انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 428)
جمعه 9/5/1388 - 17:44 -0 تشکر 137457
رابطه ما با مقام معظم رهبری از جنس اعتقادی و پدر پسری است

رییس جمهور در جمع اساتید بسیجی:
دانشگاه و حوزه پرچم دار تحولات در كشور باشند

رییس جمهور اساتید بسیجی را همكاران آرمانی خود دانست و با تأكید بر اینكه ضرورت دارد در افق نگاه خود تجدیدنظر کنیم، اظهار داشت: باید در دانشگاه‌ها سطح انتظار از خودمان را بالا ببریم و انتظار این است که دانشگاه و حوزه پرچمدار تحولات گوناگون در کشور باشند.
دکتر محمود احمدی‌نژاد صبح امروز در آیین یازدهمین هم اندیشی علمی - پژوهشی اساتید کشور گفت: امروز امروز سازمان بسیج اساتید درخت تناوری است که نقطه امید و اتکای انقلاب اسلامی در عرصه‌های علمی، فکری و فناری تبدیل شده است.
رییس جمهور افزود: دانشگاه باید با فرهنگ و اندیشه بسیجی اداره شود و پرچم فرهنگ بسیج به عنوان پرچم عزت، آزادیخواهی و روحیه نشاط باید در دانشگاه برافراشته شود.
دکتر احمدی‌نژاد در ادامه خطاب به اساتید بسیجی با بیان اینکه ضرورت دارد در افق نگاه خود تجدیدنظر کنیم، اظهار داشت: باید در دانشگاه‌ها سطح انتظار از خودمان را بالا ببریم و انتظار این است که دانشگاه و حوزه پرچمدار تحولات گوناگون در کشور باشند.

رابطه ما با مقام معظم رهبری از جنس اعتقادی و پدر پسری است
دكتر احمدی نژاد در ادامه اظهار داشت: در روزهای اخیر عده ای با خیال خام خود به تکاپو افتادند تا رابطه دولت و رهبر عزیز انقلاب را خدشه‌دار جلوه دهند و با جار و جنجال، جدایی و فاصله بین دولت و رهبری را القاء کنند در حالی که آنان نمی‌دانند که نوع رابطه ما با مقام معظم رهبری فراتر از قالب‌های سیاسی و اداری است و از جنس محبت ، اعتقادی و پدر پسری است.
وی تصریح کرد: وارد شدن بدخواهان در چنین عرصه ای و القاء چنین شبهاتی حرکتی بی‌نتیجه است و آنها قطعا چنین آرزویی را به گور خواهند برد و این راه به روی شیاطین بسته است.
دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حقیقت پویا و جریان پیوسته تاریخی است، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی در ایران یک جهش بلند در راستای تداوم مسیر حرکت توحیدی بشریت است.
وی با اشاره به اینکه انتخابات در اندیشه ولایی با نظام لیبرال-دمکراسی کاملاً‌ متفاوت است، تصریح کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران حركت مستمر در مسیر تعالی و پیشرفت و آرمان خواهی ملت است .
رییس‌جمهور با بیان اینکه در نظام لیبرال دمکراسی مردم فرصت ظهور و نقش‌آفرینی ندارند تصریح کرد: در انقلاب اسلامی ایران‌ اولین چیزی که در انتخابات متجلی می‌شود فرصت نقش‌آفرینی و انتخاب کاملاً‌ آزادانه مردم است و انتخابات اخیر مبانی دموكراسی لیبرال را در تئوری و عمل زیر سوال برد.
دکتر احمدی‌نژاد خاطر نشان کرد: انتخابات اخیر ریاست جمهوری استیلای، ثروت ، حزب و رسانه را بعنوان ابزار نظام سلطه در هم شكست و الگوی جدیدی را در برابر بشریت ارائه داد.از این رو غربی‌ها از این موضوع به شدت ناراحت و عصبانی هستند.
وی افزود: ملت ایران در این انتخابات به رغم تلاش بدخواهان مهر تأیید آگاهانه و مستحکمی را به پای انقلاب و اندیشه ولایی زدند.
رییس‌جمهور با اشاره به تلاش دشمنان برای مخدوش کردن اقتداری که در ایران به واسطه انتخابات اخیر ایجاد شده است، تصریح کرد: مطمئن هستم انقلاب ریشه‌دارتر از آن است که با چنین بادهایی بلرزد و به فضل الهی همه جار و جنجال‌ها را به زباله‌دان تاریخ خواهد انداخت.

 

عدالت ، روح حاكم بر فعالیت های دولت است

رییس‌جمهور عدالت را روح حاکم بر فعالیت های دولت دانست و تاکید کرد: عدالت نقطه آغاز به سمت کمال است به هر میزانی که به سمت عدالت حرکت می کنیم شکوفایی ها اتفاق خواهد افتاد و باید به نقطه ای برسیم که هیچ کس در ایران احساس نکند که فرصتی از او دریغ شده است. باید همه احساس کنند که شهروند درجه یك هستند.
دکتر احمدی‌نژاد افزود: از سوی دیگر باید به نقطه ای برسیم که هیچ کس خیال نکند بالاتر از دیگران است و حق فراتر از قانون برای خود قائل باشد. باید به جایی برسیم که کسی گروه و دسته خود را مالک کشور نداند و برای خود حق انحصاری و امتیاز ویژه قائل نباشند.
وی افزود: عدالت روحیه امید را در ملت ایران زنده می کند گر چه کار سخت و نبرد گسترده و همه جانبه‌ای است اما شدنی است.
رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه نظام و دولت اسلامی باید پرچمدار اسلام باشد،گفت: عدالت، محور همه برنامه ریزی ها و تصمیمات دولت است و این دولت تا آخر محکم پای اجرای عدالت ایستاده است.
دکتر احمدی‌نژاد با بیان این دولت در دوره جدید باید به دنبال ایجاد تحولات اجتماعی باشد، خاطر نشان کرد: در نظام اسلامی همه باید احساس امنیت و آرامش کنند و هیچ‌کس نباید احساس کند که کرامت او مخدوش شده است و از این رو جامعه اسلامی باید سرشار از نشاط، شادابی، سرزندگی و امید باشد
رییس جمهور همچنین در سفر به استان خراسان رضوی ،شب گذشته در همایش استانداران سراسر كشور شركت كرد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
جمعه 9/5/1388 - 17:56 - 0 تشکر 137460

به نام خدا

سلام ودرود

ممل عزیز ممنون از گذاشتن این خبر ؛بله برخی فکرهای شیطانی داشتند که خداروشکر رفع شد اینها خیال میکنند احمدی نژاد .... است که رهبر را به رسمیت نشناسد

خدا از تو سپاسگزارم که این فتنه را نیز دفع کردی

جمعه 9/5/1388 - 18:9 - 0 تشکر 137465

بسم الله

خب الحمد لله که تموم شد.

واقعاً در این مدت جناب بوفون خیلی فعالیت داشتن که حق کسی ضایع نشه

از جناب ممل خان هم برای مطلبشون ممنونیم

جمعه 9/5/1388 - 18:26 - 0 تشکر 137473

سلام به همه ولایت مداران عالم

امروز آیت الله جنتی هم ازایشون حمایت کرد و مشت محکمی به فریبخوردگان داخلی وخارجی زد                                  مهم این نیست که دریا باشیم یا چند قطره مهم اینه که زلال باشیم

جمعه 9/5/1388 - 18:31 - 0 تشکر 137476

به نام خدا

سلام

خواهش میکنم صدرای عزیز من اصلا موندم توی این انجمن که به دست نااهلان نیفته تا هر چه میخواهند در مورد رهبر و آقای احمدی نژاد بزنند

دکتر توی این جلسه گفته دشمنان دولت ورهبر ارزوی برهم خوردن رابطه ایشون با رهبر را به گور میبرند

جمعه 9/5/1388 - 18:47 - 0 تشکر 137485

بسم الله

« دکتر توی این جلسه گفته دشمنان دولت ورهبر ارزوی برهم خوردن رابطه ایشون با رهبر را به گور میبرند »

ان شاء الله که همینطوره

موفق باشید

جمعه 9/5/1388 - 18:56 - 0 تشکر 137492

به نام خدا

سلام

همینطوره 100درصد چون خودم صحبتهاشونو تو اخبار گوش دادم

جمعه 9/5/1388 - 22:40 - 0 تشکر 137563

به نام خدا

سلام بر اهل سلام

من هم به نوبه خودم از جناب ممل و بوفون تشکر می کنم

به خاطر فعالیت هاشون در این زمینه و اطلاع رسونی مفیدشون.

پایدار باشید....

خدایا هرگز نگویمت دستم بگیر،

 

                          سال‌هاست گرفته‌ای، 

                                                        مبادا رها كنی...

 

يکشنبه 11/5/1388 - 4:39 - 0 تشکر 137897

با سلام

ممنون از ممل عزیز

منم یه گوشه از این سخنرانی رو قرار میدم

این کلیپ به صورت 3gp هست ، پس زیاد کیفیت نداره اما برای موبایل خوبه 

برای دانلود روی جمله زیر کلیک کنید

رابطه ما با مقام معظم رهبری از جنس اعتقادی و پدر پسری است 

منبع

امام زمان (عج) : اگر شیعیان ما به عهد و پیمانی که با ما بسته اند وفادار بودند فرج من به تاخیر نمی افتاد.   

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی