• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 1862)
سه شنبه 6/6/1386 - 11:33 -0 تشکر 13331
رابطه شیرینی مورد علاقه شما و شخصیتتان!

 

            *شيريني مورد علاقه تان از شخصيت شما مي گويند*

نوع شيريني که شما دوست داريد راز ها و حقايق بسيار دقيق و ظريف شخصيت شما را آشکار مي سازد.

کارول بلوم متخصص در اين زمينه و نويسنده کتاب "شيريني ها و شخصيت ها" معتقد است از آنجا که اين شيرينيها از خيلي قبل درست شده اند ريشه در دوران بچگي ما دارند و به همين خاطر براي بيشتر ما شيرينيها يادآور خاطرات خوب و احساساتي زيبا هستند و علت دوست داشتن يک شيريني خاص فقط دلايل شخصي دارد.

بنابراين شيريني مورد علاقه خود را انتخاب کنيد تا راز شخصيت شما را آشکار سازد.

 

 

*بيسکويتهاي کاکائويي کرم دار را مي پسنديدشما سرشار از الهامات و تفکرات تازه هستيد. بهترين طريقي که دوست داريد شيريني مورد علاقه خود را بخوريد کدام است؟ آن را به دو قسمت تقسيم کنيد؟ کرم آنرا جدا کنيد و بخوريد؟ آن را در ليوان شير خيس کرده بخوريد؟ به هر روشي که بيسکويتهاي کاکائويي مورد علاقه تان را نوش جان مي کنيد از آن لذت خواهيد برد. اين شيرينيها بيش از اينکه به خاطر مزه خوبشان معروف باشند به خاطر تفکرات نويني که شما پيرو آن هستيد و از آن لذت مي بريد معروفند. "بلوم" اعتقاد دارد : چنانچه شما عاشق اين بيسکويتها هستيد يک هنرمند با تصورات جالب مي باشيد که اين تصورات و ذهنيات لحظه اي شما را ترک نمي کنند شما مسلما بارها و بارها از طرف دوستان تشويق مي شويد و مورد توجه قرار مي گيريد. شما مي توانيد ايده هاي خوب خود را فروخته و ثروتمند شويد امتحان کنيد حتما موفق مي شويد.* شيريني هاي ساده بيسکويتي يا ويفري

شما فردي با آگاهي و بينش بسيار و با فراست هستيد. هر چند که اين شيرينيهاي کره اي سنتي، خيلي مدرن و شيک نيستند اما مزه خوب و عالي آنها مي تواند روح زندگي را در شما بيدار کند. "بلوم" معتقد است از آنجايي که شما مي توانيد اين چيزها را در اين شيرينيها ببينيد ميتوانيد اين نکات را در ديگران نيز به همين خوبي ببينيد.

شما قدرتي منحصر به فرد در ديدن و ادراک آن قسمتي از يک شيي يا فرد داريد که ديگران قادر به ديدن آن نيستند. اين امر از شما يک قاضي ويژه شناخت شخصيت مي سازد يک فرد باهوش و تيزبين و خريدار سختگير و جدي شخصي که نمي توان به او دروغ گفت.* شيريني هاي کشمشي و گردويي با طعم دارچين

شما يک ماجراجوي واقعي هستيد. افرادي که عاشق مزه ها و طعمهاي نامعمول و در عين حال خوب هستند هيچگاه از امتحان کردن يک مزه خاص نمي هراسند و شايد به همين خاطر تن به ريسکهاي واقعي در زندگي مي دهند کودکان عاشق شما هستند چرا که شما هميشه در صدر جدول براي انجام يک کار خطرناک هستيد و بزرگسالان هم شما را دوست دارند زيرا زمانيکه با شما هستند آنها را زير باراني از خاطرات ماجراجويي و رفتارهاي منحصر به فرد قرار مي دهيد که باعث به وجود آمدن احساس عالي در آنها مي شود.* شيريني هاي خانگي با طعم کاکائو، نارگيل،...

شما بسيار مهربان رئوف و گاهي ساده دل هستيد. اين شيريني هاي ساده و در عين حال خوشمزه شما را به ياد روزهاي خوب گذشته مي اندازد و به خاطر همين است که شما عاشق آن هستيد شما به ياد گذشته ها بسيار دلتنگ مي شويد و هر لحظه از خاطرات خود را در حد توان ثبت مي کنيد ارزش هر لحظه گذشته براي شما برابر با يک موفقيت کاري است از آلبوم عکس تا نخستين نقاشي شما تاريخچه يک فاميل را با خود به يدک مي کشيد. آيا در گذشته خود گرفتار شده ايد؟ به هيچ وجه شما با تمام توان و انرژي خود در حال زندگي مي کنيد و در هر لحظه در حال بازسازي خاطرات گذشته و يا ساختن خاظراتي نوين با دوستان و آشنايان خود هستيد.* شيريني هاي مربايي(انجير، آلبالو،...)شما مصمم و با اراده هستيد. افرادي که عاشق اين نوع شيريني هستندبسيار تمايل دارند بزرگسالاني مسوول و مسووليت پذير باشند يک مدير استثنايي که به خانه نرسيده صورتحسابها و نامه ها را رسيدگي مي کند . آماده شدن براي آينده و حوادث غير منتظره تمام تلاش و انرژي شما را مي گيرد اما فراموش نکنيد در ازاي کار سختي که انجام مي دهيد سرمايه لازم را نيز براي زندگي آينده خود پس انداز کنيد تلاش شما بايد نتيجه مثبتي داشته باشد و بهترين راه انعکاس آن در زندگي فرزندانتان مي باشد . مزه شيرين اين شيريني هميشه روياي شيرين يک زندگي راحت را براي شما تداعي مي کند .

 چطور بود؟به نظر من که جالب بود.

شاد باشید

-----------------------------------------------------------------

"یاد خدا آرامبخش قلبهاست"

مدیریت انجمن روانشناسی

anjoman.ravanshenasi@tebyan.org

----------------------------------------------------------------

چهارشنبه 7/6/1386 - 0:57 - 0 تشکر 13369

سلام

جالب بود، اما کامل نبود.

تکلیف خیلی شیرینی ها معلوم نشد؛ مثلا دونات، دانمارکی، ...

اگه توضیح بیشتری دارید بفرمایید.

ممنونم.

گویای خاموش

 

بخشيدن يعني آزاد کردن يک زنداني...

و کشف اين که آن زنداني خودت هستي!

 

چهارشنبه 7/6/1386 - 13:32 - 0 تشکر 13396

خوب بود ولی کامل نبود

چهارشنبه 7/6/1386 - 19:13 - 0 تشکر 13403

سلام نگين جان

مثل هميشه خوب و مفيد بود .

من از بين اين شيريني‌هايي كه گفتي از شيريني هاي کشمشي و گردويي با طعم دارچين !!! خوشم مياد كه توضيحاتي كه دادي واقعاً با شخصيت من هماهنگي داشت .

اميدوارم اين انجمن روانشناسي هم مثل انجمن روانشناسي برسا فعال باشه !

موفق و سربلند باشي

 

چهارشنبه 7/6/1386 - 22:37 - 0 تشکر 13416

سلام

نگين جون واقعا قشنگ بود.ميدوني من چه نوع شيريني دوست دارم؟

از اين نارنجك هاي پر از خامه

ممنونم دستت درد نكنه

دوشنبه 12/6/1386 - 9:17 - 0 تشکر 13616

شیرینیهای خامه دار و کاکائویی

دوشنبه 12/6/1386 - 16:46 - 0 تشکر 13638

سلام نگين جون خوبي؟؟؟ ببين عزيزم من شيريني بالشي رو دوست دارم .راستي موضوعت هميشه از همه بهتر وبالا تره اين رو مي دونستي؟

پنج شنبه 15/6/1386 - 12:51 - 0 تشکر 13744

سلام واقعا زیبا بود . خانم نگین 22 من بیسکوییت کاکائویی با کرم رو انتخاب کردم یعنی بین این شرینی های بد مزه همون از همه خوشمزه تره مخصوصا کاکائو روش مخصوصا از وسط دو نصفش کنی بگیری لیسش بزنی بعدش بیسکوییتشو بخوری . وایییییییییی چه قدر منو یاد دوران بچگیم انداختید . راستی دانمارکی پس چی . رولت . خیلی شیرینی داریم من که از شیرینی نمیگذرم مگر اینکه تو بد شرایطی باشم .

پنج شنبه 15/6/1386 - 13:36 - 0 تشکر 13745

سلام بر اهل صلح دوستی انسانیت

چقدر جالب اصلا فکرشو نمی کردم که اینجوری باشه

ممنونم نگین خانم

و آما من کیک خامه ای خوشم میاد و البته شیرینی هایی که همچینی چربن

و از شیرینی هایی که خشکن اصلا خوشم نمیاد شیرینی باید تر باشه

ولی خداییش خیلی باحال بود بازم ممنونم

-----

مراقب خودتون باشید

چیزهایی نصیب ما می‌شود که آن‌ها را باور داریم.

ای کاش یاد بگیریم، که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالا بگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ‌دنده‌های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

عمر دست خداست، پراید فقط وسیلس 

 

چهارشنبه 28/6/1386 - 10:1 - 0 تشکر 14275

سلام

نگین عزیزم ممنوون مثل همیشه عالی بوود و تعجب برانگیز!!!

البته شیرینیه مورد علاقه ی من این بین نبوود اما از این شیرینیا که گفته شد اولین مدلش یعنی هموون بیسکوویتهای کرم دار رو ترجیح میدم.

تا بعد...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.