فرهنگ پایداری (بازدید: 1372)
چهارشنبه 4/9/1388 - 15:42 -0 تشکر 165591
نیشخند

سلام

این هم خاطرات بامزه

ازدفاع مقدس

بمناسبت هفته بسیج

شما هم اگه خاطره دارید

بسم ا...

پنج شنبه 5/9/1388 - 14:37 - 0 تشکر 165969

آفتابه مهاجم

بین تانکر آب تا دستشویی فاصله بود .آفتابه را پرکرده بود وداشت می دوید. صدای سوتی شنید ودراز کشید . اما از خمپاره خبری نبود.برگشت وبازصدای توپ و همان ماجرا . بازماجراداشت تکرار می شد که یکی از بچه هافهمیدموضوع از چه قراره . ماجرااین بود که موقع دویدن باد می پیچید تو لوله افتابه وصدای سوت می داده.

پنج شنبه 5/9/1388 - 14:38 - 0 تشکر 165971

انتقام

خاطراتی ازغلامرضا دعایی

منطقه ای که بودیم موش زیاد داشت. بیماری هم زیاد شده بود.به فکر انتقام بودیم.به بچه ها گفتم باید اعدامشان کنیم. یک موش صحرایی گیرم افتاد. تصمیم گرفتم آتیشش بزنم.نفت را ریختم تا آتش گرفت.شروع کرد به دویدن.چندلحظه بعد مثل یک گلوله آتش به سمت انبار مهمات دوید وما هم با داد وهوار دنبالش . چند قدم مانده بود به انبار مرد وخیالمان را راحت کرد.

يکشنبه 8/9/1388 - 14:53 - 0 تشکر 166562

در ضمن پیشاپیش عید غدیر را تبریک می گوییم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی