فرهنگ پایداری (بازدید: 357)
دوشنبه 8/4/1388 - 14:36 -0 تشکر 127315
وقتی شهدا فراموش می شوند

وقتی شهدا رو فراموش می کنیم ، وقتی امام رو فراموش می کنیم ،هنگامی که ایثار واز خودگذشتگی وهمدلی وبرادری از بین ما رخت بر میبندد وبجای آن منیت وخودخواهی ومنفعت طلبی وقدرت وثروت را جایگزین می کنیم ، وقتی در طول سال حتی برای یک بار هم از خودمان نمی پرسیم که شهدا چه کردند وبرای چه جان عزیز خود را فدا کردندواز خود نمی پرسیم که بعد از شهدا چه کردیم ؟

ووقتی که خود را محق می دانیم اما برای خود تکلیفی قائل نیستیم .

وقتی عافیت طلبی را بجای تلاش وایثار مینشانیم وبه هیچ چیزی جز به من ومن بودن فکر نمی کنیم .

زمانیکه یادمان رفته که شعار شهدا فقط اطاعت محض از ولایت فقیه بود وبا یک اشاره ولی امر ،خود را روی مینها وجلوی تانکها می انداختند به امید آنکه اسلام تشیع زیر چکمه های استکبار له نشود والان فقط به فکر حفظ منافع خودمان هستیم تا قدرت وثروت خود را افزایش بدهیم و خودمان گرفتار استکبار نفس شدیم وزیر آن له شدیم.

وقتی توصیه ها ی ولی فقیه را به باد ... میگیریم وبرای آن پشیزی اهمیت قائل نیستیم  

وقتی که خدا رو فراموش می کنیم  وضع مملکت وزندگی ما بهتر از این نخواهد شد .

اگر توانستیم مانند شهدا ایثار واز خودگذشتگی وخدامداری را بجای منیتها وخودخواهی ها ومنفعت طلبی جایگزین کنیم وراه آنها را در عمل ونه در شعار وحرف عینیت ببخشیم امید هست که خدا باز نظر لطف خودش را نصیب ما کند .

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی