انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 927)
دوشنبه 8/4/1388 - 16:15 -0 تشکر 127389
* کسی می دونه؟ *

با سلام...روزنامه ی اعتماد،در ستون پیدا و پنهان نوشت:"ستون ویژه ی آیة الله جوادی آملی در روزنامه ی کیهان حذف شده است"اعتماد،در این باره اینگونه نوشت:"روزنامه ی کیهان،ستون ویژه ی آیة الله جوادی آملی را از صفحه ی 14 خود حذف کرد"لازم به ذکر است که این ستون از ستون های دائمی روزنامه ی کیهان بوده است!...آیا کسی  می دونه انگیزه ی حذف سخنان این مفسّر بزرگ قرآن کریم،چه بوده است؟مگرایشان چه گفته بودند؟کسی می دونه؟...با سپاس.

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

دوشنبه 8/4/1388 - 16:48 - 0 تشکر 127414

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

شما خودتون این ستون ویژه رو دیده بودین؟

اگر قرار هست ستون ویژه باشه باید برای همه علما باشن نه فقط یه نفر و این سخن یکمی غیرواقعی به نظر میرسه!

اول باید دید چنین ستونی در روزنامه کیهان وجود داشته بعدش بررسی کنیم چرا حذف شده!

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 8/4/1388 - 16:56 - 0 تشکر 127419

سلام دوست عزیز

برای پاسخ به این سؤال کافی ه کیهان امروز رو مطالعه بفرمایید و یا به سایت این روزنامه سر بزنید

برای شفاف سازی بایدعرض کنم که همین امروز این ستون چاپ شده با تیتر  عقل گرائی ، ضامن اصلاح جامعه ، طبق روال  روزهای دوشنبه و پنج شنبه مثل همیشه که میتونید در اینجا ملاحظه بفرمایید .

در ضمن پیرو خبری که دیروز در این روزنامه چاپ شده قراره با توجه به طرح تابستانی 1443 که در تابستان انجام میشه در روزهای فرد هفته مباحث تفسیری مربوط به سوره اسراء آقای جوادی آملی قرار بگیره که این کار هم به زودی شروع میشه و ما هم منتظر این کار زیبا از روزنامه وزین کیهان هستیم

خوب شد این ابهام رو مطرح کردید ... بهتره این روزها بیش تر حواسمون رو جمع کنیم و هر حرفی رو که میشنویم زود باوز نکنیم و درباره آن تحقیق داشته باشیم

ز همه دست کشيدم که تو باشي همه ام

با تو بودن ز همه دست کشيدن دارد

يا مهدي

دوشنبه 8/4/1388 - 17:21 - 0 تشکر 127431

دوست گرامی Mamal92
بله چنین صفحه ای همان طور که گفتم مدت زیادی است که وجود دارد و همجنان به کار خود ادامه می دهد و همین جا هم به همه توصیه می کنم که این ستون را حتما دنبال کنند.

با تشکر

ز همه دست کشيدم که تو باشي همه ام

با تو بودن ز همه دست کشيدن دارد

يا مهدي

دوشنبه 8/4/1388 - 17:47 - 0 تشکر 127442

به نام خدا

سلام

اولا در هر روزنامه ای تغییراتی رخ میده حالا نمیدونم اعتماد ملی برای اینکه مطلب نداشته اینو زده؟

دوما نه من روزنامه رو دیدم تغییری رخ نداده بود نمیدونم چرا این اعتماد این کارها رو میکنه؟!

دوشنبه 8/4/1388 - 18:21 - 0 تشکر 127462

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

ممنون از توضیحات دوستان، اگر میشه مطالب خوبش رو اینجا هم بزارین تا همه استفاده کنن.

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 10/4/1388 - 2:59 - 0 تشکر 128000

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض معذرت از بوفون جون ، از آنجایی که سردبیر روزنامه کیهان خیلی دوست دولت هستند انتقادات منطقی برخی از علما را برنمی تابند.

در ضمن اعتماد با اعتماد ملی فرق داره بوفون جون!

etezazian1900
چهارشنبه 10/4/1388 - 10:30 - 0 تشکر 128045

به نام خدا

سلام

جناب فرش فر عزیز من هم میدونم اعتماد با اعتماد ملی فرق میکنه مگه چیزی غیر از این گفتم ؟اونها با هم فرق میکنن اما هدفشون یکیه

اقای شریعتمداری مردی فوق العاده روشنفکر هستند و در راه انقلاب هم مبارزه کردن ر

راستی شما هنوز قضیه اعتماد ملی وتوهین به نظام وپاسخهای کوبنده اقای شریعتمداری یادتون رفته؟

چهارشنبه 10/4/1388 - 12:32 - 0 تشکر 128115

خدا را شکر معنی روشنفکر را هم فهمیدیم. من در مورد مسئله ای که در مورد انتشار خبر تهمت آمیز  در مورد یکی از مسئولان  بود ، با جناب آقای شریعتمداری صحبت کرده ام دقیقا متوجه مواضع به قول دوستمان روشنفکرانه آقای شریعتمداری شدم. اسلام اجازه ریختن آبروی مسلمان (تحت هر عنوانی چه با زبان چه با قلم و... حالا در هر روزنامه ای که باشد ، اعتماد ملی ، کلمه سبز ، کیهان... ) را نمی دهد. در ضمن بنده آبونمان روزنامه کیهان هستم و مدت قریب به 6 سال است که سیر مطالب و نوشته های جناب شریعتمداری را دنبال می کنم. خوب است شما هم با مطالعه بیشتر در مورد افراد نظر بدهید.

روح الهي
چهارشنبه 10/4/1388 - 12:41 - 0 تشکر 128120

به نام خدا

سلام

خانم زهرا ممنون که به شکلی زیبا ایشون رو بردین زیر سوال اما من در هر صورت کاری ندارم،ایا شما بحثی که اعتماد ملی در مرد اعدام کودکان ایرانی چاپ کردند دیدین یا نه ؟اگه دیدن یه جوابی بیدن لطفا !

در ضمن شما مثل اینکه هر کس که حامی این دولت هست بد میدونید میشه یه توضیح بدین

چهارشنبه 10/4/1388 - 14:19 - 0 تشکر 128157

با سلام. من هر روزنامه ای که به خودش اجازه انتشار هر اراجیفی را بدهد را بد می دانم. اعتماد ملی هم که دست خیلی ها را از پشت بسته است. اتفاقا در مورد اعتماد ملی هم سیر مطالب آن را هم دنبال می کنم. بنابراین مطلع هستم که چه چیز هائی را می نویسد که گاهی جای تأسف دارد. اما  از کیهان برخی چیزها خیلی بعید است. زیرا کیهان یک روزنامه کاملا دولتی است. و اما در مورد دولت به قدری به این دولت نقد دارم که اگر بخواهم بنویسم به قول معروف مثنوی می شود. که با هر یک از طرفداران دولت که البته  برخی از آنها  .....هستند در میان گذاشتم کسی جواب درستی نداد و همه به این سخن اکتفا می کردند این دولت مورد تأئید امام زمان است.  ( گویا همگی در ارتباط مستقیم با امام زمان هستند.)   و یا اینکه این دولت ولائی است
(گویا بقیه دولت ها حتی دولت خود آقا هم در طی این 30 سال از این مشخصه برخوردار نبوده است.) در ضمن من در مورد شخصیت آقای احمدی نژاد سخن نمی گویم. بلکه در مورد مدیریت ایشان انتقاد دارم.  اما هر آدم متدین و با تقوائی  برای حکومت داری مناسب نیست. در تاریخ اسلام هست که أمیرالمومنین به برخی از صحابه شان می گویند که شما را به عنوان انسانی شریف قبول دارم ( نقل به معنی می کنم) اما شما را مرد سیاست و حکومت نمی دانم. مانند شخص ابوذر. می توانید مراجعه تاریخی داشته باشید. ایشان در مورد آقای کردان آن اشتباه فاحش را کردند ولی حتی به نشانه اعتراض حاضر به حضور در جلسه استیضاح ایشان نشدند. یا در مورد رحیم مشائی -یار همیشه در صحنه آقای دکتر -که حتی صدای علما هم در آمد اما حاضر به عذر خواهی هم نشدند. اشتباهی که ایشان در مورد این افراد کردند خیلی اهمیت دارد. اما شماها مدام در مورد سکوت آقای هاشمی در مورد فزرندانشان می نویسید و ایشان را به عناوین مختلف متهم می کنید اگر کمی انصاف داشته باشید می بینید که سکوت یا بدتر از آن اعتراض رئیس جمهور در مورد این افراد به قول شما به همان بدی سکوت آقای هاشمی است.کمی فکر نکنید.لطفا.در ضمن اضافه می کنم انسان با تقوی و کسی که داعیه محبت اهل بیت را دارد آبروی برادر مسلمانش را حتی اگر رقیب انتخاباتیش باشد را نمی ریزد. امان از روزی که هدف وسیله را توجیح کند.

روح الهي
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی