انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1392)
جمعه 6/9/1388 - 19:35 -0 تشکر 166263
بعد از مذاکرات موفقیت آمیز

به نام خدا

سلام

من یک سوال داشتم ؟

این که گفته می شد "  مذاکرات موفقیت آمیز زنو یا مذاکرات غرور آمیز "  چی بود؟ 

شاید مذاکره ی 40 دقیقه ای با امریکا غرور آمیز بوده؟؟

یا شاید هم پیشنهاد خارج کردن دست رنج چندین ساله ی دانشمندان ایرانی و مردم ایران که متحمل این همه تحریم شدند؟

ادامه ی مطالب از خبرگزاری مهر :

 شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی سرانجام تحت فشارهای آمریکا و همپیمانانش، قطعنامه ای را بر ضد فعالیت های هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، آخرین نشست فصلی شورای حکام در سال 2009 بر اساس گزارش محمد البرادعی مدیرکل آژانس درباره ایران از روز گذشته در وین مقر آژانس آغاز به کار کرد.

به گفته دیپلماتها، از مجموع 35 عضو شورای حکام، 25 کشور به این قطعنامه رای مثبت و سه کشور شامل ونزوئلا، مالزی و کوبا به آن رای منفی دادند.

افغانستان، برزیل، مصر، پاکستان، آفریقای جنوبی و ترکیه شش کشوری بودند که به قطعنامه غربی ها بر ضد ایران رای ممتنع دادند، اما جمهوری آذربایجان به هنگام رای گیری، نشست را ترک کرد.

لینک :

 http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=991108

 _____

اما 

علی اصغر سلطانیه گفت:

 

شکست سیاسی برای غرب؛ 9 کشور به قطعنامه رای ندادند

وی با تاکید بر اینکه کشور مالزی که ریاست شورای حکام را برعهده دارد به قطعنامه شورای حکام علیه ایران رای منفی داد یادآور شد: 9 کشور به قطعنامه رای ندادند و علاوه بر مالزی ، ونزوئلا و کوبا نیز با آن مخالفت کردند و ما این موضوع را یک شکست سیاسی برای کشورهای غربی تلقی می کنیم چرا که آنان امیدوار بودند قطعنامه علیه ایران با اجماع به تصویب برسد.(خبرگزاری مهرhttp://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=991145 )

------------

آیا رای ندادن چند کشور مثل کوبا و افغانستان شکست غرب و پیروزی غرورآفرین ایران است؟؟

____________

 به نظر من با تلقین و گفتن غرور ملی و عزت ملی و شکست غرب و ... چیزی نسیب مردم نمی شود 

مثلا مسئولان ایرانی مرتب به غرب می گویند که "سیاست شکست خورده ی تحریم را دنبال نکنید" من نمی دانم چرا این قدر به غرب می خواهند کمک کنند که شکست نخورد!!

در آخر هم می گویم مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل و مرگ بر روسیه تا سوتفاهم پیش نیاید و بنده را برنداز و امریکایی و.. معرفی نکنند.

والسلام

 

 

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

جمعه 6/9/1388 - 20:27 - 0 تشکر 166279

نه پس شما انتظار دارید مسئولان رسمی مملکت بیان جلوی دوربین بگن  که با تصویب قطعنامه توسط چند کشور مزدور بینیمون به خاک مالیده شد و عین چیز چسبیدیم به دیوار(بنا به گفته شما)؟درضمن این اولین قطعنامه و اولین واکنش نیست که شما اینجور تعجب کردی.من یکی که حتی از افغانستان هم انتظار بیش از این نداشتم. تصویب قطع نامه به هرحال صورت میگرفت چه اگه کلا فعالیتهارو تعلیق میکردیم و بله قربانگو میشدیم چه الان که جلوشون ایستادیم. که ایستادگی البته یک پیروزی برای ما و شکستی ننگین برای این کشورهاست.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

جمعه 6/9/1388 - 23:38 - 0 تشکر 166299

من می گم نباید به مردم دروغ گفت و هندونه زیر بغل مردم گذاشت به نظر من سیاست ایران در مسئله هسته ای شکست خورده چون بعد از قریب 30 سال هنوز نتوانسته ایم یک سیم برق از بوشهر بکشیم و غرب به خواسته ی خود که محروم کردن ایران از حق مسلم خود است رسیده و اگر توصیه های رهبری نبود معلوم نبود آقایان در زنو قرار بود چه بلایی سر اورانیو ایران بیارن و اونو دو دستی بدهند تحویل غرب

اگر ایران مدعی است که به انرزی هسته ای رو بومی کرده خوب چرا هنوز طولش می ده اللحساب بوشهر رو راه بندازه که این قدر ملعبه روسیه نشیم / بد می گم؟؟

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 7/9/1388 - 1:3 - 0 تشکر 166314

با سلام

مسئولین ما دارن از راه مسالمت آمیز وارد میشند تا بتونند نیروگاه هستی رو راه اندازی کنند و ازش استفاده کنند ، شما هم مطمئن باشید اگه اگه دیدند که هیچ جوره راهی نداره بدون هیچ ترسی از تحریم ها که همیشه تو تحریم بودیم و خواهیم بود ! ایران خودش به فکر این میفته که به غنی سازی اورانیوم بپردازه و خودش تولید رو شروع کنه ، شما نگران نباشید و انقدر زود قضاوت نکنید.

یه مطلب تو همین تبیان بود یکی از دوستان قرار داده بود مطلبش جالب بود میزارم تا بخونید.

" مرد مسنی به همراه پسر ٢۵ ساله‌اش در قطار نشسته بود. در حالی که مسافران در صندلی‌های خود نشسته بودند، قطار شروع به حرکت کرد.

به محض شروع حرکت قطار پسر ٢۵ ساله که کنار پنجره نشسته بود پر از شور و هیجان شد. دستش را از پنجره بیرون برد و در حالی که هوای در حال حرکت را با لذت لمس می‌کرد فریاد زد: پدر نگاه کن درخت‌ها حرکت می‌کنن. مرد مسن با لبخندی هیجان پسرش را تحسین کرد.

کنار مرد جوان، زوج جوانی نشسته بودند که حرف‌های پدر و پسر را می‌شنیدند و از حرکات پسر جوان که مانند یک کودک ۵ ساله رفتار می‌کرد، متعجب شده بودند.

ناگهان جوان دوباره با هیجان فریاد زد: پدر نگاه کن دریاچه، حیوانات و ابرها با قطار حرکت می‌کنند.

زوج جوان پسر را با دلسوزی نگاه می‌کردند.

باران شروع شد چند قطره روی دست مرد جوان چکید.

او با لذت آن را لمس کرد و چشم‌هایش را بست و دوباره فریاد زد: پدر نگاه کن باران می‌بارد،‌ آب روی من چکید.

زوج جوان دیگر طاقت نیاورند و از مرد مسن پرسیدند: ‌چرا شما برای مداوای پسرتان به پزشک مراجعه نمی‌کنید؟

مرد مسن گفت: ما همین الان از بیمارستان بر می‌گردیم. امروز پسر من برای اولین بار در زندگی می‌تواند ببیند. "

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
شنبه 7/9/1388 - 9:26 - 0 تشکر 166323

اگر فقط به رفتا ر های دیپلماتیک آمریکا توجه می کردید می فهمیدید تا چند روز گیج بودند وتا موضع گیری هیلاری کیلینتون علیه ایران یعنی همان سیاست ها قبلی شان چند روز فاصله افتادموفقیت مذاکرات در این بود که آمریکایی که گمان می کند همه باید گوش به فرمانش باشند نماینده اش برای ملاقات با نماینده ایران دوسفیر می فرستد وقتی موفق نمی شود خودش با پای خوش می آید ووقتی بی اعتنایی دکتر جلیلی را می بیند به دنبال دکتر می دود و به قول شما40 دقیقه درفضای باز سرپا بانماینده ایران حرف میزند حال این وسط دروغ کجا بود از دیگر موفقیت های ایران در این مذاکرات این است که موضوع مذاکرات با هنرمندی دیپلمات های ایرانی بسته ی پیشنهادی ایران می شود نه ادامه ی بحث های گذشته باموضوعات فرمایشی غرب وهمچنین ازموارد دیگر موفقیت مذاکرات جواب قاطع دکتر جلیلی به نماینده ی دولت انگلیس می باشد که اورا فردی نا آشنا وبی تجربه نسبت به روند مذاکرات می داندونماینده انگلیس با عصبانیت مجلس را ترک می کند دوست عزیز اگر انتظار دارید دیپلماسی ایران از گرگی به نام آمریکا ونوچه هایش یعنی دول غربی میش بسازد سخت در اشتباهید غرب در جریان این مذاکرات به خیال اینکه می تواندبه بهانه ی سوخت 20 درصد اورانیوم غنی شده ی 3درصد را از چنگ ایران خارج کند خودش هم مداح مذاکرات بود ووقتی ایران اعلام می کند اول سوخت 20 درصد را می گیرد وبعد سوخت 3درصد تحویل می دهد ملتفت می شود که سخت در اشتباه بوده است ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد از فضای تهمت‌زنی و شایعه سازی بر ضد مسئولان کشور تأکید کردند: اینگونه کارها در جهت خواست دشمن است، زیرا مسئولان کشور اعم از رئیس‌جمهور، رئیس مجلس، رئیس قوه قضاییه، و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، همه کسانی هستند که زمام کشور را بدست دارند و مردم باید به آنها اعتماد و حسن ظن داشته باشند ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ تهمت هائى زدند، حرفهائى گفتند؛ به کى؟ به کسى که رئیس جمهور قانونى کشور است، متکى به آراء مردم است. نسبتهاى خلاف دادند، رئیس جمهور مملکت را که مورد اعتماد مردم است، به دروغ‏گوئى متهم کردند! اینها خوب است؟ خطبه های نماز جمعه 29 خرداد .

شنبه 7/9/1388 - 13:26 - 0 تشکر 166350

سلام unloker گرامی

از متن زیباتون ممنون 

اما من زود قضاوت نمی کنم ما با زمان خاتمی و به قول شما سیاست نرمش و کرنش و سازشکارانه چه فرقی کردیم نتیجه چی شده ؟؟ یه مقداری اورانیوم 3.5 درصد دازیم به هیچ دردی نمی خوره باید 6 برابر غنی تر بشه که فقط برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار بگیرد /  آقای احمدی نژاد همش دارن می گن کار هسته ای ما تمام شده غرب شکست خورده وقت بهره برداری است و ... ولی ما در عمل داریم درجا می زنیم و نفت بشکه ای خدا تومنن می سوزونیم و کم هم که میاریم سهمیه های مردم را کم می کنیم

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 7/9/1388 - 15:6 - 0 تشکر 166368

ببخشید جناب شما فرق بین حقارت و ذلت رو با عزت و سربلندی متوجه نمیشید؟ اگه هرچی بقیه بگن و ما هم بگیم چشم ،یعنی تمام مشکلات ما  مثل قبل!!حل میشه و عزیزترین مردم پیش خدا میشیم.متاسفانه نگاه دنیا مدارانه داره ما رو از صراط مستقیم به کجراهه میبره.انرژی هسته ای در واقع یک بهانه هست یرای نشون دادن حق و باطل به مردم دنیا. یه چیزی رو هم بگم که برای نوشتن حرف «ژ» کافیه دکمه «shift» رو با حرف «ز»فشار بدید.این برای بار چندمه که من میبینم شما  به اسم رییس جمهور توهین میکنید.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

يکشنبه 8/9/1388 - 19:20 - 0 تشکر 166661

چرا میخوایین منفی بافی کنید و نیمه خالی لیوان رو نگاه کنید

این قطعنامه از به تعلیق در آوردن فعالیت های هسته ای ننگین تر که نیست

از پروتکل الحاقی که ننگین تر که نیست

که اجنبی اومد اینجا دوربین کار گذاشت تو سری ترین جاهای نیروگاه های ما و همه چی رو پلمپ کرد

چرا دستیابی به موفیقت ها رو با این چوچک بینی ها  خودتون به ضعف وتبدیل میکنید

ایران اعلام کرد بله اورانیوم غنی شده میخره اینا نفروختن  دیروزم تو نماز جمعه اعلام شد که میسازیم  چون تا الانتم خودمون ساخته بودیم و ذره ای از این پیشرفتایی که تا الان کردیم کوتاه نمیاییم

از با رقه ي عشق چنان سوخته ام

کز سوختنم عاشقي آموخته ام

نامردم اگز منت مردم بکشم

من ديده به زهرا و علي دوخته ام

**

يا علي مدد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی