فرهنگ پایداری (بازدید: 466)
يکشنبه 8/6/1388 - 11:27 -0 تشکر 147546
سه روز،سه جنایتکار،سه شکست

ما 3 روزه تهران را فتح می کنیم و رژیم اسلامی ایران را سرنگون خواهیم کرد.

                                                     صدام حسین رئیس حزب بعث عراق - شهریور 1359

  

ما سه روزه تهران را فتح می کنیم و در میدان آزادی جشن پیروزی و سرنگونی حکومت آخوندی را برپا خواهیم کرد.

                                                         مسعود رجوی سرکرده منافقین - تیرماه 1367 

 

 

ما سه روزه لبنان را فتح خواهیم کرد و ریشه حزب الله را در منطقه خواهیم خشکاند.

                                                 ایهود اولمرت نخست وزیر رژیم صهیونیستی – تیر ماه 1385  

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


يکشنبه 8/6/1388 - 11:30 - 0 تشکر 147548

29 سال پیش، درحالی که انقلاب اسلامی ایران آغازین سال های پس از پیروزی، بحران، پاکسازی و کودتاها و توطئه های مزدوران آمریکا را پشت سر می گذاشت و می رفت تا روی پای خودش بایستد، ناگهان رئیس جمهور عراق همسایه نابکار غربی، که با مشاهده شکست رژیم شاهنشاهی باوجود ارتش عظیم آن در برابر مردم، اوضاع داخلی ایران را برای حمله و اشغال آن مساعد می دید، در آخرین روزهای داغ شهریور 1359، متکبرانه و مغرورانه، فریب وعده های آمریکا و قدرت های استکباری شرق و غرب را خورد و با رویای فتح سه روزه تهران، پس از تهاجم وحشیانه هوایی و بمباران خانه و کاشانه مردم، تانک هایش را راهی خاک ایران کرد تا به خیال خود، سه روز دیگر در تهران جشن پیروزی فتح ایران و سرنگونی جمهوری اسلامی را با حضور سردمداران و جنایتکاران شرق و غرب برپا کند. غافل از آن که این سه روز 8 سال به طول خواهد انجامید و ارتش شکست خورده بعثی که تلفات، ضایعات و کشته های بسیاری بر ملت عراق تحمیل کرد، بدون آن که حتی یک وجب از خاک ایران را در مشت داشته باشد، به پشت مرزهای بین المللی بازخواهد گشت و خیمه عزای شکست خویش را برپا خواهد کرد.

و اولین مهر ننگ و شکست وعده فتح 3 روزه، بر پیشانی صدام نشست.

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


يکشنبه 8/6/1388 - 11:30 - 0 تشکر 147549

21 سال پیش، در گرمای آخرین روزهای تیر ماه سال 1367، درحالی که جنگ ایران و عراق بحرانی ترین شرایط زمانی را پیش رو داشت و جمهوری اسلامی ایران، بالاجبار قطعنامه 598 سازمان ملل را برای پایان دادن به جنگ 8 ساله پذیرفت، نیروهای ارتش به اصطلاح آزادی بخش ملی ایران که یگان نظامی منافقین (سازمان مجاهدین خلق) بود، تصمیم گرفت تا با اجازه صدام، عملیاتی را که سال ها روی آن کار کرده و برنامه ریزی کرده بود، به مرحله عمل برساند تا هم کمکی باشد برای صدام و حزب بعث، و هم اظهار وجودی از خود. «مسعود رجوی» رهبر خودفروخته و سرباز بدون اونیفورم صدام، در جمع نیروهای جوان و بی تجربه خود که از سراسر کشورهای غربی مدافعشان گرد آورده بود، برای آنها که تا چند روز قبل فقط به رانندگی تاکسی، رقاصی، گارسونی و واکس زدن و لیسیدن کفش غربی ها مشغول بودند، از عملیات سرنوشت ساز و نهایی برای نجات ایران! سخن راند. مسعود رجوی، سرمست و مغرور از وعده های کشورهای غربی بخصوص آمریکا و کمک های تسلیحاتی صدام، از فتح 3 روزه تهران سخن گفت و هنگامی که یکی از فرماندهانش از او درباره ادامه عملیات سوال کرد، رجوی با خنده ای مستانه گفت: ادامه عملیات را روز سوم در میدان آزادی تهران ابلاغ می کنیم.

آخرین روزهای تیرماه بود که ارتش کاملا مجهز منافقین، با حمایت نیروی هوایی ارتش بعث عراق، از مرز غربی ایران وارد شد و با پشت سر گذاشتن شهرهای پل ذهاب، کرند و اسلام آباد غرب، نرسیده به کرمانشاه، در برابر مقاومت مردم روستاها و شهرها، مجبور به شکست و گریز شدند و کشته های خود را نیز برجای گذاشتند.

و وعده 3 روزه دوم نیز این گونه شکست خورد و مدعیانش مفتضح گشتند.

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


يکشنبه 8/6/1388 - 11:31 - 0 تشکر 147550

27 سال است که رژیم اشغالگر قدس، با دشمنی سرسخت و لجوج که به هیچ وجه حاضر نیست وجبی از خاکش را ولو به بالاترین قیمت! به او واگذار کند، همسایه گشته است. همسایگی ای که هر صبح و شام، هراس، ترس و ذلت را برای متجاوزین صهیونیست به همراه دارد. 24 سال است که «حزب الله لبنان» متشکل از جوانان شیعه، شده است آینه دق ارتش مجهز و رتبه اول خاورمیانه. 27 سال است که بمباران شبانه خانه و کاشانه مردم، ترور رهبران مذهبی و انقلابی، ربودن شخصیت های مبارز و ... حتی نتوانسته است قدمی هر چند کوچک، همسایه شمالی فلسطین را به عقب براند. اگرچه صهیونیست ها 60 سال پیش توانستند با توطئه مشترک همه جنایتکاران غربی، سرزمین مقدس فلسطین را به اشغال خود درآورند، ولی همسایه شمالی آن، همواره به عنوان مامن آوارگان و مهاجرین فلسطینی، مزاحمی سرسخت برای اجرای نقشه های کشورگشایی و طرح های متجاوزانه «از نیل تا فرات» آنان محسوب می شود. رژیم صهیونیستی که 6 سال پیش طعم زهرآگین شکست از حزب الله و مقاومت اسلامی، ذائقه رهبرانش را تلخ ساخته، همواره محور مذاکرات امنیتی خود با آمریکا، سران خائن و خودفروخته کشورهای عربی چون «حسنی مبارک» مصری، آل سعود، شیوخ خلیج فارس و شاه بی غیرت انگلیسی تبار اردن را محو حزب الله به عنوان یک نیروی مزاحم شیعی که برای امنیت کل منطقه مزاحمت ایجاد می کند، قرار داده بود. سرانجام همه خائنین و جنایتکاران به اتفاق نظر رسیدند تا این مزاحم لجباز را که حاضر نبود خانه و کاشانه اش را بکند سرزمین موعود صهیون، از سر راه بردارند و کارتل های نفتی و سرمایه داران غرب را برای همیشه آسوده خاطر سازند. «آرییل شارون» قصاب جنایتکار که در اردوگاه های فلسطینی صبرا و شتیلا در بیروت در سال 1362، هزاران زن و فرزند را به خون کشاند، این روزها در مرگ مغزی بسر می برد و هیکل فاسدش را در بستر مرگ پیچانده است. «ایهود اولمرت» نخست وزیر خشک مغز رژیم صهیونیستی، با فشار و نهیب های «کاندولیزا رایس» که این روزها شده است ملکه جنگ و سردمدار کفر جهانی، وعده 3 روزه ریشه کنی حزب الله را به ملت ساده لوح و شهرک نشینان صهیونیست که دستشان تا آرنج به خون کودکان فلسطینی آغشته است، داد. «مطمئن باشید که حداکثر در عرض 3 روز ریشه این گروه کوچک تروریستی شیعه کنده خواهد شد و خاورمیانه جدید متولد خواهد شد!» از 3 روز که گذشت، کاندولیزا رایس وزیر خارجه آمریکا که مدعی بود: «منطقه درحال زاییدن خاورمیانه جدید است.» به دیدار سران رژیم صهیونیستی رفت تا ببیند که زایمان آقایان چگونه بوده است و این کودک خیالی، اگر تا 3 روز متولد نشد، پس چه زمانی متولد خواهد شد تا صهیونیست های جهان جشن تولدش را در کاخ سفید و کاخ های سبز و عظیم سران خائن عرب برپا دارند! این 3 روز ادعایی از 30 روز هم گذشت و چیزی نمانده که کودک حرام نطفه مورد انتظار رایس و بوش، پدر و مادر نمک به حرام خود سران رژیم صهیونیستی و سردمداران خائن کشورهای عربی را هم با خود به کشتن بدهد!

سرانجام 3 روز سوم آن گونه که مدعیان آن خیال می کردند، بیش از آن چه ذهن مریضشان تصور می کرد، طول کشید و یک بار دیگر ننگ و ذلت شکست در برابر مومنین و مسلمانان واقعی، چون داغی بر پیشانی جنایتکاران قرن 21 نشست.

و نتیجه این که: همه جنایتکاران مثل هم فکر می کنند، مثل هم ادعا می کنند و مثل هم شکست می خورند.

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی