انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 433)
سه شنبه 6/5/1388 - 20:46 -0 تشکر 136591
* آقای هاشمی شاهرودی! جانیان را معرّفی و مجازات کن *

جناب آقای شاهرودی(دامت برکاته)

ریاست محترم قوه قضائیه!

با اهدای سلام و آرزوی توفیق برای جنابعالی،اخبار متواتر حکایت از آن دارد که نوع برخورد با برخی بازداشت شدگان اخیر بر خلاف موازین اسلامی و توأم با فشارهای روحی و جسمی بوده و گاهی به مرگ فرد بازداشت شده منتهی شده است که آخرین آنها مرگ جانگداز مرحوم محسن روح الأمینی فرزند آقای دکتر روح الأمینی رئیس محترم انستیتو پاستور بود که دل همه انسان های شریف و دوستداران انقلاب اسلامی را به درد آورد.

این جرم ها که به وسیله ی افراد مشکوکی که در مسلمانی آنها تردید است انجام می شود و باعث می گردد که زحمات برادران خدوم نیروی انتظامی و بسیج و سپاه برباد برود،نباید بدون مجازات باقی بماند.خصوصاً که این افراد طبق قانون،ضابطان قوه قضائیه محسوب می شوند.

این مجازات ها موجب تقویت نظام جمهوری اسلامی است.باید فرد مجرم با همان عنوان سازمانی اش به مردم معرّفی و مجازات شود.به نظر می رسد که جنابعالی  به عنوان مدعی العموم حسّاسیت لازم را نسبت به مبارزه با این ظلم ها و دفاع از حقوق مظلومان ندارید،و إلا کار به اینجا نمی رسید!

اگر از ابتدا در مقابل تخلّفات مسئولان و وابستگان آنها مسامحه نمی کردید و همه ی اتهامات و شایعات،شفّاف؛و حق از باطل جدا می شد،فضایی برای مناظره ی کذایی  احمدی نژاد،موسوی و به دنبال آن این فتنه پدید نمی آمد.همچنانکه اگر دادگاه بررسی اتّهامات مطروحه  در گزارش تحقیق و تفحّص مجلس هفتم از قوه قضائیه را تشکیل می دادید و خصوصاً به اتّهامات متّهم ردیف اوّل آن،رسیدگی و قوه قضائیه را اصلاح و تقویت می کردید،اکنون این قوّه در مقابل قتل ناجوانمردانه جوان رشیدی مانند محسن روح الأمینی سکوت نمی کرد.

هنوز دیر نشده است،به عنوان اوّلین گام قاتل عمدی یا سهوی او رابه جامعه معرّفی و مجازات کنید تا تسلّی خاطری برای خانواده ی او و همه ی ملّت ایران و عبرتی برای جانیانی که خود را بازجو نامیده اند گردد.

با تقدیم احترام

علی مطهّری

 

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

چهارشنبه 7/5/1388 - 18:15 - 0 تشکر 136853

باز هم هزاران آفرین و صدها رحمت بر پسر خلف شهید مطهّری!

بقیه که فقط نشستند و شنیدند و سکوت کردند و اگر خیلی ناراحت شدند،تسلیتی گفتند و گذشتند!

خدایا! ما را از فتنه های آخرالزّمان مصون بدار و در امر ظهور مولایت امام زمان(عج) تعجیل فرما!

آمین یا ربّ العالمین!

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی