انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1281)
چهارشنبه 3/4/1388 - 15:28 -0 تشکر 125598
سنجیده تر سخن بگو برادر عزیز ،آقای رئیس جمهور

دوروز بعد از برگزاری انتخابات جشنی گرفته شد که برگزاری چنین جشنهایی گر چه بعداز 2خرداد76 باب شد این دفعه هم به مناسبت شرکت 85 درصدی مردم در انتخابات وبی سابقه بودن آن جشنی برگزار شد .

در این جشن که رئیس جمهور صحبت کرد نکته ای بر زبان آورد که باعث سوءاستفاده وبهتر بگویم سوءتفاهم عده ای بویژه مخالفان ایشان وهواداران رقیبشان شد وان هم استفاده از تعبیر خس وخاشاک بود .

گرچه ایشان منظورشان به هواداران رقیب خود یعنی 14 میلیون جمعیت ایران نبود واز صحبتهای ایشان می شد این را فهمید به شرط آنکه قصد وغرضی در استفاده از صحبتهای ایشان نشود .

اما صحبت من با خود رئیس جمهور هستش با آنکه بنده به رای ملت احترام قائلم اما انتقادی از ایشان برای بهبود آینده باید بکنم وآن هم این است که در رقابتهای انتخاباتی شاهد توزیع وتکثیر فیلم سیاسی 90 بودیم که علیه آقای احمدی نژاد تهیه شده بود والان کاری با این فیلم ندارم اما خود ایشان اذعان داشتند که قسمتهایی از سخنان ایشان را بصورت بریده واز عمد برای تخریب ایشان استفاده شده است .

خب منم همین رو می گم برادر عزیز ،آقای احمدی نژاد موقعی که شما همینطور که دوستان وطرفدارانی دارید به همین تعداد وبیشتر دشمن هم دارید موقعی که می دانید از سخنان شما سوءاستفاده می کنند پس چرا بعنوان یک رئیس جمهور ویک دکتر واستاد دانشگاه صحبتهای شما نباید کامل وجامع صحبت کنید وتوضیح کاملی بدهید تا باعث سوءتفاهم نشود .

بله اگه بدون غرض کسی صحبتهای شما  رو گوش کند به منظور واقعی شما پی می برد اما شما بعنوان سنبل ملی ومنتخب یک ملت نباید به همین راحتی بهانه دست دشمنان ودوستان مخالف خود بدهید .

همه ملت از شما انتظار دارند بعنوان نماد ملی یک کشور بگونه ای صحبت کنید که کمترین سوءاستفاده از صحبتهای شما بشود ولی ظاهرا شما متاسفانه از رویدادهای این چند هفته گذشته آنجور که باید وشاید تجربه وعبرت نگرفتید.

شما الان رئیس جمهور این ملت هستید وملت حق دارد مطالبه گر مطالبات خود باشد پس لطفا از این گله های امثال بنده ناراحت نشوید چرا که شما الان زیر ذره بین میلیونها رای دهنده هستید تا مطالباتشون را ادا کنید ومردم منتظرند ببینند که این رئیس جمهورشان با حقوق ومطالباتشان چه می کند.

امیدوارم با کسب تجربه از بهانه جوییهای مخالفانتان وبعنوان یک استاد دانشگاه ورئیس جمهور یک ملت از این به عد سنجیده تر سخن بگویید تا خدای ناکرده باعث تمسخر وسوءاستفاده وسوءتفاهم دیگران قرار نگیرید .

ان شاءالله 

چهارشنبه 3/4/1388 - 18:47 - 0 تشکر 125635

سلام

جناب نیکروان! من اون روز خودم میدون ولیعصر بودم. و بعدشم باز از تلویزیون سخنرانی ایشونو گوش کردم. متنش روهم که دفتر ایشون دوباره منتشر کردن. خودتون هم خوب میدونید که انتخاب اول و آخر جمله ایشون و حذف کلمات میانی  فقط در جهت سوء استفاده دشمنان از این حرفها بوده . درست مثل همون سی دی 90 سیاسی.

اما درمورد توصیه شما؛ باید بگم وقتی آدم با عده ای مغرض سروکار داره هرطور که حرف بزنه بازم از توش حرف وحدیث درمیاد. دیگه از کلام وحی و آیات قرآن که برتر و سنجیده تر نداریم. داریم؟ ولی از همون آیات هم عده ای در جهت رسیدن به مطامح شخصی شون سوء استفاده میکنن. آیا به دلیل غرض ورزی و سوء استفاده عده ای میشه به خدا نصیحت کرد که خداوندا لطفاً سنجیده تر سخن بگو؟

مثل آیه های ویل للمصلین - یعنی وای برنمازگزاران.. حال اگر کسی استناد کند به این آیه بدون اینکه قبل و بعد آن را در نظربگیرد و بگوید که خدا خودش گفته وای برنمازگزاران ، پس من دیگه نماز نمیخونم.. یا اینکه لا اکراه فی الدین (اجبار و اکراهی در دین نیست) آیا میشه از قوانین دین رویگرداند و به این آیه استناد کرد؟

شما مطمئن باش که کسی که مغرض باشه حتی از قربان صدقه رفتن طرف هم سوء استفاده کرده و آنها را طوری تفسیر میکنه که منظوری خلاف منظور اصلی رو برسونه.

البته من نمیخوام از همه برخوردهای آقای احمدی نژاد دفاع کنم ولی در این خصوص اونقدر شایعه شنیدم که مجبورشدم دوباره و سه باره سخنرانی ایشونو گوش کنم تا شک و شبه ای که دچارش شده بودم رفع شد.. تا بهم ثابت شدکه منظور ایشون از خس و خاشاک طرفدارای آقای موسوی نبودن بلکه منظورشون به چند نفری بود که درگوشه و کنار دست به کارهایی میزنند.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

چهارشنبه 3/4/1388 - 19:12 - 0 تشکر 125652

به نام خدا

سلام مثل اینکه شما از اخبار روز 1هفته عقبتر هستین چون این مسئله اصلا چیزی نبود که شما به سنجیده سخن گفتن ربط میدید میخوام ببنیم کسانی که مردم را اذیت میکنند و امنیت را از انها سلب میکنند گل هستند یا خس وخاشاک (البته تعداد کمی )

چهارشنبه 3/4/1388 - 22:46 - 0 تشکر 125745

کسی الکی حرف نمیزنه.......حالا دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور شده و با اینکه کاندیدای من و خیلی از بچه ها نبوده، باید اونو قبول کنیم و سعی کنیم حداقل اگه نمیتونیم در اداره ی کشور بهش کمک کنیم حداقل سنگ جلو پاش نندازیم...اما ایشون باید مراقب حرفاش باشه،حتی حرفای دوستانه اش....با جناب بوفون موافقم...

Into the sorrow of the night
Through the valley of dark dispair
Across the black sea of iniquity
Where the wind is the cry of the
suffering
There came a glorious saving light
The light of eternal peace
Jesus Christ, the King of Kings
.

 

       ...*.*.*.*.*.,وبلاگ من در تبیان.*.*.*.*.*...

پنج شنبه 4/4/1388 - 3:32 - 0 تشکر 125791

من کوچکتر از این هستم که بخوام برای شما خانم تیردراپ نقدی داشته باشم ولی از شما درخواست میکنم بزرگی کنید و از بنده به نیکی این نوشته رو بپذیرید

من طرفدار جناب میرحسین موسوی هستم ولی هیچبار نشده در جهت قبول نکردن انتقادی توجیهاتی رو بگم و همیشه از انتقادات به خوبی استفبال کردم و قبول کردم از نقائص جناب میرحسین است .

ولی طرفداران احمدی نژاد و خود ایشان چرا هیچ وقت قبول نمی کنند ؟؟؟

درمانده ام که چرا هیچ وقت قبول نمی کنید ...

همین فقط حرفای دیگه ای داشتم ولی در همین جمله خلاصه شد

چرا هیچ وقت قبول نمی کنید ...

... 

پنج شنبه 4/4/1388 - 9:48 - 0 تشکر 125805

با سلام

از مطلب تیردراپ استفاده مفیدی کردم از ایشون واقعا سپاسگزارم اما هنوز اعتقاد دارم یک رئیس جمهور که استاد دانشگاه ونماد ملی یک ملت می باشد می تواند در صحبتهای خود آنقدر دقت نماید تا هر کسی نتواند از صحبتهایش ایشان سوءاستفاده کند .

اگر به سی دی 90 سیاسی دقت کنید بیشتر سوءاستفاده از از تناقض گویی ایشان شده است که شاید خیلی خودمونی با ملت صحبت کرده ولی عواقب آن را در نظر نگرفته است واز همه مهمتر ایشان یک شخصیت سیاسی دارند ومعمولا در سیاست نباید هر جوری که دلمون خواست صحبت کنیم .البته مقایسه کردن صحبتهای ایشان با قرآن یا ائمه را هم درست نمی دانم اما برای تقریب به ذهن مثالهای خوبی بود که واقعا ممنون شما هستم .

اما جناب بوفون

گذشته ها عبرت ودرس هستند قرار نیست که گذشته عملکرد یک رئیس جمهور را نادیده بگیریم پس یک هفته که چه عرض کنم 10 سال هم بگذرد باید جوابگو عملکرد خود باشد همانطور که روسای جمهور قبلی باید جوابگوی عملکرد ها وگفته های خود باشند .ظاهرا برادر عزیز ،مطلب منو با دقت نخوندید تا ارتباط صحبتهای رئیس جمهور را در روز جشن با سنجیده صحبت کردن را متوجه بشید .

واز طرفی بنده ادعا نکردم خس وخاشاک اراد اغتشاش گر نیستند منظورم چیز دیگری بود.

همه ما مواظب باید باشیم که از افراد بت نسازیم اونوقت مقدمه ساز استبداد ودیکتاتوری خواهیم شد البته لازم به ذکر است منظورم رئیس جمهور فعلی نیست تا باعث سوءتفاهم نشود.

پنج شنبه 4/4/1388 - 10:13 - 0 تشکر 125811

به نام خدا

سلام جناب محسن خسروی عزیز میخوام ببینم واقعا صحبتهای شما انتقاد بوده که ما قبول نکرده باشیم ؟وقتی نامزد شما حرف از دیکتاتوری میزنند ایا توجیهی داشتند؟نه خیر اینها انتقاد نیست بلکه انتقام از رئیس جمهور است هر کس در صف مخالفان نظام باشد بی شک خس وخاشاک است.

پنج شنبه 4/4/1388 - 11:32 - 0 تشکر 125823

سلام

ممنون جناب محسن خسرو. ببینید من اول باید روشن کنم که من از شخص احمدی نژاد دفاع نمیکنم.. تمام دفاعیات بنده در تمام این مدت هم از یک خط فکریه.. من از ولایت فقیه دفاع میکنم و از هرکس که حامی ولی فقیه باشه. و همین آقای احمدی نژاد اگه روزی مقابل ولی فقیه بایسته مطمئن باشید که اولین دشمنش خود من خواهم بود.

من اون بالاهم نوشتم که من همه حرفها و رفتارهای رئیس جمهورمنتخب رو تأیید نمیکنم ولی در این مورد اونقدر برام مسئله روشن شد که منتشرکنندگان اون شایعه قصد وغرضی جز تفرقه اندازی و ایجاد دشمنی نداشتن.

بنده هم از طرفداران آقای موسوی بودم. البته الان نه بلکه سالها پیش زمانی که ایشون نخست وزیر بودن . البته فکر کنم اون موقع من از الان شما جوون تر بودم. ولی در اون زمان به خاطر موقعیت کشورمون که درحال جنگ بود و همه مردم در فکر کمک به هم و غلبه بردشمن بودن و از جون خودشون و عزیزانشون میگذشتن تا به کشورشون آسیبی نرسه.. هیچ کس به فکر مشکلات معیشتی و اقتصادی نبود. همه همه چیز رو تحمل میکردیم فقط به خاطر اینکه به دولت کمک کنیم تا بتونه در جنگ علیه دشمن موفق باشه. شاید اون چیزی که آقای موسوی رو تبدیل به اسطوره کرده در واقع همین گذشت و ایثار مردم در اون زمانه.

اون موقع ایران بهشت برین نبود .. ویا سیاستهای آقای موسوی ایران رو بهشت نکرده بود.. ولی مردم خیلی بزرگوار بودن.. مردم خیلی باگذشت بودن.. حتی آذوقه و مایحتاج خودشونو به رزمنده ها هدیه میکردن .. از خودشون کم میذاشتن ولی نمیذاشتن که جبهه ها کمبود داشته باشه. همین مسئله س که حالا همه ما فکر میکنیم که اون موقع دولت شق القمر کرده.

اگه مردم اون زمان میخواستن به اون دلایلی که موسوی تو مناظره مطرح کرد .. مثل قیمت نخود و لوبیا و یا برنج و یا گوشت .. از دولت رو برگردونن.. مطمئن باش که ما نمیتونستیم حتی شش ماه هم در مقابل عراق مقاومت کنیم.

کلام آخر اینکه انتقاد اگر بجا و سازنده باشه مطمئن باشید که قابل قبوله ولی متأسفانه خیلی از انتقادهایی که ما میکنیم به دلیل نفرتمون از فرد مقابل و دوست داشتن خودمونه.

در حالیکه اگه از سر دوستی انتقاد کنیم مطمئناً هم مؤثر میفته و هم کدورتی پیش نمیاد.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 4/4/1388 - 11:52 - 0 تشکر 125829

به نام خدا

من نمیدونم اقای احمدی نژاد چه کار با شما کرده ؟چه اسیبی به شما زده ،اگر به ایشون رای ندادید چرا توهین و تخریب و هرچی که دلتون میخواد به ایشون میگید ،من میدونم جرم ایشون چی بوده جرمشون این بوده که  در میان مردمه،به خدا خجالت اوره

پنج شنبه 4/4/1388 - 15:52 - 0 تشکر 125891

جناب بوفون عزیز....برادر اینایی که شما فرمودید،فقط ظاهر قضیه است.میون مردم بودن نمیتونه ضعف های آقای احمدی نژاد رو بپوشونه.....بحث های مناظره ها خودشون نمونه ی کوچکی از کارهای آقای احمدی نژاد بود.شما میدونید در مناظره ها چی گذشت؟حتما میدونید.و حالا پشت پرده رو کی باید بیان کنه؟؟؟؟؟؟؟من یا تو.؟؟؟؟؟؟نه رفیق اینا چیزی نیست که من و تو بدونیم.مطمئنن اونایی که تو سیاست بودن بیشتر این حرفا رو میدونن.چرا به این راحتی میگیم اونا دارن دروغ میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Into the sorrow of the night
Through the valley of dark dispair
Across the black sea of iniquity
Where the wind is the cry of the
suffering
There came a glorious saving light
The light of eternal peace
Jesus Christ, the King of Kings
.

 

       ...*.*.*.*.*.,وبلاگ من در تبیان.*.*.*.*.*...

جمعه 5/4/1388 - 2:19 - 0 تشکر 126047

تشکر می کنم از شما خانم تیر دراپ

من به عنوان یک کوچیکتر همیشه انتظار دارم شما رو در نقش تلطیف دهنده ببینم و معذرت می خوام که در مورد نوشته ی شما زود قضاوت کردم ( ببخشید اگر پامو از گلیمم فراتر نهادم در اندازه ای نیستم که توصیه ای حرف بزنم ولی در اینجا معذرت می خوام اگر چنین جسارتی کردم ...)

ممنون  

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی