انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 623)
دوشنبه 19/5/1388 - 15:33 -0 تشکر 140698
نامه سر گشاده فاطمه رجبی به احمدی نژاد

جناب آقای دكتر احمدی‌ن‍ژاد، رئیس‌جمهور محبوب ایران اسلامی

با سلام و عرض تبریك اعیاد مبارك شعبانیه، به ویژه نیمه‌شعبان،‌ میلاد مبارك حضرت صاحب الامر عجل‌‌الله تعالی فرجه الشریف، مطالبی را خدمتتان عرض می‌كنم:

الف.
اگر انتخابات نهم را «معجزه هزاره سوم» نامیدم، به آن دلیل بود كه خداوند منّان، ایدئولوژی دمكراسی مردم‌فریب و چهره‌های فریب‌كار سیاسی را در آن افشا كرد و «آرای فاطمی» برای نجات كشور امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف از چنگال مافیای قدرت و ثروت برای شما به صندوق‌ها ریخته شد. اینكه با صراحت و قاطعیت، انتخابات دهم را «تكرار معجزه هزاره سوم» ‌می‌نامم، از آن روی است كه علاوه بر دستاوردهای پیشین، موجب رسوایی بیشتر پلیدی‌های نهفته گشت و طیف خبیث و برانداز را به سركردگی هاشمی، خاتمی و موسوی افشا نمود. این انتخابات بیش از انتخابات نهم، نمایانگر امدادهای الهی بود و عنایات بارزتر امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف را متوجه حال كشور اسلامی و ملت مسلمان ایران كرد. بدین جهت، قدرت‌مداران به یغمابرده ثروت ملی، در فاسدترین و شوم‌ترین روش‌ها، «تا كشتار» و «به كشتن دادن مردم» پیش رفتند. با این هدف كه «ركن ركین ولایت فقیه» را نشانه روند، و «غده چركین بغض و حسد و قدرت‌طلبی» خود را با «غصب این جایگاه رفیع» مرهم نهند. اما امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف حافظ جایگاهی گردید كه جز فقیه وارسته، حافظ نفس، مخالف هوی، و نگهبان دین... در آن نمی‌تواند جای گیرد!
حضرت احدیت را بر این نعمت و رحمت سپاسی بی‌كران باید گفت و از او رسوایی بیشتر مهاجمان به ولایت‌فقیه را مسألت نمود.

ب.
در اوج جنگ روانی و فتنه تبلیغاتی براندازان كه زنان و مردان سبزپوش و سگ‌های بغل‌كرده دارای قلاده سبز، با شعار «با موسوی – بی‌روسری» اسلامیت و انسانیت ملت را لگدمال می‌نمودند، میلیون‌ها مؤمن خداجوی برای آرامش خود و امنیت كشور و نجات نظام اسلامی، اسلام، تشیع و ملت ایران، به خداوند و اهل‌بیت علیهم‌السلام پناه بردند، چون 4‌سال پیش، آنها در مقابل «منبع عظیم مالی مافیای قدرت و ثروت» به «منبع لایزال الهی» با «نذر»، «دعا»، «نماز» و «احیا» متوسل شدند، در این راه، هزینه‌های مادی بسیاری هم متعهد شدند، مثل انتخابات گذشته!

شاهد بودم كه «نذر 14هزار صلوات»، «روزه‌های یك تا چندروز»، «ختم قرآن كریم»، «نماز امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف»، «ادعیه بسیار» و «توسلات گوناگون»، موجب آرامش مردم بود در آن تهاجم ویرانگر، آن‌ها را برای تكرار معجزه الهی دیگر «منتظر» می‌نمود.
این‌جانب نیز قطره‌ای از دریای پرخروش همین مردم بودم كه از «نذر 14‌ نماز امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف» هنوز تعدادی را به گردن دارم!

ج.
تفأل به لسان الغیب، غزل پیروزی شما را در انتخابات نوید داد، اما بیش از شادی از این موضوع، تأملی نیازمند شد كه به یك مصرع آن غزل مربوط می گردید:

آن مصرع چنین بود:
مرضیة السجایا محمودة الخصائل

بنابر همان تأمل، اینك تصمیم گرفتم این نامه را بنگارم. زیرا «برگزیده مردم با صفاتی نیك و مورد رضای خداوند» وصف شده بود. باز بنا بر همان مصرع، قابل تأمل به نظر می‌رسد كه اراده الهی «ظرفیت و قابلیت حضرت‌عالی را برای انجام دوباره مأموریتی عظیم در جهت اجرای احكام الهی در رأس قوه مجریه مناسب دیده است.» از این‌روی، امید و انتظار می‌رود كه 4 سال پر افتخار دیگری برای اسلام و ایران اسلامی رقم زده شود. ان‌شاءالله.

بدیهی است منظور این‌جانب و گروه‌های بسیار هم‌فكر، تصمیم‌گیری‌های سیاسی اقتصادی، مانند «خصوصی‌سازی یا اختصاصی‌سازی»، «حزب‌گرایی یا حزب‌سازی» و مسائلی از این دست نیست. هرچند تصمیم‌سازی و برنامه‌ریزی كارآمد و حذف كامل برنامه‌ها و تصمیم‌های ویرانگر 16‌ساله، از اولویت‌های مورد انتظار است اما مقصود، برنامه‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های كلانی است كه «فرهنگ انتظارگرایانه» را حاكمیت می‌بخشد.

د.
در اوج‌گیری «كودتای سبز» با پیش‌مقدمه تبلیغات انتخابات، برای یافتن محتوای اصلی روایتی درباره «پیروان سبزپوش دجال» كه در پیامك‌های تلفنی می‌آمد، به كتاب شریف «مهدی موعود» ترجمه «جلد 13 بحارالانوار» مراجعه كردم. در صفحه 965 آن بخشی از این روایت را از زبان مولای متقیان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف چنین دیدم:
«شقی كسی است كه ادعای دجال را تصدیق كند و سعادتمند كسی است كه او را تكذیب نماید... دجال، دشمن خدا، دروغ می‌گوید كه غالب پیروان او... هستند، و چیزی سبز بر دوش دارند.»

این مطلب در مقاله‌ای كوتاه منتشر شد. خداوند را سپاس كه معارضان با انتظارگرایی، مغلوب و متعهد آرای اسلامی ملت ایران شدند و همانگونه كه در حرم مطهر امیرمؤمنان علیه‌السلام با تضرع از خداوند خواسته بودم: لا تسلط علینا من لایرحمنا، شر اشرار و تروریست‌های ایمانی از سر دین و دنیای ما رفع شد و آنها كه از هیچ جنایتی دریغ ندارند، از عرصه حاكمیت اخراج گردیدند.
این اراده الهی ما را ملزم می‌كند كه بسیار در این مسأله اندیشیده و بر خلاف سیاسی‌كاران قدرت‌طلب از راست ناراست تا چپ منحرف، الطاف الهی را خارج از قدرت بسیاری بدانیم و به شكرانه آن در رفتارها و تصمیمات دقت بیش از پیش بنماییم.

خداوند منان را هزاران بار سپاس كه جناب‌عالی در 4‌سال گذشته، به این مهم پای‌بند بودید و غرور قدرت، مقهورتان نكرد، از یاد خداوند و عنایات حضرت بقیة الله عجل‌الله تعالی فرجه الشریف غافل نگردیدید، هرچند كه مشكرین را خوش نیامد و با بمباران خرافه‌گرایی، تحجر، جمود و غیره، این سرمایه عظیم اعتقادی شما را به مصاف گرفتند.

ه.
دو نكته سبب گردید تا این نامه را بنگارم: یكی شنیدن جمله «من با تحجر مخالفم» در نخستین گفت‌وگوی تلویزیونی حضرت‌عالی پس از پیروزی، و دیگری «اعلان حضور وزرای زن در لیست‌های منتشره» كابینه دهم!

در مورد اول به این نكات اشاره می‌كنم كه امثال این‌جانب از شنیدن جمله مذكور متحیر شدیم. زیرا ما مطمئن هستیم كه شما به سلامت از بیماری روشنفكری عبور كرده‌اید، از این روی، ادبیات‌اتان، از واژگان، تعابیر و جملات تروریستی اصلاح‌طلبی دین‌ستیز پاك و منزه است. اطمینان داریم شما بر این امر واقفید كه این واژه‌ها و تعابیر، از پلیدی‌هایی است كه گفتمان برانداز اصلاح‌طلبی علیه تفكر دینی، رایج كرد و به‌دنبال آن در راستای شریعت‌سوزی آن را گستره داد.

چنین بود كه محمد خاتمی سردمدار نشر این تئوری، با انجام مكرر اعمال حرام، ضدیت خود را با تحجر اعلان داشت؟!

حضرت‌عالی بهتر می‌دانید كه در تخریب گسترده عقاید مذهبی و عدم التزام شما به غرب‌زدگی و بی‌ایمانی و شریعت‌‌سوزی ناشی از آن، كاربرد واژه شوم «تحجر» را علیه شما و دوستدارانتان به عرصه كشانید. در این ویرانگری فرهنگی دینی، علاوه بر اسلام‌ستیزان نشاندار، افرادی چون حسن روحانی، ناطق نوری، هاشمی رفسنجانی و اذنابشان چه تاخت و تازها كه نكردند! با این اطمینان است كه شنیدن جمله مذكور برای ما سؤال‌برانگیز شد. زیرا مطمئناً شما نیك می‌دانید در تفكر شیعی و گفتمان انتظارگرایانه، نه تنها تحجر جایی ندارد، بلكه تاروپود این اندیشه و مسیر سرشار از رشد و پویایی آن دقیقاً در نقطه مقابل غربزدگی ملحدانه‌ای است كه بیماری روشنفكری در وادی آن غرق گردیده است. چنین است كه نتیجه روشنفكری «سنگ‌شدن در برابر اندیشه دینی پویا و كارآمد به ویژه شیعی است، و تسلیم محض به پوچی و ناكجا آباد به اصطلاح ترقی و پیشرفت غرب!»

آقای دكتر احمدی‌نژاد! رئیس‌جمهور محبوبی كه با اراده الهی بی‌نظیرترین آرای كمی و كیفی را در انتخابات دهم كسب نمودید و موجب سرافرازی بیشتر گفتمان اسلام ناب گردیدید و پیروزی باورهای منجی‌گرایانه را با شكست افكار سفیانی و دجالی در لباس‌ها و نام‎های مختلف، از آن خود نمودید، جناب‌عالی با افتخار به پای‌بندی انتظارگرایانه، یقیناً در علائم آخرالزمان خوانده‌اید، كه امام باقر علیه‌السلام فرمودند:
«هیهات! هیهات! فرج ما تحقق نمی‌پذیرد مگر این كه شما [شیعیان] آزمایش شوید! بازهم آزمایش شوید! بازهم آزمایش شوید! تا آنجا كه آلودگی برطرف شود و پاكی بماند. (مهدی موعود. ص 880)»

به نظر می‌رسد اینك شما به‌عنوان یك شیعه منتظر در عرصه قدرت اجرایی كشور، بار دوم آزمایش خود را با تشكیل كابینه دهم آغاز می‌كنید. چه زیباست كه شكوه پایداریتان در عقاید ایمانی، همانند 4‌سال پیش استمرار یابد، اوج بگیرد و بروز و ظهور بیشتری داشته باشد تا برای مرحله سوم آب‌دیده‌تر گردید و ما دوستداران شما و منتظران ظهور بدان سزاوارتر. مرحله سومی كه خدا می‌داند در كدام عرصه‌ها آزمایش خواهید شد.

آقای رئیس‌جمهور! تصور می‌شود شما این مطلب را نیز از زبان مبارك امام صادق علیه‌السلام رئیس مذهب تشیع نیز خوانده‌اید كه «در آخرالزمان زنان بر دولت و سلطنت و هرچیزی كه میل به آن دارند، [احتمالاً مناصب و مدارك و...] غلبه یافته و مسلط می‌گردند. (همان ص 1044)»

به صراحت می‌گویم آنچه می‌آید، نظر به فریاد افراد خاص ندارد و جامعه زنان مسلمان كشور را مبرا از آن می‌داند، زیرا اكثریت زنان ایران اسلامی مانند مردان آن، مفتخرند كه در زمره «منتظران» هستند و نهایت آمال‌اشان آن است كه در صف 50 زنی قرار داشته باشند كه 313 اصحاب خاص مولایشان را كامل می‌كند.

اما در این نوشته بر آنم تا روندی كه یك اندیشه جنسیت‌گرا و فمینیستی را حاكمیت می‌بخشد، اشاره كنیم. اندیشه‌ای كه از ریاست‌جمهوری هاشمی رفسنجانی در قدرت اجرایی خانه كرد و با ایجاد دفتر و دستك به مشاورت رئیس‌جمهور رسید و نهایت آن در گفتار و رفتار فائزه هاشمی و منجلاب اعتقادی فمینیست‌های مرد و زن اصلاح‌طلب بروز و ظهور یافت. هاشمی در حقیقت نخستین بدعت‌گزار این فاجعه بود كه در ادامه راه او، محمد خاتمی زنی دیگر را هم به معاونت برگزید. ثمره آن برای نظام اسلامی و ملت ایران از منظر اقتصادی و سیاسی و فرهنگی چه بود؟!

شما نیز آن راه را ادامه دادید و اینك ضروری است در كارنامه این معاونت تأمل كنید و «ضرورت حضور زن را در این معاونت كه عمر آن به 12‌سال رسیده است، بررسی نمایید.» سزاوار است احمدی‌نژاد با گفتمان منجی‌گرایانه به تصمیمی برسد كه در علائم آخرالزمان از بدعت‌ها دیده می‌‌شود؟ و یا خواسته‌های بدعت‌گزارانه را حاكمیت می‌دهد؟ احمدی‌نژاد با هاشمی و خاتمی متفاوت است و از حیث اعتقاد و عمل، كلاً از جنس آنها نیست. او بنا بر شناخت ملت، یك مسلمان معتقد و شیعه متعبد است و «قدرت» را «فرصتی برای خدمت» می‌داند و این «فرصت»، بستری برای ترویج گفتمان انتظارگرایانه"!

یك نظر این است كه اگر وزرای زن ناتوان باشند، به جامعه زنان آسیب می‌رسد و...
اما این تحلیل و تفسیرها، موجب خوشایند و پسند گروهی است، و این‌جانب بنا نداشته و ندارم، جز براساس عقاید و باورهایم بنویسم و این مسؤولیت و تكلیف را با مسأله دیگر جابه‌جا بنمایم.

آقای رئیس‌جمهور! قطعاً برای تشكیل كابینه با كمبود مردان دارای صلاحیت و توانمندی مواجه نخواهید بود، همچنین زنان دارای قابلیت اجرایی برتر از مردان در اولویت قرار ندارد. این كه در آموزه‌های قرآنی زن و مرد در پیشگاه خداوند فقط براساس تقوا ارزیابی می‌شوند، نشانگر قابلیت رشد و بالندگی فكری و عملی زنان است كه بر مبنای رضایت خداوند می‌توانند حركت كنند. یقیناً معتقدان به اندیشه و آموزه قرآنی، این مسأله را با «مدیریت»، «وزارت» و «ریاست‌جمهوری زنان» تحلیل و تفسیر نمی‌كنند.

نمی‌توان پذیرفت در كابینه احمدی‌نژاد حضور وزیر زن گام نخستی باشد كه در كابینه‌های بعدی اهداف شوم فمینیست و سكولارها را حاكم كند. آیا بحث «ریاست جمهوری زن» كه در هر انتخابات از سوی وابستگان به اندیشه‌های منحرف اوج می‌گیرد و گاه بحث «رهبری زنان»، مسائلی نیست كه بتوان در این تصمیم‌گیری به آن توجه كرد؟

آقای رئیس‌جمهور! ما احمدی‌نژاد را هاشمی و خاتمی نمی‌دانیم. احمدی‌نژاد جنس دیگری است. او كسی نیست كه مانند آنها و مانند نامزدهای شكست‌خورده 2‌دوره انتخابات، از زنان، مردان و جوانان نردبان قدرت بسازد و مانند هاشمی و خاتمی، پس از كسب قدرت پایه‌های نردبان را بر دل و سینه زنان، مردان و جوانان و پیرها فرو كند و خود بر بالای آن در رأی مافیای قدرت و ثروت جای بگیرد!

آقای رئیس‌جمهور! فاطمه رجبی بر این تصور است كه بنا بر عقیده شیعی خود و عهدی كه با خداوند دارد، در راستای سنت معصوم علیهم‌السلام و آموزه‌های آنها، به مقدار بضاعتی كه در این عرصه دارد، گام بر می‌دارد، می‌نویسد، و می‌گوید. از این روی تاكنون ندیده و نشنیده‌ام كه در این سنت معصوم علیه‌السلام، زنانی در مدیریت‌های بالای اجرایی قرار گرفته باشند. هم‌چنین در سیره امام خمینی نیز چنین سابقه‌ای وجود ندارد.

می‌دانم كه این نوشته بیش از گذشته، مرا آماج تخریب و پرخاشگری راست‌های ناراست می‌كند. به ویژه آنان كه قدرت گرفتن زنان را در مسیر اهداف آتی خود، یك برگ برنده برای گفتمان خویش، و یك ضعف و كاستی برای گفتمان اسلام ناب احمدی‌نژاد و بهانه برای تخریب بیشتر او می‌دانند. اما شیعه هستم و موظف به انجام تكلیف!

خداوند شما و دولتتان را مستدام بدارد و هرگونه انحراف و ضعف در تصمیم‌ها و برنامه‌هایتان را به درستی و قوت بدل نماید


منبع:انصارنیوز

روح الهي
دوشنبه 19/5/1388 - 15:50 - 0 تشکر 140705

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

ممنون از اینکه این مطلب رو در انجمن قرار دادین!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 19/5/1388 - 15:54 - 0 تشکر 140707

با سلام

منم از شما تشکر میکنم

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
دوشنبه 19/5/1388 - 16:45 - 0 تشکر 140728

حال به نظر شما چرا این خانم چنین ادبیات شنیع و همراه با گناه ومعصیتی را به کار برده اند.

روح الهي
دوشنبه 19/5/1388 - 18:36 - 0 تشکر 140768

  تعداد مباحث : 8

دوستان در مورد بند "دال " این نامه  چند مطلب بود که می خواستم توضیح بدهم:

1- در تمامی روایاتی که در مورد دجال وجود دراد گفته شده که این فرد یهودی زاده است و از شهر اصفهان از قریه ای به نام یهودیه خروج میکند. در حالیکه آقای میر حسین از بستگان مقام رهبری و همشهری ایشان و از سلاله پاک زهرای رطهر می باشند.

2- خروج دجال از علایم حتمی ظهور است و مقرون به ظهور و قیام حضرت می باشد. به نحوی که پس از 50رو ز توسط حضرت بقیه الله کشته می شود.

3- در مورد علامت های رنگین تنها روایتی که وجود دارد مربوط به قیام سید هاشمی است که از خراسان خارج میشود و از نسل امام حسن مجتبی است که با پرچم های سیاه قیام میکند و لشکرش به لشکر صاحب الزمان می پیوندد.

4-  کتاب شریف بحار از کتب مرجع در بین علمای شیعه نمی باشد . زیرا علامه بزرگوار مجلسی در عصری می زیستند که خطر ورود روایات جعلی در بین احادیث شیعه وجود داشت. بنابراین ایشان تمامی روایات شیعه را اعم از جعلی و غیر جعلی و صحیح و نا صحیح جمع آوری می کنند تا به این ترتیب دایره روایات شیه را ببندند. تا دست دشمنان را کوتاه کنند.

5- بر فرض صحت روایت در درستی مصداق ان باید شک کرد . با توجه به دلایلی که در قبل آورده شد.

روح الهي
سه شنبه 20/5/1388 - 13:18 - 0 تشکر 140965

اتفاقا احمدی نژاد حرف خوبی زد که گفت من متحجر نیستم ولی خانم رجبی انگار اصرار دارند که بگویند که تحجر چیز بدی نیست این که زن نباید در پستی کلیدی قرارداشته باشد و این که دوره آخرالزمان شده است با وجود این که خودشان زن هستند و به رئیس جمهور نیز نامه نگاری می کنند و اگر زنان دیگر نباید در هیچ پستی باشند پس چرا خودشان در همه جا سخن پراکنی و اظهارنظر می کنند؟؟

آیا با این رفتارها به تحجر نمی رسیم ؟ آیا کشور ما مثل کشور عربستان نخواهد شد که زنان را از کارهای اجتماعی دور می کنند ولی همه می دانیم که عربستان کشوری نیست که مورد قبول پیامبر عظیم الشان ما باشد.

راستی اگر به خانم رجبی پیشنهاد پست معاونت رئیس جمهور یا وزارت یک وزارتخانه داده می شد ، نیز با همین حرف ها و استدلال ها این پیشنهاد را رد می کردند؟!!!

بعید می دانم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی