• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 4373)
يکشنبه 26/7/1388 - 14:32 -0 تشکر 159148
شهادت فرماندهان سپاه به دست منافقین

شهادت فرماندهان ارشد سپاه در یک حمله تروریستی

 

صبح امروز چند تن از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یک حمله تروریستی در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.

شهید شوشتری در کنار سردار شهید برونسیبه گزارش رجانیوز، سرادر شوشتری جانشین فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار محمدزاده، فرمانده سپاه سلمان، فرمانده سپاه ایرانشهر، فرمانده سپاه سرباز و فرمانده تیپ امیرالمومنین (ع) در جلسه سران طوایف بلوچ در پیشین از توابع شهرستان سربازدر یک انفجار انتحاری به شهادت رسیدند.

در این حمله تعدادی از سران طوایف بلوچ که قرار بود بخشی از امنیت مناطق مختلف سیستان و بلوچستان را بر عهده بگیرند نیز به شهادت رسیدند.

امنیت منطقه شرق کشور از چندی قبل به سپاه پاسداران واگذار شده بود.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز گفت: در این حادثه علاوه بر سردار سرتیپ پاسدار نور علی شوشتری و سردار سرتیپ پاسدار محمدزاده، مرادی فرمانده سپاه ایرانشهر و علویان فرمانده تیپ امیرالمومنین سپاه سیستان و بلوچستان نیز به شهادت رسیدند.

سردار شریف با بیان این که در این حادثه تروریستی همچنین شمار دیگری از مردم منطقه از جمله چند تن از سران طوایف به شهادت رسیدند گفت: بیش از بیست تن از مردم منطقه نیز در این حادثه مجروح شدند.

وی افزود: سردار سرتیپ پاسدار شوشتری که جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه نیز بود پس از به عهده گرفتن مسئولیت قرارگاه عملیاتی سپاه در جنوب شرق کشور در طول پنج ماه گذشته با برگزاری چند جلسه با مردم و سران قبایل و طوایف استان سیستان و بلوچستان، چگونگی تامین امنیت پایدار در شرق کشور را بررسی کرده بود.
سردار شریف گفت: مشارکت مردم منطقه در ایجاد امنیت پایدار در شرق کشور از اهداف مهم به شمار می رود و شهید شوشتری قرار بود صبح امروز در پنجمین نشست در شهر پیشین از توابع شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان با مردم بومی منطقه و سران قبایل به گفتگو بنشیند.

گفته می‌شود فردی حدوداً 21 ساله با منفجر كردن كمربند انتحاری خود در محل درب ورودی سالن تربیت بدنی شهر پیشین محل برگزاریهمایش سران طوایف شهرستان سرباز، باعث شهادت جمعی از فرماندهان سپاه و حاضران در این نشست شده است.

شهید محمد زاده( سمت راست) در کنار همرزمش شهید نوریاین در حالی است که در ماه های پس از انتخابات، حمله به سپاه پاسداران به یکی سوژه های اصلی برخی جریانات داخلی تبدیل شده است.

پیش از این نیز تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان به دلیل انفجار اتوبوس حامل آنها به درجه رفیع شهادت نایل آمده بودند.

سردار محمد زاده ماموریتش را کامل به انجام رساند

سردار رجبعلی محمدزاده که در عملیات کربلای 4 و در حالی که بسیاری از بسیجیانش به دیدار معشوق شتافته بودند،نیمی از پایش را در کنارنهر خین جاگذاشته بود، به دوستان و همرزمانش گفته بود: " برادران عزیز اگر 4 لیتر خونمان را در راه خدا اهدا نکنیم یعنی ماموریت مان را کامل انجام نداده ایم ..."

سردار شوشتری محل شهادتش را پیش بینی کرده بود

در حالی که سرادر نورعلی شوشتری در ابتدای سال 88 مسئولیت تامین امنیت سیستان را برعهده گرفته بود،در محفلی با حضور دوستانش گفته بود که "از خدا خواسته ام اینجا محل شهادتم شود و دلم گواهی می دهد که خداوند آرزوی مرا برآورده خواهد کرد. بعد از احمد کاظمی و دیگر یاران من تنها شده ام و به همین خاطر انتظار شهادتم را می کشم. امیدوارم خداوند با شهادت من مشکلات این منطقه و معضلات آن را حل کند. "

اسامی شهدای طوایف بلوچ در انفجار امروز

برخیاز سران طوایف و ریش سفیدان منطقه کهدر این گردهماییبا حضورفرماندهان سپاه استان به منظور برقراری امنیتحاضر شده بودند، از جمله عارف برا فرزند حاج ولی محمد ، اسلام موحدی فرزند ابراهیم ، کلاتی دهقانی فرزند شنبه حاج ، شاهانی دهقانی فرزند صاحب ، پنج شنبه دهقانی فرزند گجیر و خدابخش دهقانی فرزند مراد بخش از طوایف منطقه به شهادت رسیدند .

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

يکشنبه 26/7/1388 - 16:58 - 0 تشکر 159168

انشاءالله خدا این شهیدان عزیز را مورد رحمت بی کران خودش قرار دهد.

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

يکشنبه 26/7/1388 - 17:7 - 0 تشکر 159174

به نام خدا

سلام

مرگ بر منافقان کور دل

این هم پیام آقای محمود احمدی نژاد رئیس جمهور محترم ایران

رئیس جمهور در پی شهادت جمعی از مردم و فرماندهان سپاه پیام تسلیتی را صادر كرد.

به گزارش دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری،‌ محمود احمدی‌نژاد رئیس‌ جمهور در پیامی با اظهار تاسف و تاثر از جنایت كوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداكار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح كرد: اطمینان می‌دهم كه جنایتكاران پاسخ این اعمالی ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند كرد.

از مسئولین ذیربط می‌خواهم با سرعت و قاطعیت، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.
متن كامل این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمین الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ماعاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

جنایت كوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداكار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه موجب تاثر و تاسف شدید اینجانب و در عین حال افتخاری ماندگار برای انقلاب اسلامی است.

تاثر از آن رو كه عده‌ای فریب خورده وفریب، در عین عجز و ذلت، خدمت خالصانه به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان را برنمی‌تابند. صداقت و پاكدامنی و مردمی بودن فرماندهان عالی، كه با كمال عشق و تواضع به ملت، درمیان متن مردم بی‌آلایش حضور می‌یابند و به درد آنان رسیدگی می‌كنند و در تامین امنیت ورفاه سر از پای نمی‌شناسیند را بزدلانه و با فریب و انفجار پاسخ می‌دهند. این عملیات جز كینه و دشمنی با مردم مومن بلوچستان هیچ پیام دیگری ندارد.

موجب افتخار است كه فرزندان این ملت كه عمر خود را در راه خدمت به آنان و دفاع از سرزمین لاله‌گون خود سپری كرده‌اند اینگونه با كمال اخلاص و سادگی و مسئولیت‌پذیری در میان مردم حضور می‌یابند و جان خود را در راه خدمت بی‌منت فدا می‌كنند.

انصافا مرگ در بستر برای چنین عزیزانی سزاوار نبود خداوند متعال جهاد دیرینه و اخلاص پایدار آنان را با شهادت و قرب خود پاداش داد.

اینجانب ضمن تبریك و تسلیت به فرماندهی معظم كل قوا، فرماندهی محترم كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده، عموم مردم استان و همكاران محترم این شهید گرانقدر، به ملت عزیز وخصوصا مردم شریف استان سیستان و بلوچستان اطمینان می‌دهم كه جنایتكاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند كرد از مسئولین ذیربط می‌خواهم كه با سرعت و قاطعیت عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

امنیت پایدار در سایه ایمان، اخوت، اعتماد متقابل حكومت و مردم تحقق می‌یابد و وجود این اعتمان بین مردم و دولت و نظام موجب چنین كینه‌توزی‌هایی است.
از خداوندمتعال رحمت واسعه خود را برای این شهیدان وملت بزرگ ایران مسئلت دارم.

يکشنبه 26/7/1388 - 17:58 - 0 تشکر 159183

سلام

تسلیت می گم شهادت این عزیزان و فرماندهان سپاه رو به همه ایرانیا..

پیكر پاك این شهیدان صبح پنج شنبه در مشهد تشییع می شود.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
يکشنبه 26/7/1388 - 18:44 - 0 تشکر 159189

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

خوشا به حال آنان كه با شهادت رفتند، خوشا به حال آنان كه در این قافله نور، جان و سر باختند، خوشا به حال آنهایی كه این گوهرها را در دامن خود پروراندند.
بدا به حال آنهایی كه از كنار این معركه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساكت و بی تفاوت و یا انتقاد كننده و پرخاشگر گذشتنند

امام خمینی (ره)

شهادت این بزرگواران رو تسلیت و تهنیت میگم.

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
يکشنبه 26/7/1388 - 18:53 - 0 تشکر 159192

طی بیانیه‌ای؛


ارتش شهادت فرماندهان سپاه و سران قبایل استان سیستان را تسلیت گفت
سپاه نیوز: ارتش جمهوری اسلامی ایران شهادت تعدادی از فرماندهان سپاه پاسداران و سران قبایل استان سیستان در حادثه تروریستی شهرستان سرباز را تسلیت گفت.
به گزارش سپاه نیوز، در پی شهادت تعدادی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از علمای شیعه و سنی و سران طوایف و قبایل و نیز تعدادی از مردم عادی شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان، ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارسال بیانیه‌ای ضمن محكوم كردن این حركت تروریستی و درخواست برخورد جدی و سریع با عاملان این جنایت وحشیانه، شهادت این عزیزان را به محضر امام عصر (عج(، فرمانده معظم كل قوا، خانواده های داغدار و معزز شهداء و مردم شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت گفت.
در این بیانیه آمده است: اشرار، دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاكنون تلاش كرده‌اند با ترور و از بین بردن چهره‌های خدوم و انقلابی ملت بویژه در نهادهای نظامی و انتظامی بر دو مؤلفه اساسی كشورمان یعنی امنیت پایدار و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خدشه وارد سازند، اما همواره غافل از این واقعیتند كه خون به ناحق ریخته شده امیران، سرداران و دیگر اسوه‌های ایثار و مقاوت، درخت تنومند و ریشه‌دار انقلاب اسلامی را استوارتر و ریشه‌دارتر ساخته است.
این بیانیه تصریح کرده است: ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهادت پرافتخار جمعی از سرداران رشید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این اقدام تروریستی بویژه سردار نورعلی شوشتری، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده قرارگاه قدس،‌ سردار محمدزاده، فرمانده سپاه استان سیستان و بلوچستان، سردار علی علویان، فرمانده تیپ پیاده صاحب الزمان سپاه ثارالله و سردار مرادی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر و نیز جمعی از علمای شیعه و سنی و سران طوایف و قبایل استان سیستان و بلوچستان را به محضر امام عصر (عج)، فرمانده معظم كل قوا، خانواده های داغدار و معزز شهداء و مردم شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت گفته و علو درجات و همنشینی با اولیاء الهی را برای روح بلند آن شهیدان سرافراز از خداوند متعال آرزومند است.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
يکشنبه 26/7/1388 - 22:43 - 0 تشکر 159235

به نام خدا

سلام دوستان

منم به نوبه ی خودم شهادت این عزیزان رو به رهبر معظم انقلاب و همه ی آنهایی که قلبشان به عشق وطن می تپد تبریک و تسلیت عرض میکنم.

یادشان گرامی     راهشان پررهروباد

 بسم الله الرحمن الرحيم

وَالْعَصْر
 إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْر
 إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْر

يکشنبه 26/7/1388 - 23:5 - 0 تشکر 159240

هوالبصیر

سلام

شهادت هنر مردان خداست.

من هم شهادت این سرداران شجاع رو تسلیت تبریک میگم ،  برای شهادتشون  تبریک میگم چون میدونم هر کسی لیاقت رسیدن به این مقام رو پیدا نمی کنه.خوش به حالشون !

اما حالا این ماییم که باید راهشون رو ادامه بدیم ، کاش لیاقتشو پیدا کنیم... .

مرا بسپار در یادت

نگاهت گر به آن بالاست

ودر حال دعا هستی.

خدا آنجاست.

دعایم کن ...

 دعایم کن، که من محتاج محتاجم.

 

دوشنبه 27/7/1388 - 14:2 - 0 تشکر 159320

استاندار خراسان رضوی با خانواده سردار شهید شوشتری دیدار كرد

مشهد-استاندار خراسان رضوی عصر یكشنبه در دیدار با خانواده شهید سردار سرتیپ پاسدار نور علی شوشتری ضمن تبریك و تسلیت شهادت این فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، از خانواده این شهید بزرگوار دلجویی كرد.

به گزارش روز یكشنبه روابط عمومی استاندار خراسان رضوی، محمود صلاحی به همراه معاونین و جمعی از مدیران ستادی استانداری خراسان رضوی با حضور در منزل شهید سردار سرتیپ پاسدار شوشتری ، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اقدام كور تروریستی صبح امروز استان سیستان و بلوچستان را كه موجب به شهادت رسیدن جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی دیگر از فرماندهان و سران طوایف و مردم محلی آن استان شد، محكوم كرد.

استاندار خراسان رضوی از شهید شوشتری به عنوان مخلص‌ترین ، شجاع‌ترین و نام آورترین فرماندهان دوران دفاع مقدس نام برد و گفت: این فرمانده بزرگوار با اقدام دشمنان كوردل انقلاب اسلامی به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت رسید و به این طریق پاداش خدمات خود را از خداوند متعال گرفت.

وی رفتن سردار شوشتری از دنیا را ضایعه‌ای تلخ دانست و ضمن تبریك و تسلیت شهادت وی به رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده و بازماندگان سردار شوشتری و مردم ایران اسلامی، اظهار داشت: سردار شوشتری از بنیانگذاران كنگره بزرگداشت ‪ ۲۳‬هزار شهید خراسان بود كه تقدیر الهی مقدر شد در آستانه برگزاری این حركت بزرگ و مقدس، خود از شمع‌های فروزان جمع شهدا باشد.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 27/7/1388 - 14:2 - 0 تشکر 159321

نماینده‌ی زاهدان گفت: فرماندهان شهید سپاه كه در حادثه‌ی روز گذشته تروریستی سیستان شهید شدند در تهران و مشهد تشییع می‌شوند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پیمان فروزش نماینده‌ی زاهدان در خانه‌ی ملت در جمع خبرنگاران در خصوص تشیع جنازه فرماندهان شهید سپاه اظهار داشت: جنازه‌های این فرماندهان فردا در تهران و پس از آن در مشهد تشیع می‌شود و سردار شوشتری و محمدزاده در مشهد دفن خواهند شد.

وی اضافه كرد: تعداد كشته‌های حادثه‌ی دیروز حدود 34 تن گزارش شده و مجروحان نیز هم‌اكنون در ایران‌شهر و برخی نیز در زاهدان بستری‌اند.

وی با بیان این‌كه مسوولیت این عملیات بر عهده‌ی گروهك ریگی است، از مذاكره‌ی وزیر كشور با همتای پاكستانی خود و نیز تذكر رییس‌جمهور به دولت پاكستان برای اقدام جدی علیه گروهك ریگی خبر داد.

فروزش با تاكید بر اینكه ما موافق هرگونه عملیات علیه این گروهك تروریستی هستیم، گفت: موافقیم سپاه و نیروهای امنیتی در هر نقطه‌ای كه لازم بدانند عملیات انجام دهند و حتی موافق این هستیم كه این عملیات در خاك پاكستان نیز صورت گیرد. البته باید دستگاه اطلاعاتی در این خصوص بررسی‌های لازم را انجام دهد.

نماینده زاهدان افزود: چندین بار به شورای تامین و مسوولان ذی‌ربط در این خصوص تذكرهای لازم را داده‌ایم.

نماینده زاهدان در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا در خصوص معضل گروگان‌گیری در استان سیستان و بلوچستان گفت: این مساله یكی از معضلات عمده‌ی ماست كه شورای تامین استان پیگیر موضوع است، اما هر از گاهی شاهد این پدیده‌ِی شوم و نیز برخی از عملیات‌های تروریستی نیز هستیم.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
دوشنبه 27/7/1388 - 15:17 - 0 تشکر 159348

سلام سلام سلام

من هم به نوبه خودم شهادت این سردار رشید اسلام را تسلیت عرض می کنم

دلتان شاد و لبتان خندان

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.