• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 20342)
شنبه 28/7/1386 - 12:52 -0 تشکر 15658
**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان**

مقدمه

درباره پروتكلهاى دانشوران ارشد یهود كه متن آن در همین شماره از نظرتان مى‏گذرد، توضیحات زیر ضرورى است:

1 واژه « پروتكل » معانى مختلفى دارد ازجمله: پیش‏نویس قرارداد، معاهده و یا سند رسمى كه بین دو یا چند دولت امضاء مى‏شود اما در اینجا به مفهوم تصمیمات و فرمولهایى است كه از سوى جمعى از متفكران، استراتژیست‏ها و خاخامهاى یهودى به منظور تسخیر عالم طراحى شده است.

به نوشته محقق برجسته و مبارز فلسطینى، عویج نویهض،« پروتكلها برنامه‏اى است كه سرمایه ‏داران و اقتصاددانان [و متفكران و علماى] یهود براى ویران كردن بناى مسیحیت، قلمرو پاپ و دست آخر اسلام، آن را تنظیم كرده ‏اند. یهودیان صهیونیست معتقدند كه بعد از این ویرانى كه به گفته اصحاب پروتكلها طى صد سال انجام خواهد شد آنها بر جهان استیلا خواهند یافت و سلطنتى یهودى داودى برقرار خواهند كرد كه با تدابیر و امكانات خود به یهودیان با آن كه اقلیتى ناچیز هستند امكان خواهد داد تابر تمام جهان مستبدانه حكومت كنند و هیچ دینى، نه مسیحیت و نه اسلام، در كنار آیین یهودى داودى باقى نخواهد ماند»

2 متن پروتكلها به منظور قرائت در چند جلسه كنفرانس براى بحث و تصمیم‏گیرى و تایید نهایى آماده شده بود كه پلیس مخفى تزار روس به كنفرانس مزبور كه به ریاست تئودرهرتزل در شهر بال سوئیس برگزار شده بود( سال 1897 میلادى هجوم آورد و اوراق آنها را به تاراج برد.

3 پروتكلها در سال 1905 میلادى توسط نویسنده‏اى روسى به نام سرگئى نیلوس( از روحانیون و علماى مسیحى( از زبان عبرى )و یا فرانسوى) به زبان روسى ترجمه شد و در سال 1906 وارد كتابخانه بریتیش میوزیوم لندن شد.

4 ویكتورمارسدن، روزنامه ‏نگار بریتانیایى كه همزمان با انقلاب بلشویكى براى روزنامه انگلیسى مورنینگ پست در روسیه كار مى‏كرد، این پروتكلها را در سال 1917 به زبان انگلیسى ترجمه كرد.

5 هنرى فورد (بنیانگذار شركت اتومبیل‏سازى فورد آمریكا) پروتكلها را در سال 1920 به صورت سلسله مقالاتى در روزنامه‏اى كه به خود او تعلق داشت، به چاپ رساند. هدف او این بود كه ملت آمریكا را از خطر شكل‏گیرى امپراتورى یهود در این كشور آگاه سازد. فورد، پروتكلهاى دانشوران صهیون را برنامه اصلى یهود براى تسلط بر جهان مى‏دانست و هشدار داد كه یهود به حكومت آمریكا اكتفا نكرده و درصدد برپایى حكومت جهانى است.

هنرى فورد در گفتگویى كه در روز هفدهم فوریه 1921 در « نیویورك ورلد» به چاپ رسید، دعوى خود را علیه « پروتكلهاى صهیون» چنین بیان كرد:« تنها نكته ‏اى كه علاقمندم درباره پروتكلها بگویم این است كه آنها با آنچه درحال وقوع است، تطبیق مى‏كنند. از طرح پروتكلها شانزده سال مى‏گذرد و آنها تاكنون با شرایط جهانى منطبق بوده‏اند.»

فورد هنگامى این نكته را بیان داشت كه رهبران یهود و مطبوعات یهودى در آمریكا علیه او جنجال به پا كرده و فریاد اعتراض سرداده بودند. هنرى فورد پس از تحمل فشار و مشقت، كه تنها یهودیت سازمان یافته از عهده طراحى و اعمال آن برمى‏آید، بالاخره ناچار شد در 30 ژوئن سال 1927 در نامه‏اى خطاب به« لوییس مارشال» رهبر وقت « انجمن یهودیان آمریكا»، رسماً از یهود عذرخواهى كند. البته فورد در عذرخواهى خود و نه پس از آن، هیچگاه صدق پروتكلها و تحلیلهاى منتشره پیرامون آنها را تكذیب نكرد.

6 مفاد بعضى از مواد پروتكلها ظاهراً متناقض به نظر مى‏رسند. فى‏المثل جایى توصیه به ترویج تئورى « آزادى‏خواهى» مى‏شود و در جاى دیگر گفته مى‏شود كه با قدرت، با هرگونه « آزادی» مخالفت خواهیم كرد. در این مورد باید توجه داشت كه این دستورالعملها به دو دسته تقسیم مى‏شوند.یك دسته مربوط به طرحها و برنامه‏هایى است كه یهود، قبل از برپایى حكومت جهانى خود براى نابودى كشورها و دولتها به اجرا درمى‏آورد و دسته دیگر مربوط به برنامه ‏هایى است كه بعد از استقرار حكومت جهانى یهود، قرار است به اجرا درآیند. بنابراین آنجا كه سخن از ترویج « آزادیخواهى» و یا « آزادى مطبوعات» است، مربوط به برنامه ه‏اى است كه از رهگذر آن، كشورها، دولتها و ملتها را دچار تفرقه ،بى ثباتى و از هم پاشیدگى مى‏كند اما آنجا كه سخن از مبارزه با « آزادى» است، مربوط به زمانى است كه حكومت جهانى یهود برپا شده و براى استقرار و صلابت خود، هرگونه صداى مخالفى را خفه مى‏كند.

7 نمى‏توان نتیجه گرفت كه آحاد یهودیان دنیا با آنچه در پروتكلها ذكر شده است موافقت و همسویى دارند. اى بسا یهودیانى كه خود تحت ستم و استثمار سرمایه ‏داران بزرگ یهودى و خاخامهاى همسو با این سرمایه ‏داران، باشند و یا از سرناآگاهى و فریب، آلت فعل آنان شده باشند كه ضرورى است این دسته از یهودیان نیز نسبت به خطر یهودیت پیوند خورده با صهیونیزم، هشیار و بیدار شوند.


8 براى كسب اطلاعات بیشتر پیرامون « پروتكلهاى یهود»، خوانندگان علاقمند را به دو كتاب ارزشمند زیر، ارجاع مى‏دهیم:

1 پژوهه صهیونیّت ( مجموعه مقالات)، به كوشش محمد احمدى، ناشر: مؤسسه فرهنگى ضیاء اندیشه، صندوق‏پستى 1415544

2 پروتكلهاى دانشوران صهیون، نوشته: عجاج نویهض، ترجمه: حمیدرضا شیخى، ناشر: آستان قدس رضوى

.

.

پروتکل شماره یک صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره دو صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره سه صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره چهار صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره پنج صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره شش صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره هفت صهیون*تسخیر دنیا*

 پروتکل شماره هشت صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره نه صهیون*تسخیر دنیا*... 

پروتکل شماره ده صهیون *تسخیر دنیا*... 

پروتکل شماره یازده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره دوازده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره سیزده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره جهارده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره پانزده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره شانزده صهیون*تسخیر دنیا*...

 .

 .

ادامه دارد...

چهارشنبه 9/8/1386 - 22:48 - 0 تشکر 16161

مفيد بود

 
پنج شنبه 16/8/1387 - 12:35 - 0 تشکر 69213

با عرض سلام وخسته نباشید وتشکر از زحمات بی دریغتان وبحث بسیار عالی که شروع کرده اید

اگر امکان دارد کتاب

 پروتكلهاى دانشوران صهیون، نوشته: عجاج نویهض، ترجمه: حمیدرضا شیخى، ناشر: آستان قدس رضوى

را برای دانلود درسایت قرار دهید

باتشکر از شما وسایت بسیار عالی شما

لطفا اطلاع بدهید

دوست عزیز از قرار دادن ایمیلتون در انجمن خودداری کنید ... ممنون

سه شنبه 10/10/1387 - 18:47 - 0 تشکر 80345

به نام خالق مخلوقات

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

محرم آمد و و قت عزا شد
مقدمه
 درباره پروتكلهای دانشوران ارشد یهود كه متن آن در همین شماره از نظرتان می ‏گذرد، توضیحات زیر ضروری است:

1- واژه «پروتكل» معانی مختلفی دارد ازجمله: پیش‏نویس قرارداد، معاهده و یا سند رسمی كه بین دو یا چند دولت امضاء می ‏شود اما در اینجا به مفهوم تصمیمات و فرمولهایی است كه از سوی جمعی از متفكران، استراتژیست‏ها و خاخامهای یهودی به منظور تسخیر عالم طراحی شده است.

به نوشته محقق برجسته و مبارز فلسطینی، عویج نویهض، «پروتكلها برنامه‏ای است كه سرمایه ‏داران و اقتصاددانان [و متفكران و علمای] یهود برای ویران كردن بنای مسیحیت، قلمرو پاپ و دست آخر اسلام، آن را تنظیم كرده ‏اند. یهودیان صهیونیست معتقدند كه بعد از این ویرانی كه به گفته اصحاب پروتكلها طی صد سال انجام خواهد شد آنها بر جهان استیلا خواهند یافت و سلطنتی یهودی - داودی برقرار خواهند كرد كه با تدابیر و امكانات خود به یهودیان با آن كه اقلیتی ناچیز هستند امكان خواهد داد تابر تمام جهان مستبدانه حكومت كنند و هیچ دینی، نه مسیحیت و نه اسلام، در كنار آیین یهودی - داودی باقی نخواهد ماند»

2- متن پروتكلها به منظور قرائت در چند جلسه كنفرانس برای بحث و تصمیم‏ گیری و تایید نهایی آماده شده بود كه پلیس مخفی تزار روس به كنفرانس مزبور كه به ریاست تئودرهرتزل در شهر بال سوئیس برگزار شده بود (سال 1897 میلادی هجوم آورد و اوراق آنها را به تاراج برد.

3- پروتكلها در سال 1905 میلادی توسط نویسنده‏ای روسی به نام سرگئی نیلوس (از روحانیون و علمای مسیحی (از زبان عبری) و یا فرانسوی) به زبان روسی ترجمه شد و در سال 1906 وارد كتابخانه بریتیش میوزیوم لندن شد.

4- ویكتورمارسدن، روزنامه ‏نگار بریتانیایی كه همزمان با انقلاب بلشویكی برای روزنامه انگلیسی مورنینگ پست در روسیه كار می ‏كرد، این پروتكلها را در سال 1917 به زبان انگلیسی ترجمه كرد.

5- هنری فورد (بنیانگذار شركت اتومبیل‏سازی فورد آمریكا) پروتكلها را در سال 1920 به صورت سلسله مقالاتی در روزنامه‏ای كه به خود او تعلق داشت، به چاپ رساند. هدف او این بود كه ملت آمریكا را از خطر شكل‏گیری امپراتوری یهود در این كشور آگاه سازد. فورد، پروتكلهای دانشوران صهیون را برنامه اصلی یهود برای تسلط بر جهان می ‏دانست و هشدار داد كه یهود به حكومت آمریكا اكتفا نكرده و درصدد برپایی حكومت جهانی است.

هنری فورد در گفتگویی كه در روز هفدهم فوریه 1921 در «نیویورك ورلد» به چاپ رسید، دعوی خود را علیه «پروتكلهای صهیون» چنین بیان كرد: «تنها نكته ‏ای كه علاقمندم درباره پروتكلها بگویم این است كه آنها با آنچه درحال وقوع است، تطبیق می ‏كنند. از طرح پروتكلها شانزده سال می ‏گذرد و آنها تاكنون با شرایط جهانی منطبق بوده‏اند.»

فورد هنگامی این نكته را بیان داشت كه رهبران یهود و مطبوعات یهودی در آمریكا علیه او جنجال به پا كرده و فریاد اعتراض سرداده بودند. هنری فورد پس از تحمل فشار و مشقت، كه تنها یهودیت سازمان یافته از عهده طراحی و اعمال آن برمی ‏آید، بالاخره ناچار شد در 30 ژوئن سال 1927 در نامه‏ای خطاب به «لوییس مارشال» رهبر وقت «انجمن یهودیان آمریكا»، رسماً از یهود عذرخواهی كند. البته فورد در عذرخواهی خود و نه پس از آن، هیچگاه صدق پروتكلها و تحلیلهای منتشره پیرامون آنها را تكذیب نكرد.

6- مفاد بعضی از مواد پروتكلها ظاهراً متناقض به نظر می ‏رسند. فی ‏المثل جایی توصیه به ترویج تئوری «آزادى‏خواهی» می ‏شود و در جای دیگر گفته می ‏شود كه با قدرت، با هرگونه «آزادی» مخالفت خواهیم كرد. در این مورد باید توجه داشت كه این دستورالعملها به دو دسته تقسیم می ‏شوند.یك دسته مربوط به طرحها و برنامه‏هایی است كه یهود، قبل از برپایی حكومت جهانی خود برای نابودی كشورها و دولتها به اجرا درمی ‏آورد و دسته دیگر مربوط به برنامه ‏هایی است كه بعد از استقرار حكومت جهانی یهود، قرار است به اجرا درآیند. بنابراین آنجا كه سخن از ترویج «آزادیخواهی» و یا «آزادی مطبوعات» است، مربوط به برنامه ه‏ای است كه از رهگذر آن، كشورها، دولتها و ملتها را دچار تفرقه،بی ثباتی و از هم پاشیدگی می ‏كند اما آنجا كه سخن از مبارزه با «آزادی» است، مربوط به زمانی است كه حكومت جهانی یهود برپا شده و برای استقرار و صلابت خود، هرگونه صدای مخالفی را خفه می ‏كند.

7- نمی ‏توان نتیجه گرفت كه آحاد یهودیان دنیا با آنچه در پروتكلها ذكر شده است موافقت و همسویی دارند. ای بسا یهودیانی كه خود تحت ستم و استثمار سرمایه ‏داران بزرگ یهودی و خاخامهای همسو با این سرمایه ‏داران، باشند و یا از سرناآگاهی و فریب، آلت فعل آنان شده باشند كه ضروری است این دسته از یهودیان نیز نسبت به خطر یهودیت پیوند خورده با صهیونیزم، هشیار و بیدار شوند.

8- برای كسب اطلاعات بیشتر پیرامون «پروتكلهای یهود»، خوانندگان علاقمند را به دو كتاب ارزشمند زیر، ارجاع می ‏دهیم:

1- پژوهه صهیونیّت (مجموعه مقالات)، به كوشش محمد احمدی، ناشر: مؤسسه فرهنگی ضیاء اندیشه، صندوق‏پستی 1415-544

2- پروتكلهای دانشوران صهیون، نوشته: عجاج نویهض، ترجمه: حمیدرضا شیخی، ناشر: آستان قدس رضوی

 
شيخ رجبعلي خياط فرمود: 

اگر ما به قدر ترسيدن از يک عقرب از عِقاب خدا بترسيم،

همه کارهاي عالم اصلاح ميشود
 
 
 
اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
 
سه شنبه 10/10/1387 - 18:55 - 0 تشکر 80349

اللهم انت السّلام و منک السّلام

و لک السّلام و الیک یعود السّلام

سلاااااااااام

*******

ممنووون ستاره کوچولوی عزیز بابت همه زحمت هایی که می کشی و توجهی که نسبت به مسئله فلسطین دارید ...

بحث پروتکل ها هم بحث مهمی هستش ...

قبلا در انجمن جناب دوستدارu عزیز ... پروتکل های 1 تا 16 رو در انجمن قرار دادند ....

برای دیدن پروتکل ها کلیک کنید

اللهم عجل لولیک الفرج

ماندگار باشید

یا حق

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

سه شنبه 10/10/1387 - 20:12 - 0 تشکر 80368

mandegaryگرامی
ممنون از اطلاعی که دادید فقط یه مطلبی هست ایشون به صورت جداگانه قرار داده اند به نظرتون این مبحث حذف شه یا این که پروتکل ها را یکی یکی در این تایپیک قرار دهم تا به صورت یک جا در بیایند.

 یا این که اون مباحث منتقل شوند تا به هر حال

به صورت یک پارچه در آیند؟؟؟

 
شيخ رجبعلي خياط فرمود: 

اگر ما به قدر ترسيدن از يک عقرب از عِقاب خدا بترسيم،

همه کارهاي عالم اصلاح ميشود
 
 
 
اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
 
جمعه 12/3/1391 - 21:46 - 0 تشکر 458845

خیلی عالی بود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.