انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 1564)
يکشنبه 21/4/1388 - 11:24 -0 تشکر 131732
-:- پایان شیرین مسابقه فوتبال تبیان -:-

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

وقتی این مسابقه رو یکی از دوستان پیشنهاد داد، من خواستم داور بشم دیگر دوستان هم قبول کردن من داور باشم و بی طرف قضاوت کنم، سعی کردم قوانین رو تغییر بدم تا هیجان مسابقه زیاد بشه، هربار که دوستان چیزی رو پیشنهاد میدادن سریع قانون رو تغییر میدادم تا قوانین مورد تائید اکثریت باشه ولی همیشه اقلیتی بودن که اعتراض داشتن به نظر این اکثریت.
هدف از این بازی این بود که اتفاقات تلخ اخیری که افتاده بود فراموش بشه و بچه ها برای لحظات کوتاهی هم شده لبخندی بزنن و شاد بشن، و تقریبا به این هدف رسیده بودیم.
اولای مسابقه خیلی خوب پیشرفت همه میومدن حتی کاربران ممیزی که اصلا تو انجمن نبودن، میومدن و دوست داشتن تو این مسابقه شرکت کنن ولی کمی که گذشت عده ای فراموش کردن خدف از مسابقه دادن چیه و سعی کردن هرجور شده برنده مسابقه باشن حتی با تقلب!
در صورتی که برد و باخت اصلا مهم نبود و هدف ما اتحاد بین کاربران بود، برای همین خیلی روی این تاکید داشتم که تقلب نکنین و اخلاق مدار باشنی ولی این مشکل به حدی این تقلب ها زیاد شد که یه روز که من خونه نبودم و مسافرت بودم، شب برگشتم دیدم چقدر تقلب شده فقط برای برد و باخت تو یه مسابقه!
بازم این چیزا مهم نبود ولی دیروز دیگه اتفاقی افتاد که اصلا قابل بخشش نبود و به خاطر این اتفاقات خودم خواستم مسابقه رو تموم کنم.
برای همین ترجیحا مسابقه رو همین جا تموم میکنم تا بیشتر بی احترامی در انجمن نداشته باشیم و حرمت ها شکسته نشه، و به خاطر یه مسابقه معمولی که صرفا برای شاد شدن کاربران بود، نشه عاملی برای توهین و تخریب بهم دیگه.
برای اینکه تجربه تلخ مسابقه قبلی هم پیش نیاد و احترام بین کاربران از بین نره مسابقه رو همینجا تموم میکنم.
از تمام دوستانی که اومدن و تو این مسابقه شرکت کردن تشکر میکنم، چه اونایی که از بچه های انجمنی بودن، چه اون دوستانی که تازه وارد انجمن شدن و چه دوستان خودم که ازشون درخواست کردم در مسابقه باشن.
از اینکه مسابقه پایان تلخی داشت از همه دوستان معذرت میخوام، امیدوارم در آینده شاهد چنین مواردی نباشیم، هرچند تا زمانی که هدف برای بعضی از دوستان فقط برد و باخت باشه، همیشه این مشکلات هست، عین مسابقه قبلی.
از مدیرت انجمن هم میخوام تاپیک های مربوط به مسابقه رو مختومه کنن.
بازم از تمامی دوستان معذرت میخوام و همه رو به خدا میسپارم...
داور مسابقه فوتبال Mamal92
سربلند و پیروز باشین...

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
يکشنبه 21/4/1388 - 11:33 - 0 تشکر 131735

به نام خدا

دوستان سلام

مسابقه ای كه ابتدا حسین نوشته بود به نظرم ادامه پیدا می كرد از این بهتر بود. و اخرش هم میشد خنده بازار و به هدف اصلیش میرسید.

وقتی برای یه مسابقه به این كلیت قوانینی نوشته بشهبا ماده و تبصره كارت زرد وقرمز و غیره و جلو هر حركتی سنگ اندازی بشه خود به خود جدی گرفتهمیشه و از یه مسابقهطنز به یه مسابقه واقعی و شاید حیثیتی تبدیل میشه. كه نتیجه ش هم میشه همین!

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
يکشنبه 21/4/1388 - 11:48 - 0 تشکر 131737

به نام خدا سلام

همش تقلب بود حتی از جانب ...

چرا نباید شوت بازیکن تیم ما تایید بشه و اگه حواسمون نباشه حقمون پایمال خواهد شد

واقعا متاسفم 

شاد باشین

يکشنبه 21/4/1388 - 11:57 - 0 تشکر 131741

با سلام

خودمم میدونم چقدر تقلب شد دیگه هم از طرف ما که خیلی بیشتر بوده با این حال ممل خیلی ممنون که این مسابقه رو داوری کردی.

جناب سعیدان

جنبه چیز خوبیه نگید تقصیر ممل بود این نظرات نظر اکثریت بود اگه کسی مخالف بود همون اول میگفت ولی همه موافق بودند حالا که حسین ناراحت شد دلیل بر این نمیشه مسابقه از یک روز ادامه دار نشه تازه بعد اینکه ادامه دار شد جذابیت پیدا کرد و همچنین با هنر های دوستان آشنا شدیم منظور همون طراحی ها و کلیپ ها بود که تو مسابقات و کری خونی ها بود ولی کم کم دیگه بحث از کنترل داشت خارج میشد!

یه موضوع رو متذکر بشم حسین جان خودشم موافقت کرده بود تا این بازی تا آخر ماه تموم بشه من با همشون حرف زدم میدونم دردشون چی بود حسینم متقائد کردم که این بازی اگه روال مصالحت آمیز رو پیش بگیره مشکل پیش نمیاد.

من خودم خیلی اشتباه کردم از همه میخوام ببخشند منو چرا ما اینطوری هستیم؟ چرا اشتباهمون رو قبول نمیکنیم و میخوایم همه چیز رو گردن اون یکی طرف بندازیم سعید گرامی یکم منصفانه قضاوت کنید هم شما رفیق منید و هم ممل جان ولی انصاف این نیست که همه چیز رو گردن طرف مقابل انداخت ما هم اشتباهاتی داشتیم من شرمنده ام و خجالت میکشم اگه بخوام این مطالب رو بگم از همه دوستانم بابت این همه اشتباهات پوزش می طلبم و امیدوارم همتون خوش و خرم باشید.

برای من یه چی مشخص شد که اگه میخوایم مسابقه ای برگزار کنیم بهتره گروهی نباشه لااقل اگه هست بین دختر پسرا نباشه چون هر وقت که برگزار شد تجربه ثابت کرد یه جنجالی به بار آورد شاید ظرفیت ها به اون حد نرسیده معنی واقعی مسابقات طنز رو بفهمیم منظورم با خودمه کسی دل گیر نشه!

اگه ظرفیت و جنبه و انصاف رو تو مسابقات رعایت کنیم این مشکلات پی نمیاد در هر صورت باز از همه معذرت میخوام در مورد این موضوع که باعث جنجال و درگیری شد.

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
يکشنبه 21/4/1388 - 12:18 - 0 تشکر 131750

با سلام

ممل جان چرا اینطوری نوشتی؟

ادم دلش میگیره

اگه از حرفای من ناراحت شدی شرمنده

من فقط قصد داشتم مشکلات مسابقه رو بگم تا برای مسابقات بعدی این مشکل رفع بشه ، همین

امیدوارم مسابقات بعدی با مدیریت و قوانین بهتری اداره بشه

باز هم میگم اگه ناراحت شدی شرمنده ، ببخشید

حالا یکی پاس بده به من تا گل بزنم 

امام زمان (عج) : اگر شیعیان ما به عهد و پیمانی که با ما بسته اند وفادار بودند فرج من به تاخیر نمی افتاد.   

يکشنبه 21/4/1388 - 12:25 - 0 تشکر 131756

سلام

اول از همه عذرخواهی میکنم بابت سوء تفاهمی که پیش اومده، فکر میکنم به جای اینکه جناب داور رو متهم کنید بابت اون قانون ، باید انگشت اتهامتون رو به سمت من بگیرید. شاید من نباید اونو می نوشتم. چون خیلی صبر کردیم و آقایون نیومدن من با داور تماس گرفتم و ازشون استعلام کردم که در اینگونه موارد باید چیکار کرد؟ بهشون گفتم شاید پسرها نخوان تا چند ساعت دیگه هم بیان و شاید هم  ممیزی هاشون اومدن و پاسخ ثبت کردن ولی ما نمی بینیم پس ما چکار کنیم؟ چون بچه های ما هیچ کس نیومده بود و چند نفری که آن بودن، عجله داشتن ومیخواستن برن. فلذا جناب داور گفتن که اشکالی نداره شما بازی رو ادامه بدین و به همه هم اطلاع بدین که ما برقمون قطع هست و من دسترسی ندارم و این موضوع روهم اطلاع رسانی کنید.

خب منم همین کارو کردم . وقتی بازی رو ادامه دادیم فکر میکردم که اینم یه تاکتیک از جانب آقایونه. یعنی در خلال اون یک ساعت پسرهای ممیزی اومدن و پست زدن ولی چون ما نمیدیدیم پس شوتی هم نمیزدیم و اینطوری پسرا جلو میافتادن. واقعاً من همین فکرو میکردم و هیچ فکر دیگه ای به ذهنم خطور نکرده بود. به این علت که میدونستم هریک ساعت تأخیر اخطار داره و پسرها همچین ریسکی نمیکنن.

بهرحال اگه بابت این مسئله سوء تفاهمی پیش اومده من از حضور همه دوستان معذرت خواهی میکنم.

اما درمورد تقلب، خانمها هم خیلی شاکی هستن .. همونطور که خیلی از خانمها و داور محترم و کادر مدیریتی انجمن درجریان هستن.. دیشب خیلی از پاسهای منجر به گل بچه های تیم ما تأیید نشده بود و هنوز درحالت جدید باقی مونده بود درحالیکه پاسخهایی که قبل و بعداز اون ثبت شده بودن (توسط ممیزیا)  تأیید شده بود. این مسئله به هیچ وجه قابل توجیه نیست علی الخصوص برای بنده و جناب سعیدان و جناب ممل92 که همه ازکادرمدیریتی انجمنها هستیم و به خوبی با سازو کار پانل مدیریتی آشناییم.

جناب سعیدان ! ما درحالی بازی رو شروع کردیم که به قول جناب محرم پور فقط قصدمون جذب کاربرهایی که اصلاً نمیومدن و یا کم میومدن و همچنین ایجاد یک جو بانشاط در انجمن بود.

وگرنه همونطور که قبلاً هم گفته بودم اینجا هیچ شباهتی به زمین فوتبال و مسابقه رسمی نداشت . فقط یه بازی سرگرم کننده بود برای بچه ها.

برد و باخت هم مثل خود بازی مجازیه و نه به تیم برنده جام قهرمانی میدن و نه تیم بازنده به دسته دو و یا سه سقوط میکنه.

درهرصورت حتی اگر جناب محرم پور هم اعلام نمیکردن، باتوجه به تقلبی که دیروز به شکل خیلی ناخوشایندی در جریان مسابقه مشاهده شد ، تیم سایه مرگ بعداز شوت اول امروز قصد ادامه مسابقه رو نداشت .

موفق و مؤید باشید.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

يکشنبه 21/4/1388 - 12:30 - 0 تشکر 131759

به نام خدا

دوستان سلام

مسابقه بین خانمها و اقایون هر چی که باشه اخر عاقبت خوشی نداره

من از قدیم الایام یکی از منتقدان اینجور کوری خونی و مسابقه و ثبت مباحث هرچند طنز برای زیر سوال بردن جنیست و شخصیت طرف مقابل بودم ولی متاسفانه مدتی بسیارشدید وارد این  مدل بحث ها شدم.

کسی منکر تقلب نیست.

اما سو تفاهمات از جایی شروع میشه که در قبال تقلبهای طرفین به یک شکل قضاوت نشه و فقط یک طرف مورد غضب قانون قرار بگیره که این واقعا پذیرفتنش سخته.

اما حامد جان

کسی میاد درس ادب و احترام رو میده که خودش ادب و احترام رو سرلوحه رفتارش قرار بده

دیگه توضیح اضافه نمیدم.

دیگه هم تو مباحث و مسابقات دوطرفه بین خانمها و اقایون شرکت نمی کنم.

موق باشید

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
يکشنبه 21/4/1388 - 12:31 - 0 تشکر 131760

با سلام

جناب آرسو

همش تقلب بود حتی از جانب ...

خب یکسر بگید از جانب جانشین انجمن دیگه چرا میترسید ولی باید هر طرف عیب خودشونم ببینه!

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
يکشنبه 21/4/1388 - 12:42 - 0 تشکر 131766

به نام خدا سلام

من اگه می ترسیدم اون یه جمله رو هم نمی گفتم . وقتی یکی تاسف داره اون جوری می نویسه یا میگه . خودتون یه بار امتحان کنید

خودتون منصفانه قضاوت کنید ما تقلب کردیم ؟ یا اگه هم وجود داشته باشه با تقلب های شما قابل قیاسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

يکشنبه 21/4/1388 - 12:46 - 0 تشکر 131769

اجازه بدهید در پایان یك موضوع را برای همه مشخص كنم و آن اینكه:

اصلا این كار درستی نیست كه تقصیرها را گردن دیگری بیندازیم، مخصوصا گردن كادر مدیریتی انجمن طنز چون خود جناب ممل در جریان هستند كه من به خاطر اینكه این سوء تفاهم ها پیش نیاید اصلا قصد شركت در این مسابقه را نداشتم و به درخواست ایشان وارد این مسابقه شدم و آن هم یك پست بیشتر نزدم. هیچ وقت شب ها ممیزی ها را تایید نمی كردم اما به خاطر این مسابقه همواره تا راس ساعت ده تمامی ممیزی ها را تایید كردم. در مواقع دیگر حتما نام كاربری فرد ممیزی را بررسی می كردم تا ببینم كی این پاسخ را داده است اما در این مدت به دلیل اینكه تبعیضی وجود نداشته باشد اصلا به نام كاربری ها توجه نمی كردم.

" اما درمورد تقلب، خانمها هم خیلی شاکی هستن .. همونطور که خیلی از خانمها و داور محترم و کادر مدیریتی انجمن درجریان هستن.. دیشب خیلی از پاسهای منجر به گل بچه های تیم ما تأیید نشده بود و هنوز درحالت جدید باقی مونده بود درحالیکه پاسخهایی که قبل و بعداز اون ثبت شده بودن (توسط ممیزیا)  تأیید شده بود. این مسئله به هیچ وجه قابل توجیه نیست علی الخصوص برای بنده و جناب سعیدان و جناب ممل92 که همه ازکادرمدیریتی انجمنها هستیم و به خوبی با سازو کار پانل مدیریتی آشناییم.  "

خواستم بگویم اگر اعتراضی دارید كلی نگویید لطفا مثال بیاورید اما اگر منظورتان پاسخ های sardar_darya می باشد باید تقصیر را خودتون گردن بگیرید چون ایشان مطالب را به فینگلیش می نوشتند و فینگلیش نوشتن هم بر خلاف اساسنامه انجمن می باشد ضمن اینكه روز قبل هم به ایشان تذكر داده بودم. بهتر بود قبل از اینكه ایشان را وارد بازی كنید قوانین انجمن را به ایشان می گفتید. به هر حال من منتظر مثال های شما می مانم.

در پایان اصلا توقع نداشتم همه تقصیرها را گردن من بیندازید، منی كه از اول مخالف این مسابقه بودم به دلیل اینكه این مسابقه انجمن را از نظر كمی فعال می كرد اما از نظر كیفی انجمن را از قبلش هم فقیرتر می كرد و فقط به خاطر استقبال دوستان این مسابقه را پذیرفتم.

در پایان هم این نكته را ذكر كنم كه از این بعد هر مسابقه ای كه قرار باشد برگزار شود باید به تایید كادر مدیریتی انجمن طنز برسد و داور آن نیز كادر مدیریتی انجمن می باشد.

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

يکشنبه 21/4/1388 - 12:56 - 0 تشکر 131776

سلام

جناب گنجینه ، من نمیخوام تقصیرهارو به گردن شما بندازم و واقعاً هم متعجب هستم که چطور این مسئله پیش اومده.

اما دیشب پاسخ جودی ابوت در ساعت 17 و 43 دقیقه و پاسخ ویزور درساعت 17 و 45 دقیقه تأیید نشده بود و فقط پستی که من زده بودم موجود بود. این فقط یه نمونه هستش.

شما میتونید به پانل مدیریتی مراجعه کنید و در قسمت تاریخ بررسی پاسخ، ساعتی رو که اون پاسخ تأیید شده ببینید، در حالیکه پاسخهای قبلی و بعدی اون در زمانی زودتر تأیید شده بودن.

چند مورد به این شکل وجود داشت که وقتی بچه ها به بنده خبر دادن من ازشون خواستم به قسمت پاسخهای من خودشون برن و ببینن که پاسخشون در حالت جدیده یا تأیید شده و متأسفانه پاسخ شنیده شد که بعضی تأیید شده و بعضی جدید هست. که به محض اطلاع دادن به داور کلیه پاسخها تأیید شدن.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی