انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2524)
سه شنبه 20/5/1388 - 17:44 -0 تشکر 141047
این یک اخطار جدی است!

 

 با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی کاربران انجمن های تخصصی تبیان

چند ماهی است که در جامعه اسلامی ایران بعلت وقوع دهمین انتخابات ریاست جمهوری شاهد جریانات سیاسی مختلفی در سطح کشور و نیز در بین جناحهای مختلف سیاسی می باشیم. این روزها همه مسائل با سرعت نور به چالش کشیده می شود. در سطح کوچه و خیابان و رسانه ها و نیز محیط های مجازی شاهد بحث و گفتگو و حدث و گمانه زنی از طرف آحاد ملت ایران هستیم. که انجمن های سیاسی تبیان نیز از این حادثه مصون نمانده اند.

اما تذکر و اعلام تکاتی به کاربران عزیز و محترم انجمن سیاسی ضروری به نظر می رسد. از آنجا که موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان همانگونه که از نامش پیداست محیطی جهت ارتقاء سطح دانش و فرهنگ عمومی کاربران در محیط مجازی است، و بی طرفی آن در جریانات سیاسی عیان می باشد. با در نظر گرفتن این مهم، انجمن های تخصصی تبیان و بخصوص انجمن سیاسی نیز باید از این اصل تبعیت نماید تا از بروز هرگونه شبهه ای در این محیط جلوگیری شود.

در انجمن سیاسی وقوع این جریانات سه دوره را ایجاد کرد، در دوره اول که مدتی قبل از انتخابات و مدتی بعد از آن بود فضای انجمن سیاسی دچار تب و تاب سوزانی شد که با سختگیری مدیران و حذف دسترسی برخی از عزیزان، دوره دوم آغاز گردید و فضایی نسبتاً آرام  بر انجمن سیاسی حاکم گردید. مدیران و مسئولین انجمن ها نیز سختگیری خود را کاهش داده و متعادل نمودند. ولی متاسفانه مجددا دوره اول تکرار گردید و دوره سوم را ایجاد کرد که در حال حاضر شاهد خطای برخی ازعزیزان در ثبت تاپیک های خود و نادیده گرفتن و رعایت نکردن قوانین اساسنامه انجمن های تخصصی تبیان می باشیم.

انجمن های تخصصی تبیان، محیطی است جهت تعامل و تبادل نظر کاربران و نیز کارشناسی مباحث و هدایت تاپیکها به سمت هدفمندی و ارائه یک نتیجه کارشناسانه، اما متاسفانه برخی از کاربران محترم قواعد مباحثه و گفتگو را در انجمن های سیاسی نادیده می گیرند که پیامد آن سختگیری و کنترل و نظارت هرچه بیشتر مدیریت انجمن ها می باشد و نهایتاً در صورت لزوم و تایید مدیر انجمن متولی به قطع دسترسی مستقیم برخی از عزیزان خواهد انجامید.

اخطار جدی ما به کاربران فعال و محترم در انجمن سیاسی، آن است که حرمت نظام جمهوری اسلامی ایران که نتیجه ی ریختن خون هزاران هزار شهید گلگون کفن و نیز ایثار هزاران هزار جانباز می باشد را با جدیت تمام نگه دارند. از تخریب، توهین، کنایه، اتهام، ذکر نام و اسامی اشخاص و بالاخص اشخاص برجسته نظام در هر رده و جناحی بپرهیزند. چرا که به گفته ی رهبر معظم انقلاب، آیت الله خامنه ای همگی این بزرگواران از ارکان نظام می باشند. از به چالش کشیدن خبرها و بحث هایی که باعث برهم زدن جو آرام در محیط انجمن سیاسی می گردد اکیدا خودداری نمایید.

و در نهایت خواهشمندیم که کاربران عزیز به ایجاد بحث های تخصصی و هدفدار اقدام نمایند و همدلی و همراهی خود را از هر جنسی که هستند با نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام دارند تا به امید حق به فضایی ایده آل از سطح انجمن ها گرفته تا در سطوح دیگر دست یابیم.

لینک قوانین مباحثه در انجمن های سیاسی را به دقت مطالعه نمایید.

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadID=112715   

 

 

سه شنبه 20/5/1388 - 23:56 - 0 تشکر 141117

من هم موافق با منشی انجمن  هستم امکان داره کاربر غیر تبیانی بیاد ببینه فردا تیر میشه تبیان؟؟؟؟ .باید کنترل سخت بشه قانون قانونه

رعایت قانون وظیفه ی تک تک ماست

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

شنبه 24/5/1388 - 17:11 - 0 تشکر 142021

سلام سلام سلام

امدم این و بگم و برم

دوستان عزیز مشکلی که باعث بحث و جدل می شه راه انداختن حاشیه توسط کاربران  است و دوستانی که بحث و از روال عادی خارج می کنند و باعث بروز رفتارهای نا مناسب نسبت بهم می شوند و انجمن تخصصی جای اینگونه رفتارها نیست

لبتان خندان و دلتان شاد

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
شنبه 31/5/1388 - 14:5 - 0 تشکر 144800

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی فعالان انجمن های سیاسی   

قبلا به تمامی دوستان تذکر داده شد که محیط انجمن های سیاسی تبیان فضایی است برای تبادل افکار در جهت پرورش استعداد ها و توانایی ها و نیز وحدت و همکاری تمامی جناح های سیاسی برای پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران ، و نیز متذکر شده بودیم که این محیط از جر و بحث و مقابله با همدیگر باید جدا بدور باشد تا مجبور به قطع دسترسی برخی از کاربران نگردیم اما...        

متاسفانه با وجود اینکه سعی کردیم فضای بازی را برای تعامل افکار و اندیشه های سیاسی ایجاد نماییم برخی از کاربران به تذکرات ما بی اعتنایی نشان دادند و بر روی قوانین و مقررات اساسنامه انجمن سیاسی تبیان نیز پانهادند و حتی بعضا مدیریت این انجمن را نیز زیر سوال بردند که همگان شاهد تلاش بی وقفه این عزیز بوده ایم. 

ناگزیر به حذف دسترسی برخی از فعالان انجمن ها با اسامی کاربریvahedmeladi- mamal92- buffun- unloker- 4siamak -شدیم که لازم به توضیح است ، دسترسی مستقیم این عزیزان تا اطلاع ثانوی و ایجاد جو آرام در انجمن سیاسی قطع خواهد بود. 

باعث بسی تأسف است که در مدت تقریبا دو شبانه روز از 700 پاسخی که در انجمن های تخصصی تبیان ثبت گردیده، نزدیک به بیش از نیمی از آن مربوط به انجمن های سیاسی و بیشتر آن به بحث و مشاجره در بین کاربران بوده است. که غالبا تمامی این گفتگوها ناشیانه، کودکانه بوده و اسباب تخریب و توهین را در این محیط ایجاد کرده است. 

لذا با توجه به اینکه ادامه این روند بی شک مارا از رسیدن به هدف نهایی و اصلی در این انجمن که همان پرورش افکار و تولید ایده های نو برای رسیدن به یک ایده آل می باشد باز خواهد داشت تا زمانی که این نا آرامی پایان نگیرد تمام مبحث هایی که خارج از محدوده مقررات و قوانین انجمن های تخصصی تبیان باشد بی درنگ حذف خواهد گردید.  

به عقیده ما رعایت دقیق آیین نامه منابع خبری که به تصویب اکثریت کاربران انجمن رسیده و تصریح می کند تنها  مطالب خبرگزاری ها و روزنامه های رسمی به شرط آنکه در جهت تحریک دیگران و مخل آرامش فضا نباشد در انجمن قابل قبول خواهد بود می تواند به داشتن فضای مطلوب کمک شایانی بکند و از تمامی کاربران عزیز می خواهیم که به دقت در رعایت تمامی این موارد کوشا باشند.

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadID=141444

شنبه 31/5/1388 - 15:10 - 0 تشکر 144983

با سلام خدمت منشی خوب انجمن تبیان که برای پیشرفت هرچه بیشتر انجمن تلاش های فراوانی میکند سوالی داشتم چگونه من میتوانم دسترسی مستقیم داشته باشم البته ممیزی نباشم .

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

شنبه 31/5/1388 - 15:37 - 0 تشکر 144991

سلام

با اجازه سوال کاربر yaraliii رو من پاسخ بدم.جناب یار علی شما چند بار در مشاوره مطرح کردید وهر بار برای شما شرایط توضیح داده شد .پس فکر میکنم پرسش بیشتر لزومی نداشته باشه.ما همچنان منتظر فعالیتی تخصصی و مفید از جانب شما هستیم

موفق باشید

شنبه 31/5/1388 - 15:56 - 0 تشکر 145048

koshikolaii

دوست عزیز یار علی منم اسم مستعارم اینه ولی اسم واقعیم بهنام

خیلی عجیبه دوست عزیزی همش 3 تا یا 4 بحث بیشتر نداشت ولی ممیزی نبود

من چند ماه فعالیت خوبی داشتم شما بحث های قبلا من را ببینید باورتون نمیشه من این همه پیشرفت داشتم

با تشکر از مدیرخوب سیستم

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

شنبه 31/5/1388 - 16:37 - 0 تشکر 145063


با تشکر ازتوجه کادر تبیان به اتفاقات اخیر 


 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

شنبه 31/5/1388 - 17:34 - 0 تشکر 145096

من به نوبه خودم خیلی تشکر میکنم از مدیران محترم تبیان به خاطر مدیریت خیلی خوبشون که بیطرفانه و قاطعانه عمل میکنن و به خاطر سعه‌ی صدرشون که انتقادات معمولا بیجای ما کاربران رو تحمل میکنن و خسته نباشید عرض میکنم به خاطر زحمات فراوانشون
در مورد لغو دسترسی هم واقعا کار به جایی بود و به آرامش و اخلاق مداری در انجمن کمک میکنه البته من امیدوارم دوباره شاهد حضور این عزیزان در انجمن باشیم اما نه با همون رویه گذشته در پایان هم باید بگم که ما قدر مدیران عزیزمون رو میدونیم و براشون آرزوی موفقیت داریم

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
شنبه 31/5/1388 - 17:57 - 0 تشکر 145110


دوستانی که لغو دسترسی مستقیم شدند دوستانه می گویم فعالیت های خود را با قوانین انجمن مطابق دهید تا بار دیگر شاهد حضور شما باشیم همانگونه که بنده از قبل تاکیید داشتم و حتی تایپیکی هم ثبت کردم که بیاییم در محیط صمیمانه و با همکاری با هم گامی بزرگ جهت پیشرفت انجمن برداریم که عده ای از دوستان رعایت نکردند حتی به بنده هم توهین کردند اما بنده سکوت کردم حال از شما دوستان عزیز خواهش می کنم تا باردیگر سعی در بهبود وپیشرفت انجمن  گامی بلند برداریم .منتظر شما هستیم

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

شنبه 31/5/1388 - 18:1 - 0 تشکر 145113

سلام

احسنت به شما

خیلی خوبه اگه همه رعایت کنن.من هم از این وضعیت ناراضی بودم و کمتر به انجمن سر میزدم.حالا که قراره قانون به این خوبی اجرا بشه انشالله که به حرف حق اجازه ی نمایش داده بشه

متشکرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی