انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 695)
سه شنبه 8/10/1388 - 19:52 -0 تشکر 172866
حق است یا ناحق

دوستای تبیانی به نظرشماحرف طرفداران آقای موسوی حق است به نظرشمابایدباآنهاچگونه رفتارشودالبته نظرمن اینه که آقای موسوی مورداحترام است اماکاری که میکنه به هیچ وجه درست نیست زیراکه اقای موسوی برای این نظام وشکل گیری او نزحمت کشیدوحالا نبایدبااین نظام چنین رفتاری بکندهرچندازدورهم میشه تشخیص دادآقای موسوی تحت تاثیرصحبت های دیگران هست بعدهم هیچ کس منکراین نیست که بیشترمردم تهران به آقای موسوی رای دادنداماچرافقط به رای مردم تهران ایشون تکیه می کنندایران که فقط تهران نیست استان های دیگرهم هست ایران یه کشورکوچک نیست درکل من می گم آقای موسوی که این کارروبانظام میکنه یکی ازاولین افرادی که باضربه خوردن نظام ضربه میخوردخوش است به قول معروف نبایدنمک میخوردندونمکدون میشکوندن

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
چهارشنبه 9/10/1388 - 9:32 - 0 تشکر 172978

کسانی که قبل از انتخابات خودشونو می کشتن تا به مردم اثبات کنن که احمدی نژاد دیکتاتوره حالا  دیکتاتور بودن خودشونو به خوبی ثابت می کنن.هر آدم با جنبه ای باید به اکثریت احترام بزاره .به قول رهبرمون این اقا حتی در راه اسلام و انقلاب یه سیلی هم نخورده حالا هم لابد حق خودشو میخواد!

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

چهارشنبه 9/10/1388 - 17:58 - 0 تشکر 173057

دوست عزیزazhdari3من قبول دارم کارآقای موسوی وطرفدارانش درست نیست امابیایدیک طرفه نگیم آقای احمدی نژاداصلاراه انتقادروبرای آقای موسوی بازگذاشت وقتی حرف ازآزادی بیان بزنیم ولی عمل نکنیم آخرش همینه دهن مردم روبستن به اسم اسلام جوابش همینه دین زدگی فرارازدین

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
چهارشنبه 9/10/1388 - 20:28 - 0 تشکر 173098

آخییییی!بمیرم الهی که اصلا انتقاد نکردن.به خدا قسم در طول تاریخ بشریت انتقاد پذیر تر و  با جنبه تر از این شخص(به غیر از امامان و یاران اصیلشون)نمیشناسم .یک دهم این حرفا در طول 16 سال به رییسان جمهور قبل گفته نشده بود.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 10/10/1388 - 10:12 - 0 تشکر 173180

سلام. راستش من خودم درمانده ام . نمی دانم که آیا حق است یا ناحق. این تیتر شما توجه مرا جلب کرد و خواستم پاسخی به این بحث بدهم. به نظر من اگر بعد از جریان انتخابات یک فرصتی ولو اندک در صدا و سیمای ملی به کاندیداهای ناپیروز! داده میشد ، شاید این حرف و حدیث ها پیش نمی آمد. آن ها اگر می آمدند حرف بسیاری افراد که می گویند این رسانه ملی نیست بلکه میلی است! کمی حل می شد. ثانیا شاید با شنیدن حرف طرف های دعوی می شد به راه حلی مناسب دست یافت که ایران سراسر آرامش و امنیت می شد و کسی به کسی این گونه تهمت و طعنه نمی زد. اما با بستن راه صحبت کردن برای کاندیداهای ناپیروز! آنها برای اثبات خود به مردم دست به صدور بیانیه زدند و بعضی افراد سوء استفاده چی نیز شروع به شایعه پراکنی کردند و کانال های ماهواره ای هم مزید بر علت شدند تا این دعوای خانوادگی (به قول موسوی ) تبدیل به یک مساله جهانی شود.

به نظر من الان هم دیر نیست. برای صلح و آشتی ملی همیشه وقت باقی است. ما همه مردم یک سرزمین هستیم -ایران- و همه مان دلمان برای کشورمان می تپد. اگر ما درگیر جنگ داخلی شویم مسلما از جنگ خارجی در امان نخواهیم ماند.

پس بهتر است به جای یافتن مقصر دنبال آشتی دادن و دوستی و مودت برقرار کردن باشیم.

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت ، با دشمنان مدارا

پنج شنبه 10/10/1388 - 10:27 - 0 تشکر 173188

من واقعا از این نوع اظهار نظرها متاسف میشم .چند بار از طرف رسانه ملی این آقایان دعوت شدن تا رو در روی مسئولان حرفاشونو بزنن؟آقای موسوی فرمودن من میخوام تنهایی با مردم حرف بزنم .خوب این نشون میده که این آقا فقط میخواسته ذهن مردمو از کار بندازه.اگه ایشون حتی یه مدرک پیدا میکردن مطمئن باشید دریغ نمیکردند.گفته میشه که باید وزیر کشور به بازنده ها مجوز میداد تا شادی کنن.خوب کسی جلوشونو نگرفته بود اینا هم توی یه میدون جمع میشدن با کاندیدای مورد نظر به رقص! و شادی معمول میپرداختن. همیشه انصاف داشته باشید.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 10/10/1388 - 16:22 - 0 تشکر 173243

من بااینnasertebyanianدوست عزیزکاملاموافق هستم آره شایداگه رسانه اینقدرضعیف عمل نمی کرداین طورنمی شددوست عزیزکه گفتیدآقای موسوی دعوت رسانه رو ردکردخوب اگه من هم جای آقای موسوی بودم رسانه هایی که این قدرضعیف ویک طرفه قضاوت می کردندبااونهامصاحبه نمی کردم

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
پنج شنبه 10/10/1388 - 20:23 - 0 تشکر 173273

چه دلیل عجیبی:اگه من هم جای موسوی بودم رسانه هایی که این قدر ضعیف و یک طرفه قضاوت می کردندبا اونها مصاحبه نمی کردم

دوست عزیز  برای اثبات حقیقت و رسوایی باطل باید از حضرت زینب درس گرفت که کوبنده ترین حرفها رو در دستگاه اموی و جلوی چشم یزید زد.آقای موسوی  اگه حقیقتی رو میدونست باید از طریق رسانه (نه فقط رسانه ملی بلکه از طریق سایت و روزنامه هاشون)به مردم اطلاع میداد.دیگه اینو نگید که روزنامه و سایت هم نداشت که اونوقت ....(به جای اونهمه بیانیه و توهین به بسیجو مسئولان و مردم یکمی هم از این حقایق میگفتن بهتر بود.)

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 10/10/1388 - 20:48 - 0 تشکر 173275

سلام
دوستان عزیزی که از رسانه ملی انتقاد دارن:
فراموش نکنین که طبق گفته حامیان داخلی و خارجی این شخص، به جنگ نرم در ایراد اشاره مستقیم کردن!
پس مشخص بود مشکل انتخابات و تقلب و اینا نیست!
مگه ایشون با رهبری دیدار نکردن و رهبر ازشون نخواستن مستندات رو بیارن و قانونی با مشکل برخورد کنن؟
اگر قرار باشه رسانه ملی به هر شخصیتی اینطوری باج بده، پس فردا باید برای هر شخص معترض یه تریبون قرار بده و 24 ساعته ملت بشینن بیانیه های معترضین رو گوش کنن!
در ضمن شما چقدر اطلاعات دارین که صلاح امنیت ملی کشور رو در این کار دیدین؟
امنیت ملی کشور رو مسئولین کشور که در راس آنها رهبر عزیز و معظم انقلاب، خبر دارن و خیلی بهتر از بنده و شما که اطلاعاتی از پشت پرده نفاق نداریم، میتونن تصمیم گیری کنن.
در ضمن مطمئن باشین اگر این شخص قانونی به مشکل برخورد میکردن، نه کسی کشته میشد و نه خیابونی اتیش میگرفت و همچون اقای رضایی با شکایتشون برخورد میشد.
خودتون قضاوت کنین:
معترضین به انتخابات سه نفر بودن، الان کیا منفور شدن در بین مردم؟
این نتیجه موج سواری مخالف قانون هست!

جمعه 11/10/1388 - 22:11 - 0 تشکر 173557

دوستان شماخودتون بگیدتوی رسانه هاچه قبل انتخابات وچه بعدآن چقدرازآقای موسوی گفتندالبته بجزاون حملات شدیددوستان اگه رسانه ماقوی بودچطوررسانه های خارجی همیشه تونستندخبرهای جدیدی ازآقای موسوی بدن

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
شنبه 12/10/1388 - 10:11 - 0 تشکر 173634

دوست من باز هم میگم که همیشه انصاف داشته باشید و با منطق حرف بزنید.از 1ماه مونده به انتخابات حتی کارهای عمرانی دولت درست اطلاع رسانی نشد تا بهانه دستشون ندن.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی