• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 642)
سه شنبه 28/7/1388 - 6:53 -0 تشکر 159463
طرد کردن وانگ زدن

حبیبی:طردكردن وانگ زدن حركت انقلابی نیست

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی با ابراز نارضایتی از فشار بی حد و حصر به برخی چهره های سیاسی بر ضرورت تلاش برای وحدت میان نیروهای انقلاب تاكید كرد و افزود : برای رسیدن به وحدت بین نیروهای وفادار انقلاب اسلامی حول محور رهبری از هیچ كس و هیچ چیز نمی ترسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نبی حبیبی در نشست خبری خود كه صبح روز دوشنبه در انجمن رزنامه نگاران مسلمان برگزار شد ، با تاكید بر دعوت به وحدت بین تمامی نیروهای انقلاب اسلامی حول محور رهبری گفت : ممكن است برخی از این نیروها خطا هم كرده باشند و احتمال خطا برای همه وجود دارد ولی این دلیل نمی شود كه آنها را از خود طرد كنیم.

وی با بیان اینكه تنها مخالفین و رقبا نیستند كه خطا می كنند، افزود: همه می توانند خطا كنند اما در نهایت حول محور رهبری به وحدت و یكپارچگی برسند.

حبیبی با ابراز نارضایتی از فشار بی حد و حصر به برخی چهره های سیاسی گفت: كسانی كه كلیت انقلاب اسلامی و نظام را قبول دارند و خدمات زیاد و بی سابقه ای در انقلاب ارائه داده اند را نمی توان با یك خطا از زندگی ساقط كرد و این كار اصلا درست نیست.

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی افزود: نباید آنانی را كه خطا كرده اند هل بدهیم تا به ته پرتگاه بیفتند این كار نه شرعی، نه اسلامی، نه انقلابی و نه عقلانی است.

وی تصریح كرد: در ارتباطات سیاسی وحدت می تواند تاثیر بسزایی در كم كردن آسیب داشته باشد و انقلاب یعنی هنر گردآوردن نیروهای از هم گریزان .

حبیبی با اشاره به اینكه اعضای حزب موتلفه اسلامی برای كم كردن بسیاری از تنش های پس از انتخابات اخیر در كشور با شخصیت های انقلاب اسلامی و مراجع دیدار كردند، افزود: اما برخی از دوستان یك چوب برداشته اند و می گویند حزب موتلفه به دنبال وحدت ضد انقلاب و نیروهای انقلاب است.

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان كرد: این جمله نه تنها درست نیست بلكه وحدت باید حول محور رهبری و بین نیروهای انقلاب اتفاق افتد حتی اگر با مخالفان نظرات خود هم دیدار كنیم این می تواند به وحدت كمك كند.

وی افزود: حزب موتلفه برای تقویت در كشور در 3-4 ماه گذشته با بسیاری از افراد از جمله كروبی، خاتمی، احمدی نژاد، موسوی، آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیت الله امامی كاشانی، محسن رضایی دیدار كرده است.

حبیبی تاكید كرد: طرد كردن، لعن كردن و انگ زدن را همه می توانند انجام دهند این حركت ها حركتهای انقلابی نیست.

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: وحدت با ضد انقلاب امكانپذیر نیست.

وی با اشاره به دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی با مراجع، گفت: در دیدار با مراجع موضوع بسیار مهم تاخت و تاز به اصل ولایت فقیه  را مطرح كردیم كه به عنوان یك خطر مهم تلقی می شود.

حبیبی با بیان اینكه از مراجع انتظار نمی رود موضع گیری در زمینه حمایت از احزاب و جناح ها داشته باشند افزود: اما از آنان انتظار می رود در زمینه اصل ولایت فقیه و رهبری مواضع صریح داشته باشند.

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی با انتقاد شدید نسبت به حملات صورت گرفته به اصل ولایت فقیه و جایگاه رهبری افزود: اینها به دلیل برنامه ریزی های نادرست و رقابت های اشتباه در كشور است. به دلیل اینكه مسئولان  برخی از كارها را انجام نمی دهند كه مشكلات به جایگاه رهبری نسبت داده می شود .

وی تصریح كرد: برای جلوگیری از این وقایع باید احزاب و گروه ها در كشور با مشاركت فعال در انتخابات و معرفی كاندیدا رقابت انتخاباتی را از این حالت فشل فعلی بیرون بیاورند.

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی اضافه كرد: این مهم زمانی اتفاق می افتد كه مردم به برنامه نامزدهای احزاب رای دهند و نتیجه كار را نیز از آنها بخواهند.

حبیبی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینكه رویكرد رسانه ها در انتخابات اخیر ریاست جمهوری چگونه بوده است، گفت: حزب به دلیل طبیعت كار خود همواره با رسانه ها در ارتباط است  ، با این حال در این حوزه هیچ كار كارشناسی انجام نداده ایم كه بتوان اقدامات رسانه ها را در مدت اخیر ارزیابی كرد، اما در حوزه احزاب با حجم بسیار وسیع اقداماتی انجام شده است.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینكه نقش موسوی خوئینی ها در جریانات اخیر چه بوده است، گفت: ما با موسوی خوئینی ها ملاقاتی نداشتیم اما ایشان در طراحی كارهای رقبای دوم خردادی ما برای مسائل انتخابات و غیر انتخاباتی نقش اساسی دارند.

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی در پاسخ به سئوالی در مورد مواضع حزب موتلفه در مقابل موسوی، كروبی و خاتمی نسبت به گذشته تندتر شده است، خاطر نشان كرد: شاید به این دلیل است كه مواضع این افراد نیز تندتر شده است مثلا آقای كروبی یك مطلب غیر اثبات شده را رسانه ای كردند در حالی كه می توانستند به گزارش این موضوع به آیت الله هاشمی رفسنجانی اكتفا كنند.

حبیبی همچنین در بیان برنامه ریزی های حزب موتلفه برای انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری گفت: ما معتقدیم در انتخابات صالح رای آور، نسبت به اصلح رای نیاور در پشتیبانی ما ترجیح دارد.

وی تاكید كرد: همانگونه كه در انتخابات دور دهم نیز حزب موتلفه انتقاداتی نسبت به احمدی نژاد و دولت او داشته و دارد اما از وی پشتیبانی كرد.

حبیبی با بیان اینكه پشتیبانی حزب موتلفه از احمدی نژاد دلیلی برای انتقاد نكردن از او نیست، خاطر نشان كرد: ما بر این عقیده بودیم كه اگر احمدی نژاد در میان اصولگرایان از دیگران رای آور تر است ، باید همه به او رای بدهیم چرا كه او حداقل كف اصولگرایی را دارد.
 

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

چهارشنبه 29/7/1388 - 16:43 - 0 تشکر 159766

با سلام

دبیر كل حزب موتلفه اسلامی با انتقاد شدید نسبت به حملات صورت گرفته به اصل ولایت فقیه و جایگاه رهبری افزود:

اینها به دلیل برنامه ریزی های نادرست...

با عرض خسته نباشید به همه خدمت گزاران انقلاب اگه کسی به ایشون دسترسی داره بپرسه چه کسانی به اصل ولایت فقیه و جایگاه رهبری حمله کردن از اول انقلاب و از روز نوشتن قانون اساسی تا به امروز؟

بعداً اینکه دشمنی با رهبری و قانون اساسی و جایگاه ایشون از بعد از انتخابات سال76تا انتخابات سال88 برنامه ریزی شده بود یا برنامه ریزی نشده ...(این جمله توضیح میخواد) از قبل سال76 هم ما زیاد یادمون نمیاد اگه کسی سنش قد میده به ما هم بگه؟

چهارشنبه 29/7/1388 - 18:56 - 0 تشکر 159810

* یا حقّ *

باسلام؛

صحبت های خوبی کردن

می شه گفت حرف هائیست از سر دلسوزی  و به دور ازتعصّب،افراط و تفریط،و حبّ و بغض های سیاسی.

برخی حرفاشون بسیار خوب بود،مثل:

"كسانی كه كلیت انقلاب اسلامی و نظام را قبول دارند و خدمات زیاد و بی سابقه ای در انقلاب ارائه داده اند را نمی توان با یك خطا از زندگی ساقط كرد و این كار اصلا درست نیست...نباید آنانی را كه خطا كرده اند هل بدهیم تا به ته پرتگاه بیفتند این كار نه شرعی، نه اسلامی، نه انقلابی و نه عقلانی است"

ولی اینکه فرمودن:

"آقای كروبی یك مطلب غیر اثبات شده را رسانه ای كردند در حالی كه می توانستند به گزارش این موضوع به آیت الله هاشمی رفسنجانی اكتفا كنند"

زیاد،حرف قابل قبولی نیست.

با سپاس از شما mohammad-majed گرامی،که مباحث خوبی رو در انجمن سیاسی قرار می دید.

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.