انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 598)
چهارشنبه 9/10/1388 - 0:46 -0 تشکر 172938
از خشم ملت دوستدار امام حسین و رهبری بترسید ای افراد خود فروخته

هوالعزیز

و اما اینبار اگر اتفاقی افتد  و دل رهبر به درد آید و یا اصلا ساعقه ای از آسمان بزند و خدای ناکرده اتفاقی برای رهبر عزیزمان بیفتد . حتی اگر این اتفاق کاملا طبیعی باشد و دست هیچ منافقی در کار نباشد ، آنوقت است که این ملت پیرو رهبر رو دیگه اینطور آروم نمیبینید .

آن وقت است که ما دوستداران حسین علیه السلام رو دیگر اینطور نمیبینید .

آن وقت است که همانند آتشفشان همه ی این از خدا بی خبران که عمال خودفروخته درست کرده اند را خواهیم سوزاند .

همان دشمن هایی که از موقعیت  (پدرشان) سوء استفاده کردند .

همان  دشمن هایی که از موقعیت انتخابات که به کامشان زهر شد و باب میلشان نشد سوء استفاده کرده .

همان  دشمن هایی که به ملت دروغ و افتراء زدند .

همان  دشمن هایی که سعی کردند اسم بسیج و بسیجی را بد جلوه دهند .

همان  دشمن هایی که مسجد آتش زدند و به اسم بسیجیان تمام شد .

همان  دشمن هایی که بعد از معلوم شدن ریاست جمهوری از عهد خود کنار کشیدند و به او (رئیس جمهور) تبریک نگفتند .

همان  دشمن هایی که امروزه اینقدر گستاخ و کثافت شده اند که به خودشان اجازه داده و کلام خدا را نعوذبالله آتش زده و به نماد مردانگی یعنی امام حسین علیه السلام بی احترامی کردند .

لعنت خدا بر آن ها که همچین  دشمن هایی تحویل جامعه دادن .

لعنت خدا بر خودشان که به اسفل السافلین میروند .

ملت بزرگوار و شریف ایران و سیاست ایران همچنان منتظر است تا این دشمن ها چهره های خودشان را تا حد اعلی نشان دهند و هنوز با آنها مدارا میکند .

و این  دشمن هایی به خیال خام خودشان که این ملت کاری با آنها ندارد ، خودشان را پیوسته نمایانتر میکنند .

ریشه ی این عمال خودفروخته را همه ی ما میشناسیم . تمام دست اندر کارانشان را میشناسیم که چه گربه صفتانی هستند در این ملت .

خوشبختانه همه ی آنها شناس هستند .

واقعا تف و لعنت بر این سبز قلابی و اموی .

امام حسین تن به ذلت نداد و من و امثال من نیز نمیدهند . حال هر چه که خواهد پیش آید.

همین بسیجیان ما که اسمشان بد در رفته وقتی جنگ شود از خون خودشان مایع میگذارند.

خلاصه منافقین از هر قشر و مکان منتظر بازخورد حرکاتشان باشند . این ملت همچنان مانند آینه صاف است و تمام این ها را علیه خودشان انجام خواهد داد .

منافق به چه کسی گفته میشود ؟  هر کسی که با رهبری ضد باشد و اهداف و افکارش مخالف رهبری باشد .

کاش میدانستم که کجا دلها به ظهور تو آرام خواهد گرفت  

چهارشنبه 9/10/1388 - 11:16 - 0 تشکر 173000

به نام خدا

سلام

دستت درد نکنه چلسی جان

اینها با این کارشون گور خودشونو کندن

بی حرمتی به امام حسین بله؟؟        موسوی دشمن حیدره

چهارشنبه 9/10/1388 - 17:28 - 0 تشکر 173052

اى بندگان خدا! شما را به پرهیزكارى سفارش مى كنم و از منافقان بر حذر مى دارم، زیرا آنها گمراه و گمراه كننده، خطاكارند و به خطاانداز، هر زمان به رنگى در مى آیند و به قیافه هاى دیگرى خودنمایى مى نمایند. از هر وسیله اى براى فریفتن شما استفاده مى كنند، و در هر كمینگاهى به كمین شما مى نشینند، دلهایشان آلوده و بیمار، و ظاهرشان را (براى فریب شما) پاك نگه مى دارند، در پنهانى گام بر مى دارند، و همچون خزنده اى كه در میان بوته هاى درهم پیچیده خود را مخفى ساخته، پیش مى روند. بیانشان در ظاهر درمان، گفتارشان شفابخش; ولى كردارشان درد بى درمان است. آنان بر رفاه و آسایش مردم حسد می ورزند و بر بلا و ناراحتى آنان مى افزایند و پیوسته تخم ناامیدى بر دلها مى پاشند. آنها در هر راهى كشته اى را به خاك افكنده اند و به هر دلى راهى دارند، و بر هر مصیبتى اشك دروغینى مى ریزند، پیوسته مدح و ثنا به هم وام مى دهند، و انتظار پاداش و جزا مى كشند، هر گاه چیزى را طلب كنند اصرار می ورزند، اگر كسى را ملامت كنند پرده درى مى كنند، و اگر مقامى به آنها سپرده شود راه اسراف پیش مى گیرند.  در برابر هر حقى باطلى آماده ساخته اند، و در برابر هر دلیل محكمى شبهه اى، و براى هر زنده اى قاتلى، و براى هر درى كلیدى، و براى هر شبى چراغى (تا به مقاصد شوم خود نائل شوند). آنها با اظهار یأس و بى رغبتى (به دنیا) تلاش مى كنند به مطامع خویش برسند و بازار خود را گرم كنند و كالاى مورد علاقه خویش (ضلالت و گمراهى) را به فروش برسانند.
آنان سخنانى مى گویند و مردم را به اشتباه مى افكنند، و بیانات فریبنده اى دارند تا دیگران را بفریبند. راه ورود به خواسته هاى خود را آسان، و طریق خروج از آن را تنگ و پر پیچ و خم مى سازند (تا مردم را در دام خود گرفتار كنند) آنها دار و دسته شیطانند و شراره هاى آتش دوزخ. (همان گونه خدا مى فرماید) آنها حزب شیطانند و بدانید حزب شیطان زیان كارند.

وَ مَن یَتَوَكَّل عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی