انجمن ها > انجمن خودرو > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خودرو (بازدید: 2332)
شنبه 24/5/1388 - 20:35 -0 تشکر 142099
تصادفات در كشور

دوستان میتوانند هر خبر , گزارش و تصاویر از تصادفات در كشور را در این بحث قرار دهند.

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

شنبه 24/5/1388 - 20:37 - 0 تشکر 142101

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

شنبه 24/5/1388 - 21:13 - 0 تشکر 142114

134تصادف در یك شبانه روز,عجب آماری!!

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

چهارشنبه 28/5/1388 - 17:39 - 0 تشکر 143417

پس از تصادف رانندگی بازوی دست یكی از قوی‌ترین مردان ایران پیوند زده شد

بازوی یكی ازقویترین مردان ایران كه دراثر سانحه رانندگی از زیر ارنج قطع شده بود توسط پزشكان بیمارستان لاله پیوند زده شده است .

مادر مجید دژبرار روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا درخصوص نحوه تصادف گفت : دست مجید كه در كنار راننده نشسته بود براثر برخورد با گارد ریل كنار خیابان اتوبان اهنگ از ناحیه زیر ارنج قطع می‌شود.

فاطمه آرامش با گله مندی از بیمارستانهای چمران ، طالقانی ، قاطمه زهرا (س) و آسیا كه از پذیرش فرزندنش خودداری كرده بودند افزود: بعداز هفت ساعت توانستیم مجید را در بیمارستان لاله بستری كنیم كه درصد موفقیت پیونددستش به ده درصد رسیده است .

وی اظهارداشت پزشكان بیمارستان لاله گفته‌اند اگر مصدوم سه ساعت زودتر به بیمارستان می‌رسید امكان موفقیت‌آمیز بودند پیوند بیش از ‪ ۹۰‬درصد بود.

آرامش تصریح كرد: روز گذشته پیوند رگها روی دست مجید انجام شده و درصوت موفقیت آمیز بودن این پیوند روز یكشنبه پیوند اعصاب دست نیز انجام خواهد شد.

مادر دژبرار با بیان اینكه فرزندنش عضو تیم قویترین مردان ایران بود كه در سه دوره درمسابقات جهانی شركت كرده است .

آرامش با اشاره به اینكه ورزشكاران ملی پوش در مسابقات برون مرزی برای سربلندی نام ایران تلاش می‌كنند گفت : ما ازمسئولین ورزشی و پزشكی كشور توقع داریم در مواقعی كه ورزشكاران دچار حادثه‌ای می‌شوند از آنها حمایت شود.

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

پنج شنبه 29/5/1388 - 9:19 - 0 تشکر 143609

جناب محسن 394 بازم خداروشکر که این یکی خانوم نبوده شما و بقیه دوستان دست بگیرید واسه خانمها قبلا هم گفتم فجیع ترین تصادفات و اتفاقات رانندگی توسط آقایون رخ میده

خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
پنج شنبه 29/5/1388 - 10:51 - 0 تشکر 143625

به نام خدا

دوستان سلام

باید خدامونو شكر كنیم كه هنوز اكثریت رانندگان كشورمون آقایون هستند والا معلوم نبود چی پیش میومد!

بهتره بدونیم سهل انگار ترین تصادفات توسط خانمها اتفاق میفته! یعنی خانمها این استعداد رو دارند تا جاهایی كه احتمال اتفاق افتادن تصادف صفر % هست یك تصادف ایجاد كنند.

جالبه نه!

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 29/5/1388 - 11:50 - 0 تشکر 143653

سلام

واقعا هم همینه به امید روزی که هیچ تصافی و خسارت جانی و مالی برای کسی نباشه

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

پنج شنبه 29/5/1388 - 12:2 - 0 تشکر 143663

تصادف اتوبوس با پژو در گیلان دو كشته و سه مجروح در پی داشت

تصادف یك دستگاه اتوبوس با خودروی پژو دو كشته و سه مجروح در پی داشت.

دكتر منتظر خراسانی، مسوول اتاق بحران مركز مدیریت حوادث غیرمترقبه و فوریت‌های پزشكی در باره جزئیات این حادثه به خبرنگار حوادث ایسنا گفت: وقوع یك فقره دستگاه اتوبوس با خودروی پژو در ساعت 13 و 42 دقیقه روز گذشته در محور طالش-آستارا به اورژانس گزارش شد كه امداد گران به همراه دو دستگاه آمبولانس به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ادامه داد: اولین آمبولانس اورژانس پنج دقیقه بعد از گزارش حادثه در محل حاضر شد و امدادگران با انجام اقدامات اولیه درمانی سه تن از مصدومان این حادثه را به بیمارستان شهید نورانی طالش منتقل كردند.

به گفته دكتر منتظر دو تن دیگر این حادثه پیش از حضور امدادگران جان باخته بودند.

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

پنج شنبه 29/5/1388 - 12:3 - 0 تشکر 143664

وقوع121فقره تصادف منجر به كشته شدن31تن و مجروح شدن152تن دیگر شد
رییس مركزكنترل ترافیك پلیس‌راه كشورخبرداد:
دلیل40تصادف توجه نكردن به جلو از سوی رانندگان بود

سرهنگ علیشاهی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره حوادث جاده‌ای شبانه‌روز گذشته اظهار كرد: در این مدت 121 فقره تصادف مهم جاده ای رخ داد كه 44 فقره این تصادفات مربوط به واژگونی ناشی از بی‌توجهی به جلو و تخطی از سرعت‌های مجاز بوده است.

وی با اشاره به این كه از تصادفات روز گذشته 40 فقره حادثه جاده‌ای مربوط به عدم توجه به جلو و 24 فقره تصادف نیز مربوط به انحراف به چپ بوده است افزود: تخطی از سرعت‌های مجاز دلیل وقوع 22 فقره تصادف طی 24 ساعت گذشته بود.

به گفته رییس مركز فرماندهی و كنترل ترافیك پلیس‌راه كشور تصادفات مهم شبانه‌روز گذشته 31 كشته و 152 مجروح بر جای گذاشت كه مهمترین تصادف رخ داده در این مدت مربوط به واژگونی یك دستگاه خودروی سمند به علت عدم كنترل خودرو ناشی از سرعت غیر مجاز در محور كیلومتر 65 نائین ـ یزد بود كه در این حادثه 5 تن از سرنشینان سمند كشته شدند.

وی مهمترین علل حوادث جاده‌ای در روزهای اخیر را عجله و شتاب همچنین تخطی از سرعت‌های مجاز و توجه نكردن به جلو از سوی برخی رانندگان عنوان كرد و به ایسنا گفت: متاسفانه در روزهای اخیر وقوع تصادفات رخ به رخ بسیار محسوس بوده است كه پلیس با توجه به اوج سفرها در این بازده زمانی به رانندگان توصیه می‌كند كه از رفتارهای پرخطر در حین رانندگی پرهیز كنند.

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

شنبه 31/5/1388 - 11:28 - 0 تشکر 144716

saeidan  عزیز خیلی متاسفم به حالتون که چینین تصوری دارید

ولی یه سوال دارم راننده این اتوبوس هم خانم بودند !!!

یه کم با منطق تر به مسائل نگاه کنید .

دور از شان یک فرد مومن است


خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
شنبه 31/5/1388 - 14:6 - 0 تشکر 144801

به نام خدا

دوستان سلام

در پاسخ به اظهار نظرtalkh_door

نظر بنده دید منفی نسبت به رانندگی خانمها نیست. بحث كه به اینجا رسیده بهتره صحبتم رو با دلایل منطقی بیان كنم .

خانمها ذاتا ریسك پذیری كمتری در مقایسه با آقایون دارند. و این باعث داشتن احتیاط بیشتر در رانندگی و سایر كارها میشه. یه ضرب المثل قدیمی هم هست كه میگه وسواس زیاد كار رو خراب میكنه! و این رو شخصا به عینه در بسیاری كارهام دیدم. خانمها هم در رانندگی های طبیعی مشكلات كمتری نسبت به آقایون دارند. رانندگی در جاده ها خطر بیشتری داره به دلیل بالا بودن سرعت و خانمها هم به دلیل داشتن ریسك پذیری كمتر، تصادفات كمتری در جاده ها دارند. البته این موضوع هم هست كه هم اكنون اكثریت قریب به اتفاق رانندگی های جاده رو آقایون انجام میدن همینطور رانندگان ماشینهای سنگین و اتوبوسها و .... پس طبیعیه كه كشتارهای رانندگی توسط رانندگان آقا به وقوع می پیونده.

نكته های زیادی در این باره وجود داره. مثلا اینكه بسیاری از رانندگان آقا، رانندگی شغلشونه. و نوع نگرشی كه به شغل وجود داره متفاوت هست از رانندگی تفننی یا ضروری كه توسط خانمها انجام میشه.

بگذریم

موضوع اصلی اینجاست كه در جاهایی كه شاید یك آقا چشم بسته رانندگی كنه، یك خانم به دلیل وسواس بیش از اندازه ش دچار حادثه میشه. 

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی