• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن برق > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
برق (بازدید: 1782)
يکشنبه 1/9/1388 - 1:22 -0 تشکر 164851
گــــــــــــزارش هفتــــــم

از تیم تحقیقاتی زمین به چنگیز خان مغول (ZORG):

مطمئنم تا به حال با گزارشاتی (1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6) که برایتان ارسال گردید از کار زمینیان، این موجودات عجیب الخلقه سر در آورده باشید اما به قول آن ضرب المثل معروف که میگوید شنیدن کی بود مانند دیدن؟ تا به چشم نبینیشان درکشان نخواهی کرد.

اما در این گزارش میخواهم به بیان کارهای جالب دیگری که کاربران در قسمت انجمن های تخصصی انجام میدهند بپردازم. شاید تا به حال نام روبات را شنیده باشید همان ها که جنگ کهکشانی بیست و پنجم را به ناحق بر علیه ما به راه انداختند و بسیاری از هموطنانمان را کشته و زخمی و اسیر کردند و بیشتر زیر ساخت هایمان را نابود کردند و ما را هزاران سال نوری به عقب بردند و مانع پیشرفت ما شدند.

زرگا ، با تکرار مکررات نمیخواهم روزهای سخت گذشته را یادآور شوم و مشقت هایی که در بازسازی کهکشانمان کشیدیم را به یادتان بیاورم و خاطرتان را ناراحت کنم بلکه میخواهم نکته مهمی را به عرضتان برسانم و آن این است که همین چند روز پیش بود که در حال جستجو برای یافتن انجمنی مناسب برای تحقیق درباره ی آن را داشتیم اما ناگهان در لیست انجمن ها با نام زشت و کریه این موجود یعنی روبات برخورد کردیم که در کنار برق یعنی منبع انرژی و در واقع خوراک مخصوصش قرار داشت. در ابتدای کار فکر میکردیم اشتباهی در دید ما باید رخ داده باشد چرا که این زمینیها را چه سروکار است با ربات ها؟

اما در تحقیقاتی که به صورت گسترده در این باره انجام دادیم متوجه نکته ی تلخ و نگران کننده ای شدیم که برای کهکشان ما بسیار خطرناک است و دیپلماسی خارجی ما را به شدت تهدید میکند و آن اینکه روبات ها با نفوذ در سیاره زمین و پیوند نزدیکی که با آنها برقرار کرده اند، روز به روز در حال گسترش هستند به طوری که امروزه می بینیم به کاردستی دانش آموزان اینجا تبدیل شده و انواع مختلف آن را میسازند و هر روز هم آمارشان به صورت تساعدی بالا رفته است.

در تحقیقاتمان به اهداف روبات ها از برقراری ارتباطی این چنین نزدیک با زمینیان پی بردیم که میتوان این اهداف را در دو دسته ی کلی تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

1- انجام تبلیغات گسترده و نشان دادن چهره ای مجهول و مبهم از مردمان کهکشان ما ( آدم فضای ها) و خراب کردن وجه بین الکهکشانی ما در اذهان عمومی زمین

2- ایجاد یک دیپلماسی فعال در کهکشان های دیگر از جمله زمین برای پیروزی در انتخابات میان دوره ای مجالس الکهکشانیه و سیاه نمایی در مورد اقدامات اساسی و موثری که ما در رابطه با حفظ محیط زیست انجام دادیم.

3- بر عهده گرفتن مشاغل حساس و حیاتی زمینیان و حذف تدریجی آنان از صحنه ی امور سیاره ی خود که در واقع نوعی جنگ نرم محسوب می شود و از مصادیق استعمار نو به حساب می آید
. البته فعلا بیشتر به کارهای خدماتی و نظافت منزل میپردازند و خود شیرینی میکنند.

امید است با در نظر گرفتن این اهداف مغرضانه تصمیمات لازم را درباره ی مقابله با اینگونه جریانات منافی با صلح اتخاذ نمایید

البته پیشنهاد ما این است که یک هیئت بلند پایه را به اینجا اعزام دارید تا ما نیز روابط دیپلماتیک خود را در زمین توسعه بدهیم و حیاط خلوت روبات ها که همان زمین است را برایشان به حیاط شلوغ مبدل سازیم.

البته باید بگویم هر چه به دنبال مخترع برق یعنی توماس ادیسون گشتیم تا اورا اسیر کرده تا به پایگاه بفرستیم و به بازجویی از او بپردازیم هیچ گونه اثری از او نیافتیم . گویا سال ها پیش فرت شده است یا شاید هم در پایگاههای مخفی روبات ها به سر میبرد و در حال آماده کردن سوختی جایگزین به جای برق برای آنهاست.

 

تو کز محنت دیگران بی غمی           نشاید که نامت نهند آدم

تماس فــــــرت

سال و مال و فال و حال         اصل و نسل و بخت و تخت

           باشدت بر شهریاری بر مراد و بر دوام

سال خرم ، مال وافر ، حال خوش          اصل ثابت ، نسل باقی ، تخت رام

سه شنبه 3/9/1388 - 11:34 - 0 تشکر 165350

با یاد خدا

 دوست عزیز عالی بود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.