• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
زن ریحانه آفرینش (بازدید: 1449)
يکشنبه 8/9/1388 - 1:54 -0 تشکر 166468
گـــــــــــــــــزارش دهـــــــــم

از تیم تحقیقاتی زمین به تنگه ی هرمز (ZORG):

از کارهای جالب تر دیگری که کاربران تبیان در قسمت انجمن های تخصصی انجام میدهند این است که انجنمی را تحت عنوان زن نامگذاری کرده اند و دلیل اینکه کمی در تهیه و ارسال این گزارش تاخیر به وجود آمد هم به این دلیل است که واقعا موجود مذکور از پیچیدگی های بسیاری برخوردار است و به راحتی نمی توان به کشف همه ی ابعاد آن پرداخت که سر فرصت حتما این کار را انجام میدهیم اما در فرصت ذیغی که داشتیم تحقیقمان منتج به نتایجی شد که در ذیل به عرضتان می رسانم:

روال کار در این انجمن به این صورت است که عده ای از بانوان محترمه می آیند و جمع میشوند و می نشینند و از گوشه و کنار این کره ی خاکی مطلب میزنند گویا دلیلش این باشد که نه اینکه خانم ها کلا کم حرف تشریف دارند بیشتر سعی میکنند کمبود حرفشان را از طریق نوشتن و تاپیک زدن جبران کنند. البته موضوعات مورد بحث در این انجمن به چند دسته تقسیم میشود که بیشتر مطالب در حول محور این دسته ها میچرخد و کسی که از این حوزه ی استحفاظی خارج شود و سراغ مطالب حاشیه ای برود عامل نفوذی دشمن یعنی مرد نامیده میشود و همه بسیج میشوند و در تخریب وجهه او در سایت مطالبی میزنند که دل سنگ را کباب میکند و کوه را به لرزه در می آورد و به قول معروف مرغان آسمان به حال مرد مزبور گریه میکنند.

اما اگر بخواهیم یک تشریح مختصری از این دسته جات داشته باشیم عبارتند از:

1- تاپیک های اخباری: این دسته از مطالب کارشان به این صورت است که حاوی یک سری اطلاعات جالبی که یا توسط محققان کشف شده یا در دوران های ما قبل تاریخ و قدیم وجود داشته که مایه ی فخر و مباحات زنان است و برتری آنها را نسبت به دشمن ثابت میکند
است که اغلب دارای مستندات کافی نیست و در اکثر مواقع به زور لنگه دمپایی ثابت میشود. مثال: زنان بیشتر از مردان عمر میکنند __ کشاورزی را زنان اختراع کرده اند __ زنان از مردان باهوش ترند و از این جور مطالب.

 

2- تاپیک های آموزشی: در این دسته از مطالب یک دوره کامل از تمام راه و روش های تسلط بر دشمن آموزش داده میشود و در این راستا بسیار دیده شده که از داده های روانشناسانه به صورت حرفه ای بهره گرفته میشود که هر بانویی میتواند با استفاده از این سری آموزشات گلیم خود را از آب زندگی بیرون بکشد و بر مرد این زندگی مستولی شود و به این ترتیب به تمام آرزوهای خود دست یازد. مثال: هیچ وقت برای ناهار مرد خود را به زحمت نیاندازید و غذای شب مانده را پیش او بگذارید __ به جای رفتن به بازار لیستی از نیازهای خانه را تهیه کرده و مرد را مجبور به خریدن آن ها کنید ___ و غیره

 

جالب تر اینجاست که در قبال این برنامه ریزی های دقیق و سازمانه یافته ای که زنان انجام داده اند و کارشان به جایی رسیده که برای خودشان انجمن ایجاد کرده اند و روز به روز به تجهیز خود میپردازند مردان حتی ککشان هم نگزیده است و اصلا به دنبال مقابله به مثل و ایجاد انجمنی مشابه برای مقابله با جنک نرم زنان نیستند و بودجه ای را به این کار اخثصاص نمی دهند و روز به روز هم از این جهت ضربه میخورند و عین خیالشان هم نیست آنوقت میروند در انجمن هایی مانند سیاسی و طنز و ورزشی و اینگونه انجمن ها فعالیت میکنند حال آنکه جبهه ی اصلی دشمن جای دیگریست و آنها از آن غافلند. این را هم خدمتتان عارض شوم که خواهشا این گزارش جایی درز نکند چون همه ی کسانی که تا بحال مطلبی اینگونه روشنگرانه و مخالف اهداف موجودات مذکور درج نموده اند یا کارشان به قطع عضویت کشیده یا اگر خیلی شانس آورده باشند دوباره به حالت ممیزی برمیگردند و کلی از زحماتشان هدر میرود.

 

امید است که با پیگیری های موثر و همه جانبه ی آقایان انجمنی تاسیس گردد و نام آن را مرد اسفناج آفرینش نام گذاری کنند تا بتوانند این نبرد نابرابر را به نبردی برابر مبدل ساخته و آنها نیز از این بلاتکلیفی رهایی یابند و پاتوق ثابتی داشته باشند و بتوانند نقشه های خودشان را در آن جا عملی کنند.

 

در پایان باید بگویم این حقیر هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب مندرج در گزارش ندارم . بنده مامورم و معذور

هر دوگون زنبور خوردند از محل           زین یکی شد نیش و زان دیگر عسل

تماس فــــــــــرت

سال و مال و فال و حال         اصل و نسل و بخت و تخت

           باشدت بر شهریاری بر مراد و بر دوام

سال خرم ، مال وافر ، حال خوش          اصل ثابت ، نسل باقی ، تخت رام

يکشنبه 8/9/1388 - 7:17 - 0 تشکر 166477

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

يکشنبه 8/9/1388 - 13:43 - 0 تشکر 166542

به نام خدا

سلام

هیچ وقت برای ناهار مرد خود را به زحمت نیاندازید و غذای شب مانده را پیش او بگذارید

اول تقسیم کار کنین. شام با مردا، ناهار با خانوما

نام آن را مرد اسفناج آفرینش نام گذاری کنند

با این وضع باید اسم انجمن خانواده به انجمن ریحانه و اسفناج تغییر کنه 

در پایان باید بگویم این حقیر هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب مندرج در گزارش ندارم

منم همین طور :)

 

  «همانا این دل ها همانند بدن ها افسرده می شوند، پس برای شادابی دل ها، سخنان زیبای حکمت آمیز را بجویید»

 

حکمت91.نهج البلاغه.امام علی (ع)

 

 

اگر در این روزگار مُردم، بگویید به او بگویند:

*مادرانه ها*

سه شنبه 10/9/1388 - 13:9 - 0 تشکر 167014

سلام

لازم دیدم توضیح بدم اسم انجمن ما زن ریحانه ی آفرینشه.. و ریحانه به معنای گل هست نه اون ریحونی که معمولاً با کباب نوش جان میکنید! حالا اگر آقایون دوست دارن اسم یکی از سبزیجات رو به عنوان انجمن ویژه خودشون انتخاب کنن؛ مختارن ما هیچ اعتراضی نداریم :دی

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.