انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 422)
شنبه 30/3/1388 - 20:8 -0 تشکر 124277
آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تفكیك صندوق ها منتشر شد

آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تفكیك صندوق ها منتشر شد

 

برای اولین بار در طول 30 سال برگزاری انتخابات، آراء نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به تفكیك شعب اخذ رأی (صندوق ها) منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور، ستاد انتخابات كشور پس از انتشار آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تفكیك استان و شهرستان در گام بعدی آراء نامزدها را صندوق به صندوق منتشر كرد.
لازم به ذكر است كه براساس قانون، ستاد انتخابات كشور موظف به ارائه نتیجه نهایی انتخابات به رسانه های عمومی برای انعكاس در جامعه است. اما ستاد انتخابات كشور در جهت شفاف سازی و تنویر افكار عمومی فراتر از وظایف قانونی خود در چند روز گذشته به انتشار تعداد آراء نامزدها به تفكیك استان به استان، شهرستان به شهرستان پرداخت و اكنون نیز به اعلام آراء نامزدها به تفكیك صندوق های شعب اخذ رأی اقدام نموده است.
پیش از این و در دوره های گذشته انتخابات ریاست جمهوری ارائه آمار به تفكیك صندوق به صندوق به نوعی محرمانه تلقی می شد و ماه ها پس از برگزاری انتخابات، نتایج آراء به تفكیك استان به استان و شهرستان به شهرستان در مجلدهای مخصوصی چاپ و فقط برای برخی از مسئولان ارسال می شد به گونه ای كه بسیاری از پژوهشگران نیز امكان استفاده از این نتایج را نداشتند كه البته آراء به تفكیك صندوق ها به هیچ عنوان منتشر نمی شد.
پس از بررسی های صورت گرفته از طرف هیأت های اجرایی شهرستان ها نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به تفكیك شعب اخذ رأی (صندوق ها) در تمامی شهرها بدین شرح می باشد:


ایلام

كرمانشاه

قم

یزد

مركزی 

همدان

كردستان

سمنان

خراسان شمالی

قزوین

گیلان

زنجان
دیگر استان ها نیز به تناوب اعلام می شود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی