• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1956)
چهارشنبه 9/10/1388 - 23:3 -0 تشکر 173130
سران فتنه از تهران گریختند

بعضی از سران فتنه پس از انتخابات در پی تشدید خشم مردم از تهران خارج شدند.

به گزارش ایرنا ،دو تن از عوامل اصلی اغتشاشات پس از انتخابات به دنبال وقوع حوادث تلخ روز عاشورا و افزایش مطالبات مردم خشمگین برای مجازات آنها، امروز از تهران به سوی شمال كشور گریختند.

براساس این گزارش این دو فتنه گر شناخته شده هم اینك در غرب مازندران به سر می برند و گزارش ها از سردرگمی و هراس آنان حكایت می كند.

در همین حال خبرگزاری فرانسه به نقل از خبرگزاری رسمی ایران گزارش داد كه میر حسین موسوی و مهدی كروبی سران معارضان تهران را به مقصد یكی از شهرهای شمال ایران ترك كردند.

این خبرگزاری افزود: دو نفر از سران شورش‌ها بعد از اینكه افزایش خشم مردم را كه خواستار مجازات آنها هستند، ملاحظه كردند، تهران را به سمت شمال ایران ترك كردند.

خبرگزاری رویترز نیز گزارش داد:دو تن از كسانی كه نقش بزرگی در شعله ور كردن بحران در ایران در پی انتخابات (ریاست جمهوری درماه ژوئن) داشتند از تهران فرار كردند و به منطقه‌ای در شمال رفتند زیرا از مردمی كه خواستار مجازات آنها شده اند، ترسیده اند.

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=42075

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
چهارشنبه 9/10/1388 - 23:28 - 0 تشکر 173136

از مجازات الهی که نمی توانند فرارکنند - بالاخره روزی مرگ را درخواهند یافت و در دادگاه عدل الهی حاضرخواهند شد . خوشا آنکس که اعمالش نیکوست و همه امورش خدایی است و بی صبرانه به لقاء هستی می اندیشد.

اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

پنج شنبه 10/10/1388 - 9:19 - 0 تشکر 173167

با سلام

اگه منابع موثق داخلی هم، تأیید كنن این خبر رو، واقعاً افتضاح بار آوردن این آقایون به اصطلاح خواص!!!

خدا به فریاد ما برسه با ظهور حضرت مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

پنج شنبه 10/10/1388 - 11:17 - 0 تشکر 173208

نه عزیزم خارج نشدن

تکذیب شده

اینم شایعه بوده

يه روزي فقط دستاي تو بود تو دستم

ولي حالا حسابي وا نميکنم روت اصلا

پنج شنبه 10/10/1388 - 20:5 - 0 تشکر 173270

 سلام

اینم بخونید خبر واقعیت داره، درضمن نمیدونید چادر مشکی اعلا ویژه خروج از کشور قواره ای چنده؟

تظاهرات دیروز دهها میلیون ایرانی و انتشار خبر خروج برخی سران فتنه از تهران، موجب سردرگمی و انفعال هواداران سیاسی آنها شد.

به گزارش ایرنا روز گذشته در حالی که شوک ناشی از حضور دهها میلیون نفر از هموطنان عاشورایی مان در سراسر کشور موجب دلهره و انزوای فتنه گران شده بود، انتشار خبر گریختن بعضی سران فتنه از تهران و اقامت آنها در مناطق شمالی کشور نیز بر حیرت و تردید هواداران سیاسی آنان افزود.

افشای ماجرای خروج اضطراری سران فتنه از تهران که موجب تزلزل در اراده طرفداران سیاسی فتنه گران شد، عوامل آنها را در تهران وادار کرد تا با فریب برخی رسانه ها به تکذیب خبر مذکور و حفظ روحیه هواداران شان بپردازند، اما تایید غیررسمی این خبر از سوی منابع درونی خودشان تلاش مذکور را ناکام گذاشت. فتنه گران اینک فقط به عده ای لائیک و ضد انقلاب دل بسته اند تا در چارچوب اهداف ساختارشکنانه خود، به تحرکات ضدامنیتی خویش ادامه دهند.

گزارش ایرنا از ماجرای شمال گردی سران فتنه -که روز سه شنبه و در پی گسترش خشم عمومی ناشی از حوادث تلخ عاشورا ،تهران را به مقصد غرب مازندران ترک کرده بودند-، حاکی است حضور یکی از این سران فتنه در شمال کشور تا عصر امروز نیز ادامه داشت.

خبرهای تکمیلی حاکی است سران فتنه پس از خروج از تهران در یک اقامتگاه تفریحی واقع در شهرک گلسار در سلمان شهر مستقر شدند. اگرچه عصر دیروز یکی از سران فتنه تصمیم به بازگشت به تهران را گرفته بود، اما از بازگشت قطعی وی خبری در دست نیست.

براساس این گزارش به دنبال لو رفتن ماجرای اقامت سران فتنه در شمال کشور، آنها ضمن خاموش کردن تلفن های همراه خود، محل اقامت خود را در شهرک گلسار ترک و به مکان دیگری در خیابان هفدهم سلمان شهر نقل مکان کردند که به آقای دکتر "م" (مدیر عامل کارخانه روغن نباتی ...) تعلق دارد.

درباره سایر اقامتگاه های تاکتیکی سران فتنه در غرب مازندران فهرستی در دست است که از جمله آنها یک واحد مسکونی در روستای مارکوه رامسر -متعلق به فرزند یکی از حامیان اصلی اغتشاشگران پس از انتخابات- شناسایی شده است.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 10/10/1388 - 22:2 - 0 تشکر 173300

وای بر دروغگویان

کلمه:خروج میرحسین موسوی و مهدی کروبی از تهران و انتقال آنها به استان مازندران تکذیب شد.

خبرگزاری دولتی ایرنا  در خروجی اخبار ویژه خود مدعی شده بود مهدی کروبی و میرحسین موسوی توسط نیروهای سپاه و وزارت اطلاعات به شهرکی در مازندران منتقل شده اند.

فرزند کروبی ضمن تکذیب خبر ایرنا گفت: این دو رهبر مخالف دولت تا چهارشنبه شب در تهران بوده اند و با آقای مهندس موسوی تا بعدازظهر تماس داشتیم.

وی در گفتگو با پارلمان نیوز تاکید کرد: آنها که دستشان به خون مردم آلوده می شود، در زمان لازم باید بگریزند. کسانی از مردم فرار می‌کنند که ظلم و جنایت کرده‌اند. امروز آقای کروبی و آقای موسوی با مردم، و مردم ِ مخالف ظلم با آن‌ها هستند.

خبرگزاری دولت بعد از نهم همچنین در خروجی اخبار عادی خود از “فرار دو فتنه گر به مازندران” خبر داده بود.

------

در خبر ایرنا از انتقال توسط سپاه است اما در تاپیک شما می گوید موسوی گریخت!!!!!!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 10/10/1388 - 22:27 - 0 تشکر 173311

سلام

وای بر دروغگویان

وای بر دروغگویانی که ابتدا مردم را با دروغ تقلب فریب دادند و سپس درمقابل درخواستهای فراوان نتوانستند آن را ثابت کنند .

وای بر دروغگویانی که همواره از تبعیت از قانون اساسی دم می زنند ولی نهادهای قانونی موجود در قانون اساسی را نمی پذیرند.

وای بر دروغگویانی که علیرغم ادعای پیروی از ولایت فقیه ، امروزه شمشیر بر روی ولایت فقیه کشیده اند.

وای بر دروغگویانی که مدعی احیای نظرات امام هستند ولی همصدا با عده ای وطن فروش فریاد نه غزه نه لبنان سر میدهند.

وای بر دروغگویانی که هرگز حاضر نشدند خط فکری خود را از کسانی که ایران را بدون اسلام می خواهند و جمهوری اسلامی را منهای اسلام طلب میکنند ، جداکنند.

وای بر دروغگویانی که خروش میلیونی ملت را تظاهرات دولتی و اجباری و ساندیسی می خوانند و اوباشگری و هتاکی و بی حرمتی عده ای منافق وطن فروش را خواستهای مردمی می نامند.

وای بر دروغگویانی که علیرغم اعتراف آمریکا و سرکرده منافقین مبنی بر هدایت این اغتشاشات توسط آنها و تمایل آنها به ادامه این برنامه ها، باز هم مدعی هستند که این کارها توسط مردمی صورت میگیرد که به نتیجه انتخابات اعتراض دارند.

وای بر دروغگویانی که دم خروس که چه عرض کنم ، کل ِ خروس ِ براندازی  از جیب آنها بیرون زده ولی بازهم ادعا میکنند که ما فقط معترضیم و دولت دچار توهم مخملی شده.

وای بر دروغگویانی که چشمان خود را به روی حقیقت بسته و به این دل خوش کرده اند که مردم تهران را از روستاها آورده بودند و آنها مردم تهران نیستند.

و وای بر دروغگویانی که در لفافه همین خیال باطن خودشان را ظاهرکردند و ثابت کردند که از نظر آنها فقط رأی مردم شمال شهر تهران است که ارزشمند بوده و قابل شمارش، و برای خواستها و آراء بقیه مردم متوسط و فقیر پشیزی ارزش قائل نیستند.

وای بر دروغگویانی که هر روز از کشته ها پشته می سازند و ختم میگیرند و به همین بهانه صدها آشوب به راه می اندازند و وقتی در روزهای بعد کشته ها زنده می شوند بابت دروغهایشان از هیچ کس عذرخواهی نمیکنند.

وای بر دروغگویانی که برای رسیدن به اغراضشان به صورت گزینشی سخنان دیگران را بریده بریده به دنبال هم قرار می دهند و از یک سخن ، منظوری غیر از اصل آن به دست می آورند و آن را تحت عنوان 90 سیاسی در تیراژ چند میلیونی پخش می کنند.

وای بر دروغگویانی که............

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.