فرهنگ پایداری (بازدید: 1247)
يکشنبه 26/7/1388 - 13:12 -0 تشکر 159130
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه شهید شد

با عرض تبریك و تسلیت به ملت شهید پرور ایران،مطلع شدیم جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه وجمعی از هم رزمانشان به شهادت رسیدند.

 

 

در باغ شهادت باز،باز است...

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

يکشنبه 26/7/1388 - 13:14 - 0 تشکر 159131

شهادت جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در یك اقدام تروریستی


جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و چند نفر دیگر از فرماندهان سپاه كه در تدارك یك همایش وحدت شیعه و سنی بودند،در یك اقدام تروریستی به شهادت رسیدند/ در خبرهای تاییدنشده تعداد شهدا و زخمی‌های این حادثه، 60 نفر اعلام شده است.


سردار شوشتری، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و چند نفر دیگر از فرماندهان سپاه كه در تدارك یك همایش وحدت شیعه و سنی بودند، در یك اقدام تروریستی به شهادت رسید.
به گزارش ایلنا، سردار نورعلی شوشتری، در این عملیات تروریستی سردار محمدزاده، فرمانده سپاه سلمان نیز به شهادت رسیدند. همچنین تعدادی از سران قبایل و عشایر در این عملیات تروریستی به شهادت رسیدند. بنابر خبرهای تایید نشده تعداد شهدا، حدود 20 نفر اعلام شده است.
خبرهای تكمیلی حكایت از آن دارد كه فرمانده سپاه ایرانشهر و فرمانده سپاه سرباز و فرمانده تیپ امیرالمومنین (ع) به شهادت رسیدند.
در مورد این حادثه تروریستی تاكنون دو خبر اعلام شده است. نخست اینكه در نشست سران قبایل و طوایف در پیشین از توابع شهرستان سرباز فردی با بستن مواد منفجره به خود اقدام به انفجار آن در این همایش کرده است. همچنین بر اساس شنیده ها در این اقدام جنایتکارانه حدود 60 نفر شهید یا زخمی شده اند.

منبع:ایلنا

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

يکشنبه 26/7/1388 - 13:15 - 0 تشکر 159132

در یك اقدام تروریستی در شهر سرباز
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه به شهادت رسید
جام جم آنلاین: سردار شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و برخی دیگر از نیروهای سپاه در شهر سرباز ترور شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، صبح امروز یكشنبه جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در محدوده منطقه«پیشین» شهرستان سرباز ترور شد.

سردار شوشتری كه برای شركت در جلسه سران طوایف و ریش‌سفیدان راهی منطقه پیشین در محدوده منطقه سرباز شده بود، توسط افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفت و ترور شد.

بر‌اساس گزارش‌های رسیده از پیشین، فرد مهاجم در یك عملیات انتحاری به سوی جانشین فرمانده زمینی سپاه حمله و وی را به شهادت می‌رساند.

در این اقدامی تروریستی جمعی از فرماندهان سپاه استان سیستان و بلوچستان نیز به فیض شهادت نائل آمدند.

سردار نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده قرارگاه قدس،‌ سردار محمدزاده فرمانده سپاه استان سیستان و بلوچستان، فرمانده سپاه ایرانشهر و فرمانده سپاه سرباز و فرمانده تیپ امیرالمومنین (ع) در این اقدام تروریستی به شهادت رسیدند.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

يکشنبه 26/7/1388 - 13:15 - 0 تشکر 159133

به همراه جمعی از فرماندهان سپاه
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه به شهادت رسید
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در جریان یک عملیات تروریستی همراه چند فرمانده سپاه در منطقه پیشین سرباز استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز" بر اثر این انفجار تروریستی، سردار نورعلی شوشتری، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده قرارگاه قدس،‌ سردار محمدزاده فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان، فرماندهان سپاه ایرانشهر، سرباز و تیپ امیرالمومنین (ع) به شهادت رسیدند.
فردی با بستن مواد منفجره به خود در نشست سران قبایل و طوایف در پیشین بلوچستان اقدام به انفجار آن در این همایش کرده که در این اقدام جنایتکارانه ده ها نفر شهید و یا زخمی شده اند.
در این اقدام تروریستی گروهی از سران قبایل و عشایر استان نیز به شهادت رسیده‌اند.
منطقه پیشین حد فاصل شهرستانهای سرباز و چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارد.
به گزارش ایسکانیوز، رئیس مجلس شورای اسلامی شهادت فرمانده قرارگاه قدس و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب استان سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.
"علی لاریجانی" در جلسه علنی امروز یکشنبه ضمن تسلیت شهادت سردار شوشتری فرمانده قرارگاه قدس و سردار محمدزاده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب استان سیستان و بلوچستان گفت: اطلاع یافتیم که این دو سردار به همراه تعدادی از هموطنان در یک عملیات تروریستی در شهر پیشین به شهادت رسیدند.
رئیس مجلس اظهار داشت: سردار شوشتری از فرماندهان رشید سپاه و سرمایه بزرگی از نظر دفاعی برای کشور بود و شهادت این دو فرمانده بزرگ را به خانواده آنها و به ملت شهیدپرور تسلیت می‌گوییم.
لاریجانی گفت: قصد افراد تروریست ایجاد اختلال در امنیت استان سیستان و بلوچستان بود اما این عزیزان با کار شبانه روزی فداکاری می‌کردند که امنیت در این استان برقرار باشد.
وی با بیان اینکه این رفتارها عاملی است که نگذارد توسعه اقتصادی در سیستان و بلوچستان برقرار شود گفت: قطعا سپاه پاسداران با نیروی مضاعف برای ایجاد امنیت و توسعه سیستان و بلوچستان اقدام خواهد کرد.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

يکشنبه 26/7/1388 - 13:32 - 0 تشکر 159134

اطلاعیه سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت شهادت جمعی از فرماندهان سپاه

خبرگزاری فارس: سازمان بسیج مستضعفین شهادت سردار شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان عالیرتبه سپاه پاسداران و تعدادی از سران قبایل و عشایر سیستان و بلوچستان را به شدت محكوم كرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی كل سازمان بسیج مستضعفین، در بخشی از این اطلاعیه با پاسداشت یاد و خاطره این شهیدان گرانقدر آمده است‌: بار دیگر دست جنایتكار استكبار جهانی كه از وحدت بین شیعه و سنی هراس داشته و می‌داند كه وحدت و اتحاد بین مسلمانان جهان به نابودی ظالمان و هوشیاری ملت‌ها منتهی می‌شود، دست به جنایت‌های بی شرمانه زده و خون بهترین و مخلص‌ترین فرزندان ایران اسلامی را به زمین ریخت تا ددمنشی های خود را بیش از پیش به جهانیان ثابت نماید.
در بخش دیگری این اطلاعیه آمده است: بدون تردید تاریخ پر افتخار اسلام همواره شاهد و ناظر نبرد بی‌امان جبهه حق با محوریت خداوند تبارك و تعالی و جبهه باطل به سركردگی شیطان و پیروانش بوده است و این شهادت‌ها تا نابودی شیاطین زمان ادامه خواهد داشت و با این شهادت‌ها ملت‌ها هوشیارتر از همیشه شده و فریاد خود را بر سر ظالمان و مستكبران بلند خواهند كرد.
در بخش دیگری این اطلاعیه با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شوشتری فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرار گاه قدس، سردار محمد‌زاده فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان، فرمانده سپاه ایرانشهر و فرمانده سپاه سرباز و فرمانده تیپ امیر المومنین (ع) و جمعی از سران قبال و عشایر استان سیستان و بلوچستان آمده است: این جنایت ضد بشری استكبار جهانی بدست خود فروختگان داخلی قلب هر انسان آزاده را به درد می‌آود و بی شك پاسداران انقلاب اسلامی و فرزندان برومند ایران پاسخ این عمل ننگین را به شدت هر چه تمامتر خواهند داد.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

يکشنبه 26/7/1388 - 13:38 - 0 تشکر 159137

سلام
شهادت جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران طی یک عملیات تروریستی را به محضر حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری و مردم سلحشور ایران علی الخصوص دلیر مردان آزاده ی سپاه ، تسلیت عرض میکنم.
بالاخره این همه هجمه گسترده طی این چند ماه علیه این سلحشوران بی دلیل نبود .. اینهمه انگشت اتهام و تهمت خبر از اقدامی جدی بر علیه سپاه داشت که امروز شاهد عملی شدن یکی از اهداف دشمنان بودیم.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

يکشنبه 26/7/1388 - 14:4 - 0 تشکر 159143

به نام خدا

سلام

بله ما هم مطلع شدیم جمعی از فرماندهان سلحشور سپاه و مردم گرانقدر به دست منافقان کور دل به شهادت رسیدند

مرگ بر منافقان

يکشنبه 26/7/1388 - 14:34 - 0 تشکر 159149

 سلام
خدای رحمتش كند كه به آرزوی حود رسید وبه همرزمان شهیدش پیوست
پیش بینی سردار شهید شوشتری در باره شهادتش:
"از خدا خواسته ام اینجا محل شهادتم شود و دلم گواهی می دهد که خداوند آرزوی مرا برآورده خواهد کرد. بعد از احمد کاظمی و دیگر یاران من تنها شده ام و به همین خاطر انتظار شهادتم را می کشم. امیدوارم خداوند با شهادت من مشکلات این منطقه و معضلات آن را حل کند. "

                          این نیز بگذرد.....
يکشنبه 26/7/1388 - 16:58 - 0 تشکر 159169

انشاءالله خدا این شهید عزیز را مورد رحمت بی کران خودش قرار دهد.

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

يکشنبه 26/7/1388 - 18:46 - 0 تشکر 159190

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

همین شهادتها پیروزی را بیمه می كند، همین شهادتهاست كه دشمن شما را رسوا می كند در دنیا.
شهادات این بزرگوار رو تسلیت و تهنیت میگم.
سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
يکشنبه 26/7/1388 - 18:53 - 0 تشکر 159193

توسط سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف تشریح شد:


جزئیات حادثه تروریستی جنوب شرق ایران
سپاه نیوز: مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزئیات حادثه تروریستی امروز - یکشنبه - که به شهادت شماری از فرماندهان سپاه ، برخی از سران قبائل و طوایف و مردم منطقه پیشین سیستان و بلوچستان منجر شد، تشریح کرد.
به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف گفت: در این حادثه تروریستی که حدود ساعت 8 صبح امروز در محل برگزاری پنجمین نشست سران قبایل و طوایف در منطقه پیشین بلوچستان روی داد یکی از مزدوران استکبار جهانی با انفجار مواد منفجره همراه خود، موجب به شهادت رسیدن این فرماندهان سپاه شد.
وی افزود: در این حادثه علاوه بر سردار سرتیپ پاسدار نور علی شوشتری و سردار سرتیپ پاسدار محمدزاده، مرادی فرمانده سپاه ایرانشهر و سردار علی علویان فرمانده تیپ پیاده صاحب الزمان سپاه ثارالله نیز به شهادت رسیدند.
سردار شریف با بیان اینکه در این حادثه تروریستی همچنین شمار دیگری از مردم منطقه از جمله چند تن از سران طوایف به شهادت رسیدند ، گفت: بیش از 20 تن از مردم منطقه نیز در این حادثه زخمی شدند.
وی افزود: سردار سرتیپ پاسدار شوشتری که جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه نیز بود پس از به عهده گرفتن مسئولیت قرارگاه عملیاتی سپاه در جنوب شرق کشور در طول پنج ماه گذشته با برگزاری چند جلسه با مردم و سران قبایل و طوایف استان سیستان و بلوچستان، چگونگی تامین امنیت پایدار در شرق کشور را بررسی کرده بود.
سردار شریف گفت: مشارکت مردم منطقه در ایجاد امنیت پایدار در شرق کشور از اهداف مهم به شمار می رود و شهید شوشتری قرار بود صبح امروز در پنجمین نشست در شهر پیشین از توابع شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان با مردم بومی منطقه و سران قبایل به گفتگو بنشیند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی