ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 6636)
دوشنبه 4/8/1388 - 15:29 -0 تشکر 160725
تومار اعتراض به سرعت اینترنت - بیا امضاء کن

اگر از سرعت اینترنت خود ناراضی هستید تومار را امضا کنید

دوستان عزیزی که دارید الان این مطلب رو می خونید :

هدف اصلی من از درست کردن این تومار کم جلوه دادن و بی ارزش کردن کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیست بلکه یک نقد و رسوندن صدای کاربران اینترنتی است که از سرعت و پهنای باند اینترنت خانگی خود به شدت ناراضی هستند ونمی تونند از اینترنت واقعی ای که در سراسر دنیا از اون استفاده میشه و به عنوان اینترنت پرسرعت شناخته شده در ایران استفاده کنند و اخیرا هم شرکت هایی که در حال خدمات دهی اینترنت پرسرعت به کاربران در ایران هستند که اصلا اینترنت پر سرعت شناخته نمی شود چون سرعت آن پایین تر از 192 کیلو بایت است و دچار مشکل های زیادی هم هست ولی در سایر نقاط جهان واحد کیلو بایت از میان رفته و سرعت هایی با واحد مگا بایت و اخیرا ترابایت مورد استفاده قرار میگیرد.

و اما ...

ما در کشور خود بصورت شماره گیری یا همون Dial-up به اینترنت متصل می شیم که در حال حاضر یکی از نامطلوب و پرهزینه ترین روش های استفاده از اینترنت به شمار میاد. در این نوع اتصال شما می تونید که فقط به زحمت سایتها و ایمیل خود را مشاهده کنید چرا گفتم به زحمت بخاطر اینکه در حال حاضر طراحات سایتها بخاطر زیبا جلوه دادن سایت ها از طرح ها اشکال گرافیکی استفاده می کنند که در این نوع اتصال برای لود شدن سایت باید زمانی رو هدر داد و این در دنیای ارتباطات امروزی یک امر نامطلوب جلوه داده میشه.در بسیاری ار شرکت ها خدمات اینترنت یا ISP ها سرعت اتصال کارتهای خود را 56 اعلام می کنند که در تحقیقات صورت گرفته نشان داده شده که در حداکثر سرعت اتصال این کارتها 46 کیلو یت است . . .

حال از شما خواننده این مطلب، درخواست میکنم که :

اگر از سرعت اینترنت خود ناراضی هستید علت آن را توضیح و همراه با نام خود در پاسخ به این بحث ثبت کنید زیرا این نامه حتما در آینده به وزارت مربوطه فرستاده می شود .

تا رفتم اومد ...

 َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

چهارشنبه 13/8/1388 - 17:51 - 0 تشکر 162117

بابا تو شیراز سرعت 80 اما من اینجا نصفشو می کشم

تو کشور اینترنت پایین ترین سرعت و بالاترین قیمت رو داره؟

سرعت بالای اینترنت دیگر شده حقوق بشر 

هميشه فکر کن در دنيايي شيشه اي زندگي ميکني اگر بخواهي بسوي کسي سنگ پرتاب کني اول دنياي خوت از بين مي رود

از وبلاگ من ديدن کنيد ضرر نمي کنيد!!!!!!                        http://rdl2.blogspot.com/

RMinIRI

دوشنبه 18/8/1388 - 21:8 - 0 تشکر 162840

از سرعت اینترنت خیلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلی خیلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلییلی ناراضیم

دوشنبه 18/8/1388 - 22:13 - 0 تشکر 162850

سلام به همه شما عزیزان 

میگم بجای جمع کردن امضا اول درباره سرعت اینترنت با آقای وزیر گفتگو کنیم و موضوع را به ایشان بگیم شاید خبر نداشته باشه اگر کا رساز نشد بعد امضا جمع کنیم

خداوکیلی ایده رو حال کردید

حق نگهدارتان

قرار ازمن 

uosefkaramim
چهارشنبه 20/8/1388 - 13:35 - 0 تشکر 163118

سلام

من هم از سرعت اینترنت ناراضیم تا کی باید از اینترنت زغالی استفاده کنیم دیگه خسته شدیم از منتظر پر شدن صفحات سایتها موندن

پنج شنبه 21/8/1388 - 8:48 - 0 تشکر 163257

سلام

خوشبختانه سرعت من خوبه و خیلی راضیم

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

پنج شنبه 21/8/1388 - 13:52 - 0 تشکر 163321

خیلی جالبه ! بنده همین الان برای نوشتن این اعتراض هم با مشکل پهنای باند مواجه بودم و تقریبا 10 دقیقه ای معطل شدم تا صفحه ایجاد پاسخ باز بشود، آن هم در کافی نتی که ادعا می کند adsl است.

واقعا جای بسی اعجاب و شگفتی است که بنده در یک برنامه علمی که همین چند وقت پیش از صدا و سیما پخش شد، شنیدم که حتی محققان ما در عالی ترین مرتبه ( تحقیقات در سطح دکترا ) هم با مشکل عدم دسترسی به اینترنت پر سرعت روبرو هستند، چه برسد به کاربران خانگی.

فراموش نمی کنم که دو، سه سال پیش، مدیر کل مخابرات استان تهران در یک برنامه ای که صبح از شبکه تهران پخش می شد، گفته بودند: تا پایان همان دو، سه سال پیش، تمامی استان از اینترنت پرسرعت بهره مند خواهند شد، من که فکر نمی کنم هنوز در شهرستان دماوند چیزی با این عنوان وجود خارجی داشته باشد .

اینطور به نظر می رسد که اینترنتی که امروز در اختیار مردم است، به علت محدودیت پهنای باند در اختیار، قابلیت استفاده های علمی و پژوهشی و اطلاع رسانی ندارد و بیشتر به درد چت کردن و استفاده های غیر مفید و حتی مضر می خورد.

در نهایت بنده فکر می کنم دست هایی در کار است، که جلوی سرعت رشد و پیشرفت ایران اسلامی را بگیرد.

از شما هم خواهش می کنم یک رو نوشت از این نامه را به مجلس شورای اسلامی و سازمان بازرسی کل کشور و دفتر ریاست جمهوری ارسال نمایید، چون به قول قدیمی ها چاقو هرگز دسته خودش را نمی برد.

 ما مي توانيم ....

پنج شنبه 21/8/1388 - 14:51 - 0 تشکر 163327

امضا

پنج شنبه 21/8/1388 - 19:32 - 0 تشکر 163379

 اینترنت زغالی

ما در خواست داریم که در حال حاضر که شرکت ها نمی تونند اینترنت مطلوب ارئه کنند لااقل قیمت ها را پایین بیارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حداقل برای 5 ساعت باید 3 هزار تومن هزینه اتصال داده بشه که بسیار ناعادلانست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در شهر خود ما حتی کابل نوری در شهر آورده شده اما حدودا 2 سال است که بدون استفاده رها شده و در حال خاک خوردن است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من برای نوشتن این پیقام سه بار تلاش کردن تا این صفحه باز شد و 3 دقیقه و 51 ثانیه هم طول کشید تا صفحه باز شد تا پیفام بنویسم // حنده دار نیست

من الان با 33 کیلو بیت وصل شدم اما روی کارت نوشته 56 // کم فروشی یعنی این

خود وزارت یک سایتی رو معرفی کرده بود توی هفته نامه کلیک جامه جم که هرکی می خواد بدونه سرعت اینترنتی که وصل میشه چنده بیاد توی فلان صفحه تا سرعت رو نشون بده و ببینید که آیا اون شبکه ای که دارید ازش استفاده می کنید کم فروشی می کنه یا نه

اما صفحه سایتش باز نمی شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا رفتم اومد ...

 َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

جمعه 22/8/1388 - 1:5 - 0 تشکر 163424

سلام

منم اعتزاض خودم رو اعلام می کنم.من یک بار با سرعت 50 کیلوبایت وصل شدم داشتم بال در می آوردم.آخه بابا کمبود امکانات هم حدی داره.کشورهای خارجی هر وقت بخواهند به اینترنت وصلند اما اینجا اینطور نیست.کشورهای خارجی سرعت اینترنتشون به ترابایت رسیده اونوقت ما در آرزوی 100کیلوبایتیم.فکرکن3500 میدی15 ساعت کارت میخری که از 5 ساعت بیشترش فقط صرف باز شدن صفحه های سابت ها میشه.این انصافه.حالا هی بگند درست میشه درست میشه.ما که چیزی ندیدیم.

موفق باشید

با سرانگشت عشق هرکسي شاعرمي شود(افلاطون)
شنبه 23/8/1388 - 0:10 - 0 تشکر 163553

اینترنت در ایران میل میکنه به صفر حالا به نظر خودت باید اعتراض کرد یا ....

 به کجا میشه اعتراض کرد ؟!
ما اعتراض داریم ما لایق بهترین ها هستیم ....

چرا رتبه سرعت اینترنت در ایران باید 186 از 190 کشور باشه !؟

این سوال من را مسوول اصلی بپرسید و به مردم بگید ؟!

09367900607 سامانه پیامک وبلاگ دانشجویی خوراسگان
تخفیفات ویژه تبیان با ثبت کد بازاریابی 459764 در فروشگاه تبیان
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی