انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 950)
پنج شنبه 5/9/1388 - 10:39 -0 تشکر 165921
طنز در سخنان حضرت علی(ع) و بزرگان دین

عید غدیر نزدیک است و با اجازه دوستان کمی هم نگاهی به گفتار طنز در سخنان اولیای دین وبزرگان دین بیاندازیم حضرت علی(ع) در نهج البلاغه،خطبه سوم می فرماید:عثمان به خلافت رسید.دو پهلویش از پرخوری باد کرده،همواره بین آشپزخانه و دستشویی سرگردان بود،و خویشاوندان پدری او از بنی امیه به پاخاستند و همراه او بیت المال را خوردند و بر باد دادند،چون شتر گرسنه ای که به جان گیاه بهاری بیفتد،عثمان آنقدر اسراف کرد که ریسمان بافته او باز شد و اعمال او مردم را برانگیخت،و شکم بارگی او نابودش ساخت

پنج شنبه 12/9/1388 - 10:27 - 0 تشکر 167388

خطبه 69-سرزنش یاران

علل نکوهش کوفیان

چه مقدار با شما کوفیان مدارا کنم؟چونان مدارا کردن با شتران نو باری که از سنگینی بار.پشتشان زخم شده است،و مانند وصله زدن جامه فرسوده ای که هرگاه از جانبی آن را بدوزند،از سوی دیگر پاره می گردد؟هرگاه دسته ای از مهاجمان شام به شما یورش آوردند هرکدام از شما به خانه رفته،درب خانه را می بندید،و چون سوسمار در سوراخ خود می خزید و چون کفتار در لانه می آرمید ... 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی