انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 607)
يکشنبه 25/5/1388 - 18:56 -0 تشکر 142373
شایعه

فكر كنم در مور شایعه زیاد شنیده باشید یا مثلا یكی شایعه ای كرده باشه شما هم باور كرده باشید، ببینیم قشنگ ترین شایعه رو چه كسی میتونه تعریف كنه!!این حرفم یادتون باشه(شایعه شایعه لایحه لایحه)

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

يکشنبه 25/5/1388 - 18:59 - 0 تشکر 142374

سلام,یه شایعه ای كه جدیدأ شنیدم بحث عوض شدن مدیر مدرسه جیگیلی ها بود(حسین جون خداحافظ)

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

دوشنبه 26/5/1388 - 0:9 - 0 تشکر 142450

با اعلام دكتر محمود احمدی نژاد برای معرفی 3خانم برای بدست گرفتن سه وزارت خانه ,شایعه شده كه احتمالا رییس جمهور بعدی ما یك خانم است!!

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

دوشنبه 26/5/1388 - 0:34 - 0 تشکر 142454

---------------------------------------------- 

سلام علیكم

یه خبر تازه كه من الان شنیدم اینه كه دبستان جیگیلی ها رفته تعطیلات تابستونی......

حالا شایعه است یا نه؟.....جناب محسن شایعه است اره؟................

یاعلی مدد التماس دعا

 

دوشنبه 26/5/1388 - 14:50 - 0 تشکر 142591

سلام سلام سلام

نبینم محسن داری شایعه در مورد مدیر درست می کنیا وگرنه پوستو میدم معلمتون بکنه

این سوسول هم داره شیطون می شه باید یه درسی هم به اون بدم

دلتان شاد و لبتان خندان

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
دوشنبه 26/5/1388 - 17:35 - 0 تشکر 142676

سلام,حسین, جان این مکس این شایعه تو دبستان پیچیده

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

سه شنبه 27/5/1388 - 15:59 - 0 تشکر 143040

ماجرای طنز جنجالی فروش واحدهای برج میلاد از زبان منتشر کننده آگهی
برخلاف تصورم خیلی‌ها آن آگهی را باور كردند. این ماجرای طنز تبدیل به شایعه و سپس جنجالی بزرگی شد كه حتی خبرنگارها هم از شهردار تهران درباره قیمت برج میلاد پرسش می‌كنند.

عصرایران - ماجرای قیمت گذاری واحدهای اداری برج میلاد در روزنامه همشهری که به یک جنجال رسانه ای - سیاسی تبدیل شد ، فقط یک طنز بوده است که بسیاری از رسانه ها و فعالان سیاسی ، به ویژه منتقدان شهرداری تهران ، آن را باور کردند و بر اساس آن گزارش ها و مصاحبه های متعددی را تهیه کردند و از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی ، با این تیتر که «چه كسی املاك را در تهران گران می‌كند؟ فروش مراكز تجاری برج میلاد،هر متر مربع ‪ ۴‬میلیارد تومان!» کوشید مسوولیت گرانی ملک در تهران را متوجه شهرداری تهران کند.

همچنین تعدادی از تاجران عرب پس از اطلاع از این خبر، تماس هایی با شهرداری تهران گرفتند تا بلکه بتوانند خریدار واحدهای فوقانی چهارمین برج جهان شوند.
شورای شهر تهران هم البته بیکار ننشست و یکی از اعضای آن با انتقاد از شهرداری تصریح کرد که مسوولان شهرداری حق چنین کاری را ندارند.

متقابلاً برخی سایت ها نیز کوشیدند با تکذیب نرخ گذاری برای املاک واقع در این برج ، به غائله فیصله دهند.

شهرداری هم برای پایان دادن به شایعات اعلام کرد: 13هزار مترمربع بنای بالای برج هیچ گاه به معنای واگذاری قطعی به فروش نرفته است و ملکیت آن برای شهرداری تهران است، اما مغازه ها و برندهایی که متقاضی حضور در این مجموعه از برج هستند، می توانند برای مدت مشخصی آن را اجاره کنند، علاوه بر این عمده این فضاها متعلق به بخش های فرهنگی و هنری است و فقط لابی پایین برج می تواند برای مدت دو تا 5 سال اجاره طولانی مدت شود، اما هیچ فروش متری در این محدوده برج صورت نمی گیرد.

اما اصل ماجرا را از زبان فرورتیش رضوانیه ، طنز پرداز روزنامه همشهری بشنوید ؛ رضوانیه ، پیش از این در قالب طنز دروغ 13 ، خبر کج شدن برج میلاد را در روزنامه شرق منتشر کرده بود که بسیار جنجال برانگیز شد و حتی کار به رسانه ای شدن این خبر! در خارج از کشور و ارزان شدن زمین های اطراف برج که با خطر سقوط برج مواجه بودند، هم رسید.

فرورتیش رضوانیه: از چند ماه قبل، هر هفته در صفحه 13 همشهری مسافر (ضمیمه روزنامه همشهری) یك آگهی طنز چاپ می‌كنم. اما یكی از آگهی‌هایم، با یك ماجرا همراه شده است.

من نوشته بودم كه برج میلاد قصد دارد واحدهای اداری 50 و 40 متری بالای آن را به فروش برساند. برای این كه خواننده‌های روزنامه از دیدن این آگهی تعجب كنند، قیمت متری 4 میلیارد تومان را تعیین كردم تا كاملا غیرواقعی به نظر برسد. اما برخلاف تصورم خیلی‌ها آن آگهی را باور كردند. این ماجرای طنز تبدیل به شایعه و سپس جنجالی بزرگی شد كه حتی خبرنگارها هم از شهردار تهران درباره قیمت برج میلاد پرسش می‌كنند.

چون پیشتر دروغ كج شدن برج میلاد را نوشته بودم، بعضی‌ها فكر می‌كنند كه آگهی فروش برج میلاد را هم برای خلق جنجالی جدید چاپ كرده‌ام. اما این در حالی است كه تعرفه متری 4 میلیارد تومان، به هیچ وجه قابل باور نیست. حتی اگر قرار باشد روزی سازمان میراث‌فرهنگی تخت‌جمشید را بفروشد، در نهایت متری سه و نیم میلیارد تومان تعیین قیمت می‌كند، نه 4 میلیارد تومان(!)

اگر مشكلات تحریم و مسایل دیگر را در نظر نگیریم، برج میلاد به عنوان چهارمین برج بلند مخابراتی و تلویزیونی جهان و بلندترین ساختمان ایران بسیار ارزشمند است و می‌تواند قیمت بالایی داشته باشد. اما نه متری 4 میلیارد تومان.

اكنون خبرگزاری‌ها و مسوولان در حالی درباره قیمت برج میلاد با یكدیگر جدال می‌كنند كه ماجرای 4 میلیارد تومان تنها یك داستان تخیلی است.

من از دو سال قبل به رسانه‌ها می‌گفتم كسی كه خود را بدلكار حرفه‌ای از كبرا 11 آلمان معرفی كرده، دروغ می‌گوید و مدرك هم داشتم تا این گفته را اثبات كنم. اما آنها باور نمی‌كردند، تا این كه آن فرد با تكرار اقدامات اشتباه و خطرناك و به خطر انداختن جان افراد پشت‌صحنه، غیرحرفه‌ای بودن خود را به اثبات رساند.
عجیب است كه وقتی مدرك در دست دارید و حرفی را می‌زنید، رسانه‌ها نمی‌خواهند باور كنند حقیقت را می‌گویید. اما وقتی یك آگهی طنز چاپ می‌كنید، خیلی‌ها باورش می‌كنند و به آن می‌پردازند و هیچ تحقیقی هم نمی‌كنند.

چهارشنبه 4/6/1388 - 3:23 - 0 تشکر 146274

تازگیها شنیدم قراره انجمن طنز رو جمش کنن بره پی کارش

فقط بخاطر این تاپیکای لوس و بی مزه ای که آقایون راه به راه میزنن

مثلا می خوان بگن ما هم هستیم

حالا کی جمع میشه؟

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

دوشنبه 9/6/1388 - 21:55 - 0 تشکر 147939

سلام

یه مدت شایعه شده بود كه تبیان هك شده ..

این با ای دی اون لاگین میشد اون با ای دی یكی دیگه ... 

به آینده امیدوار باشیم كه همیشه روشنه...

♫♫ باغچه ♫♫(کلیک کنید)

هر آمدنی رفتنی هم دارد...

ولی ایکاش رفتن ها زیباتر از آمدن ها بودند.....

خدانگهدار همگی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی