• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 2893)
چهارشنبه 6/8/1388 - 12:41 -0 تشکر 161041
سفر رئیس جمهور به مشهد مقدس

به نام خدا

سلام

 

88/8/8

هشتمین روز از هشتمین ماه از سال هشتادو هشت . مصادف با روز جمعه. میلاد پر برکت امام هشتم.

شاید اتفاق خیلی جالب و در عین حال کم نظیری باشه. شما فکرشو بکنین شاید دهها و یا صدها سال دیگه اتفاق مشابهی بیفته...!

به همین مناسبت در همه زمینه ها این اتفاق به فال نیک گرفته شده و تدارکات ویژه ای برای میلاد امام عزیزمون. ولی نعمت همه ایرانیانٰ دیده شده.

به همین منظور مشهد در روزهای پنج شنبه ٰ جمعه و شنبه  میزبان رئیس جمهور کشورمون جناب آقای دکتر احمدی نژاد است.

در طول مدت سه روز برنامه های زیادی در نظر گرفته شده که به مشروح تک تک این برنامه ها می پردازیم.

 


محمود احمدی نژاد رییس جمهوری در نخستین سفر استانی دولت دهم صبح پنجشنبه وارد مشهد مقدس می شود و سه روز میهمان مردم استان خراسان رضوی است

 

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، دور سوم سفرهای استانی رییس جمهوری و دولت این هفته با سفر به مشهد مقدس و همزمان با میلاد ثامن الائمه امام رضا (ع) آغاز می شود.
هیات وزیران و معاونان رییس جمهوری یک روز قبل (روز چهارشنبه ششم آبان) با حضور در شهرستان های استان خراسان رضوی، به بررسی مصوبات دو سفر دولت نهم و دیدار با مردم شهرستان های مختلف این استان می پردازند.
مراسم استقبال مردمی از رییس دولت دهم ساعت 8:45 صبح پنجشنبه از میدان 15 خرداد مشهد به سمت حرم رضوی برگزار می شود و سپس رییس جمهوری در صحن جامع رضوی و در جمع زائران و مجاوران امام رضا (ع) سخنرانی می کند.
حضور در مراسم ازدواج 1200 زوج دانشجوی شاهد و ایثارگر و سخنرانی در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) از مهم ترین برنامه های عصر پنجشنبه رییس جمهوری در مشهد مقدس است.
تشکیل کارگروه فرهنگ و هنر به ریاست رییس جمهوری، نشست با نخبگان استان خراسان رضوی، مصاحبه زنده تلوزیونی با مردم این استان و تشکیل نخستین جلسه هیات دولت دهم از برنامه های احمدی نژاد در روز جمعه است.
رییس جمهوری همچنین روز پنجشنبه در مراسم کنگره 23 هزار شهید استان های خراسان سخنرانی و با رسانه های جمعی در مشهد مقدس نیز گفت و گو می کند


 

 

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
چهارشنبه 6/8/1388 - 12:55 - 0 تشکر 161047

به نام خدا

سلام

خوش به حال آقای احمدی نژاد چه روز فرخنده ای رو برای آغاز خدمت روز افزون انتخاب کردن

ازت ممنونم سعید جان

یا امام رضا (ع)

چهارشنبه 6/8/1388 - 14:54 - 0 تشکر 161060

ورودایشانرابه شهر شهیدپرور شوشتری ها خوش آمد می گوئیم.

چهارشنبه 6/8/1388 - 15:3 - 0 تشکر 161061

سلام.

آقای احمدی نژاد ساعت 8:30 در حرم سخنرانی دارند.اگه مشكلی پیش نیاد برای استقبال میریم...

          هيچ وقت به خدا نگو يه مشکل بزرگ دارم... به مشکل بگو من يه خداي بزرگ دارم

                                             
 

چهارشنبه 6/8/1388 - 18:50 - 0 تشکر 161103

سلام

انشالله همه در این روز عزیز بریم استقبال آقای احمدی نژاد ... 

موفق باشید
التماس دعا
پنج شنبه 7/8/1388 - 12:7 - 0 تشکر 161190

همايش چشم‌انداز مشهد پايتخت معنوي ايران در مشهد آغاز شد

خبرگزاري فارس: همايش «چشم‌انداز مشهد؛ پايتخت معنوي ايران» با حضور بيش از 150 نماينده مجلس صبح امروز در مشهد آغاز به‌كار كرد.


به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، همايش «چشم‌انداز مشهد؛ پايتخت معنوي ايران» صبح امروز با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و با حضور بيش از 150 نماينده مجلس از سراسر كشور آغاز شد.
ارتقاي مشهد در تقويت جايگاه ايران در ملل جهان، توسعه زيرساخت‌ها در مشهد براي افزايش فضاي معنوي، حمايت از لوايح اعتباري مشهد از محورهاي اين همايش است.
خدمات‌رساني به زائر و بحث زيارت، زيرساخت‌هاي گردشگري، توسعه گردشگري مذهبي، زيرساخت‌هاي عمراني، روابط بين‌المللي و موارد مشابه از ديگر محورها و موضوعات مورد بحث اين همايش است.
«چشم‌انداز مشهد؛ پايتخت معنوي ايران» با حضور نمايندگان مجلس، شخصيت‌ها و مسئولان كشوري و استاني تا فردا ادامه دارد و از ديگر موضوعات اين همايش برگزاري كارگروه‌ها و نشست‌هاي تخصصي است.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 7/8/1388 - 12:26 - 0 تشکر 161198

استقبال پرشور مردم مشهد از رئیس‌ جمهور

خبرگزاری فارس: مردم مشهد از محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور كشورمان استقبال كم‌نظیر و باشكوهی را در نخستین سفر استانی دور سوم انجام دادند.


به گزارش ‌‌خبرگزاری فارس از مشهد،‌ محمود احمدی‌نژاد رئیس‌ جمهور كشورمان ‌صبح امروز پنج‌شنبه در نخستین سفر استانی خود با حضور در خراسان رضوی‌ با استقبال كم‌نظیر و پرشور مردم ‌مواجه شد.
‌استقبال ‌در مسیر فرودگاه شهید هاشمی تا صحن جامع رضوی محل انجام سخنرانی پرشور و وصف‌ناشدنی است.‌
این استقبال به نحوی بود كه چند بار ماشین حامل رئیس‌جمهور به خاطر خیل عظیم جمعیت متوقف شد.
مردم كه برای استقبال از رئیس جمهور در خیابان‌ها حضور دارند با در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی حضور رئیس ‌جمهور را در استان تبریك گفتند.‌

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 9/8/1388 - 18:41 - 0 تشکر 161530

معاون اول رئیس جمهور:
طرح تام در خراسان رضوی نهایی شد

خبرگزاری فارس: معاون اول رئیس جمهور گفت: طرح تام در جلسه جمعه شب هیئت دولت برای خراسان رضوی نهایی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمدرضا رحیمی جمعه شب در پایان جلسه هیئت دولت در نشستی رسانه‌ای مصوبات هیئت دولت را تشریح كرد و اظهار داشت: خدا را سپاسگزارم كه نخستین سفر دولت نهم و دهم از این مكان آغاز شده است.
وی افزود: تفاوت این دور از سفرهای استانی در این است كه با اولویت امور فرهنگی كار را آغاز كردیم و امور فرهنگی را در اولویت قرار داده و در همین راستا كارگروه فرهنگ و هنر به ریاست شخص رئیس جمهور اداره می‌شود كه البته در این دور از سفرها در استان خراسان رضوی مصوبات قابل ملاحظه‌ای را در این كارگروه و جلسه هیئت دولت داشته‌ایم.
معاون اول رئیس جمهور از تشكیل كارگروه زیارت و فرهنگ رضوی خبر داد و خاطرنشان كرد: این كارگروه به ریاست كمیسیون فرهنگی دولت و تعدادی از وزرا به عنوان عضو تشكیل می‌شود و همچنین اختصاص 10 هزار میلیارد ریال اعتبار در بودجه سنواتی و معادل هر سال 200 میلیارد تومان به خراسان رضوی برای امور فرهنگی و اختصاص 25 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تجهیز مصلاها و بقاع متبركه و مساجد از جمله مصوبات است.
رحیمی ادامه داد: همچنین توسعه ورزش مسجدمحور و اختصاص تا سقف دو درصد از بودجه عمرانی برای ساماندهی سطح مدیریت در امور اجتماعی و آرامش روانی جامعه نیز از دیگر مصوبات بود.
وی با اشاره به طرح تام خاطرنشان كرد: در دولت طرحی به نام طرح تام به تصویب رسید و این طرح با هدف تامین آینده فرزندان ایرانی در راستای اشتغال، تحصیل و حج است كه یك میلیون تومان برای هر نوزاد ایرانی پس از تصویب این قانون به حساب آن فرد واریز می‌شود و در زمانی كه به سن قانونی رسید برای ازدواج و مسكن و امور دیگر وی مصرف می‌شود كه این یكی از مصوباتی بود كه در خراسان رضوی مطرح شده بود، در جلسه هیئت دولت و نیز از مصوبات مهم دولت بود كه در این جلسه نهایی شد.
رحیمی با بیان اینكه دولت به توسعه تولید و اشتغال اهمیت می‌ورزد، اضافه كرد: در حوزه صنعت و اشتغال نیز مصوباتی را داشتیم كه از جمله آنها می‌توان به ایجاد یك منطقه معدنی و شهرك فرآورده‌های معدنی اشاره كرد و در حوزه آب و كشاورزی نیز می‌توان به اختصاص 40 میلیارد ریال اعتبار برای تكمیل زیرساخت‌ها و تشكیل مجموعه‌های تولیدی و برای جداسازی و ساماندهی آبیاری فضای سبز كه با آب شرب آبیاری می‌شوند نیز اعتباری اختصاص پیدا كرد، اشاره داشت.
وی در ادامه به یكی از مصوبات هیئت دولت كه اختصاص اعتبار برای بسته‌بندی مدرن زعفران و سایر محصولات صادراتی بود، اشاره كرد و ادامه داد: 2 هزار و 200 میلیارد ریال برای این موضوع اختصاص یافت و همچنین 2 هزار و 283 میلیارد ریال نیز برای طرح‌های نیمه‌تمام كارگاه‌های زودبازده اختصاص پیدا كرد.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به حوزه انرژی، خدمات بهداشتی و درمانی اضافه كرد: از جمله مصوبات هیئت دولت در این حوزه گازرسانی به 500 روستای استان و 9 شهرستان خراسان رضوی و نیز اختصاص 200 میلیارد دلار برای خانه‌های بهداشت شهری و روستایی با اولویت‌ حاشیه شهر است كه در این جلسه به تصویب رسید.
وی در پایان با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم‌ها خاطرنشان كرد: مردم مشهد و خراسان رضوی در هركدام از سفرها از رئیس جمهور خود به خوبی استقبال می‌كنند و بار ما را نیز از لحاظ خدمت به خود سنگین‌تر می‌كنند كه در این راستا امیدواریم بتوانیم این بار را به مقصد برسانیم.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 9/8/1388 - 18:41 - 0 تشکر 161531

با حضور رئیس جمهور‌؛
‌كنگره 23 هزار شهید استان‌های خراسان آغاز شد

خبرگزاری فارس: با حضور رئیس جمهور ‌و جمعی از مسئولان كشوری و لشكری، اجلاسیه كنگره 23 هزار شهید استان‌های خراسان آغاز به كار كرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، تا ساعاتی دیگر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری كشورمان در جمع خانواده‌های این شهیدان در اجلاسیه به ایراد سخن می‌پردازد.
در این كنگره قائم مقام آستان قدس رضوی، امام جمعه مشهد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندهان نظامی، خانواده شاهد و ایثارگران و.... حضور دارند.
این كنگره كه چند سال گذشته می‌خواست برگزار شود امروز با حضور رئیس جمهور شروع به كار كرد و نیز مجتمع آیه‌ها كه چند سال و ماه در آن فعالیت‌های ساختمانی و زیر بنایی ، طراحی و ... انجام شده است مكانی است برای بقیه همایش‌ها و مراسمات كنگره و همچنین در راستا این كنگره ساخته شده است.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 9/8/1388 - 18:48 - 0 تشکر 161535

با حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور؛
جلسه استانی هیئت دولت در مشهد برگزار شد

خبرگزاری فارس: جلسه استانی هیئت دولت در مشهد به ریاست احمدی‌نژاد و با حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور امشب در مشهد برگزار شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، این سومین جلسه استانی هیئت دولت است كه در شهر مشهد برگزار می‌شود.
در این جلسه وزرا و معاونین رئیس جمهور كه از صبح چهارشنبه با حضور در شهرستان‌های خراسان رضوی ضمن پیگیری مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی هیئت دولت نهم، در جلسات شورای اداری 25 شهرستان استان شركت كرده بودند به ارائه گزارش‌های خود می‌پردازند.
این جلسه به ریاست احمدی‌نژاد در محل استانداری خراسان رضوی برگزار می‌شود.
بنابر این گزارش طبق برنامه‌های در نظر گرفته شده قرار است بعد از این جلسه ریاست جمهوری اسلامی ایران در جمع خبرنگاران به تشریح مصوبات این جلسه بپردازد.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 9/8/1388 - 22:56 - 0 تشکر 161573

هو العزیز

سلام

آقای رییس جمهور خسته نباشید

ان شاالله در این سفر استانی طرح های بسیار خوبی برای ارتقاء سطح جذب زائر در مشهد اجرایی بشه و مشکلات مردم این شهر به دست رییس جمهور حل بشه

ان شا الله

««« تبیان »»»

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.