• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 1189)
شنبه 26/8/1386 - 22:5 -0 تشکر 16985
شیعیان با غیرت

شیعیان با غیرت
کجاست آن شیعیان  زمان ائمه
 در روز های قبل  روزنامه های کویتی به انقلاب و رهبر توهین کردند. ولی ما هیچ واکنش نشان ندادیم . با سکوت ما این روزنامه  باز هم بر ضد انقلاب نوشت. تا جایی که خود امیر کویت وارد شد . ولی ما هیچ واکنشی نشان ندادیم.
یادش بخیر در زمان ائمه کوچکترین جسارت به ائمه می شد بلافاصله دست به اعتراض می زدند و لی برای ما چطور؟
الان بیش از یک سال نیم است که به خانه امام زمانمان حمله کردند و با خاک یکسان کردند ولی ما ...انگار که نه انگار . به قول معروف" ما کک مون هم نمی گزه"

يکشنبه 27/8/1386 - 23:0 - 0 تشکر 17057

بنام خدا

سلام والله چی بگم ما ایرانی جماعت دیگه اون غیرت دیروز نداریم بد جوری بهمون حمله شده که خودمون خبر نداریم دارم از تهاجم فرهنگی صحبت می کنم وقتی گوشی موبایل آومد هیچ کس فکرشو نمی کرد چه بلایی است به دین و فرهنگ ،نامرد اون چنان فرهنگ ما رو نشونه گرفته که اگر یک فکری براش نکنن کلکمون کنده شده بله جونم ما ایرونی جماعت یک عیب دیگه هم داریم اونم زود مغرور می شیم حالا هم تو باد چند هزار سال قبل که کوروشی بود و داریوشی خوابیدیم که ما قدرتمون زیاده فرهنگمون چند هزار ساله است.ای بابا پارسال به هم کیشامون حمله شد تو لبنان بجای اینکه از اونها دفاع کنیم گفتیم حرکتی نکنیم تا بهمون تروریست نگن ،حتما که نباید حمله نظامی می کردیم فقط کافی بود تمام محصولاتی که متعلق به صهیونیستها بود رو تحریم می کردیم که نکردیم چقدر این طفلی شبکه خبر از کارخانه های حامی اونها برامون گفتو ما فقط از یک گوش گرفتیم و از گوش دیگه بیرون کردیم کارخانه های کوکا که تو کشور خودمون تاسیس شده باید یک درصدی از سودشو بده به یهودی های صهیونیسم خیلی از شرکتهای دیگه هم هست که نام نمی برم. همین پارسال به پیام اور صلح و برابری و دوستی حضرت محمد(ص) توهین کردند ما نگاه کردیم خدا پدر ترکها رو بیامورزه که سنگ تموم گذاشتند و بر علیه دانمارکی ها شعار دادند و اجناس اونها رو تحریم کردند  بعد شرکت  داروگر رفت و با اونها قرداد امضا کرد و محصولاتی مثل آدامس شاینا رو وارد کشور کرد مرحبا به این غیرت که ما هم با خرید این محصولات اونها رو ترغیب کردیم تا این بی شرمی رو بیشترش کنن.خیلی حرفهای نگفته دارم که مجالی در این جا نیست شاید روزی دیگر در مطلبی دیگر بازم در این مورد نوشتم .پس تا بعد خدانگهدار

برای سلامتی آقا حد اقل یک صلوات بفرستید .

الهی در راه خود اول زخودم بی خود کن

                                     بی خود چو شدم زخود به خود راهم ده

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.