان و فعلیت بخشی به استعداد خلیفه اللهی است که از طریق توحید و خدامحوری حاصل می شود.

برای خوندن متن كاملش برین : http://www.tehran2008abedi.blogfa.com/post-635.aspx

با وارد کردن کد بازاریاب 617603 از فروشگاه اینترنتی تبیان تخفیف بگیرید
با وارد نمودن این کد عضو ویژه تبیان شوید و تخفیف ویژه بگیرید.

خدایا :

به من ارامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم و شهامتی که تغییر دهم انچه را که می توانم و بینشی که تفاوت آن دو را بدانم.

 

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی