فرهنگ پایداری (بازدید: 393)
دوشنبه 23/6/1388 - 2:24 -0 تشکر 150988
جنایات رژیم صهیونیستی از ذهن مسلمان جهان پاک نخواهد شد

ضو شورای مرکزی حزب مردم پاکستان با اشاره به تاثیر روز قدس در بین امت اسلامی تاکید کرد:جنایات اسراییل در سرزمین فلسطین ازذهن مسلمان جهان پاک نخواهد شد و این رژیم در موقع مقرر پاسخ مقتضی را از سوی جهان اسلام دریافت خواهد کرد.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

دوشنبه 23/6/1388 - 2:26 - 0 تشکر 150990

چوهدری زاهد اقبال افزود:خشونت یکطرفه علیه مردم بی‌پناه فلسطین تداوم منطقی سیاست نژاد پرستی عریان رژیم صهیونیستی است . وی تاکید کرد:اسراییل با برخورداری از معافیت ازهرگونه کیفر و مجازات جامعه جهانی، همواره و همچنان تنها هدف خود،پاک کردن صفحه هستی از وجود فلسطینی‌ها را دنبال می‌کند. اقبال بابیان اینکه رژیم تل آویو صلح واقعی راخواستارنیست،اظهارداشت:تمام طرحهای فریبکارانه دولت غاصب اسراییل با هدف تضعیف مردم و ساکنین اصلی سرزمین مقدس فلسطین انجام می‌شود. عضو ارشد حزب مردم تاکید کرد:مردم فلسطین برای رهایی از اشغال و رفع تجاوز مستمر به حقوق ابتدائی خود مبارزه می‌کنند، مبارزه‌ای که می‌بایست از حمایت و تقویت جامعه جهانی برخوردار باشد.

اقبال گفت :مردم پاکستان ازتحقق اساسی‌ترین خواستهای مردم فلسطین که به رسمیت شناختن موجودیت و حاکمیت و استقلال آنها است پشتیبانی می‌کند. وی تصریح کرد:سکوت در برابر جنایات جنگی اسراییل وتجاوزات مستمر به حقوق ابتدایی مردم فلسطین نه تنها در حکم مشارکت در جرم، که یاری رساندن به گسترش استبداد و خودکامگی و تحکیم ارتجاع و تاریک اندیشی و تضعیف هواداران عرف و دمکراسی و رشد بی‌ثباتی در منطقه محسوب می‌شود.

ضو پارلمانی حزب مردم پاکستان با اشاره به اقدام‌های غیر انسانی رژیم صهیونیستی در حملات سال گذشته به غزه و بمباران بیش از ‪۴۰۰‬تن از مردم بی گناه این منطقه ، تاکید کرد این گونه اقدامات ، جنایت علیه بشریت محسوب می شود. زاهد اقبال با انتقاد از برخی کشورهایر عربی افزود:برای شماری از رژیم هایی عربی خلاصی از مزاحمت مقاومت که حزب ا... و حماس سمبل آن در لبنان و سرزمینهای اشغالی هستند اولویتی بسیار مهم است. وی در پایان تاکید کرد: تشکیل دولت مستقل فلسطینی آرزوی جهان اسلام است و بطور قطع همه مسلمانان با تاسی از حضرت امام خمینی (ره ) روز قدس را بزودی به روز آزادی سرزمین‌های مقدس فلسطین تبدیل می‌کنند.ف.ز

منبع: irna

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی