انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 513)
شنبه 17/5/1388 - 12:57 -0 تشکر 139918
نه با با دروغه مگه میشه اصلا

دوستان دیروز حافظیه<شیراز> داشتم  می رفتم تا برم خونمون یه صحنه ی عجیب دیدم  شاید باورش سخت باشه اره سخته خوب یه دختری البته پناه بر خدا با تیپ ....داشت با پسر سربزیر ی  دعوا می کرد البته از توع اکشن منظورم به صورت جدی با پسر مردم دعوای فیزیکی یا همون اکشنی .خوب یه زنی اومد جدا کنه متاسفانه بی خیال شد البته حق داشت چون دختره زن روهم میزد من هم  گفتم پناه بر خدا گذشتم فقط چند تا سوال برام پیش اومد جواب بدین تا شاید...از طریق منطق قبول کرد

شما اگر جای این پسر سربزیر بودید چه کار میکردید شما مثل دختره جبران میکردید البته تقصیر پسره نبود

اطراف طرفین دعوا چه عکس العملی انجام میدادید

چرا در جامعه ی اسلامی دختر در خیابان با پسر درگیری فیزیکی داشته باشد

قابل توجه دوستان اصلا پسر رو نمی شناخت

گمون کنم تیک داشت

حالا این گوی این میدان دوستان تبیانی

 

                             /کجايند ان مردان بي ادعا/

شنبه 17/5/1388 - 16:20 - 0 تشکر 139994

با سلام خدمت yaraliii

یک سوال از محضر شما داشتم ، اینکه اگر بارها شاهد صحنه ای برعکس این صحنه در خیابان و کوی و رهگذر باشیم سوال برایمان پیش نمی آید و اگر هم کسی اعتراضی به جنس ذکور در این موارد داشته باشد جنس ذکور با وقاهت تمام می گوید مال خودمه و اختیارش رو دارم و دیگران را اجازه به دخالت نمی دهد.

ولی اگر موردی را که شما مطرح کرده اید در این تاپیک را ببینیم جای سوال برامون پیش می آید تا جاییکه در یک انجمن عمومی آن را مطرح می کنیم تا دیگران هم از این داستان اطلاع پیدا کنند. نظر من این است که شما وقتی از اصل جریان اطلاعی ندارید نمی توانید در مورد آن قضاوتی به عمل بیاورید چرا که ممکن است آن آقا تا سرحد چنون آن خانم را عصبانی کرده به حدی که آن خانم چنین رفتاری را آن هم در مکان عمومی از خود نشان داده است. به هر حال بارها مواردی را شاهد بوده ام که آقایان، اعصاب و روان خانمها را تحریک کرده اند و پس از عصبانیت آنها سر به زیر شده اند.

من به نوبه ی خود سر به زیری هیچ مردی را نمیپذیرم.

ضمنا شما نسبت این دختر و پسر را نمی دانید و نمی توانید قضاوت نمایید.

به هر حال خشم و عصبانیت برای هر کس و در مکانی ممکن است رخ بدهد چون یک واکنش رفتاری طبیعی است که در وجود تمامی انسانها قرار دارد و فقط بروز آن متفاوت است.

دل دریای من بی تو مرداب است

 

شنبه 17/5/1388 - 23:33 - 0 تشکر 140132

سلام

من با خانم رزگل موافقم 

ببینید اول اینکه شما از رابطه ی این دو اصلا خبر نداشتید . ممکنه اونها خواهر برادر باشن که خواهره مشکل روحی داشته باشه . ممکنه زن و شوهر باشن  که مرده حتما کاری کرده که مستحق چنین رفتاری هست . مطمئن باشین سربه زیری هیچ مرد و نی  دلیل بر بی گناهی اونها  نیست مخصوصا در چنین مواقعی چون من با عین این مطلب روبرو بودم شخصی که شما گمان می کنید در نهایت ارامشه و خوش اخلاق هست اما در حقیقت یه گرگه چه مرد چه زن . در ضمن قطع به یقین این دو با هم از قبل آشنا بودند این رو از نحوه ی رفتار پسر میشه فهمید . اگه اون پسر خوبیه و اون زن همسرش هست اصلا چرا باید چنین زنی می گرفت 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی